Rocko i jego świat: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
mNie podano opisu zmian |
m poprawki |
||
| (Nie pokazano 3 wersji utworzonych przez jednego użytkownika) | |||
| Linia 11: | Linia 11: | ||
|sezony= | |sezony= | ||
|odcinki= | |odcinki= | ||
}}'''Rocko i jego świat''' (ang. ''Rocko’s Modern Life'', 1993-1996) – amerykański serial animowany stworzony przez | }} | ||
'''Rocko i jego świat''' (ang. ''Rocko’s Modern Life'', 1993-1996) – amerykański serial animowany stworzony przez Joego Murraya dla stacji Nickelodeon. | |||
Serial z dubbingiem emitowano na kanale [[Fantastic]]. Dawniej serial był wyświetlany w paśmie wspólnym TVP Regionalnej, a następnie w jej oddziałach regionalnych w wersji lektorskiej. | |||
== Wersja polska == | == Wersja polska == | ||
'''Udźwiękowienie''': [[Studio Nagraniowe MIDAT|STUDIO MIDAT – SZCZECIN]]<br /> | '''Udźwiękowienie''': [[Studio Nagraniowe MIDAT|STUDIO MIDAT – SZCZECIN]]<br /> | ||
| Linia 42: | Linia 44: | ||
!width="45%"|Tytuł angielski | !width="45%"|Tytuł angielski | ||
|- | |- | ||
| colspan=3 | | colspan=3 bgcolor="#70ACFF"|'''SERIA PIERWSZA''' | ||
|- | |- | ||
| rowspan=2 | | rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|01 | ||
| '' | | '' | ||
| ''No Pain, No Gain'' | | ''No Pain, No Gain'' | ||
| Linia 51: | Linia 53: | ||
| ''Who Gives a Buck'' | | ''Who Gives a Buck'' | ||
|- | |- | ||
| rowspan=2 | | rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|02 | ||
| '' | | '' | ||
| ''Leap Frogs'' | | ''Leap Frogs'' | ||
| Linia 58: | Linia 60: | ||
| ''Bedfellows'' | | ''Bedfellows'' | ||
|- | |- | ||
| rowspan=2 | | rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|03 | ||
| '' | | '' | ||
| ''Jet Scream'' | | ''Jet Scream'' | ||
| Linia 65: | Linia 67: | ||
| ''Dirty Dog'' | | ''Dirty Dog'' | ||
|- | |- | ||
| rowspan=2 | | rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|04 | ||
| '' | | '' | ||
| ''Keeping Up with the Bigheads'' | | ''Keeping Up with the Bigheads'' | ||
| Linia 72: | Linia 74: | ||
| ''Skid Marks'' | | ''Skid Marks'' | ||
|- | |- | ||
| rowspan=2 | | rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|05 | ||
| '' | | '' | ||
| ''Power Trip'' | | ''Power Trip'' | ||
| Linia 79: | Linia 81: | ||
| ''To Heck and Back;'' | | ''To Heck and Back;'' | ||
|- | |- | ||
| rowspan=2 | | rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|06 | ||
| '' | | '' | ||
| ''The Good, the Bad and the Wallaby'' | | ''The Good, the Bad and the Wallaby'' | ||
| Linia 86: | Linia 88: | ||
| ''Trash-O-Madness'' | | ''Trash-O-Madness'' | ||
|- | |- | ||
| rowspan=2 | | rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|07 | ||
| '' | | '' | ||
| ''Spitballs'' | | ''Spitballs'' | ||
| Linia 93: | Linia 95: | ||
| ''Popcorn Pandemonium'' | | ''Popcorn Pandemonium'' | ||
|- | |- | ||
| rowspan=2 | | rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|08 | ||
| '' | | '' | ||
| ''A Sucker for the Suck-O-Matic'' | | ''A Sucker for the Suck-O-Matic'' | ||
| Linia 100: | Linia 102: | ||
| ''Canned'' | | ''Canned'' | ||
|- | |- | ||
| rowspan=2 | | rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|09 | ||
| '' | | '' | ||
| ''Carnival Knowledge'' | | ''Carnival Knowledge'' | ||
| Linia 107: | Linia 109: | ||
| ''Sand in Your Navel'' | | ''Sand in Your Navel'' | ||
|- | |- | ||
| rowspan=2 | | rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|10 | ||
| '' | | '' | ||
| ''Cabin Fever'' | | ''Cabin Fever'' | ||
| Linia 114: | Linia 116: | ||
| ''Rinse & Spit' | | ''Rinse & Spit' | ||
|- | |- | ||
| rowspan=2 | | rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|11 | ||
| '' | | '' | ||
| ''Rocko’s Happy Sack'' | | ''Rocko’s Happy Sack'' | ||
| Linia 121: | Linia 123: | ||
| ''Flu-In-U-Enza'' | | ''Flu-In-U-Enza'' | ||
|- | |- | ||
| rowspan=2 | | rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|12 | ||
| '' | | '' | ||
| ''Who’s for Dinner?'' | | ''Who’s for Dinner?'' | ||
| Linia 128: | Linia 130: | ||
| ''Love Spanked'' | | ''Love Spanked'' | ||
|- | |- | ||
| rowspan=2 | | rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|13 | ||
| '' | | '' | ||
| ''Clean Lovin'' | | ''Clean Lovin'' | ||
| Linia 135: | Linia 137: | ||
| ''Unbalanced Load'' | | ''Unbalanced Load'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=3 | | colspan=3 bgcolor="#70ACFF"|'''SERIA DRUGA''' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|14 | ||
| '' | | '' | ||
| ''I Have No Son'' | | ''I Have No Son'' | ||
|- | |- | ||
| rowspan=2 | | rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|15 | ||
| '' | | '' | ||
| ''Pipe Dreams'' | | ''Pipe Dreams'' | ||
| Linia 148: | Linia 150: | ||
| ''Tickled Pinky'' | | ''Tickled Pinky'' | ||
|- | |- | ||
| rowspan=2 | | rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|16 | ||
| '' | | '' | ||
| ''The Lounge Singer'' | | ''The Lounge Singer'' | ||
| Linia 155: | Linia 157: | ||
| ''She’s the Toad'' | | ''She’s the Toad'' | ||
|- | |- | ||
| rowspan=2 | | rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|17 | ||
| '' | | '' | ||
| ''Down the Hatch'' | | ''Down the Hatch'' | ||
| Linia 162: | Linia 164: | ||
| ''Road Rash'' | | ''Road Rash'' | ||
|- | |- | ||
| rowspan=2 | | rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|18 | ||
| '' | | '' | ||
| ''Boob Tubed'' | | ''Boob Tubed'' | ||
| Linia 169: | Linia 171: | ||
| ''Commuted Sentence'' | | ''Commuted Sentence'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|19 | ||
| '' | | '' | ||
| ''Rocko’s Modern Christmas!: Can’t Squeeze Cheer from a Cheese Log!'' | | ''Rocko’s Modern Christmas!: Can’t Squeeze Cheer from a Cheese Log!'' | ||
|- | |- | ||
| rowspan=2 | | rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|20 | ||
| '' | | '' | ||
| ''Hut Sut Raw'' | | ''Hut Sut Raw'' | ||
| Linia 180: | Linia 182: | ||
| ''Kiss Me I’m Foreign'' | | ''Kiss Me I’m Foreign'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|21 | ||
| '' | | '' | ||
| ''Cruisin’'' | | ''Cruisin’'' | ||
|- | |- | ||
| rowspan=2 | | rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|22 | ||
| '' | | '' | ||
| ''Born to Spawn'' | | ''Born to Spawn'' | ||
| Linia 191: | Linia 193: | ||
| ''Uniform Behavior'' | | ''Uniform Behavior'' | ||
|- | |- | ||
| rowspan=2 | | rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|23 | ||
| '' | | '' | ||
| ''Hair Licked'' | | ''Hair Licked'' | ||
| Linia 198: | Linia 200: | ||
| ''Gutter Balls'' | | ''Gutter Balls'' | ||
|- | |- | ||
| rowspan=2 | | rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|24 | ||
| '' | | '' | ||
| ''Junk Junkies'' | | ''Junk Junkies'' | ||
| Linia 205: | Linia 207: | ||
| ''Day of the Flecko'' | | ''Day of the Flecko'' | ||
|- | |- | ||
| rowspan=2 | | rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|25 | ||
| '' | | '' | ||
| ''Snowballs'' | | ''Snowballs'' | ||
| Linia 212: | Linia 214: | ||
| ''Frog’s Best Friend'' | | ''Frog’s Best Friend'' | ||
|- | |- | ||
| rowspan=2 | | rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|26 | ||
| '' | | '' | ||
| ''Short Story'' | | ''Short Story'' | ||
| Linia 219: | Linia 221: | ||
| ''Eyes Capades'' | | ''Eyes Capades'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=3 | | colspan=3 bgcolor="#70ACFF"|'''SERIA TRZECIA''' | ||
|- | |- | ||
| rowspan=2 | | rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|27 | ||
| '' | | '' | ||
| ''Bye, Bye Birdie'' | | ''Bye, Bye Birdie'' | ||
| Linia 228: | Linia 230: | ||
| ''Belch of Destiny'' | | ''Belch of Destiny'' | ||
|- | |- | ||
| rowspan=2 | | rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|28 | ||
| '' | | '' | ||
| ''The Emperor’s New Joe'' | | ''The Emperor’s New Joe'' | ||
| Linia 235: | Linia 237: | ||
| ''Schnit-heads'' | | ''Schnit-heads'' | ||
|- | |- | ||
| rowspan=2 | | rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|29 | ||
| '' | | '' | ||
| ''Sugar Frosted Frights'' | | ''Sugar Frosted Frights'' | ||
| Linia 242: | Linia 244: | ||
| ''Ed is Dead: A Thriller!'' | | ''Ed is Dead: A Thriller!'' | ||
|- | |- | ||
| rowspan=2 | | rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|30 | ||
| '' | | '' | ||
| ''Fish-N-Chumps'' | | ''Fish-N-Chumps'' | ||
| Linia 249: | Linia 251: | ||
| ''Camera Shy'' | | ''Camera Shy'' | ||
|- | |- | ||
| rowspan=2 | | rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|31 | ||
| '' | | '' | ||
| ''Nothing to Sneeze At'' | | ''Nothing to Sneeze At'' | ||
| Linia 256: | Linia 258: | ||
| ''Old Fogey Froggy'' | | ''Old Fogey Froggy'' | ||
|- | |- | ||
| rowspan=2 | | rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|32 | ||
| '' | | '' | ||
| ''Manic Mechanic'' | | ''Manic Mechanic'' | ||
| Linia 263: | Linia 265: | ||
| ''Rocko’s Happy Vermin'' | | ''Rocko’s Happy Vermin'' | ||
|- | |- | ||
| rowspan=2 | | rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|33 | ||
| '' | | '' | ||
| ''I See London, I See France'' | | ''I See London, I See France'' | ||
| Linia 270: | Linia 272: | ||
| ''The Fat Lands'' | | ''The Fat Lands'' | ||
|- | |- | ||
| rowspan=2 | | rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|34 | ||
| '' | | '' | ||
| ''Fortune Cookie'' | | ''Fortune Cookie'' | ||
| Linia 277: | Linia 279: | ||
| ''Dear John'' | | ''Dear John'' | ||
|- | |- | ||
| rowspan=2 | | rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|35 | ||
| '' | | '' | ||
| ''Speaking Terms'' | | ''Speaking Terms'' | ||
| Linia 284: | Linia 286: | ||
| ''Tooth and Nail'' | | ''Tooth and Nail'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|36 | ||
| '' | | '' | ||
| ''Wacky Delly'' | | ''Wacky Delly'' | ||
|- | |- | ||
| rowspan=2 | | rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|37 | ||
| '' | | '' | ||
| ''The Big Question'' | | ''The Big Question'' | ||
| Linia 296: | Linia 297: | ||
| ''The Big Answer'' | | ''The Big Answer'' | ||
|- | |- | ||
| rowspan=2 | | rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|38 | ||
| '' | | '' | ||
| ''An Elk for Heffer'' | | ''An Elk for Heffer'' | ||
| Linia 303: | Linia 304: | ||
| ''Scrubbin’ Down Under'' | | ''Scrubbin’ Down Under'' | ||
|- | |- | ||
| rowspan=2 | | rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|39 | ||
| '' | | '' | ||
| ''Zanzibar'' | | ''Zanzibar'' | ||
| Linia 310: | Linia 311: | ||
| ''Fatal Contraption'' | | ''Fatal Contraption'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=3 | | colspan=3 bgcolor="#70ACFF"|'''SERIA CZWARTA''' | ||
|- | |- | ||
| rowspan=2 | | rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|40 | ||
| '' | | '' | ||
| ''With Friends Like These'' | | ''With Friends Like These'' | ||
| Linia 319: | Linia 320: | ||
| ''Sailing the Seven Zzz’s'' | | ''Sailing the Seven Zzz’s'' | ||
|- | |- | ||
| rowspan=2 | | rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|41 | ||
| '' | | '' | ||
| ''Pranksters'' | | ''Pranksters'' | ||
| Linia 326: | Linia 327: | ||
| ''From Here to Maternity'' | | ''From Here to Maternity'' | ||
|- | |- | ||
| rowspan=2 | | rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|42 | ||
| '' | | '' | ||
| ''Ed Good, Rocko Bad'' | | ''Ed Good, Rocko Bad'' | ||
| Linia 333: | Linia 334: | ||
| ''Teed Off'' | | ''Teed Off'' | ||
|- | |- | ||
| rowspan=2 | | rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|43 | ||
| '' | | '' | ||
| ''Wimp on the Barby'' | | ''Wimp on the Barby'' | ||
| Linia 340: | Linia 341: | ||
| ''Yarnbenders'' | | ''Yarnbenders'' | ||
|- | |- | ||
| rowspan=2 | | rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|44 | ||
| '' | | '' | ||
| ''Mama’s Boy'' | | ''Mama’s Boy'' | ||
| Linia 347: | Linia 348: | ||
| ''Feisty Geist'' | | ''Feisty Geist'' | ||
|- | |- | ||
| rowspan=2 | | rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|45 | ||
| '' | | '' | ||
| ''S.W.A.K.'' | | ''S.W.A.K.'' | ||
| Linia 354: | Linia 355: | ||
| ''Magic Meatball'' | | ''Magic Meatball'' | ||
|- | |- | ||
| rowspan=2 | | rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|46 | ||
| '' | | '' | ||
| ''Closet Clown'' | | ''Closet Clown'' | ||
| Linia 361: | Linia 362: | ||
| ''Seat to Stardom'' | | ''Seat to Stardom'' | ||
|- | |- | ||
| rowspan=2 | | rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|47 | ||
| '' | | '' | ||
| ''The High Five of Doom'' | | ''The High Five of Doom'' | ||
| Linia 368: | Linia 369: | ||
| ''Fly Burgers'' | | ''Fly Burgers'' | ||
|- | |- | ||
| rowspan=2 | | rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|48 | ||
| '' | | '' | ||
| ''Heff in a Handbasket'' | | ''Heff in a Handbasket'' | ||
| Linia 375: | Linia 376: | ||
| ''Wallaby on Wheels'' | | ''Wallaby on Wheels'' | ||
|- | |- | ||
| rowspan=2 | | rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|49 | ||
| '' | | '' | ||
| ''Dumbells'' | | ''Dumbells'' | ||
| Linia 382: | Linia 383: | ||
| ''Rug Birds'' | | ''Rug Birds'' | ||
|- | |- | ||
| rowspan=2 | | rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|50 | ||
| '' | | '' | ||
| ''Hypno-Puppy Luv'' | | ''Hypno-Puppy Luv'' | ||
| Linia 389: | Linia 390: | ||
| ''Driving Mrs. Wolfe'' | | ''Driving Mrs. Wolfe'' | ||
|- | |- | ||
| rowspan=2 | | rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|51 | ||
| '' | | '' | ||
| ''Put to Pasture'' | | ''Put to Pasture'' | ||
| Linia 396: | Linia 397: | ||
| ''Future Schlock'' | | ''Future Schlock'' | ||
|- | |- | ||
| rowspan=2 | | rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|52 | ||
| '' | | '' | ||
| ''Turkey Time'' | | ''Turkey Time'' | ||
| Linia 402: | Linia 403: | ||
| '' | | '' | ||
| ''Floundering Fathers'' | | ''Floundering Fathers'' | ||
|- | |||
| colspan=4 bgcolor="#70ACFF"|'''ODCINEK SPECJALNY''' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|F01 | |||
| ''[[Rocko i jego świat: Kiedyś to było]]'' | |||
| ''Rocko’s Modern Life: Static Cling'' | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
| Linia 407: | Linia 414: | ||
* {{Wikipedia}} | * {{Wikipedia}} | ||
* {{filmweb|film|137504}} | * {{filmweb|film|137504}} | ||
* {{IMDb| | * {{IMDb|film|0106115}} | ||
{{Nickelodeon}} | {{Nickelodeon}} | ||
[[Kategoria:Seriale animowane dla dzieci i młodzieży]] | [[Kategoria:Seriale animowane dla dzieci i młodzieży]] | ||
Aktualna wersja na dzień 20:27, 16 lut 2025
| Tytuł | Rocko i jego świat |
|---|---|
| Tytuł oryginalny | Rocko’s Modern Life |
| Gatunek | animowany, komedia |
| Kraj produkcji | Stany Zjednoczone |
| Język oryginału | angielski |
| Stacja telewizyjna | Fantastic |
| Lata produkcji | 1993-1996 |
| Data premiery dubbingu | 2000 |
Rocko i jego świat (ang. Rocko’s Modern Life, 1993-1996) – amerykański serial animowany stworzony przez Joego Murraya dla stacji Nickelodeon.
Serial z dubbingiem emitowano na kanale Fantastic. Dawniej serial był wyświetlany w paśmie wspólnym TVP Regionalnej, a następnie w jej oddziałach regionalnych w wersji lektorskiej.
Wersja polska
Udźwiękowienie: STUDIO MIDAT – SZCZECIN
Realizacja dźwięku: Maciej Silski
Postprodukcja: Piotr Mielczarek
W wersji polskiej udział wzięli:
i inni
Spis odcinków
| № | Tytuł polski | Tytuł angielski | |
|---|---|---|---|
| SERIA PIERWSZA | |||
| 01 | No Pain, No Gain | ||
| Who Gives a Buck | |||
| 02 | Leap Frogs | ||
| Bedfellows | |||
| 03 | Jet Scream | ||
| Dirty Dog | |||
| 04 | Keeping Up with the Bigheads | ||
| Skid Marks | |||
| 05 | Power Trip | ||
| To Heck and Back; | |||
| 06 | The Good, the Bad and the Wallaby | ||
| Trash-O-Madness | |||
| 07 | Spitballs | ||
| Popcorn Pandemonium | |||
| 08 | A Sucker for the Suck-O-Matic | ||
| Canned | |||
| 09 | Carnival Knowledge | ||
| Sand in Your Navel | |||
| 10 | Cabin Fever | ||
| Rinse & Spit' | |||
| 11 | Rocko’s Happy Sack | ||
| Flu-In-U-Enza | |||
| 12 | Who’s for Dinner? | ||
| Love Spanked | |||
| 13 | Clean Lovin | ||
| Unbalanced Load | |||
| SERIA DRUGA | |||
| 14 | I Have No Son | ||
| 15 | Pipe Dreams | ||
| Tickled Pinky | |||
| 16 | The Lounge Singer | ||
| She’s the Toad | |||
| 17 | Down the Hatch | ||
| Road Rash | |||
| 18 | Boob Tubed | ||
| Commuted Sentence | |||
| 19 | Rocko’s Modern Christmas!: Can’t Squeeze Cheer from a Cheese Log! | ||
| 20 | Hut Sut Raw | ||
| Kiss Me I’m Foreign | |||
| 21 | Cruisin’ | ||
| 22 | Born to Spawn | ||
| Uniform Behavior | |||
| 23 | Hair Licked | ||
| Gutter Balls | |||
| 24 | Junk Junkies | ||
| Day of the Flecko | |||
| 25 | Snowballs | ||
| Frog’s Best Friend | |||
| 26 | Short Story | ||
| Eyes Capades | |||
| SERIA TRZECIA | |||
| 27 | Bye, Bye Birdie | ||
| Belch of Destiny | |||
| 28 | The Emperor’s New Joe | ||
| Schnit-heads | |||
| 29 | Sugar Frosted Frights | ||
| Ed is Dead: A Thriller! | |||
| 30 | Fish-N-Chumps | ||
| Camera Shy | |||
| 31 | Nothing to Sneeze At | ||
| Old Fogey Froggy | |||
| 32 | Manic Mechanic | ||
| Rocko’s Happy Vermin | |||
| 33 | I See London, I See France | ||
| The Fat Lands | |||
| 34 | Fortune Cookie | ||
| Dear John | |||
| 35 | Speaking Terms | ||
| Tooth and Nail | |||
| 36 | Wacky Delly | ||
| 37 | The Big Question | ||
| The Big Answer | |||
| 38 | An Elk for Heffer | ||
| Scrubbin’ Down Under | |||
| 39 | Zanzibar | ||
| Fatal Contraption | |||
| SERIA CZWARTA | |||
| 40 | With Friends Like These | ||
| Sailing the Seven Zzz’s | |||
| 41 | Pranksters | ||
| From Here to Maternity | |||
| 42 | Ed Good, Rocko Bad | ||
| Teed Off | |||
| 43 | Wimp on the Barby | ||
| Yarnbenders | |||
| 44 | Mama’s Boy | ||
| Feisty Geist | |||
| 45 | S.W.A.K. | ||
| Magic Meatball | |||
| 46 | Closet Clown | ||
| Seat to Stardom | |||
| 47 | The High Five of Doom | ||
| Fly Burgers | |||
| 48 | Heff in a Handbasket | ||
| Wallaby on Wheels | |||
| 49 | Dumbells | ||
| Rug Birds | |||
| 50 | Hypno-Puppy Luv | ||
| Driving Mrs. Wolfe | |||
| 51 | Put to Pasture | ||
| Future Schlock | |||
| 52 | Turkey Time | ||
| Floundering Fathers | |||
| ODCINEK SPECJALNY | |||
| F01 | Rocko i jego świat: Kiedyś to było | Rocko’s Modern Life: Static Cling | |
Linki zewnętrzne
- Rocko i jego świat w polskiej Wikipedii
- Rocko i jego świat w bazie filmweb.pl
- Rocko i jego świat w bazie Internet Movie Database (IMDb)
