Mały Chef show: Różnice pomiędzy wersjami
| Linia 11: | Linia 11: | ||
|data premiery=20 marca [[2023]] | |data premiery=20 marca [[2023]] | ||
|sezony=2 z 3 | |sezony=2 z 3 | ||
|odcinki=19 z | |odcinki=19 z 31 | ||
}} | }} | ||
'''Mały Chef show''' (ang. ''The Tiny Chef Show'', 2022) – amerykański serial animowany. | '''Mały Chef show''' / '''Mały Szef show''' (ang. ''The Tiny Chef Show'', 2022) – amerykański serial animowany. | ||
Serial w Polsce emitowany na kanale [[Nick Jr.]] od 20 marca [[2023]] roku. | Serial w Polsce emitowany na kanale [[Nick Jr.]] od 20 marca [[2023]] roku. | ||
| Linia 229: | Linia 229: | ||
| colspan=4 bgcolor="#70ACFF" |'''SERIA TRZECIA''' | | colspan=4 bgcolor="#70ACFF" |'''SERIA TRZECIA''' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"| | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|21 | | rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|21 | ||
| '''' | | ''Tacos Nopales'' | ||
| '' | | ''Nopales Taco'' | ||
|- | |||
| ''Kanapki Sloppy Joe’s'' | |||
| ''Sloppy Joes'' | |||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"| | ||
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|22 | | rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|22 | ||
| '''' | | ''Miska klusek'' | ||
| '' | | ''Noodle Bowls'' | ||
|- | |- | ||
| ''Pikantne kalafiorowe kąski'' | |||
| '''' | | ''Spicy Cauliflower Bites'' | ||
| '' | |||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"| | ||
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|23 | | rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|23 | ||
| '''' | | ''Seler i humus'' | ||
| '''' | | ''Celery & Hummus'' | ||
|- | |- | ||
| ''Wrapy z sałaty'' | |||
| '''' | | ''Lettuce Wraps'' | ||
| '''' | |||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"| | ||
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|24 | | rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|24 | ||
| '''' | | ''Chilli z polentą'' | ||
| '''' | | ''Chili & Cornbread'' | ||
|- | |- | ||
| ''Przekładaniec'' | |||
| '''' | | ''Layer Cake'' | ||
| '''' | |||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"| | ||
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|25 | | rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|25 | ||
| '''' | | ''Tort fasolowy'' | ||
| '''' | | ''Bean Cake?'' | ||
|- | |- | ||
| ''Elote'' | |||
| '''' | | ''Elote'' | ||
| '''' | |||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"| | ||
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|26 | | rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|26 | ||
| '''' | | ''Chleb bananowy'' | ||
| '''' | | ''Banana Bread'' | ||
|- | |- | ||
| ''Parfait z karambolą'' | |||
| '''' | | ''Starfruit Parfait'' | ||
| '''' | |||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"| | ||
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|27 | | rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|27 | ||
| '''' | | ''Wege burgery i tajny sos'' | ||
| '''' | | ''Veggie Burgers & Secret Sauce'' | ||
|- | |- | ||
| ''Ratatouille'' | |||
| '''' | | ''Ratatouille'' | ||
| '''' | |||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"| | ||
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|28 | | rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|28 | ||
| '''' | | '''' | ||
| '''' | | '''' | ||
|- | |- | ||
| '''' | | '''' | ||
| '''' | | '''' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"| | ||
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|29 | | rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|29 | ||
| '''' | | '''' | ||
| ''Fwendsgiving Feast'' | |||
|- | |||
| '''' | | '''' | ||
| ''Blueberry Crumble'' | |||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"| | ||
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|30 | |||
| '''' | | '''' | ||
| '''' | | '''' | ||
|- | |- | ||
| '''' | | '''' | ||
| '''' | | '''' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"| | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|31 | |||
| '''' | | '''' | ||
| '''' | | ''Tiny Chef’s Spooky Stump Spectacular'' | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
{{Nickelodeon}} | {{Nickelodeon}} | ||
[[Kategoria:Seriale animowane dla dzieci i młodzieży]] | [[Kategoria:Seriale animowane dla dzieci i młodzieży]] | ||
Wersja z 19:28, 15 lut 2025
| Tytuł | Mały Chef show |
|---|---|
| Tytuł oryginalny | The Tiny Chef Show |
| Gatunek | animowany |
| Kraj produkcji | Stany Zjednoczone |
| Język oryginału | angielski |
| Stacja telewizyjna | Nick Jr. |
| Platforma streamingowa | SkyShowtime |
| Lata produkcji | 2022 |
| Data premiery dubbingu | 20 marca 2023 |
| Wyemitowane serie |
2 z 3 |
| Wyemitowane odcinki | 19 z 31 |
Mały Chef show / Mały Szef show (ang. The Tiny Chef Show, 2022) – amerykański serial animowany.
Serial w Polsce emitowany na kanale Nick Jr. od 20 marca 2023 roku.
Fabuła
Mały Szef prowadzi własny program kulinarny wraz z przyjaciółmi – Olly’m, Ruby i Heniem. Gotuje pyszne dania i przeżywa niesamowite przygody. Znajduje radość w dzieleniu się swoimi dziełami z najbliższymi, wkładając całe serce w to, co robi.
Źródło: TV.WP.PL
Wersja polska
Wersja polska: na zlecenie Nickelodeon Polska – HIVENTY POLAND
Reżyseria: Elżbieta Futera-Jędrzejewska
Dialogi polskie oraz teksty piosenek: Joanna Krejzler
Dźwięk: Łukasz Fober, Rafał Wiszowaty
Kierownictwo muzyczne: Krzysztof Cybiński
Kierownictwo produkcji: Aleksandra Furmanowicz
Nadzór merytoryczny: Aleksandra Dobrowolska
Wystąpili:
- Krzysztof Szczepaniak – Mały Szef
- Patryk Siemek – Olly (odc. 1-8)
W pozostałych rolach
- Waldemar Barwiński – RuPaul
- Agata Skórska – Kristen Bell (odc. 1a, 4a)
- Antoni Scardina – Keith L. Williams (odc. 1b)
- Anna Ułas – Robin (odc. 2a)
- Bruno Owsikowski – Ca’Ron Jaden Coleman (odc. 2a)
- Monika Węgiel – Tabitha Brown (odc. 2b, 4b)
- Mateusz Narloch – Josh Gad (odc. 3a, 6b)
- Antoni Jędrak – Ocean Brown (odc. 5b)
- Marcin Franc – Josh (odc. 6a, 8a)
- Justyna Bojczuk – Liza Koshy (odc. 7a)
- Kamil Pruban
i inni
Lektor tyłówki: Kamil Pruban
Spis odcinków
| Premiera | № | Tytuł polski | Tytuł angielski |
|---|---|---|---|
| SERIA PIERWSZA | |||
| 20.03.2023 | 01 | Pizza | Pizza |
| 21.03.2023 | Chleb | Bread | |
| 22.03.2023 | 02 | Popcorn | Popcorn |
| 23.03.2023 | Tost z bananem | Banana Toast | |
| 24.03.2023 | 03 | Lizaki lodowe | Freeze Pops |
| 25.03.2023 | Lemoniada | Lemonade | |
| 26.03.2023 | 04 | Naleśniki | Pancakes |
| 27.03.2023 | S’mores | S’mores | |
| 28.03.2023 | 05 | Ciastka żurawinowe | Cranberry Cookies |
| 29.03.2023 | Smażony groszek cukrowy | Snap Pea Stir Fry | |
| 30.03.2023 | 06 | Placek z jabłkami | Apple Pie Crumble |
| 31.03.2023 | Guacamole | Guacamole | |
| 01.04.2023 | 07 | Mrówki na kłodzie | Ants on a Log |
| 02.04.2023 | Quessadilla | Quesadilla | |
| 03.04.2023 | 08 | Makaron z serem | Mac and Cheese |
| 04.04.2023 | Potrawka z ziemniaków | Potato Stew | |
| SERIA DRUGA | |||
| 21.12.2024 | 09 | Misz Maszowe Święta Małego Szefa | Tiny Chef’s Marvelous Mish Mesh Special |
| 14.10.2024 | 10 | Pączki | Donuts |
| Tęczowa Sałatka | Rainbow Salad | ||
| 15.10.2024 | 11 | Turon | Turon |
| Zupa z kulkami z macy | Matzo Ball Soup | ||
| 16.10.2024 | 12 | Masło Fistaszkowe i Dżemik | Peanut Butter & Jelly |
| Skórki Ziemniaków | Potato Skins | ||
| 17.10.2024 | 13 | Batoniki owsiane | Granola Bars |
| Nachosy | Nachos | ||
| 18.10.2024 | 14 | Owocowe żelki | Fruit Chews |
| Ciasto Opera | Opera Cake | ||
| 21.10.2024 | 15 | Lody | Ice Cream |
| Makaron z sosem | Pasta & Sauce | ||
| 22.10.2024 | 16 | Chipsy z sosem | Chips & Dip |
| Królewska herbatka | Bee’s Knees Tea | ||
| 23.10.2024 | 17 | Czekoladowy Dino Tort | Dino Cake |
| Pierożki | Dumplings | ||
| 24.10.2024 | 18 | Sushi z awokado | Avocado Sushi |
| Poi | Poi | ||
| 25.10.2024 | 19 | Tarta dla Ruby | Ruby Stew |
| Koktajle | Smoothies | ||
| 20 | ' | Fwendsgiving | |
| ' | Home Movie Night | ||
| SERIA TRZECIA | |||
| 21 | Tacos Nopales | Nopales Taco | |
| Kanapki Sloppy Joe’s | Sloppy Joes | ||
| 22 | Miska klusek | Noodle Bowls | |
| Pikantne kalafiorowe kąski | Spicy Cauliflower Bites | ||
| 23 | Seler i humus | Celery & Hummus | |
| Wrapy z sałaty | Lettuce Wraps | ||
| 24 | Chilli z polentą | Chili & Cornbread | |
| Przekładaniec | Layer Cake | ||
| 25 | Tort fasolowy | Bean Cake? | |
| Elote | Elote | ||
| 26 | Chleb bananowy | Banana Bread | |
| Parfait z karambolą | Starfruit Parfait | ||
| 27 | Wege burgery i tajny sos | Veggie Burgers & Secret Sauce | |
| Ratatouille | Ratatouille | ||
| 28 | ' | ' | |
| ' | ' | ||
| 29 | ' | Fwendsgiving Feast | |
| ' | Blueberry Crumble | ||
| 30 | ' | ' | |
| ' | ' | ||
| 31 | ' | Tiny Chef’s Spooky Stump Spectacular | |
