Pinky Malinky: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
m poprawki |
|||
| (Nie pokazano 10 wersji utworzonych przez 5 użytkowników) | |||
| Linia 1: | Linia 1: | ||
{{Serial2 | {{Serial2 | ||
|tytuł= Pinky Malinky | |tytuł=Pinky Malinky | ||
|plakat=Pinky Malinky Plakat.jpg | |||
|plakat= Pinky Malinky Plakat.jpg | |gatunek=animowany, komedia | ||
|gatunek= animowany, komedia | |kraj=Stany Zjednoczone | ||
|kraj= Stany Zjednoczone | |język=angielski | ||
|język= angielski | |platforma=[[Netflix]] | ||
| | |lata produkcji=2019 | ||
|lata produkcji= 2019 | |data premiery=1 stycznia [[2019]] | ||
|data premiery= 1 stycznia [[2019]] | |sezony=3 z 3 | ||
|sezony= | |odcinki=59 z 59 | ||
|odcinki= | |||
}} | }} | ||
'''Pinky Malinky''' – amerykański serial animowany. Dostępny w serwisie [[Netflix]] od 1 stycznia [[2019]] roku. | '''Pinky Malinky''' (2019) – amerykański serial animowany. Dostępny w serwisie [[Netflix]] od 1 stycznia [[2019]] roku. | ||
== Fabuła == | == Fabuła == | ||
| Linia 20: | Linia 19: | ||
== Wersja polska == | == Wersja polska == | ||
'''Wersja polska''': [[Film Factory Studio]]<br /> | '''Wersja polska''': [[Film Factory Studio|FILM FACTORY STUDIO]]<br /> | ||
'''Reżyseria''': [[Agnieszka Matysiak]]<br /> | '''Reżyseria''': [[Agnieszka Matysiak]]<br /> | ||
'''Dialogi''': | '''Dialogi''': | ||
* [[Katarzyna Orzeszek-Koroblewska]] <small>(odc. 1-28, 35, 38-39, 42- | * [[Katarzyna Orzeszek-Koroblewska]] <small>(odc. 1-28, 35, 38-39, 42-44, 46, 49-50, 55, 59)</small>, | ||
* [[Karol Gajos]] <small>(odc. 29, 41)</small>, | * [[Karol Gajos]] <small>(odc. 29, 41, 48, 51, 57)</small>, | ||
* [[Joanna Krejzler]] <small>(odc. 30, 33, 36)</small>, | * [[Joanna Krejzler]] <small>(odc. 30, 33, 36, 47, 52)</small>, | ||
* [[Elżbieta Pruśniewska]] <small>(odc. 31, 37)</small>, | * [[Elżbieta Pruśniewska]] <small>(odc. 31, 37, 45, 53, 58)</small>, | ||
* [[Agnieszka Krzyżanowska]] <small>(odc. 32, 34, 40)</small> | * [[Agnieszka Krzyżanowska]] <small>(odc. 32, 34, 40)</small>, | ||
* [[Jan Staszczyk]] <small>(odc. 54, 56)</small> | |||
'''Dźwięk''': | '''Dźwięk''': | ||
* [[Zdzisław Zieliński]] <small>( | * [[Zdzisław Zieliński]] <small>(odc. 1-59)</small>, | ||
* [[Ilona Czech-Kłoczewska]] <small>( | * [[Ilona Czech-Kłoczewska]] <small>(odc. 1-28, 44)</small>, | ||
* Dimar Siregar <small>(odc. 1-2, 4-5, 22-28)</small>, | '''Zgranie dźwięku''': | ||
* Daniel Natividad <small>(odc. 3, 6-21)</small>, | * [[Dimar Siregar]] <small>(odc. 1-2, 4-5, 22-28, 44)</small>, | ||
* Amrin Ramli <small>(odc. 29-43)</small>, | * [[Daniel Natividad]] <small>(odc. 3, 6-21)</small>, | ||
* Jeganaath Selvanathan <small>(odc. 29-43)</small> | * [[Amrin Ramli]] <small>(odc. 29-43, 45-59)</small>, | ||
* [[Jeganaath Selvanathan]] <small>(odc. 29-43, 45-59)</small> | |||
'''Produkcja''': IYUNO Media Group<br /> | '''Produkcja''': IYUNO Media Group<br /> | ||
'''Wystąpili''': | '''Wystąpili''': | ||
| Linia 97: | Linia 98: | ||
** '''Bill''', | ** '''Bill''', | ||
** '''Pan Słodziak''' | ** '''Pan Słodziak''' | ||
* [[Katarzyna Domalewska]] | |||
== Spis odcinków == | == Spis odcinków == | ||
{| class="wikitable" style="text-align: center; width: | {| class="wikitable" style="text-align: center; width: 95%; margin: 0 auto;" | ||
|- | |- | ||
!width="12%"|Premiera | |||
!width="6%"|№ | !width="6%"|№ | ||
!width=" | !width="41%"|Tytuł polski | ||
!width=" | !width="41%"|Tytuł angielski | ||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | colspan=4 bgcolor="#70ACFF"|'''CZĘŚĆ PIERWSZA''' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|01.01.2019 | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|01 | |||
| ''Przekąska'' | | ''Przekąska'' | ||
| ''Snack'' | | ''Snack'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|01.01.2019 | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|02 | |||
| ''Zwierzak'' | | ''Zwierzak'' | ||
| ''Pet'' | | ''Pet'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|01.01.2019 | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|03 | |||
| ''Technologia'' | | ''Technologia'' | ||
| ''Tech'' | | ''Tech'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|01.01.2019 | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|04 | |||
| ''Duch'' | | ''Duch'' | ||
| ''Spirit'' | | ''Spirit'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|01.01.2019 | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|05 | |||
| ''Hejter'' | | ''Hejter'' | ||
| ''Hater'' | | ''Hater'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|01.01.2019 | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|06 | |||
| ''Film'' | | ''Film'' | ||
| ''Video'' | | ''Video'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|01.01.2019 | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|07 | |||
| ''Kaczka'' | | ''Kaczka'' | ||
| ''Duck'' | | ''Duck'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|01.01.2019 | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|08 | |||
| ''Manekin'' | | ''Manekin'' | ||
| ''Mannequin'' | | ''Mannequin'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|01.01.2019 | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|09 | |||
| ''Tajemnica'' | | ''Tajemnica'' | ||
| ''Secret'' | | ''Secret'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|01.01.2019 | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|10 | |||
| ''Strach'' | | ''Strach'' | ||
| ''Scary'' | | ''Scary'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|01.01.2019 | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|11 | |||
| ''Książka'' | | ''Książka'' | ||
| ''Book'' | | ''Book'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|01.01.2019 | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|12 | |||
| ''Drużyna'' | | ''Drużyna'' | ||
| ''Team'' | | ''Team'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|01.01.2019 | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|13 | |||
| ''Gra'' | | ''Gra'' | ||
| ''Game'' | | ''Game'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|01.01.2019 | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|14 | |||
| ''Tajniacy'' | | ''Tajniacy'' | ||
| ''Undercover'' | | ''Undercover'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|01.01.2019 | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|15 | |||
| ''Zabawa'' | | ''Zabawa'' | ||
| ''Fun'' | | ''Fun'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|01.01.2019 | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|16 | |||
| ''Brat'' | | ''Brat'' | ||
| ''Brother'' | | ''Brother'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|01.01.2019 | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|17 | |||
| ''Sensei'' | | ''Sensei'' | ||
| ''Sensei'' | | ''Sensei'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|01.01.2019 | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|18 | |||
| ''Miejscówka'' | | ''Miejscówka'' | ||
| ''Hangout'' | | ''Hangout'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|01.01.2019 | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|19 | |||
| ''Skarpetka'' | | ''Skarpetka'' | ||
| ''Sock'' | | ''Sock'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|01.01.2019 | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|20 | |||
| ''Liczenie'' | | ''Liczenie'' | ||
| ''Count'' | | ''Count'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|01.01.2019 | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|21 | |||
| ''Głos'' | | ''Głos'' | ||
| ''Voice'' | | ''Voice'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|01.01.2019 | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|22 | |||
| ''Telefon'' | | ''Telefon'' | ||
| ''Phone'' | | ''Phone'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|01.01.2019 | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|23 | |||
| ''Przyjaciel'' | | ''Przyjaciel'' | ||
| ''Friend'' | | ''Friend'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|01.01.2019 | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|24 | |||
| ''Siłownia'' | | ''Siłownia'' | ||
| ''Gym'' | | ''Gym'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|01.01.2019 | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|25 | |||
| ''Lista'' | | ''Lista'' | ||
| ''List'' | | ''List'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|01.01.2019 | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|26 | |||
| ''Podwójnie'' | | ''Podwójnie'' | ||
| ''Double'' | | ''Double'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|01.01.2019 | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|27 | |||
| ''Wzrok'' | | ''Wzrok'' | ||
| ''Sight'' | | ''Sight'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|01.01.2019 | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|28 | |||
| ''Szlaban'' | | ''Szlaban'' | ||
| ''Grounded'' | | ''Grounded'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | colspan=4 bgcolor="#70ACFF"|'''CZĘŚĆ DRUGA''' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|22.04.2019 | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|29 | |||
| ''Pieniądze'' | | ''Pieniądze'' | ||
| ''Money'' | | ''Money'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|22.04.2019 | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|30 | |||
| ''Babs'' | | ''Babs'' | ||
| ''Babs'' | | ''Babs'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|22.04.2019 | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|31 | |||
| ''Sarkazm'' | | ''Sarkazm'' | ||
| ''Sarcasm'' | | ''Sarcasm'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|22.04.2019 | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|32 | |||
| ''Piosenka'' | | ''Piosenka'' | ||
| ''Song'' | | ''Song'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|22.04.2019 | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|33 | |||
| ''Mózg'' | | ''Mózg'' | ||
| ''Brain'' | | ''Brain'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|22.04.2019 | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|34 | |||
| ''Trofeum'' | | ''Trofeum'' | ||
| ''Trophy'' | | ''Trophy'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|22.04.2019 | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|35 | |||
| ''Wyszukiwarka'' | | ''Wyszukiwarka'' | ||
| ''Search'' | | ''Search'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|22.04.2019 | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|36 | |||
| ''Fryzura'' | | ''Fryzura'' | ||
| ''Haircut'' | | ''Haircut'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|22.04.2019 | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|37 | |||
| ''Kula'' | | ''Kula'' | ||
| ''Crutch'' | | ''Crutch'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|22.04.2019 | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|38 | |||
| ''Uśmiech'' | | ''Uśmiech'' | ||
| ''Smile | | ''Smile'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|22.04.2019 | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|39 | |||
| ''Zrzęda'' | | ''Zrzęda'' | ||
| ''Cranky'' | | ''Cranky'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|22.04.2019 | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|40 | |||
| ''Chwasty'' | | ''Chwasty'' | ||
| ''Weeds'' | | ''Weeds'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|22.04.2019 | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|41 | |||
| ''Zajęcia'' | | ''Zajęcia'' | ||
| ''Advanced'' | | ''Advanced'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|22.04.2019 | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|42 | |||
| ''Superkumpel'' | | ''Superkumpel'' | ||
| ''Bestie'' | | ''Bestie'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|22.04.2019 | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|43 | |||
| ''Król'' | | ''Król'' | ||
| ''King'' | | ''King'' | ||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|22.04.2019 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|44 | |||
| ''Pinky'' | |||
| ''Pinky'' | |||
|- | |||
| colspan=4 bgcolor="#70ACFF"|'''CZĘŚĆ TRZECIA''' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|17.07.2019 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|45 | |||
| ''Zmiana'' | |||
| ''Change'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|17.07.2019 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|46 | |||
| ''Odznaka'' | |||
| ''Outdoors'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|17.07.2019 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|47 | |||
| ''Gwiazdy'' | |||
| ''Spotlight'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|17.07.2019 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|48 | |||
| ''Pies'' | |||
| ''Dog'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|17.07.2019 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|49 | |||
| ''Urodziny'' | |||
| ''Birthday'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|17.07.2019 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|50 | |||
| ''Oryginał'' | |||
| ''Individual'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|17.07.2019 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|51 | |||
| ''Kolacja'' | |||
| ''Dinner'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|17.07.2019 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|52 | |||
| ''Klika'' | |||
| ''Clique'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|17.07.2019 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|53 | |||
| ''Kwesta'' | |||
| ''Fundraiser'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|17.07.2019 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|54 | |||
| ''Mężczyzna'' | |||
| ''Man'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|17.07.2019 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|55 | |||
| ''Zapasy'' | |||
| ''Wrestling'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|17.07.2019 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|56 | |||
| ''Gumka'' | |||
| ''Eraser'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|17.07.2019 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|57 | |||
| ''Marzenia'' | |||
| ''Dreams'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|17.07.2019 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|58 | |||
| ''Iskra'' | |||
| ''Spark'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|17.07.2019 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|59 | |||
| ''Parówek'' | |||
| ''Wiener'' | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
== Linki zewnętrzne == | == Linki zewnętrzne == | ||
* {{filmweb|film|800644}} | * {{filmweb|film|800644}} | ||
{{Nickelodeon}} | |||
[[Kategoria:Seriale animowane dla dzieci i młodzieży]] | [[Kategoria:Seriale animowane dla dzieci i młodzieży]] | ||
Aktualna wersja na dzień 20:21, 16 lut 2025
| Tytuł | Pinky Malinky |
|---|---|
| Gatunek | animowany, komedia |
| Kraj produkcji | Stany Zjednoczone |
| Język oryginału | angielski |
| Platforma streamingowa | Netflix |
| Lata produkcji | 2019 |
| Data premiery dubbingu | 1 stycznia 2019 |
| Wyemitowane serie |
3 z 3 |
| Wyemitowane odcinki | 59 z 59 |
Pinky Malinky (2019) – amerykański serial animowany. Dostępny w serwisie Netflix od 1 stycznia 2019 roku.
Fabuła
Pinky Malinky jest niepoprawnym optymistą. Nie przeszkadza mu nawet to, że przyszedł na świat jako hot dog. Razem z przyjaciółmi próbuje życia.
Źródło: Netflix
Wersja polska
Wersja polska: FILM FACTORY STUDIO
Reżyseria: Agnieszka Matysiak
Dialogi:
- Katarzyna Orzeszek-Koroblewska (odc. 1-28, 35, 38-39, 42-44, 46, 49-50, 55, 59),
- Karol Gajos (odc. 29, 41, 48, 51, 57),
- Joanna Krejzler (odc. 30, 33, 36, 47, 52),
- Elżbieta Pruśniewska (odc. 31, 37, 45, 53, 58),
- Agnieszka Krzyżanowska (odc. 32, 34, 40),
- Jan Staszczyk (odc. 54, 56)
Dźwięk:
- Zdzisław Zieliński (odc. 1-59),
- Ilona Czech-Kłoczewska (odc. 1-28, 44),
Zgranie dźwięku:
- Dimar Siregar (odc. 1-2, 4-5, 22-28, 44),
- Daniel Natividad (odc. 3, 6-21),
- Amrin Ramli (odc. 29-43, 45-59),
- Jeganaath Selvanathan (odc. 29-43, 45-59)
Produkcja: IYUNO Media Group
Wystąpili:
- Sebastian Machalski – Pinky
- Jakub Gawlik – JJ
- Natalia Kujawa – Bejbi
- Dariusz Toczek – Tata Pinky'ego
- Magdalena Smalara – Mama Pinky'ego
W pozostałych rolach:
- Tomasz Błasiak –
- Andrew,
- Bob,
- Kyle
- Justyna Bojczuk –
- Tina,
- Tłumaczka Eunsoo,
- Delfin
- Karol Jankiewicz –
- Channing,
- Fredek,
- Kid
- Mikołaj Klimek –
- Prowadzący wiadomości,
- Pan McChmurka,
- Jimmy,
- Kapitan Gus,
- Woźny,
- Pan Jules
- Agnieszka Matysiak –
- Kierowca autobusu,
- Turystka,
- Pani Moreno,
- Dyrektor Heca,
- Sheela
- Jan Staszczyk –
- Barry,
- Trener Ptaszek,
- Gary,
- Byron,
- Greg
- Przemysław Stippa –
- Turysta,
- Pan Buźka,
- Jim #2,
- Larry
- Maria Tyszkiewicz –
- Zuzia,
- Dyzia,
- Aminder,
- Perry,
- Prezenterka wiadomości,
- Kim,
- Sydney
- Bartosz Wesołowski –
- Głos Hopkornu,
- Zyzio
- Wojciech Żołądkowicz –
- Pan Sally,
- Burmistrz Hap,
- Tłumacz Jun-Seo Kima,
- Jim #1,
- Bill,
- Pan Słodziak
- Katarzyna Domalewska
Spis odcinków
| Premiera | № | Tytuł polski | Tytuł angielski |
|---|---|---|---|
| CZĘŚĆ PIERWSZA | |||
| 01.01.2019 | 01 | Przekąska | Snack |
| 01.01.2019 | 02 | Zwierzak | Pet |
| 01.01.2019 | 03 | Technologia | Tech |
| 01.01.2019 | 04 | Duch | Spirit |
| 01.01.2019 | 05 | Hejter | Hater |
| 01.01.2019 | 06 | Film | Video |
| 01.01.2019 | 07 | Kaczka | Duck |
| 01.01.2019 | 08 | Manekin | Mannequin |
| 01.01.2019 | 09 | Tajemnica | Secret |
| 01.01.2019 | 10 | Strach | Scary |
| 01.01.2019 | 11 | Książka | Book |
| 01.01.2019 | 12 | Drużyna | Team |
| 01.01.2019 | 13 | Gra | Game |
| 01.01.2019 | 14 | Tajniacy | Undercover |
| 01.01.2019 | 15 | Zabawa | Fun |
| 01.01.2019 | 16 | Brat | Brother |
| 01.01.2019 | 17 | Sensei | Sensei |
| 01.01.2019 | 18 | Miejscówka | Hangout |
| 01.01.2019 | 19 | Skarpetka | Sock |
| 01.01.2019 | 20 | Liczenie | Count |
| 01.01.2019 | 21 | Głos | Voice |
| 01.01.2019 | 22 | Telefon | Phone |
| 01.01.2019 | 23 | Przyjaciel | Friend |
| 01.01.2019 | 24 | Siłownia | Gym |
| 01.01.2019 | 25 | Lista | List |
| 01.01.2019 | 26 | Podwójnie | Double |
| 01.01.2019 | 27 | Wzrok | Sight |
| 01.01.2019 | 28 | Szlaban | Grounded |
| CZĘŚĆ DRUGA | |||
| 22.04.2019 | 29 | Pieniądze | Money |
| 22.04.2019 | 30 | Babs | Babs |
| 22.04.2019 | 31 | Sarkazm | Sarcasm |
| 22.04.2019 | 32 | Piosenka | Song |
| 22.04.2019 | 33 | Mózg | Brain |
| 22.04.2019 | 34 | Trofeum | Trophy |
| 22.04.2019 | 35 | Wyszukiwarka | Search |
| 22.04.2019 | 36 | Fryzura | Haircut |
| 22.04.2019 | 37 | Kula | Crutch |
| 22.04.2019 | 38 | Uśmiech | Smile |
| 22.04.2019 | 39 | Zrzęda | Cranky |
| 22.04.2019 | 40 | Chwasty | Weeds |
| 22.04.2019 | 41 | Zajęcia | Advanced |
| 22.04.2019 | 42 | Superkumpel | Bestie |
| 22.04.2019 | 43 | Król | King |
| 22.04.2019 | 44 | Pinky | Pinky |
| CZĘŚĆ TRZECIA | |||
| 17.07.2019 | 45 | Zmiana | Change |
| 17.07.2019 | 46 | Odznaka | Outdoors |
| 17.07.2019 | 47 | Gwiazdy | Spotlight |
| 17.07.2019 | 48 | Pies | Dog |
| 17.07.2019 | 49 | Urodziny | Birthday |
| 17.07.2019 | 50 | Oryginał | Individual |
| 17.07.2019 | 51 | Kolacja | Dinner |
| 17.07.2019 | 52 | Klika | Clique |
| 17.07.2019 | 53 | Kwesta | Fundraiser |
| 17.07.2019 | 54 | Mężczyzna | Man |
| 17.07.2019 | 55 | Zapasy | Wrestling |
| 17.07.2019 | 56 | Gumka | Eraser |
| 17.07.2019 | 57 | Marzenia | Dreams |
| 17.07.2019 | 58 | Iskra | Spark |
| 17.07.2019 | 59 | Parówek | Wiener |
Linki zewnętrzne
- Pinky Malinky w bazie filmweb.pl
