Potworny wyścig potworów: Różnice pomiędzy wersjami
mNie podano opisu zmian |
m poprawki |
||
| (Nie pokazano 4 wersji utworzonych przez 3 użytkowników) | |||
| Linia 1: | Linia 1: | ||
{{Serial2 | {{Serial2 | ||
|tytuł= Potworny wyścig potworów | |tytuł=Potworny wyścig potworów | ||
|tytuł oryginalny= Massive Monster Mayhem | |tytuł oryginalny=Massive Monster Mayhem | ||
|plakat= | |plakat= | ||
|gatunek= program rozrywkowy | |gatunek=program rozrywkowy | ||
|kraj= Stany Zjednoczone | |kraj=Stany Zjednoczone | ||
|język= angielski | |język=angielski | ||
|stacja= [[Nickelodeon Polska]] | |stacja=[[Nickelodeon Polska]] | ||
|lata produkcji= 2017 | |lata produkcji=2017 | ||
|data premiery= 15 kwietnia [[2018]] | |data premiery=15 kwietnia [[2018]] | ||
|sezony= 1 z 1 | |sezony=1 z 1 | ||
|odcinki= | |odcinki=22 z 22 | ||
}}'''Potworny wyścig potworów''' (ang. ''Massive Monster Mayhem'', 2017) – amerykański program telewizyjny dla dzieci, który łączy w sobie elementy animowane na żywo i animowane elementy CGI. | }} | ||
'''Potworny wyścig potworów''' (ang. ''Massive Monster Mayhem'', 2017) – amerykański program telewizyjny dla dzieci, który łączy w sobie elementy animowane na żywo i animowane elementy CGI. | |||
Premiera w polskiej telewizji – 15 kwietnia [[2018]] roku na kanale [[Nickelodeon Polska]]. | Premiera w polskiej telewizji – 15 kwietnia [[2018]] roku na kanale [[Nickelodeon Polska]]. | ||
== Fabuła == | |||
Szalona produkcja science-fiction z udziałem największych we wszechświecie potworów. W każdym odcinku mistrz Mayhem i jego liga koszmarnych stworów próbują przejąć władzę nad planetą. | |||
<small>Źródło: [https://www.teleman.pl/tv/-1755456 Teleman.pl]</small> | |||
== Wersja polska == | == Wersja polska == | ||
'''Wersja polska''': na zlecenie Nickelodeon Polska – [[Master Film|MASTER FILM]]< | '''Wersja polska''': na zlecenie Nickelodeon Polska – [[Master Film|MASTER FILM]]<br /> | ||
'''Reżyseria''': [[Zbigniew Suszyński]] | '''Tłumaczenie i dialogi''': [[Bartek Fukiet]]<br /> | ||
'''Reżyseria''': [[Zbigniew Suszyński]]<br /> | |||
'''Dźwięk i montaż''': [[Krzysztof Podolski]]<br /> | |||
'''Kierownictwo muzyczne''': [[Adam Krylik]]<br /> | |||
'''Kierownictwo produkcji''': [[Julian Osławski]]<br /> | |||
'''Wystąpili''': | '''Wystąpili''': | ||
* [[Zbigniew Suszyński]] – '''Devon''' | * [[Zbigniew Suszyński]] – '''Devon''' | ||
| Linia 57: | Linia 67: | ||
== Spis odcinków == | == Spis odcinków == | ||
{| class="wikitable" style="text-align: center; width: | {| class="wikitable" style="text-align: center; width: 75%; margin: 0 auto;" | ||
|- | |- | ||
!width="15%"|Premiera | !width="15%"|Premiera | ||
| Linia 63: | Linia 73: | ||
!width="75%"|Tytuł angielski | !width="75%"|Tytuł angielski | ||
|- | |- | ||
| colspan=3 | | colspan=3 bgcolor="#70ACFF" |'''SERIA PIERWSZA''' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|15.04.2018 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|01 | ||
| ''Birthday Bash'' | | ''Birthday Bash'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|15.04.2018 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|02 | ||
| ''Going Viral'' | | ''Going Viral'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|15.04.2018 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|03 | ||
| ''Our Creature Presentation'' | | ''Our Creature Presentation'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|22.04.2018 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|04 | ||
| ''That’s the Picket'' | | ''That’s the Picket'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|22.04.2018 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|05 | ||
| ''Keeping It Virtual'' | | ''Keeping It Virtual'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|22.04.2018 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|06 | ||
| ''Anger Mismanagement'' | | ''Anger Mismanagement'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|29.04.2018 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|07 | ||
| ''Bros & Overthrows'' | | ''Bros & Overthrows'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|29.04.2018 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|08 | ||
| ''Sneeze the Day'' | | ''Sneeze the Day'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|29.04.2018 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|09 | ||
| ''Vacation in Scare-a-Dise'' | | ''Vacation in Scare-a-Dise'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|06.05.2018 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|10 | ||
| ''Band of Monsters'' | | ''Band of Monsters'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|06.05.2018 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|11 | ||
| ''Behind the Screams'' | | ''Behind the Screams'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|06.05.2018 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|12 | ||
| ''Hoke-us Poke-you'' | | ''Hoke-us Poke-you'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|13.05.2018 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|13 | ||
| ''Doom-mate'' | | ''Doom-mate'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|13.05.2018 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|14 | ||
| ''Mr. Nice Master'' | | ''Mr. Nice Master'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|13.05.2018 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|15 | ||
| ''The Overlord Awards'' | | ''The Overlord Awards'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|20.05.2018 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|16 | ||
| ''Deja BOOM!'' | | ''Deja BOOM!'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|20.05.2018 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|17 | ||
| ''Phoney Business'' | | ''Phoney Business'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|20.05.2018 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|18 | ||
| ''Mommy Fearest'' | | ''Mommy Fearest'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|27.05.2018 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|19 | ||
| ''Camp PoopyKaka'' | | ''Camp PoopyKaka'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|27.05.2018 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|20 | ||
| ''So Long, Suckers!'' | | ''So Long, Suckers!'' | ||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|03.06.2018 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|21 | |||
| ''Let’s Get Ready to Slumber'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|03.06.2018 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|22 | |||
| ''Two Wrongs'' | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
{{Nickelodeon}} | |||
[[Kategoria:Programy]] | [[Kategoria:Programy]] | ||
Aktualna wersja na dzień 18:57, 16 lut 2025
| Tytuł | Potworny wyścig potworów |
|---|---|
| Tytuł oryginalny | Massive Monster Mayhem |
| Gatunek | program rozrywkowy |
| Kraj produkcji | Stany Zjednoczone |
| Język oryginału | angielski |
| Stacja telewizyjna | Nickelodeon Polska |
| Lata produkcji | 2017 |
| Data premiery dubbingu | 15 kwietnia 2018 |
| Wyemitowane serie |
1 z 1 |
| Wyemitowane odcinki | 22 z 22 |
Potworny wyścig potworów (ang. Massive Monster Mayhem, 2017) – amerykański program telewizyjny dla dzieci, który łączy w sobie elementy animowane na żywo i animowane elementy CGI.
Premiera w polskiej telewizji – 15 kwietnia 2018 roku na kanale Nickelodeon Polska.
Fabuła
Szalona produkcja science-fiction z udziałem największych we wszechświecie potworów. W każdym odcinku mistrz Mayhem i jego liga koszmarnych stworów próbują przejąć władzę nad planetą.
Źródło: Teleman.pl
Wersja polska
Wersja polska: na zlecenie Nickelodeon Polska – MASTER FILM
Tłumaczenie i dialogi: Bartek Fukiet
Reżyseria: Zbigniew Suszyński
Dźwięk i montaż: Krzysztof Podolski
Kierownictwo muzyczne: Adam Krylik
Kierownictwo produkcji: Julian Osławski
Wystąpili:
- Zbigniew Suszyński – Devon
- Grzegorz Kwiecień – Graham
- Tomasz Jarosz –
- Dome Diddly Dome (odc. 1, 8),
- Nastuś (odc. 2),
- Okokoko (odc. 4, 10),
- Roboziom (odc. 7-8, 10-11, 15-16)
- Kamil Pruban – Sero Szpanero (odc. 1, 3, 8-11, 15)
- Wojciech Chorąży –
- Ryan (odc. 1),
- Darius (odc. 3),
- Kapitan Kapitulacja (odc. 3, 5, 13),
- Adam (odc. 4),
- Benjamin (odc. 10),
- Shane (odc. 11),
- Aiden (odc. 12),
- Daniel (odc. 14)
- Agata Paszkowska –
- John Michael (odc. 2),
- Amelia (odc. 5)
- Kinga Tabor –
- Danielle (odc. 4),
- Wynette (odc. 6),
- Miaucia (odc. 6, 10-12, 15),
- Kyria (odc. 13)
- Mateusz Kwiecień – Michael (odc. 13)
- Miłosz Konkel – Brett (odc. 17)
- Ewa Serwa – mama Władcy Chaosu (odc. 18)
- Monika Chrzanowska –
- Nastuś,
- Gradon,
- Malija,
- Erin
i inni
Lektor: Zbigniew Suszyński
Spis odcinków
| Premiera | № | Tytuł angielski |
|---|---|---|
| SERIA PIERWSZA | ||
| 15.04.2018 | 01 | Birthday Bash |
| 15.04.2018 | 02 | Going Viral |
| 15.04.2018 | 03 | Our Creature Presentation |
| 22.04.2018 | 04 | That’s the Picket |
| 22.04.2018 | 05 | Keeping It Virtual |
| 22.04.2018 | 06 | Anger Mismanagement |
| 29.04.2018 | 07 | Bros & Overthrows |
| 29.04.2018 | 08 | Sneeze the Day |
| 29.04.2018 | 09 | Vacation in Scare-a-Dise |
| 06.05.2018 | 10 | Band of Monsters |
| 06.05.2018 | 11 | Behind the Screams |
| 06.05.2018 | 12 | Hoke-us Poke-you |
| 13.05.2018 | 13 | Doom-mate |
| 13.05.2018 | 14 | Mr. Nice Master |
| 13.05.2018 | 15 | The Overlord Awards |
| 20.05.2018 | 16 | Deja BOOM! |
| 20.05.2018 | 17 | Phoney Business |
| 20.05.2018 | 18 | Mommy Fearest |
| 27.05.2018 | 19 | Camp PoopyKaka |
| 27.05.2018 | 20 | So Long, Suckers! |
| 03.06.2018 | 21 | Let’s Get Ready to Slumber |
| 03.06.2018 | 22 | Two Wrongs |
