Star Trek: Protogwiazda: Różnice pomiędzy wersjami
m uzupełnienie |
Nie podano opisu zmian |
||
| Linia 7: | Linia 7: | ||
|język=angielski | |język=angielski | ||
|stacja=[[Nickelodeon Polska]], [[Nicktoons]] | |stacja=[[Nickelodeon Polska]], [[Nicktoons]] | ||
|platforma=Canal+ Online, [[SkyShowtime]] | |platforma=Canal+ Online, [[SkyShowtime]], [[Netflix]] | ||
|lata produkcji=2021 | |lata produkcji=2021 | ||
|data premiery=13 kwietnia [[2022]] | |data premiery=13 kwietnia [[2022]] | ||
|sezony= | |sezony=2 z 2 | ||
|odcinki= | |odcinki=40 z 40 | ||
}} | }} | ||
'''Star Trek: Protogwiazda''' (ang. ''Star Trek: Prodigy'') – amerykański serial animowany. | '''Star Trek: Protogwiazda''' (ang. ''Star Trek: Prodigy'') – amerykański serial animowany. | ||
Serial emitowany na kanale [[Nickelodeon Polska]] od 13 kwietnia [[2022]] roku, regularna emisja od 18 kwietnia 2022 roku. | Serial emitowany na kanale [[Nickelodeon Polska]] od 13 kwietnia [[2022]] roku, regularna emisja od 18 kwietnia 2022 roku. Seria druga dostępna z polskim [[dubbing]]iem w zagranicznych wersjach serwisu [[Netflix]] od 1 lipca [[2024]] roku. | ||
== Fabuła == | == Fabuła == | ||
Historia ma swój początek w kolonii robotniczej nadzorowanej przez tajemniczego Wróżbitę i jego cybernetycznego sługę – Drednoka. To tam poznamy jednego z więźniów i głównego bohatera, Dala R’ela. Jego determinacja, by stać się wolnym, stanowi początek niezwykłej przygody! Kiedy zostaje przydzielony do pracy w głębi kolonii u boku potężnej, ale uroczej Rok-Tahk, odkrywa opuszczony statek Gwiezdnej Floty – USS Protostar. Razem z inżynierem Jankomem Pogiem, ciekawskim i inteligentnym telepatą Zero oraz psotnym kleksem o imieniu Murf, ta niedoświadczona załoga rozpoczyna trudną ucieczkę. Na domiar złego, bohaterowie nieumyślnie porywają córkę Wróżbity – Gwyn. | Historia ma swój początek w kolonii robotniczej nadzorowanej przez tajemniczego Wróżbitę i jego cybernetycznego sługę – Drednoka. To tam poznamy jednego z więźniów i głównego bohatera, Dala R’ela. Jego determinacja, by stać się wolnym, stanowi początek niezwykłej przygody! Kiedy zostaje przydzielony do pracy w głębi kolonii u boku potężnej, ale uroczej Rok-Tahk, odkrywa opuszczony statek Gwiezdnej Floty – USS Protostar. Razem z inżynierem Jankomem Pogiem, ciekawskim i inteligentnym telepatą Zero oraz psotnym kleksem o imieniu Murf, ta niedoświadczona załoga rozpoczyna trudną ucieczkę. Na domiar złego, bohaterowie nieumyślnie porywają córkę Wróżbity – Gwyn. | ||
| Linia 21: | Linia 21: | ||
<small>Opis nadawcy</small> | <small>Opis nadawcy</small> | ||
== Wersja polska == | == Wersja polska == | ||
'''Wersja polska''': na zlecenie Nickelodeon Polska – [[Hiventy Poland|START INTERNATIONAL POLSKA / HIVENTY POLAND]]<ref name="b">Odcinki 1-10 jako Start International Polska, odcinki 11-20 jako Hiventy Poland.</ref><br /> | '''Wersja polska''': na zlecenie Nickelodeon Polska <small>(odc. 1-20 – zlecenie)</small> – [[Hiventy Poland|START INTERNATIONAL POLSKA / HIVENTY POLAND]]<ref name="b">Odcinki 1-10 jako Start International Polska, odcinki 11-20 jako Hiventy Poland.</ref><br /> | ||
'''Reżyseria''': [[Maciej Kowalski]]<br /> | '''Reżyseria''': [[Maciej Kowalski]]<br /> | ||
'''Dialogi polskie''': [[Tomasz Kutner]] i [[Maciej Kowalski]]<br /> | '''Dialogi polskie''': [[Tomasz Kutner]] i [[Maciej Kowalski]]<br /> | ||
| Linia 97: | Linia 97: | ||
| colspan=4 style="background-color: #70ACFF;" | '''SERIA PIERWSZA''' | | colspan=4 style="background-color: #70ACFF;" | '''SERIA PIERWSZA''' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|18.04.2022 | | style="background-color: #CCE2FF;"|18.04.2022<br /><small>(Nickelodeon)</small> | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|01 | | style="background-color: #CCE2FF;"|01 | ||
| rowspan=2|''Znalezione nie kradzione'' | | rowspan=2|''Znalezione nie kradzione'' | ||
| rowspan=2|''Lost and Found'' | | rowspan=2|''Lost and Found'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|19.04.2022 | | style="background-color: #CCE2FF;"|19.04.2022<br /><small>(Nickelodeon)</small> | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|02 | | style="background-color: #CCE2FF;"|02 | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|13.04.2022 | | style="background-color: #CCE2FF;"|13.04.2022<br /><small>(Nickelodeon)</small> | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|03 | | style="background-color: #CCE2FF;"|03 | ||
| ''Pośród gwiazd'' | | ''Pośród gwiazd'' | ||
| ''Starstruck'' | | ''Starstruck'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|21.04.2022 | | style="background-color: #CCE2FF;"|21.04.2022<br /><small>(Nickelodeon)</small> | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|04 | | style="background-color: #CCE2FF;"|04 | ||
| ''Łapacz snów'' | | ''Łapacz snów'' | ||
| ''Dream Catcher'' | | ''Dream Catcher'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|22.04.2022 | | style="background-color: #CCE2FF;"|22.04.2022<br /><small>(Nickelodeon)</small> | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|05 | | style="background-color: #CCE2FF;"|05 | ||
| ''Świat grozy'' | | ''Świat grozy'' | ||
| ''Terror Firma'' | | ''Terror Firma'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|25.04.2022 | | style="background-color: #CCE2FF;"|25.04.2022<br /><small>(Nickelodeon)</small> | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|06 | | style="background-color: #CCE2FF;"|06 | ||
| ''Kobayashi'' | | ''Kobayashi'' | ||
| ''Kobayashi'' | | ''Kobayashi'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|26.04.2022 | | style="background-color: #CCE2FF;"|26.04.2022<br /><small>(Nickelodeon)</small> | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|07 | | style="background-color: #CCE2FF;"|07 | ||
| ''Pierwszy Kant-akt''<ref name="a">Na skutek pomyłki lektor podczas planszy tytułowej czyta podtytuł serialu.</ref> | | ''Pierwszy Kant-akt''<ref name="a">Na skutek pomyłki lektor podczas planszy tytułowej czyta podtytuł serialu.</ref> | ||
| ''First Con-tact'' | | ''First Con-tact'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|27.04.2022 | | style="background-color: #CCE2FF;"|27.04.2022<br /><small>(Nickelodeon)</small> | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|08 | | style="background-color: #CCE2FF;"|08 | ||
| ''Zwariowane czasy'' | | ''Zwariowane czasy'' | ||
| ''Time Amok'' | | ''Time Amok'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|28.04.2022 | | style="background-color: #CCE2FF;"|28.04.2022<br /><small>(Nickelodeon)</small> | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|09 | | style="background-color: #CCE2FF;"|09 | ||
| rowspan=2|''Gwiazda moralna'' | | rowspan=2|''Gwiazda moralna'' | ||
| rowspan=2|''A Moral Star'' | | rowspan=2|''A Moral Star'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|29.04.2022 | | style="background-color: #CCE2FF;"|29.04.2022<br /><small>(Nickelodeon)</small> | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|10 | | style="background-color: #CCE2FF;"|10 | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|14.11.2022 | | style="background-color: #CCE2FF;"|14.11.2022<br /><small>(Nickelodeon)</small> | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|11 | | style="background-color: #CCE2FF;"|11 | ||
| ''Azyl'' | | ''Azyl'' | ||
| ''Asylum'' | | ''Asylum'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|15.11.2022 | | style="background-color: #CCE2FF;"|15.11.2022<br /><small>(Nickelodeon)</small> | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|12 | | style="background-color: #CCE2FF;"|12 | ||
| ''Kto Borg budzi, się nie nudzi'' | | ''Kto Borg budzi, się nie nudzi'' | ||
| ''Let Sleeping Borg Lie'' | | ''Let Sleeping Borg Lie'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|16.11.2022 | | style="background-color: #CCE2FF;"|16.11.2022<br /><small>(Nickelodeon)</small> | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|13 | | style="background-color: #CCE2FF;"|13 | ||
| ''Na scenie'' | | ''Na scenie'' | ||
| ''All the World’s a Stage'' | | ''All the World’s a Stage'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|17.11.2022 | | style="background-color: #CCE2FF;"|17.11.2022<br /><small>(Nickelodeon)</small> | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|14 | | style="background-color: #CCE2FF;"|14 | ||
| ''Rozstaje'' | | ''Rozstaje'' | ||
| ''Crossroads'' | | ''Crossroads'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|18.11.2022 | | style="background-color: #CCE2FF;"|18.11.2022<br /><small>(Nickelodeon)</small> | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|15 | | style="background-color: #CCE2FF;"|15 | ||
| ''Maskarada'' | | ''Maskarada'' | ||
| ''Masquerade'' | | ''Masquerade'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|21.11.2022 | | style="background-color: #CCE2FF;"|21.11.2022<br /><small>(Nickelodeon)</small> | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|16 | | style="background-color: #CCE2FF;"|16 | ||
| ''Preludia'' | | ''Preludia'' | ||
| Linia 190: | Linia 190: | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|26.11.2022<br /><small>(Canal+ Online)</small> | | style="background-color: #CCE2FF;"|26.11.2022<br /><small>(Canal+ Online)</small> | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|20 | | style="background-color: #CCE2FF;"|20 | ||
|- | |||
| colspan=4 style="background-color: #70ACFF;" | '''SERIA DRUGA''' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|01.07.2024<br /><small>(Netflix)</small> | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|21 | |||
| rowspan=2|'''' | |||
| rowspan=2|''Into the Breach'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|01.07.2024<br /><small>(Netflix)</small> | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|22 | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|01.07.2024<br /><small>(Netflix)</small> | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|23 | |||
| '''' | |||
| ''Who Saves the Saviors?'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|01.07.2024<br /><small>(Netflix)</small> | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|24 | |||
| '''' | |||
| ''Temporal Mechanics 101'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|01.07.2024<br /><small>(Netflix)</small> | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|25 | |||
| '''' | |||
| ''The Mystery Spiral'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|01.07.2024<br /><small>(Netflix)</small> | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|26 | |||
| '''' | |||
| ''Imposter Syndrome'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|01.07.2024<br /><small>(Netflix)</small> | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|27 | |||
| '''' | |||
| ''The Race'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|01.07.2024<br /><small>(Netflix)</small> | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|28 | |||
| '''' | |||
| ''Veritas?'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|01.07.2024<br /><small>(Netflix)</small> | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|29 | |||
| rowspan=2|'''' | |||
| rowspan=2|''The Time Devouring Scavengers'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|01.07.2024<br /><small>(Netflix)</small> | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|30 | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|01.07.2024<br /><small>(Netflix)</small> | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|31 | |||
| rowspan=2|'''' | |||
| rowspan=2|''The Last Flight of the Protostar'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|01.07.2024<br /><small>(Netflix)</small> | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|32 | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|01.07.2024<br /><small>(Netflix)</small> | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|33 | |||
| '''' | |||
| ''A Tribble Called Bridule'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|01.07.2024<br /><small>(Netflix)</small> | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|34 | |||
| '''' | |||
| ''The Mirror Universe'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|01.07.2024<br /><small>(Netflix)</small> | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|35 | |||
| rowspan=2|'''' | |||
| rowspan=2|''The Ascension'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|01.07.2024<br /><small>(Netflix)</small> | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|36 | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|01.07.2024<br /><small>(Netflix)</small> | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|37 | |||
| '''' | |||
| ''On the Edge of the Abyss'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|01.07.2024<br /><small>(Netflix)</small> | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|38 | |||
| '''' | |||
| ''Behind Enemy Lines'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|01.07.2024<br /><small>(Netflix)</small> | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|39 | |||
| rowspan=2|'''' | |||
| rowspan=2|''Ouroboros'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|01.07.2024<br /><small>(Netflix)</small> | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|40 | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Wersja z 23:27, 30 cze 2024
| Tytuł | Star Trek: Protogwiazda |
|---|---|
| Tytuł oryginalny | Star Trek: Prodigy |
| Gatunek | animowany |
| Kraj produkcji | Stany Zjednoczone |
| Język oryginału | angielski |
| Stacja telewizyjna | Nickelodeon Polska, Nicktoons |
| Platforma streamingowa | Canal+ Online, SkyShowtime, Netflix |
| Lata produkcji | 2021 |
| Data premiery dubbingu | 13 kwietnia 2022 |
| Wyemitowane serie |
2 z 2 |
| Wyemitowane odcinki | 40 z 40 |
Star Trek: Protogwiazda (ang. Star Trek: Prodigy) – amerykański serial animowany.
Serial emitowany na kanale Nickelodeon Polska od 13 kwietnia 2022 roku, regularna emisja od 18 kwietnia 2022 roku. Seria druga dostępna z polskim dubbingiem w zagranicznych wersjach serwisu Netflix od 1 lipca 2024 roku.
Fabuła
Historia ma swój początek w kolonii robotniczej nadzorowanej przez tajemniczego Wróżbitę i jego cybernetycznego sługę – Drednoka. To tam poznamy jednego z więźniów i głównego bohatera, Dala R’ela. Jego determinacja, by stać się wolnym, stanowi początek niezwykłej przygody! Kiedy zostaje przydzielony do pracy w głębi kolonii u boku potężnej, ale uroczej Rok-Tahk, odkrywa opuszczony statek Gwiezdnej Floty – USS Protostar. Razem z inżynierem Jankomem Pogiem, ciekawskim i inteligentnym telepatą Zero oraz psotnym kleksem o imieniu Murf, ta niedoświadczona załoga rozpoczyna trudną ucieczkę. Na domiar złego, bohaterowie nieumyślnie porywają córkę Wróżbity – Gwyn.
Opis nadawcy
Wersja polska
Wersja polska: na zlecenie Nickelodeon Polska (odc. 1-20 – zlecenie) – START INTERNATIONAL POLSKA / HIVENTY POLAND[1]
Reżyseria: Maciej Kowalski
Dialogi polskie: Tomasz Kutner i Maciej Kowalski
Realizacja dźwięku: Janusz Tokarzewski
Kierownik produkcji: Agata Leonczak
Nadzór merytoryczny: Aleksandra Dobrowolska
Wystąpili:
- Antoni Scardina – Dal R’El
- Olga Lisiecka – Gwyndala
- Teresa Zdanowska – Rok-Tahk
- Konrad Darocha – Jankom Pog
- Marcin Franc – Zero
W pozostałych rolach:
- Przemysław Bluszcz – Wróżbita
- Mateusz Grydlik – Drednok
- Agnieszka Castellanos-Pawlak – Kathryn Janeway
- Agata Skórska –
- Komputer,
- Chorąży (odc. 19)
- Maciej Kowalski –
- Kapitan Chakotay (odc. 6),
- Scott’Ee (odc. 13),
- Enderprizianie (odc. 13),
- Pilot (odc. 14),
- Przechodzień (odc. 14),
- Maximillion (odc. 16),
- Członek floty (odc. 18)
- Albert Osik –
- Scotty (odc. 6),
- Doktor Boons (odc. 13)
- Lidia Pronobis – Uhura (odc. 6)
- Waldemar Barwiński – Odo (odc. 6)
- Tomasz Traczyński – Spock (odc. 6)
- Katarzyna Tatarak –
- Beverly Crusher (odc. 6),
- Boxy (odc. 16)
- Elżbieta Kopocińska – Nandi (odc. 7-8)
- Małgorzata Gradkowska –
- Chorąży Asencia (odc. 10-12, 14-16, 18-19),
- Oficer (odc. 20)
- Krzysztof Cybiński – Barniss Frex (odc. 11, 14)
- Mateusz Kwiecień –
- Komandor Porucznik Tysess (odc. 11, 13-16, 18-20),
- James’T (odc. 13)
- Szymon Mysłakowski – Kapitan Chakotay (odc. 11)
- Piotr Warszawski – Doktor Noum (odc. 12-14, 17-19)
- Przemysław Glapiński – Thadiun Okona (odc. 14-15)
- Karolina Kalina-Bulcewicz – Komandor Kaseth (odc. 14-15)
- Robert Jarociński –
- Bandyta (odc. 14),
- Sędzia #2 (odc. 20)
- Joanna Borer – Doktor Jago (odc. 15)
- Kamil Pruban – Kapitan Chakotay (odc. 16, 18, 20)
- Anna Wodzyńska – Kapitan Trij (odc. 19)
- Piotr Bajtlik – Naukowiec (odc. 20)
- Janusz Wituch – Sędzia #1 (odc. 20)
- Jakub Szydłowski – Sędzia #3 (odc. 20)
i inni
Lektor:
- Marek Ciunel,
- Maciej Kowalski (napisy ekranowe w odc. 19)
Spis odcinków
| Premiera | № | Tytuł polski | Tytuł angielski |
|---|---|---|---|
| SERIA PIERWSZA | |||
| 18.04.2022 (Nickelodeon) |
01 | Znalezione nie kradzione | Lost and Found |
| 19.04.2022 (Nickelodeon) |
02 | ||
| 13.04.2022 (Nickelodeon) |
03 | Pośród gwiazd | Starstruck |
| 21.04.2022 (Nickelodeon) |
04 | Łapacz snów | Dream Catcher |
| 22.04.2022 (Nickelodeon) |
05 | Świat grozy | Terror Firma |
| 25.04.2022 (Nickelodeon) |
06 | Kobayashi | Kobayashi |
| 26.04.2022 (Nickelodeon) |
07 | Pierwszy Kant-akt[2] | First Con-tact |
| 27.04.2022 (Nickelodeon) |
08 | Zwariowane czasy | Time Amok |
| 28.04.2022 (Nickelodeon) |
09 | Gwiazda moralna | A Moral Star |
| 29.04.2022 (Nickelodeon) |
10 | ||
| 14.11.2022 (Nickelodeon) |
11 | Azyl | Asylum |
| 15.11.2022 (Nickelodeon) |
12 | Kto Borg budzi, się nie nudzi | Let Sleeping Borg Lie |
| 16.11.2022 (Nickelodeon) |
13 | Na scenie | All the World’s a Stage |
| 17.11.2022 (Nickelodeon) |
14 | Rozstaje | Crossroads |
| 18.11.2022 (Nickelodeon) |
15 | Maskarada | Masquerade |
| 21.11.2022 (Nickelodeon) |
16 | Preludia | Preludes |
| 23.11.2022 (Canal+ Online) |
17 | Duch w maszynie | Ghost in the Machine |
| 24.11.2022 (Canal+ Online) |
18 | Spacer umysłu | Mindwalk |
| 25.11.2022 (Canal+ Online) |
19 | Supernowa | Supernova |
| 26.11.2022 (Canal+ Online) |
20 | ||
| SERIA DRUGA | |||
| 01.07.2024 (Netflix) |
21 | ' | Into the Breach |
| 01.07.2024 (Netflix) |
22 | ||
| 01.07.2024 (Netflix) |
23 | ' | Who Saves the Saviors? |
| 01.07.2024 (Netflix) |
24 | ' | Temporal Mechanics 101 |
| 01.07.2024 (Netflix) |
25 | ' | The Mystery Spiral |
| 01.07.2024 (Netflix) |
26 | ' | Imposter Syndrome |
| 01.07.2024 (Netflix) |
27 | ' | The Race |
| 01.07.2024 (Netflix) |
28 | ' | Veritas? |
| 01.07.2024 (Netflix) |
29 | ' | The Time Devouring Scavengers |
| 01.07.2024 (Netflix) |
30 | ||
| 01.07.2024 (Netflix) |
31 | ' | The Last Flight of the Protostar |
| 01.07.2024 (Netflix) |
32 | ||
| 01.07.2024 (Netflix) |
33 | ' | A Tribble Called Bridule |
| 01.07.2024 (Netflix) |
34 | ' | The Mirror Universe |
| 01.07.2024 (Netflix) |
35 | ' | The Ascension |
| 01.07.2024 (Netflix) |
36 | ||
| 01.07.2024 (Netflix) |
37 | ' | On the Edge of the Abyss |
| 01.07.2024 (Netflix) |
38 | ' | Behind Enemy Lines |
| 01.07.2024 (Netflix) |
39 | ' | Ouroboros |
| 01.07.2024 (Netflix) |
40 | ||
Linki zewnętrzne
- Star Trek: Protogwiazda w bazie filmweb.pl
| Seriale | Voyager • Lower Decks • Protogwiazda |
| Gry | Deep Space Nine: Dominion Wars • Protogwiazda – Supernowa |
