Super Chruper Króliki: Różnice pomiędzy wersjami
Nie podano opisu zmian |
|||
| Linia 196: | Linia 196: | ||
| ''The Lava Monster!'' | | ''The Lava Monster!'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"| | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|15 | | rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|15 | ||
| '' | | '''' | ||
| '' | | ''Cool Dudes from Space!'' | ||
|- | |||
| '''' | |||
| ''The Legend of Sauce-Squatch!'' | |||
|- | |- | ||
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"| | | rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"| | ||
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|16 | | rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|16 | ||
| '''' | | '''' | ||
| '''' | | ''Bath Time for Bunnies!'' | ||
|- | |- | ||
| '''' | | '''' | ||
| '''' | | ''The Pharaoh’s Lunchbox!'' | ||
|- | |- | ||
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"| | | rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"| | ||
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|17 | | rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|17 | ||
| '''' | | '''' | ||
| '''' | | ''Auntie Arctica!'' | ||
|- | |- | ||
| '''' | | '''' | ||
| '''' | | ''Space Ping Pong!'' | ||
|- | |- | ||
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"| | | rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"| | ||
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|18 | | rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|18 | ||
| '''' | | '''' | ||
| '''' | | ''Frog Face!'' | ||
|- | |- | ||
| '''' | | '''' | ||
| '''' | | ''What’s-Her-Face!'' | ||
|- | |- | ||
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"| | | rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"| | ||
| Linia 231: | Linia 234: | ||
|- | |- | ||
| ''Pan Indyk'' | | ''Pan Indyk'' | ||
| ''The Gobbler!'' | | ''The Gobbler!'' | ||
|- | |- | ||
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"| | | rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"| | ||
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|20 | | rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|20 | ||
| '''' | | '''' | ||
| '''' | | ''Sock Monkeys!'' | ||
|- | |- | ||
| '''' | | '''' | ||
| '''' | | ''The Switcheroo!'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"| | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|21 | ||
| '''' | | ''Króliki ratują Święta'' | ||
| '' | | ''Bunnies Save Christmas!'' | ||
|- | |- | ||
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"| | | rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"| | ||
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|22 | | rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|22 | ||
| '''' | | '''' | ||
| '''' | | ''Baby Middy!'' | ||
|- | |- | ||
| '''' | | '''' | ||
| '''' | | ''Mega Chompers!'' | ||
|- | |- | ||
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"| | | rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"| | ||
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|23 | | rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|23 | ||
| '''' | | '''' | ||
| '''' | | ''Hoot’n Annie!'' | ||
|- | |- | ||
| '''' | | '''' | ||
| '''' | | ''Boss of the Jungle!'' | ||
|- | |- | ||
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"| | | rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"| | ||
| Linia 284: | Linia 284: | ||
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|26 | | rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|26 | ||
| '''' | | '''' | ||
| '''' | | ''The Bunny League’s Big Victory!'' | ||
|- | |- | ||
| '''' | | '''' | ||
| '''' | | ''The Bunny League’s Big Day!'' | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
{{Nickelodeon}} | {{Nickelodeon}} | ||
[[Kategoria:Seriale animowane dla dzieci i młodzieży]] | [[Kategoria:Seriale animowane dla dzieci i młodzieży]] | ||
Aktualna wersja na dzień 15:31, 8 lis 2025
| Tytuł | Super Chruper Króliki |
|---|---|
| Tytuł oryginalny | Super Duper Bunny League |
| Gatunek | animowany |
| Kraj produkcji | Stany Zjednoczone |
| Język oryginału | angielski |
| Stacja telewizyjna | Nicktoons, Nickelodeon Polska |
| Platforma streamingowa | SkyShowtime |
| Lata produkcji | 2024 |
| Data premiery dubbingu | 30 czerwca 2025 |
| Wyemitowane serie |
1 z 1 |
| Wyemitowane odcinki | 9 z 26 |
Super Chruper Króliki (ang. Super Duper Bunny League, 2024) – amerykański serial animowany.
Serial emitowany w Polsce na kanale Nicktoons od 30 czerwca 2025 roku oraz na kanale Nickelodeon Polska od 29 lipca 2025 roku.
Fabuła
Super Chruper Króliki to drużyna chroniąca świat przed kreskówkowymi złoczyńcami, takimi jak Kosmiczni Piraci, czy Potwór z lawy. Króliki przy pomocy swoich supermocy walczą o prawdę, sprawiedliwość oraz zasłużony odpoczynek.
Oficjalny opis producenta
Wersja polska
Wersja polska: na zlecenie Nickelodeon Polska – HIVENTY POLAND
Reżyseria: Michał Podsiadło
Dialogi polskie: Joanna Drozd
Dźwięk i montaż: Janusz Tokarzewski
Kierownictwo muzyczne: Adam Krylik
Kierownictwo produkcji: Anna Krajewska
Nadzór merytoryczny: Aleksandra Dobrowolska
Wystąpili:
- Damian Kulec – Tuptuś
- Julia Kołakowska-Bytner – Bex
- Szymon Roszak – Przystojny Steve
- Kamil Pruban – Derek
- Magdalena Herman-Urbańska – Doktor Annabelle
W pozostałych rolach:
- Anna Apostolakis –
- Pani burmistrz,
- Kapitanka kosmicznych piratów (odc. 1b),
- Pani Niecnota (odc. 8b),
- Głos maszyny zmieniającej głos (odc. 13b)
- Krzysztof Szczepaniak –
- Jaszczurogęby (odc. 1a),
- Nicbot (odc. 4a, 7a, 8b)
- Anna Ułas – Ciocia Mróz / Louise (odc. 2a)
- Michał Podsiadło – Ekstra Gość (odc. 3a)
- Andrzej Chudy –
- Pan Śmieciuch (odc. 3b),
- Alberto (odc. 5b)
- Przemysław Glapiński – Doktor Nicpoń (odc. 3b, 7ab, 8b, 13a)
- Wojciech Chorąży – Doc Choc (odc. 6a)
- Cezary Kwieciński – Lord Zakwaszacz (odc. 13b)
- Janusz Wituch
- Mateusz Kwiecień
- Agata Skórska
i inni
Wykonanie piosenek: Adam Krylik i inni
Lektor: Michał Podsiadło
Spis odcinków
| Premiera | № | Tytuł polski | Tytuł angielski |
|---|---|---|---|
| SERIA PIERWSZA | |||
| 01.07.2025 | 01 | Jaszczurogęby | Lizard Lips! |
| Kosmiczni piraci | Space Pirates! | ||
| 02.07.2025 | 02 | Ciocia Mróz | Auntie Freeze! |
| Superbiwak | Goin’ Camping! | ||
| 03.07.2025 | 03 | Ekstra Gość | Awesome Guy! |
| 04.07.2025 | Serowe zombiaki | Cheese Zombies! | |
| 07.07.0225 | 04 | Dzień kiepskich włosów | Bad Hare Day! |
| 08.07.2025 | Kangu-równacz | Kanga Ruiner! | |
| 09.07.2025 | 05 | Śmierdzi-potwór | The Stank Monster! |
| 10.07.2025 | Kooosmicznie dobre tacos | Space Tacos! | |
| 11.07.2025 | 06 | Czekoladowe króliki | Chocolate Bunnies! |
| 14.07.2025 | Robo-budzik | Clock-a-Doodle-Doo! | |
| 15.07.2025 | 07 | Opos-kolos | Awesome Possum! |
| 16.07.2025 | Dzidzia Yo-yo | Baby YoYo! | |
| 17.07.2025 | 08 | Zakurzone króliki | Dust Bunnies |
| 18.07.2025 | Pani Niecnota | Mrs. Fuzzleglove! | |
| 09 | Nic-bot | Fuzzbot! | |
| Tajny notatnik | Top Secret Notebook! | ||
| 10 | Wielki Kleptomek | The Great Kleptony! | |
| Kryjówka Nicponia | Fuzzleglove’s Lair! | ||
| 11 | Ogromny królik | Big Bunny! | |
| Precel niezgody | Pretzel Twist! | ||
| 12 | Królowa Bex | Queen Bex! | |
| Mega Słodziaki | Cutie Patooties! | ||
| 30.06.2025 | 13 | Super Chruper Króliki | Super Duper Bunnies! |
| Stary Kwasidech | Ye Olde Sourbreath! | ||
| SERIA DRUGA | |||
| 14 | Skarb piratów | Pirates’ Treasure! | |
| Potwór z lawy | The Lava Monster! | ||
| 15 | ' | Cool Dudes from Space! | |
| ' | The Legend of Sauce-Squatch! | ||
| 16 | ' | Bath Time for Bunnies! | |
| ' | The Pharaoh’s Lunchbox! | ||
| 17 | ' | Auntie Arctica! | |
| ' | Space Ping Pong! | ||
| 18 | ' | Frog Face! | |
| ' | What’s-Her-Face! | ||
| 19 | Duchy | Ghosts! | |
| Pan Indyk | The Gobbler! | ||
| 20 | ' | Sock Monkeys! | |
| ' | The Switcheroo! | ||
| 21 | Króliki ratują Święta | Bunnies Save Christmas! | |
| 22 | ' | Baby Middy! | |
| ' | Mega Chompers! | ||
| 23 | ' | Hoot’n Annie! | |
| ' | Boss of the Jungle! | ||
| 24 | ' | ' | |
| ' | ' | ||
| 25 | ' | ' | |
| ' | ' | ||
| 26 | ' | The Bunny League’s Big Victory! | |
| ' | The Bunny League’s Big Day! | ||
