Pocztowa Góra: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
Krychov PL (dyskusja | edycje) |
|||
| Linia 6: | Linia 6: | ||
|kraj=Stany Zjednoczone | |kraj=Stany Zjednoczone | ||
|język=angielski | |język=angielski | ||
|stacja=[[Nicktoons]] | |stacja=[[Nicktoons]], [[Nickelodeon Polska]] | ||
|lata produkcji=2021 | |lata produkcji=2021 | ||
|data premiery=1 listopada [[2021]] | |data premiery=1 listopada [[2021]] | ||
|sezony= | |sezony=2 z 2 | ||
|odcinki= | |odcinki=20 z 33 | ||
}} | }} | ||
'''Pocztowa Góra''' lub '''Podchmurna Poczta''' (ang. ''Middlemost Post'', 2021) – amerykański serial animowany. | '''Pocztowa Góra''' lub '''Podchmurna Poczta''' (ang. ''Middlemost Post'', 2021) – amerykański serial animowany. | ||
| Linia 54: | Linia 54: | ||
* [[Robert Jarociński]] – '''Kapitan Klatobrody''' <small>(odc. 16b)</small>--> | * [[Robert Jarociński]] – '''Kapitan Klatobrody''' <small>(odc. 16b)</small>--> | ||
* [[Anna Wodzyńska]] | * [[Anna Wodzyńska]] | ||
* [[Julia Łukowiak]] | * [[Julia Łukowiak]]<!-- | ||
* [[Szymon Roszak]]--> | |||
i inni | i inni | ||
| Linia 235: | Linia 236: | ||
| ''Kocham rancz'' | | ''Kocham rancz'' | ||
| ''Ranch on the Side'' | | ''Ranch on the Side'' | ||
|- | |||
| colspan=4 style="background-color: #70ACFF;" |'''SERIA PIERWSZA''' | |||
|- | |||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|17.10.2022 | |||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|21 | |||
| ''Bogaty Parker'' | |||
| ''Parker Gets Rich'' | |||
|- | |||
| ''Parker Wrestler'' | |||
| ''Ultimate Fighting Cloud'' | |||
|- | |||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|22 | |||
| ''Parker i ptak'' | |||
| ''Parker Gets the Bird'' | |||
|- | |||
| ''Kotwica Szeklowicz'' | |||
| ''Anchor Shackleton'' | |||
|- | |||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|23 | |||
| ''Praca na boku'' | |||
| ''Side Hustle'' | |||
|- | |||
| ''Burt mówi'' | |||
| ''Burt Speaks'' | |||
|- | |||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|24 | |||
| ''Biwakowicze'' | |||
| ''Unhappy Campers'' | |||
|- | |||
| ''Powrót leprikonów'' | |||
| ''Leprechauns 2'' | |||
|- | |||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|25 | |||
| ''Parker-Sportowiec'' | |||
| ''Sporty Parker'' | |||
|- | |||
| ''Chomik na pokładzie'' | |||
| ''Hammy Time'' | |||
|- | |||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|26 | |||
| ''Burmistrzyni Ariel, część pierwsza'' | |||
| ''Mayor Ariel Part 1'' | |||
|- | |||
| ''Burmistrzyni Ariel, część druga'' | |||
| ''Mayor Ariel Part 2'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|27 | |||
| ''Jastrząb'' | |||
| ''Hawk Man'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| ''Dżemik dobry'' | |||
| ''Jammy Good!'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|28 | |||
| ''Pudłozgniot'' | |||
| ''The Box Smusher'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| ''Farbowane oczy'' | |||
| ''Tie Dye Eye'' | |||
|- | |||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|29 | |||
| '''' | |||
| ''The Gift of the Mech Suit'' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| ''"Worst '' | |||
|- | |||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|30 | |||
| '''' | |||
| ''Summer Santa'' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| ''Closed for Cocooning'' | |||
|- | |||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|31 | |||
| '''' | |||
| ''To Narwhal, With Love'' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| ''Fear and Loathing in Yellow Springs'' | |||
|- | |||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|32 | |||
| '''' | |||
| ''More Scary Stories to Tell Your Cloud Part 1'' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| ''More Scary Stories to Tell Your Cloud Part 2'' | |||
|- | |||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|33 | |||
| '''' | |||
| ''Pam & Jelly'' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| ''Inside Angus'' | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
{{Nickelodeon}} | {{Nickelodeon}} | ||
[[Kategoria:Seriale animowane dla dzieci i młodzieży]] | [[Kategoria:Seriale animowane dla dzieci i młodzieży]] | ||
Wersja z 19:32, 17 paź 2022
| Tytuł | Pocztowa Góra |
|---|---|
| Tytuł oryginalny | Middlemost Post |
| Gatunek | animowany |
| Kraj produkcji | Stany Zjednoczone |
| Język oryginału | angielski |
| Stacja telewizyjna | Nicktoons, Nickelodeon Polska |
| Lata produkcji | 2021 |
| Data premiery dubbingu | 1 listopada 2021 |
| Wyemitowane serie |
2 z 2 |
| Wyemitowane odcinki | 20 z 33 |
Pocztowa Góra lub Podchmurna Poczta (ang. Middlemost Post, 2021) – amerykański serial animowany.
Serial emitowany w Polsce na kanale Nicktoons od 1 listopada 2021 roku.
Fabuła
Parker, niegdyś deszczowa chmurka, pomaga listonoszowi Angusowi w roznoszeniu przesyłek w magicznej krainie. Towarzyszy im mors Russell. Podczas pracy spotykają oni wiele dziwacznych stworzeń.
Źródło: Teleman.pl
Wersja polska
Wersja polska: na zlecenie Nickelodeon Polska – START INTERNATIONAL POLSKA
Reżyseria: Marek Robaczewski
Dialogi polskie: Kamila Klimas-Przybysz
Dźwięk i montaż: Janusz Tokarzewski
Kierownictwo produkcji: Anna Krajewska
Nadzór merytoryczny: Aleksandra Dobrowolska
Wystąpili:
- Maksymilian Michasiów – Parker J. Chmura
- Krzysztof Grabowski – Angus R. Szeklowicz III
- Monika Pikuła – Lily
- Wojciech Chorąży – Burmistrz Peeve
- Krzysztof Rogucki –
- Ryan,
- Max (odc. 16b)
W pozostałych rolach:
- Janusz Wituch –
- Pan Spokój (odc. 1a),
- Skrzat Bud, tata Kolesia (odc. 6a)
- Adam Krylik –
- Recyklokról (odc. 2a),
- Old School (odc. 12b)
- Bartosz Bednarski –
- POCZBOT 3000 (odc. 3a, 15b),
- Jaskiniowiec nr 1 (odc. 17b)
- Bartosz Martyna – Derek Deszczyk Dżdżysty (odc. 6b)
- Marek Robaczewski – Terry
- Anna Apostolakis – Pani Wielkiego Drzewa (odc. 7b)
- Sebastian Machalski – Redżi (odc. 12a)
- Elżbieta Kopocińska – Dolores Gburko (odc. 16a)
- Anna Wodzyńska
- Julia Łukowiak
i inni
Wykonanie piosenki: Adam Krylik i inni
Lektor: Paweł Bukrewicz
Spis odcinków
| Premiera | № | Tytuł polski | Tytuł angielski |
|---|---|---|---|
| SERIA PIERWSZA | |||
| 01.11.2021 | 01 | Pierwsza przesyłka | First Delivery |
| Porządki | Chore or Less | ||
| 02.11.2021 | 02 | BURT! Musical | BURT! The Musical |
| Bezdomni | Sunday No FunDay | ||
| 03.11.2021 | 03 | POCZBOT 3000 | POSTBOT 3000 |
| Nocne grzmoty | Boom Goes the Cloud | ||
| 04.11.2021 | 04 | Sierściuch | I Named It Whiskers |
| Czapka Szeklowiczów | How Angus Got His Groove Back | ||
| 05.11.2021 | 05 | Ząb morsa | The Tooth Hurts |
| Tosty gratis | The Middlemost Toast | ||
| 08.11.2021 | 06 | Koleś | My Buddy, Buddy |
| Listy miłosne | Love Letters | ||
| 09.11.2021 | 07 | Dorastanie | Darker Parker |
| Pani Wielkiego Drzewa | Lady of the Tree | ||
| 10.11.2021 | 08 | Nocowanie | The Sleepover |
| Słowo na "K" | The "B" Word | ||
| 11.11.2021 | 09 | Najlepszy przyjaciel psa | Dog’s Best Friend |
| 12.10.2021 | Stan skupienia | Out of Shape | |
| 23.12.2021 | 10 | Rodzinne wakacje | Premium Parker |
| Tost miasta | Toast of the Town | ||
| 24.12.2021 | 11 | Ariel | Ariel Force One |
| Jacek | Itsy Bitsy | ||
| 29.12.2021 | 12 | Redżi | They’re All Named Reggie |
| Wciąż tak jest | The Same Ol’ Same | ||
| 30.12.2021 | 13 | Chmura miesiąca | Cloud of the Month |
| Hydraulik | A. Plumber | ||
| 31.12.2021 | 14 | Straszne historie | Scary Stories to Tell Your Cloud |
| Wybory Dyni | The Pumpkin Pageant | ||
| 04.04.2022 | 15 | Wiem co zrobiłeś na ostatnim wyścigu, część pierwsza | I Know What You Did Last Mail-Off Part 1 |
| Wiem co zrobiłeś na ostatnim wyścigu, część druga | I Know What You Did Last Mail-Off Part 2 | ||
| 05.04.2022 | 16 | Dolores Gburko | Dolores Moody |
| 06.04.2022 | P-I-R-A-T | P.I.R.A.T.E. | |
| 08.04.2022 | 17 | Wewnątrz Russell | Inside Russell |
| 07.04.2022 | Kroniki Śmierdzidołka | The Sinkhole Chronicles | |
| 18 | ' | Parker Saves Christmas Part 1 | |
| ' | Parker Saves Christmas Part 2 | ||
| 11.04.2022 | 19 | Dorosły | Hair Today, Gone Tomorrow |
| 12.04.2022 | Sen u dentystki | Dentist Trip | |
| 13.04.2022 | 20 | Król Chmura kontra Smogzilla | King Cloud vs. Smogzilla |
| 14.04.2022 | Kocham rancz | Ranch on the Side | |
| SERIA PIERWSZA | |||
| 17.10.2022 | 21 | Bogaty Parker | Parker Gets Rich |
| Parker Wrestler | Ultimate Fighting Cloud | ||
| 22 | Parker i ptak | Parker Gets the Bird | |
| Kotwica Szeklowicz | Anchor Shackleton | ||
| 23 | Praca na boku | Side Hustle | |
| Burt mówi | Burt Speaks | ||
| 24 | Biwakowicze | Unhappy Campers | |
| Powrót leprikonów | Leprechauns 2 | ||
| 25 | Parker-Sportowiec | Sporty Parker | |
| Chomik na pokładzie | Hammy Time | ||
| 26 | Burmistrzyni Ariel, część pierwsza | Mayor Ariel Part 1 | |
| Burmistrzyni Ariel, część druga | Mayor Ariel Part 2 | ||
| 27 | Jastrząb | Hawk Man | |
| Dżemik dobry | Jammy Good! | ||
| 28 | Pudłozgniot | The Box Smusher | |
| Farbowane oczy | Tie Dye Eye | ||
| 29 | ' | The Gift of the Mech Suit | |
| ' | "Worst | ||
| 30 | ' | Summer Santa | |
| ' | Closed for Cocooning | ||
| 31 | ' | To Narwhal, With Love | |
| ' | Fear and Loathing in Yellow Springs | ||
| 32 | ' | More Scary Stories to Tell Your Cloud Part 1 | |
| ' | More Scary Stories to Tell Your Cloud Part 2 | ||
| 33 | ' | Pam & Jelly | |
| ' | Inside Angus | ||
