Nickelodeon Polska: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
mNie podano opisu zmian |
m uzupełnienie |
||
| Linia 323: | Linia 323: | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|63 | | style="background-color: #CCE2FF;"|63 | ||
| ''[[LEGO Jurassic World: Tajna wystawa]]'' | |||
| | |||
| 17.-18.08.2020 <small>(Nicktoons)</small> | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|64 | |||
| ''[[LEGO Jurassic World: Legenda wyspy Nublar]]'' | |||
| | |||
| 19.08.2020 <small>(Nicktoons)</small> | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|65 | |||
| ''[[Po prostu Kucek]]'' | | ''[[Po prostu Kucek]]'' | ||
| [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 06.09.2020 | | 06.09.2020 | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|66 | ||
| ''[[Dorg van Dango]]'' | | ''[[Dorg van Dango]]'' | ||
| [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 13.09.2020 <small>(Nicktoons)</small><br />15.02.2021 | | 13.09.2020 <small>(Nicktoons)</small><br />15.02.2021 | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|67 | ||
| ''[[Plecak Olliego]]'' | | ''[[Plecak Olliego]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 12.10.2020 <small>(Nicktoons)</small><br />11.01.2021 | | 12.10.2020 <small>(Nicktoons)</small><br />11.01.2021 | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|68 | ||
| ''[[Rogata ekipa]]'' | | ''[[Rogata ekipa]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
Wersja z 14:35, 13 mar 2021
Nickelodeon Polska – polskojęzyczna stacja telewizyjna dla dzieci i młodzieży, emitująca seriale animowane i fabularne dla dzieci i młodzieży z dubbingiem; uruchomiona 10 lipca 2008 roku o godz. 12:00. Początkowo kanał miał wystartować 1 czerwca.
Kanał współpracuje głównie z dwoma studiami dubbingowymi – Start International Polska i Master Film.
Emitowane programy
Seriale animowane
Seriale animowane w bloku Nick Junior
Pozostałe seriale emitowane na kanale Nick Jr.
| № | Tytuł | Studio dubbingowe |
|---|---|---|
| 01 | Abby Hatcher | START INTERNATIONAL POLSKA |
| 02 | Banda Beti | MASTER FILM |
| 03 | Barbapapa i jego rodzinka | MASTER FILM |
| 04 | Frankie i Frank | |
| 05 | Kot-o-ciaki | MASTER FILM |
| 06 | Kuchciwróżki | MASTER FILM |
| 07 | Mały Bill | MASTER FILM |
| 08 | Świnka Peppa | GMC STUDIO |
| 09 | Wallykazam | START INTERNATIONAL POLSKA |
| 10 | Witaminki | |
| 11 | Wszyscy razem, śladem Blue! | MASTER FILM |
Seriale aktorskie
Programy
| № | Tytuł | Studio dubbingowe | Premiera w Nickelodeon Polska |
|---|---|---|---|
| 01 | Potworny wyścig potworów | MASTER FILM | 15.04.2018 |
| 02 | Lip Sync Battle Dzieciaki: Wydanie świąteczne | START INTERNATIONAL POLSKA | 24.12.2018 |
| 03 | Gotów, klaszcz, tańcz | 10.02.2020 (Nick Jr.) | |
| 04 | Śmiechobeka | START INTERNATIONAL POLSKA | 02.03.2020 |
| 05 | Calvin i Kaison: Moc zabawy | START INTERNATIONAL POLSKA | 16.11.2020 (Nick Jr.) |
Filmy animowane
Filmy aktorskie
Linki zewnętrzne
- Nickelodeon Polska w polskiej Wikipedii
