Wylde Pak – zakręcona paka: Różnice pomiędzy wersjami

Z Dubbingpedia
Skocz do:nawigacja, szukaj
Marti (dyskusja | edycje)
MinisterDubu (dyskusja | edycje)
 
(Nie pokazano 21 wersji utworzonych przez 3 użytkowników)
Linia 7: Linia 7:
|język=angielski
|język=angielski
|stacja=[[Nickelodeon Polska]]
|stacja=[[Nickelodeon Polska]]
|platforma=
|platforma=Canal+ Online
|lata produkcji=2025
|lata produkcji=2025
|data premiery=29 września [[2025]]
|data premiery=29 września [[2025]]
|sezony=1 z 2
|sezony=2 z 2
|odcinki=4 z 26
|odcinki=18 z 26
}}
}}
'''Wylde Pak – zakręcona paka''' (ang. ''Wylde Pak'', 2025) – amerykański serial animowany.
'''Wylde Pak – zakręcona paka''' (ang. ''Wylde Pak'', 2025) – amerykański serial animowany.
Linia 19: Linia 19:
Lily i Jack są przyrodnim rodzeństwem, skazanym na wspólne spędzanie lata. Muszą nauczyć się żyć w nowej rodzinnej rzeczywistości, jednocześnie pomagając w pełnym chaosu salonie pielęgnacji zwierząt prowadzonym przez Wylde Paków.
Lily i Jack są przyrodnim rodzeństwem, skazanym na wspólne spędzanie lata. Muszą nauczyć się żyć w nowej rodzinnej rzeczywistości, jednocześnie pomagając w pełnym chaosu salonie pielęgnacji zwierząt prowadzonym przez Wylde Paków.


<small>Źródło: oficjalny opis producenta</small>
<small>Opis nadawcy</small>
== Wersja polska ==
== Wersja polska ==
'''Wersja polska''': na zlecenie Nickelodeon Polska [[Master Film|MASTER FILM]]<br />
'''Wersja polska''': na zlecenie Nickelodeon Polska [[Master Film|MASTER FILM]]<br />
'''Reżyseria''': [[Mateusz Narloch]]<br />
'''Reżyseria''': [[Mateusz Narloch]]<br />
'''Tłumaczenie i dialogi''': [[Magdalena Dwojak]]<br />
'''Dialogi polskie''': [[Magdalena Dwojak]]<br />
'''Dźwięk i montaż''': [[Sławomir Karolak]]<br />
'''Dźwięk, montaż, zgranie i kierownictwo muzyczne''': [[Sławomir Karolak]]<br />
'''Kierownictwo produkcji''': [[Agata Paszkowska]]<br />
'''Kierownictwo produkcji''':
* [[Agata Paszkowska]] <small>(odc. 1-13)</small>,
* [[Kamil Bąk]] <small>(odc. 14-15, 18, 20-21)</small>
'''Nadzór merytoryczny''': [[Aleksandra Dobrowolska]]<br />
'''Nadzór merytoryczny''': [[Aleksandra Dobrowolska]]<br />
'''W wersji polskiej udział wzięli''':
'''Wystąpili''':
* [[Nastazja Bytner]] '''Lily Pak'''
* [[Nastazja Bytner]] '''Lily Pak'''
* [[Antoni Jędrak]] '''Jack Wylde'''
* [[Antoni Jędrak]] '''Jack Wylde'''
* [[Hanna Kinder-Kiss]] '''Halmoni'''
* [[Magdalena Wojtacha]] '''Min-Ju Wylde-Pak'''
* [[Łukasz Węgrzynowski]] '''William Wylde'''
* [[Łukasz Węgrzynowski]] '''William Wylde'''
* [[Magdalena Wojtacha]]<!-- − '''Min-Ju Pak'''-->
* [[Hanna Kinder-Kiss]] '''Halmoni Pak'''
* [[Juliusz Waglowski]]
* [[Bartosz Martyna]]
* [[Monika Kwiatkowska]] − '''Alice Kelly''' <small>(odc. 1, 2a)</small>
'''W pozostałych rolach''':
'''W pozostałych rolach''':
* [[Mateusz Kwiecień]] '''Chuck'''<!--
* [[Monika Kwiatkowska]] – '''Alice Kelly''' <small>(odc. 1, 2a, 9b)</small>
* [[]] '''Anusha'''
* [[Mateusz Kwiecień]] '''Chuck''' <small>(odc. 1, 3b, 5a, 6b, 10a, 12b, 18b)</small>
* [[]] '''Debs'''
* [[Kinga Tabor-Szymaniak|Kinga Tabor]] –
* [[]] '''Beef'''
** '''Sammie''' <small>(odc. 2b, 11b, 12a, 14b)</small>,
* [[]] '''Ellie'''-->
** '''Young-soon''' <small>(odc. 3a)</small>
* [[Paweł Bukrewicz]] '''Lektor koreańskiego serialu''' <small>(odc. 1, 3b)</small>
* [[Małgorzata Boratyńska]] – '''Sung-mi''' <small>(odc. 3a, 8a, 10a)</small>
* [[Tomasz Olejnik]] – '''Jonathan Chulnam Hwang''' <small>(odc. 3ab, 10a)</small>
* [[Julia Borkowska]] –
** '''Fan Flaminga''' <small>(odc. 3b, 14a)</small>,
** '''Chevon''' <small>(odc. 5a)</small>
* [[Dominik Mironiuk]] –
** '''Craig''' <small>(odc. 3b, 8a, 12ab, 20, 21a)</small>,
** '''Finn''' <small>(odc. 5a, 8a, 18b)</small>,
** '''Sous Chef''' <small>(odc. 5b)</small>,
** '''Podcaster''' <small>(odc. 6b)</small><!--,
** '''Pan Bo''' <small>(odc. 12a)</small>-->,
** '''Facet z grillem''' <small>(odc. 14a)</small><!--,
** '''Klient #1''' <small>(odc. 14b)</small>-->
* [[Maja Kalbarczyk]] –
** '''Sharon''' <small>(odc. 3b, 4a, 13)</small>,
** '''Palec''' <small>(odc. 5b)</small>
* [[Jagoda Jasnowska]]
** '''Reporterka''' <small>(odc. 4a)</small>,
** '''Patty''' <small>(odc. 5a)</small>
* [[Bartosz Martyna]] –
** '''Pan Bo''' <small>(odc. 4a, 14b)</small>,
** '''Pan Chippie''' <small>(odc. 18a)</small>
* [[Mateusz Narloch]] –
** '''Vlad''' <small>(odc. 4a)</small>,
** '''Gra''' <small>(odc. 9a)</small>,
** '''Admirał Albacore''' <small>(odc. 9b)</small>
* [[Piotr Tołoczko]]
** '''Prawnik''' <small>(odc. 4a)</small>,
** '''Klient #2''' <small>(odc. 14b)</small>,
** '''Siłacz''' <small>(odc. 15a)</small>
* [[Juliusz Waglowski]] '''Beef''' <small>(odc. 4b, 5a, 18b)</small>
* [[Maciej Maciejewski (ur. 1985)|Maciej Maciejewski]] – '''T-Bone''' <small>(odc. 5a)</small>
* [[Robert Kowalski]] –
** '''Stu''' <small>(odc. 5a)</small>,
** '''Dead Ed''' <small>(odc. 5b)</small>,
** '''Staruszek''' <small>(odc. 6b)</small>,
** '''Instruktor''' <small>(odc. 11a)</small>
* [[Małgorzata Gradkowska]] – '''Mete''' <small>(odc. 5a)</small>
* [[Anna Ułas]] –
** '''Pani Withers''' <small>(odc. 6a, 14b)</small>,
** '''Kyung-ju''' <small>(odc. 10a)</small>
* [[Barbara Domagała]] – '''Ellie''' <small>(odc. 6ab, 11b, 12a)</small>
* [[Maciej Więckowski]]
** '''Dirk''' <small>(odc. 6b, 12b, 18b)</small>,
** '''Tata z SUVa''' <small>(odc. 14a)</small>,
** '''Instruktor''' <small>(odc. 15a)</small>
* [[Iwona Milerska]] – '''Mama Ellie''' <small>(odc. 6b)</small>
* [[Wojciech Socha]] – '''Mike A.''' <small>(odc. 7b)</small>
* [[Antonina Żbikowska]] – '''Debs''' <small>(odc. 8a, 18b)</small>
* [[Katarzyna Mogielnicka]] – '''Anusha''' <small>(odc. 8a, 18b)</small>
* [[Daria Domitrz]] – '''Hank N' Beans III''' <small>(odc. 8a, 20)</small>
* [[Wojciech Chorąży]] – '''Sloshwell''' <small>(odc. 8b, 12a)</small>
* [[Janusz Wituch]] –
** '''Ochroniarz''' <small>(odc. 8b)</small>,
** '''Ochroniarz''' <small>(odc. 13)</small>
* [[Aleksander Sosiński]] –
** '''Joey''' <small>(odc. 8b)</small>,
** '''Mikołaj''' <small>(odc. 11a)</small>,
** '''Sprzedawca''' <small>(odc. 12a)</small>
* [[Paweł Wojtaszek]] –
** '''Pracownik''' <small>(odc. 8b)</small>,
** '''Czarodziej''' <small>(odc. 9a)</small>,
** '''Pracownik parku''' <small>(odc. 13)</small>
* [[Agata Darnowska]]
** '''Kierowniczka sceny''' <small>(odc. 10a)</small>,
** '''Klientka #1''' <small>(odc. 14b)</small>
* [[Aleksandra Nowicka]] –
** '''In-ja''' <small>(odc. 10a)</small>,
** '''Reporterka''' <small>(odc. 12b)</small>,
** '''Radio''' <small>(odc. 14a)</small>,
** '''Klientka #3''' <small>(odc. 14b)</small>
* [[Norbert Kaczorowski]] –
** '''Pan Jenkins''' <small>(odc. 12a)</small>,
** '''Prowadzący''' <small>(odc. 20)</small>
* [[Krzysztof Nowik]] – '''Prawnik''' <small>(odc. 12b)</small>
* [[Franciszek Kalinowski]] – '''Syn z SUVa''' <small>(odc. 14a)</small>
* [[Jakub Strach]] – '''Lawrence''' <small>(odc. 14ab, 18b)</small>
* [[Magdalena Herman-Urbańska]] –
** '''Klientka #2''' <small>(odc. 14b)</small>,
** '''Marshall''' <small>(odc. 18a)</small>,
** '''Kucharz''' <small>(odc. 20)</small>
* [[Brygida Turowska]] – '''Inspektorka budowlana''' <small>(odc. 18a)</small>
* [[Szymon Roszak]] – '''Burger Chef''' <small>(odc. 20)</small>
* [[Oskar Stencel]] – '''Sąsiad''' <small>(odc. 21a)</small>
* [[Maria Kozłowska]]<!-- – '''Właścicielka Monti''' <small>(odc. 21b)</small>-->
* [[Aleksandra Dziewit]]
* [[Aleksandra Dziewit]]
* [[Jakub Strach]]
* [[Mateusz Narloch]]
i inni
i inni
'''Wykonanie piosenki''': [[Magdalena Wasylik]]


'''Lektor''': [[Paweł Bukrewicz]]
'''Lektor''': [[Paweł Bukrewicz]]
Linia 89: Linia 172:
| ''Be Your Own Bean''
| ''Be Your Own Bean''
|-
|-
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|03.10.2025
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|05
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|05
| ''Pokazy siły''
| ''Pokazy siły''
Linia 97: Linia 180:
| ''Dead Ed’s''
| ''Dead Ed’s''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|06.10.2025
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|06
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|06
| ''Trzy kruki''
| ''Trzy kruki''
| ''The Three Ravens''
| ''The Three Ravens''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|07.10.2025
| ''Dwoje ludzi z torbą''
| ''Dwoje ludzi z torbą''
| ''Left Holding the Bag''
| ''Left Holding the Bag''
|-
|-
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|08.10.2025
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|07
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|07
| ''Tajemnica Wyspy na jeziorze''
| ''Tajemnica Wyspy na jeziorze''
Linia 114: Linia 197:
| ''Father, Son, and Furniture Store''
| ''Father, Son, and Furniture Store''
|-
|-
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|09.10.2025
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|08
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|08
| ''Drużyna LAD''
| ''Drużyna LAD''
Linia 122: Linia 205:
| ''Before 10am''
| ''Before 10am''
|-
|-
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|10.10.2025
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|09
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|09
| ''Wojownicy kontra Królestwo''
| ''Wojownicy kontra Królestwo''
| ''Warriors Against the Realm''
| ''Warriors Against the Realm''
|-
|-
| ''Sungandeul Chwile''
| ''Sungandeul (Chwile)''
| ''Sungandeul''
| ''Sungandeul''
|-
|-
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|13.10.2025
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|10
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|10
| ''Klops z Canyon Valley''
| ''Klops z Canyon Valley''
Linia 138: Linia 221:
| ''Sticky Fingers''
| ''Sticky Fingers''
|-
|-
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|18.10.2025
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|11
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|11
| ''Chcieć to móc''
| ''Chcieć to móc''
Linia 146: Linia 229:
| ''Lost in the Sauce''
| ''Lost in the Sauce''
|-
|-
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|14.10.2025
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|12
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|12
| ''Idź za posypką''
| ''Idź za posypką''
Linia 154: Linia 237:
| ''Canyon Valley V. Dirk''
| ''Canyon Valley V. Dirk''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|15.10.2025
| bgcolor="#CCE2FF"|13
| bgcolor="#CCE2FF"|13
| ''Po drugiej stronie wydry''
| ''Po drugiej stronie wydry''
Linia 161: Linia 244:
| colspan=4 bgcolor="#70ACFF"|'''SERIA DRUGA'''
| colspan=4 bgcolor="#70ACFF"|'''SERIA DRUGA'''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|24.11.2025
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|14
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|14
| ''Etykieta na szosie''
| ''Etykieta na szosie''
| ''Basic Zipper Merging Etiquette''
| ''Basic Zipper Merging Etiquette''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|25.11.2025
| ''''
| ''Jak załatwić bestię''
| ''How to Bag a Beast''
| ''How to Bag a Beast''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|26.11.2025
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|15
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|15
| ''Pomyłkowa wiadomość''
| ''Pomyłkowa wiadomość''
| ''Wrong Text''
| ''Wrong Text''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|27.11.2025
| ''Trybunał Rodzinny''
| ''Trybunał Rodzinny''
| ''Emergency Family Tribunal''
| ''Emergency Family Tribunal''
Linia 181: Linia 264:
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|16
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|16
| ''Mały problem z rurami''
| ''''
| ''Just a Little Pipe Problem''
| ''J-LAD''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|
| ''''
| ''''
| ''Camp Chuck''<!--
| ''Big Honey''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|17
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|17
| ''''
| ''''
| ''''
| ''Caught Rubber-Handed''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|
| ''''
| ''''
| ''''
| ''And… Action!''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|28.11.2025
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|18
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|18
| ''''
| ''Mały problem z rurami''
| ''''
| ''Just a Little Pipe Problem''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|01.12.2025
| ''''
| ''Chuck na ratunek''
| ''''
| ''Camp Chuck''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|19
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|19
| ''''
| ''''
| ''''
| ''Canyon Valley Film Festival''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|
| ''''
| ''''
| ''''
| ''Prison Break''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|02.12.2025
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|20
| bgcolor="#CCE2FF"|20
| ''''
| ''Opowiastki pani Withers''<br /><small>''Opowiastka o szczypcach'' / ''Opowiastka o hamburgerach'' / ''Opowiastka o paznokciach'' / ''Opowiastka o żywym chlebie''</small>
| ''''
| ''Mrs. Withers Parables''<br /><small>''Claws'' / ''Burger Broker'' / ''Toetal Eclipse'' / ''Bread End''</small>
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| ''''
| ''''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|03.12.2025
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|21
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|21
| ''''
| ''Dubu''
| ''''
| ''Dubu''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|04.12.2025
| ''''
| ''Dzień wolny Jacka''
| ''''
| ''Jack’s Day Off''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|22
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|22
| ''''
| ''''
| ''''
| ''Summer Chuseok''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|
| ''''
| ''''
| ''''
| ''Putting Up with the Plovers''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|23
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|23
| ''''
| ''''
| ''''
| ''The Real Woori World''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|
| ''''
| ''''
| ''''
| ''The Collector''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|24
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|24
| ''''
| ''''
| ''''
| ''Halmoni Learns the Internet''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|
| ''''
| ''''
| ''''
| ''The Library''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|25
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|25
| ''''
| ''''
| ''''
| ''Date Night''
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| ''''
| ''''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|26
| ''''
| ''''
| ''''
| ''Behind the Jingle''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|26
| ''''
| ''''
| ''''-->
| ''Best Summer Ever!''
|-
|-
|}
|}
== Linki zewnętrzne ==
* {{IMDb|film|36122656}}
{{Nickelodeon}}
{{Nickelodeon}}
[[Kategoria:Seriale animowane dla dzieci i młodzieży]]
[[Kategoria:Seriale animowane dla dzieci i młodzieży]]

Aktualna wersja na dzień 20:21, 4 gru 2025

Tytuł Wylde Pak – zakręcona paka
Tytuł oryginalny Wylde Pak
Gatunek animowany, komedia
Kraj produkcji Stany Zjednoczone
Język oryginału angielski
Stacja telewizyjna Nickelodeon Polska
Platforma streamingowa Canal+ Online
Lata produkcji 2025
Data premiery dubbingu 29 września 2025
Wyemitowane
serie
2 z 2
Wyemitowane odcinki 18 z 26

Wylde Pak – zakręcona paka (ang. Wylde Pak, 2025) – amerykański serial animowany.

Serial emitowany w Polsce od 29 września 2025 roku na kanale Nickelodeon Polska.

Fabuła

Lily i Jack są przyrodnim rodzeństwem, skazanym na wspólne spędzanie lata. Muszą nauczyć się żyć w nowej rodzinnej rzeczywistości, jednocześnie pomagając w pełnym chaosu salonie pielęgnacji zwierząt prowadzonym przez Wylde Paków.

Opis nadawcy

Wersja polska

Wersja polska: na zlecenie Nickelodeon Polska − MASTER FILM
Reżyseria: Mateusz Narloch
Dialogi polskie: Magdalena Dwojak
Dźwięk, montaż, zgranie i kierownictwo muzyczne: Sławomir Karolak
Kierownictwo produkcji:

Nadzór merytoryczny: Aleksandra Dobrowolska
Wystąpili:

W pozostałych rolach:

i inni

Wykonanie piosenki: Magdalena Wasylik

Lektor: Paweł Bukrewicz

Spis odcinków

Premiera Tytuł polski Tytuł angielski
SERIA PIERWSZA
29.09.2025 01 Fantastyczne wakacje? Best Summer Ever?
30.09.2025 02 Sam, smutny, samotny Sad, Single, and Stranded
Zmarnowany letni dzień A Waste of a Perfect Summer Day
01.10.2025 03 Świat Woori Woori World
Gdzie jest FAN FLAMINGA 85? Finding FlamingoFan85
02.10.2025 04 Boba Get The Boba-Get
Bądź swoją własną fasolką Be Your Own Bean
03.10.2025 05 Pokazy siły Meats of Strength
U Dead Eda Dead Ed’s
06.10.2025 06 Trzy kruki The Three Ravens
07.10.2025 Dwoje ludzi z torbą Left Holding the Bag
08.10.2025 07 Tajemnica Wyspy na jeziorze The Secret of Lake Island
Ojciec, syn i sklep z meblami Father, Son, and Furniture Store
09.10.2025 08 Drużyna LAD LAD
Przed dziesiątą Before 10am
10.10.2025 09 Wojownicy kontra Królestwo Warriors Against the Realm
Sungandeul (Chwile) Sungandeul
13.10.2025 10 Klops z Canyon Valley The Meatball of Canyon Valley
Złodziejaszek Sticky Fingers
18.10.2025 11 Chcieć to móc Where There’s a Will, There’s a Way
Przez sos do umysłu Lost in the Sauce
14.10.2025 12 Idź za posypką Follow the Sprinkles
Canyon Valley kontra Dirk Canyon Valley V. Dirk
15.10.2025 13 Po drugiej stronie wydry Journey to the Otter Side
SERIA DRUGA
24.11.2025 14 Etykieta na szosie Basic Zipper Merging Etiquette
25.11.2025 Jak załatwić bestię How to Bag a Beast
26.11.2025 15 Pomyłkowa wiadomość Wrong Text
27.11.2025 Trybunał Rodzinny Emergency Family Tribunal
16 ' J-LAD
' Big Honey
17 ' Caught Rubber-Handed
' And… Action!
28.11.2025 18 Mały problem z rurami Just a Little Pipe Problem
01.12.2025 Chuck na ratunek Camp Chuck
19 ' Canyon Valley Film Festival
' Prison Break
02.12.2025 20 Opowiastki pani Withers
Opowiastka o szczypcach / Opowiastka o hamburgerach / Opowiastka o paznokciach / Opowiastka o żywym chlebie
Mrs. Withers Parables
Claws / Burger Broker / Toetal Eclipse / Bread End
03.12.2025 21 Dubu Dubu
04.12.2025 Dzień wolny Jacka Jack’s Day Off
22 ' Summer Chuseok
' Putting Up with the Plovers
23 ' The Real Woori World
' The Collector
24 ' Halmoni Learns the Internet
' The Library
25 ' Date Night
' Behind the Jingle
26 ' Best Summer Ever!

Linki zewnętrzne

Nickelodeon
Nicktoons
Seriale animowane Doug (serie I-IV)Pełzaki (1991)Ren i StimpyRocko i jego światPrawdziwe potworyKaBlam!Hej Arnold!Bobry w akcjiKotopiesDzika rodzinkaSpongeBob KanciastoportyRocket PowerSłowami GingerWróżkowie chrzestniKredoniaJimmy Neutron: mały geniuszZ życia nastoletniego robotaDanny PhantomAwatar: Legenda AangaSzanowni Państwo XZagroda według OtisaMighty BPingwiny z MadagaskaruFanboy i Chum ChumPlaneta SheenaTurbo Dudley - psi agentKung Fu Panda: Legenda o niezwykłościKlub Winx (serie V-VII)Legenda KorryRobot i potwórWojownicze żółwie ninjaSanjay i CraigPotwory kontra ObcyPiekaczkiHenio DzióbekŚwiń Koza Banan RobalHarmidomBunsen, ty bestio!Witajcie w WaynePrzygody Niebezpiecznego HenrykaWojownicze Żółwie Ninja: EwolucjaPinky MalinkyWielkodomscyPo prostu KucekGlitch TechKoralowy obóz: Młodzieńcze lato SpongeBobaReksinPełzaki (2020)Patryk Rozgwiazda ShowPocztowa GóraStar Trek: ProtogwiazdaNatan WspaniałyTransformers – Iskra ZiemiSammy i Raj w pętli czasuMonster HighPapier, Kamień, NożyceWróżkowie chrzestni: Nowe życzenieOpowieści Wojowniczych Żółwi NinjaMax i Mali RycerzeWylde Pak – zakręcona paka
TeenNick
Seriale fabularne Czy boisz się ciemności?Drake i JoshSzkolny poradnik przetrwaniaNieidealnaZoey 101iCarlyTrue JacksonBig Time RushVictoria znaczy zwycięstwoTajemnice domu AnubisaMega przygody Bucketa i SkinneraZdaniem Freda!Jak wymiataćMarvin MarvinSam i CatNawiedzeniGrzmotomocniCzarownica EmmaNiebezpieczny HenrykNicky, Ricky, Dicky i DawnMax i Shred100 rzeczy do przeżycia przed liceumBella i BuldogiMake it PopSzkoła CzarownicGame Shakers. Jak wydać gręTalia czaruje w kuchniSzkoła rockaKrólestwo TamtychZagadki rodziny HunterówJestem FrankyDrużyna rycerzyPrzystanek Star FallsMiędzy nami, kuzynamiCzy boisz się ciemności?Young DylanNiebezpieczny OddziałDzieciaki do wynajęciaAstronauciGoldie i starszakiZmiksowana KallySzkolne dramyWojowniczka i trollThat Girl Lay LayKomiksowe ZadymkiWróżkowie chrzestni – jeszcze dziwniejsiHarmidom w realuErin i AaronGrzmotomocni: Tajniacy
Nickelodeon Movies
Filmy animowane Pełzaki w ParyżuDzika rodzinkaRugratsy szalejąKrowy na wypasieRangoPrzygody TintinaSpongeBob: Na suchym lądzieKraina cudówSpongeBob Film: Na ratunekPsi patrol: FilmHarmidom – FilmWojownicze Żółwie Ninja: Ewolucja – filmMiejska przygoda BluePsi patrol: Wielki filmWielkodomscy – FilmWojownicze Żółwie Ninja: Zmutowany chaosMały rekin: Wielki filmNie czas szpiegować: Harmidom – filmOcalić Bikini Dolne: Sandy w akcjiPlankton: FilmHarmidom na Święta: Grzeczny czy nieSpongeBob: Klątwa Pirata
Filmy fabularne Lemony Snicket: Seria niefortunnych zdarzeńPajęczyna CharlottyKroniki SpiderwickHotel dla psówOstatni władca wiatruWojownicze żółwie ninjaWojownicze żółwie ninja: Wyjście z cieniaMonster TrucksDora i Miasto Złota
Nick Jr.
Seriale animowane Mały BillDora poznaje światOswaldPrzyjaciele z podwórkaDalej, Diego!Wspaniałe zwierzakiNi Hao Kai LanUmizoomiBąbelkowy świat gupikówPsi patrolWallykazamDora i przyjacieleFresh Beat Band. Kapela detektywówShimmer i ShineBlaze i megamaszynyRycerka NellaSunny PogodnaKuchciwróżkiSantiago z mórzWielkie przygody małego rekinaGrajmy razem!Szefcio MiśRubble i jego EkipaDoraWspaniałe zwierzaki: Miejska przygodaSuper Chruper KrólikiTim Rex wśród gwiazd
Seriale fabularne Zamek EurekiŚwiat w oczach AllegryŚladem BlueRączusieWszyscy razem, śladem Blue!Mały Chef show
Inne
Filmy animowane Albert. Wielkie marzenia małej choinkiHej Arnold! Przygoda w dżungliRocko i jego świat: Kiedyś to byłoNajeźdźca Zim: Żarłoczny Florpus
Filmy fabularne Wesołych świąt – Drake i JoshBestia z WolfsbergaWymiataczWróżkowie chrzestni: Dorośnij TimmyNoc żywego FredaKamienny dotyk RaWyśpiewać marzeniaFred: Obóz obciachuWróżkowie chrzestni: Timmy ratuje świętaNicky SpokoSzwindelPechowcyWróżkowie chrzestni: Rajskie tarapaty‎Poszukiwacze świętego MikołajaAdam i jego klonyPewien zwariowany rejsMów mi wampirRufusLegendy ukrytej świątyniRufus 2: Kocia katastrofaBiblioteka pana LemoncelloTycia GwiazdkaMyślotokDetektyw Xander na tropieBardzo harmidomska gwiazdkaMonster High: FilmPowrót GrzmotomocnychMonster High 2: FilmNawiedzony Harmidom w realuNiebezpieczny Henryk: FilmDora i poszukiwacze Sol Dorado
Gry Psi patrol: Rusza do akcji!SpongeBob Kanciastoporty: Battle for Bikini Bottom – RehydratedPsi patrol: Kosmopieski ratują Zatokę PrzygódPsi patrol: Film – Miasto przygód wzywaBlaze i megamaszyny: Wyścigówki ze ZderzakowaPsi patrol: Grand PrixStar Trek: Protogwiazda – SupernowaSpongeBob Kanciastoporty: The Cosmic ShakePAW Patrol World – Świat Psiego patroluTransformers: Iskra Ziemi – EkspedycjaNick Jr. Party AdventurePsi patrol – Rescue Wheels: Mistrzostwa‎
Programy Nickel-ho-ho-ho-deon!Mikołaj ratuje walentynkiPotworny wyścig potworówLip Sync Battle Dzieciaki: Wydanie świąteczneŚmiechobekaNickGwiazdka z gwiazdami