Użytkownik:Marek/Czarna lista
Z Dubbingpedia
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania
Czarnolisto
Tytuł | Lektor | Stacja | Uwagi | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Flaked | Bukrewicz Paweł | Netflix | Wcześniej dostępny w wersji z dubbingiem. | |||||
Przygody misia Paddingtona | Sosnowski Jaromir | Top Kids | – | |||||
Sailor Moon R – Czarodziejka z Księżyca: Film kinowy | Stachyra Danuta | 2x2 | – | |||||
Ren i Stimpy | Bukrewicz Paweł | DTX | – | |||||
Wszechświat Blastera | Niepomirski-Korwin Henryk Andrzej | 2x2 | Zlecony przez stację Canal+ polski dubbing już nie istnieje. | |||||
Zwariowane melodie | Siedlik Paweł | 2x2 | Tylko wybrane odcinki, znajdujące się w domenie publicznej. | |||||
Zwariowane melodie | Machnicki Ireneusz | ATM Rozrywka | Tylko wybrane odcinki, znajdujące się w domenie publicznej. | |||||
Zwariowane melodie | Machnicki Ireneusz | TVS | Tylko wybrane odcinki, znajdujące się w domenie publicznej. | |||||
Zwariowane melodie | Knapik Tomasz | Tele 5 | Tylko wybrane odcinki, znajdujące się w domenie publicznej. | |||||
Simba – król lew | Machnicki Ireneusz | TV4/TV6 | – | |||||
Simba – król lew | Machnicki Ireneusz | ATM Rozrywka | – | |||||
Simba – król lew | Machnicki Ireneusz | TVS | – | |||||
Star Trek: Voyager | Lelek Marek | Netflix | – | |||||
Listonosz Pat | Knothe Stefan | Puls 2 | Seria siódma. | |||||
Wanda i Zielony Ludek | Makuch Katarzyna | Player.pl | – | |||||
Benek Brawura i czerwone taksówki | Łukomski Jarosław | Canal+/Canal+Film/Canal+Family | – | |||||
Bogowie Egiptu | Borowiec Piotr | Canal+/Canal+Film/Canal+Family | – | |||||
Marmaduke | Sandak Tomasz | Netflix | – | |||||
Wiosła w dłoń, Charlie Brown | Olejniczak Stanisław | Paramount Channel | – | |||||
Strażnicy Galaktyki | Łukomski Jarosław | TVN | – | |||||
Czarownica | Łukomski Jarosław | TVN | – | |||||
Wyspa Nim | Straszewski Paweł | TVN | – | |||||
Camp Rock | Szydłowski Janusz | TV4 | – | |||||
Następcy | Straszewski Paweł | TV4 | – | |||||
Tajmiaki | Załuski Daniel | TV4/TV6 | – | |||||
Kraina jutra | Szydłowski Janusz | Cinemax | Emisje po godzinie 19:00 w wersji z lektorem, przed godziną 19:00 w wersji z dubbingiem. | |||||
Podniebny pościg | Popłonikowski Radosław | TV6 | – | |||||
Cheetah Girls: Jeden świat | Borowiec Piotr | TV6 | – | |||||
Przygody Pinokia | Szydłowski Janusz | TV6 | – | |||||
Fantastyczna Czwórka | Kozioł Janusz | Canal+/Canal+ Film/Canal+ Family | – | |||||
Fantastyczny Pan Lis | Bukrewicz Paweł | Netflix | – | |||||
Wojownicze żółwie ninja | Brzostyński Jacek | TVN/TVN Fabuła/Player.pl | – | |||||
Gra Endera | Łukomski Jarosław | TVN/Player.pl | – | |||||
Mikołajek | Utta Mirosław | Player.pl | – | |||||
Lissi na lodzie | Utta Mirosław | Player.pl | – | |||||
Delgo | Kozioł Janusz | Canal+/Canal+Film/Canal+Family | – | |||||
Śnięty Mikołaj | Borowiec Piotr | TVN | – | |||||
Śnięty Mikołaj 2 | Borowiec Piotr | TVN | – | |||||
Noc w muzeum: Tajemnica grobowca | Gudowski Maciej | Canal+/Canal+ Film | – | |||||
Annie | Borowiec Piotr | HBO | Emisje przed godziną 19:00 w wersji z lektorem, po godzinie 19:00 w wersji z dubbingiem. | |||||
Życie Pi | Szydłowski Janusz | Polsat/Polsat Film | – | |||||
Wiedźmy | Szydłowski Janusz | TVN | – | |||||
Transformers: Wiek zagłady | Borowiec Piotr | Canal+ | Wersja dubbingowa emitowana na osobnej ścieżce dźwiękowej (dostępnej tylko w wersji HD kanału), na domyślnej ścieżce dźwiękowej wersja z lektorem. | |||||
Transformers: Wiek zagłady | Brzostyński Jacek | TVN/Player.pl | – | |||||
Noe: Wybrany przez Boga | Gudowski Maciej | Canal+ | Wersja dubbingowa emitowana na osobnej ścieżce dźwiękowej (dostępnej tylko w wersji HD kanału), na domyślnej ścieżce dźwiękowej wersja z lektorem. | |||||
Noe: Wybrany przez Boga | Gudowski Maciej | TV Puls | – | |||||
X-Men: Przeszłość, która nadejdzie | Borowiec Piotr | Canal+ | – | |||||
X-Men: Przeszłość, która nadejdzie | Popłonikowski Radosław | Polsat | – | |||||
Exodus: Bogowie i królowie | Szydłowski Janusz | Canal+/Canal+ Film | – | |||||
Exodus: Bogowie i królowie | Borowiec Piotr | Polsat | – | |||||
Dwunastu gniewnych ludzi | Knapik Tomasz | TCM | – | |||||
Dwunastu gniewnych ludzi | Straszewski Paweł | Ale Kino! | – | |||||
Dwunastu gniewnych ludzi | Szydłowski Janusz | TVP Kultura | – | |||||
Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz | Borowiec Piotr | HBO | Powtórkowe emisje filmu z lat 2016-17 emitowane w wersji z dubbingiem. | |||||
Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz | Gudowski Maciej | TVN | – | |||||
Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów | Borowiec Piotr | HBO | Część emisji z dubbingiem, część z lektorem. | |||||
Piekło Dantego | Borowiec Piotr | AXN Black/AXN Spin/AXN White | – | |||||
Muppety | Szydłowski Janusz | TVP2 | – | |||||
Niania i wielkie bum | Gudowski Maciej | TVP2 | – | |||||
Napoleon | Szydłowski Janusz | TV6 | – | |||||
Napoleon | Załuski Daniel | AMC | – | |||||
Hobbit: Niezwykła podróż | Borowiec Piotr | TVN | – | |||||
Hobbit: Pustkowie Smauga | Borowiec Piotr | HBO | Emisje po godzinie 19:00 w wersji z lektorem, przed godziną 19:00 w wersji z dubbingiem. | |||||
Hobbit: Pustkowie Smauga | Borowiec Piotr | TVN | – | |||||
Hobbit: Bitwa Pięciu Armii | Borowiec Piotr | HBO | Emisje po godzinie 19:00 w wersji z lektorem, przed godziną 19:00 w wersji z dubbingiem. | |||||
Hobbit: Bitwa Pięciu Armii | Borowiec Piotr | TVN | – | |||||
Strażnicy Galaktyki | Borowiec Piotr | HBO | Emisje po godzinie 19:00 w wersji z lektorem, przed godziną 19:00 w wersji z dubbingiem. | |||||
Powrót na wyspę Nim | Szydłowski Janusz | Canal+ | – | |||||
Nicky Spoko | Szydłowski Janusz | TV6 | – | |||||
Wymarzony luzer | Olejniczak Stanisław | TV4/TV6 | – | |||||
Nie ma to jak bliźniaki: Film | Orłowski Maciej | TV4/TV6 | – | |||||
Szpiedzy w Warszawie | Borowiec Piotr | TVP1/TVP HD | Początkowo – do kwietnia 2014 roku – emitowany na antenach TVP1, TVP HD i TVP Historia z dubbingiem. Od sierpnia 2014 emitowany z lektorem. | |||||
Jack, pogromca olbrzymów | Borowiec Piotr | HBO | – | |||||
Thor: Mroczny świat | Borowiec Piotr | HBO | – | |||||
Thor: Mroczny świat | Gudowski Maciej | TVN | – | |||||
Casper: Szkoła straszenia | Olejniczak Stanisław | Polsat | – | |||||
Avengers | Gudowski Maciej | HBO | Pierwsze dwie emisje z dubbingiem. | |||||
Avengers | Popłonikowski Radosław | Polsat/Polsat Film | Początkowo emitowany w wersji z dubbingiem. | |||||
Avengers | Łukomski Jarosław | TVN | – | |||||
Avengers: Czas Ultrona | Borowiec Piotr | HBO | Emisje po godzinie 19:00 w wersji z lektorem, przed godziną 19:00 w wersji z dubbingiem. | |||||
Ant-Man | Borowiec Piotr | HBO | Emisje po godzinie 19:00 w wersji z lektorem, przed godziną 19:00 w wersji z dubbingiem. | |||||
Niesamowity Spider-Man | Borowiec Piotr | HBO | – | |||||
Niesamowity Spider-Man | Popłonikowski Radosław | Polsat/Polsat Film | – | |||||
Niesamowity Spider-Man | Szydłowski Janusz | AXN | – | |||||
Niesamowity Spider-Man 2 | Borowiec Piotr | HBO | Emisje po godzinie 19:00 w wersji z lektorem, przed godziną 19:00 w wersji z dubbingiem. | |||||
Niesamowity Spider-Man 2 | Popłonikowski Radosław | Polsat | – | |||||
Karate Kid | Olejniczak Stanisław | Polsat/Polsat Film | – | |||||
Karate Kid | Popłonikowski Radosław | AXN | – | |||||
Giganci ze stali | Gudowski Maciej | Polsat/Polsat Film | W telewizji Polsat druga emisja odbyła się z dubbingiem. | |||||
Giganci ze stali | Borowiec Piotr | HBO | – | |||||
Przygody Animków | Brzostyński Jacek | Polsat | – | |||||
Pinky i Mózg | Olejniczak Stanisław | Polsat | – | |||||
Re-animowany | Olejniczak Stanisław | HBO | – | |||||
Sylwester i Tweety na tropie | Kozioł Janusz | TVN/TVN7 | Tylko odcinki 1-13. | |||||
Sylwester i Tweety na tropie | Gudowski Maciej | Polsat | Tylko odcinki 22-47. | |||||
Sylwester i Tweety na tropie | Gudowski Maciej | Puls 2 | Tylko odcinki 22-34 podczas pierwszej emisji, kolejna emisja z dubbingiem. | |||||
Krowy na wypasie | Olejniczak Stanisław | Polsat | Tylko pierwsza emisja, następne z dubbingiem. | |||||
Krowy na wypasie | Kozioł Janusz | Paramount Channel | – | |||||
Krowy na wypasie | Kozioł Janusz | Amazon Prime Video | – | |||||
Digimon | Łukomski Jarosław | TV4 | – | |||||
Co nowego u Scooby'ego? | Leszczyński Andrzej | TVN/TVN Style | Tylko odcinki 1-28, pozostałe nieemitowane. | |||||
Nowe przygody rodziny Addamsów | Gudowski Maciej | TV Puls | – | |||||
Gęsia skórka | Gudowski Maciej | TV Puls/Puls 2 | – | |||||
Mistrzowie golfa | Gudowski Maciej | TV Puls/Puls 2 | – | |||||
Złoty kompas | Gudowski Maciej | TVN/TVN 7 | – | |||||
Złoty kompas | Szydłowski Janusz | TCM | – | |||||
Opowieść wigilijna | Olejniczak Stanisław | TVP1 | – | |||||
Legendy sowiego królestwa: Strażnicy Ga'Hoole | Szydłowski Janusz | TVN | – | |||||
Will i Grace | Bukrewicz Paweł | TV Puls | – | |||||
Will i Grace | Czernielewski Jan | FOX Comedy | – | |||||
Nasza niania jest agentem | Olejniczak Stanisław | TVP1 | – | |||||
Nasza niania jest agentem | Kozioł Janusz | ale kino+ | – | |||||
Powodzenia, Charlie: Szerokiej drogi | Szydłowski Janusz | TVP1 | – | |||||
Koty nie tańczą | Popłonikowski Radosław | HBO | – | |||||
Kacper | Borowiec Piotr | TVP1/TVP2 | – | |||||
Kacper | Śliwiński Tomasz | TV Puls | – | |||||
Kacper | Śliwiński Tomasz | TV4 | – | |||||
Kacper | ? | Ale Kino! | – | |||||
Grinch: Świąt nie będzie | Szydłowski Janusz | TVN | – | |||||
Grinch: Świąt nie będzie | Gudowski Maciej | TVP1/TVP2 | – | |||||
Grinch: Świąt nie będzie | Szydłowski Janusz | Canal+ | – | |||||
Grinch: Świąt nie będzie | Olejniczak Stanisław | Cinemax/Cinemax 2 | – | |||||
Iron Man 3 | Gudowski Maciej | HBO | Wersja z dubbingiem dostępna wyłącznie w serwisie HBO GO. | |||||
Iron Man 3 | Gudowski Maciej | TVN | – | |||||
Na tropie Marsupilami | Szydłowski Janusz | TVN | – | |||||
Syn Boży | Szydłowski Janusz | Canal+ | – | |||||
Syn Boży | Gudowski Maciej | Polsat | – | |||||
Scooby Doo na tropie mumii | Gudowski Maciej | Polsat | – | |||||
Scooby Doo i szkoła upiorów | Gudowski Maciej | Polsat | – | |||||
Mów mi Dave | Olejniczak Stanisław | TVP2 | – | |||||
Mów mi Dave | Brzostyński Jacek | Polsat/TV4 | – | |||||
Mów mi Dave | Ciunel Marek | Netflix | – | |||||
Dr Dolittle | Brzostyński Jacek | Polsat/TV4 | Później zastąpiony wersją lektorską z Januszem Szydłowskim, a następnie wersją z dubbingiem. | |||||
Dr Dolittle | Szydłowski Janusz | Polsat | Początkowo emitowany w wersji lektorskiej z Jackiem Brzostyńskim. Później zastąpiony wersją z dubbingiem. | |||||
Dr Dolittle | Gudowski Maciej | Canal+ | – | |||||
Dr Dolittle | Szydłowski Janusz | Comedy Central | – | |||||
Dr Dolittle 2 | Brzostyński Jacek | Polsat | Później zastąpiony wersją lektorską z Januszem Szydłowskim. | |||||
Dr Dolittle 2 | Szydłowski Janusz | Polsat | Początkowo emitowany w wersji lektorskiej z Jackiem Brzostyńskim. | |||||
Uwolnić orkę | Szydłowski Janusz | Cartoon Network | – | |||||
Uwolnić orkę | Szydłowski Janusz | TNT | – | |||||
Uwolnić orkę | Knapik Tomasz | Polsat | – | |||||
Uwolnić orkę | Magier Tomasz | TVN | – | |||||
Uwolnić orkę 2 | Sokołowski Artur | TVP1 | – | |||||
Uwolnić orkę 2 | Magier Tomasz | TVN | – | |||||
George prosto z drzewa | Brzostyński Jacek | Polsat | – | |||||
George prosto z drzewa | Borowiec Piotr | TVP1 | – | |||||
Yogi, łowca skarbów | Gudowski Maciej | TVN7 | – | |||||
Miś Yogi | Szydłowski Janusz | Polsat | – | |||||
Szczenięce lata Toma i Jerry'ego | Borowiec Piotr | Polsat | – | |||||
Szczenięce lata Toma i Jerry'ego | Gudowski Maciej | TVN | – | |||||
Szczenięce lata Toma i Jerry'ego | Gudowski Maciej | TV Puls | Tylko odcinki 14-65. | |||||
Szczenięce lata Toma i Jerry'ego | Borowiec Piotr | TV4/TV6 | Tylko odcinki 14-26. | |||||
Batman 20 lat później | Utta Mirosław | Polsat | – | |||||
Pokémon: Film pierwszy | Borowiec Piotr | TVN/TVN7 | – | |||||
Pokémon 2: Uwierz w swoją siłę | Borowiec Piotr | TVN/TVN7 | – | |||||
Pokémon 3: Zaklęcie Unown | Borowiec Piotr | TVN/TVN7 | – | |||||
Yu-Gi-Oh! Ostateczne starcie | Utta Mirosław | TVN | – | |||||
The Ring | Szydłowski Janusz | TVN | – | |||||
The Ring | Szydłowski Janusz | nFilm | – | |||||
The Ring | ? | Canal+/Canal+Film | – | |||||
Lassie | Gudowski Maciej | TVN | – | |||||
W 80 dni dookoła świata | Szydłowski Janusz | TVN | – | |||||
W 80 dni dookoła świata | Borowiec Piotr | TV Puls | – | |||||
Brzdąc w opałach | Kozioł Janusz | Polsat | – | |||||
Brzdąc w opałach | Straszewski Paweł | Canal+ | – | |||||
Apartament dla orangutana | Olejniczak Stanisław | Polsat | – | |||||
Polowanie na mysz | Borowiec Piotr | TVN | Później zastąpiony wersją lektorską z Januszem Koziołem. | |||||
Polowanie na mysz | Kozioł Janusz | TVN | Początkowo emitowany w wersji lektorskiej z Piotrem Borowcem. | |||||
Jeździec znikąd | Borowiec Piotr | HBO | – | |||||
Jeździec znikąd | Borowiec Piotr | Polsat/Polsat Film | – | |||||
Hannah Montana. Film | Straszewski Paweł | TVP1 | – | |||||
Asterix podbija Amerykę | Szydłowski Janusz | Polsat | – | |||||
Asterix i Obelix kontra Cezar | Gudowski Maciej | TV Puls | Po pewnym czasie wersja z lektorem została zastąpiona dubbingiem. | |||||
Królewna Śniezka | Szydłowski Janusz | Canal+ | – | |||||
Królewna Śniezka | Popłonikowski Radosław | Player.pl | – | |||||
Przygoda w Paryżu | Gudowski Maciej | Canal+ | – | |||||
Batman i Robin | Szklarz Maciej | CBS Europa | – | |||||
Batman i Robin | Gudowski Maciej | TV Puls | – | |||||
Wskakuj! | Borowiec Piotr | TVP1 | – | |||||
Scooby-Doo 2: Potwory na gigancie | Gudowski Maciej | TVN | – | |||||
Richie milioner | Gudowski Maciej | TVN | – | |||||
Maska | Kozioł Janusz | TVN | Dwie wersje z tym samym lektorem na tej samej stacji. | |||||
Maska | Czernielewski Jan | TNT | – | |||||
Rocky i Łoś Superktoś | Szydłowski Janusz | TVN/TVN7 | – | |||||
Rocky i Łoś Superktoś | Siudziński Mariusz | TV Puls | – | |||||
Ostatni władca wiatru | Łukomski Jarosław | TVN/TVN7 | – | |||||
Góra Czarownic | Olejniczak Stanisław | TVP1 | – | |||||
Góra Czarownic | Brzostyński Jacek | TVN | – | |||||
Góra Czarownic | Kozioł Janusz | TV Puls | – | |||||
Most do Terabithii | ? | TVN | – | |||||
Most do Terabithii | Gudowski Maciej | Polsat | – | |||||
Heca w zoo | Załuski Daniel | Canal+ | – | |||||
Heca w zoo | Szydłowski Janusz | TVN/TVN7 | – | |||||
Kroniki Spiderwick | Olejniczak Stanisław | TVN | – | |||||
Podróż do wnętrza Ziemi | Borowiec Piotr | HBO | – | |||||
Podróż do wnętrza Ziemi | Gudowski Maciej | TVN | – | |||||
Fałszywa dwunastka | Brzostyński Jacek | Polsat | – | |||||
Fałszywa dwunastka | Gudowski Maciej | Canal+/Canal+Family | – | |||||
Oliver Twist | ? | TVP1 | – | |||||
Oliver Twist | Szydłowski Janusz | Polsat Film | – | |||||
Pana Magorium cudowne emporium | ? | HBO/HBO Comedy | – | |||||
Terminal | Gudowski Maciej | TVN/TVN7 | – | |||||
Zapłata | Brzostyński Jacek | TVN/TVN7 | – | |||||
Zapłata | ? | Canal+/Canal+Film | – | |||||
Legenda telewizji | Gudowski Maciej | TVN/TVN7 | – | |||||
Legenda telewizji | ? | Canal+/Canal+Film | – | |||||
Legenda telewizji | Łukomski Jarosław | HBO | – | |||||
8. Mila | Popłonikowski Radosław | TVN/TVN7 | – | |||||
8. Mila | ? | TVP1/TVP2 | – | |||||
8. Mila | Gudowski Maciej | Canal+ | – | |||||
8. Mila | Brzostyński Jacek | Cinemax | – | |||||
8. Mila | Załuski Daniel | TNT | – | |||||
8. Mila | Załuski Daniel | Amazon Prime Video | – | |||||
8. Mila | Bukrewicz Paweł | AXN | – | |||||
Wygraj randkę | Gudowski Maciej | TVN/TVN7 | – | |||||
Wygraj randkę | ? | Canal+/Canal+Film | – | |||||
Złap mnie, jeśli potrafisz | Gudowski Maciej | Canal+ | – | |||||
Złap mnie, jeśli potrafisz | Łukomski Jarosław | TVN/TVN7 | – | |||||
Żony ze Stepford | Olejniczak Stanisław | TVN/TVN7 | – | |||||
Żony ze Stepford | Olejniczak Stanisław | Stopklatka TV | – | |||||
Jak przeżyć święta | Popłonikowski Radosław | TVN/TVN7 | – | |||||
Old School | Leszczyński Andrzej | TVN | – | |||||
Old School | Gudowski Maciej | Canal+/ale kino+ | – | |||||
Old School | Czernielewski Jan | Netflix | – | |||||
Naruto | Gajda Andrzej | AXN Spin | Emisja od odcinka 53. | |||||
101 dalmatyńczyków | Brzostyński Jacek | Polsat | – | |||||
101 dalmatyńczyków | Borowiec Piotr | TVP1 | – | |||||
101 dalmatyńczyków | Popłonikowski Radosław | TVN | – | |||||
102 dalmatyńczyki | Brzostyński Jacek | Polsat | – | |||||
102 dalmatyńczyki | Popłonikowski Radosław | TVN | – | |||||
102 dalmatyńczyki | Borowiec Piotr | TVP1 | Później zastąpiony wersją lektorską z Januszem Szydłowskim. | |||||
102 dalmatyńczyki | Szydłowski Janusz | TVP1 | Początkowo emitowany w wersji lektorskiej z Piotrem Borowcem. | |||||
Maska Batmana | Gudowski Maciej | Cartoon Network | – | |||||
Maska Batmana | Gudowski Maciej | TV Puls | – | |||||
Goonies | Szydłowski Janusz | TVN | – | |||||
Goonies | Bukrewicz Paweł | TCM | – | |||||
Goonies | Bukrewicz Paweł | TNT | – | |||||
Niesamowite przygody Zhu | Bukrewicz Paweł | Canal+ | Początkowo emitowany w wersji z dubbingiem. | |||||
Nie-przyjaciele | Szydłowski Janusz | TVP1 | – | |||||
Flubber | Borowiec Piotr | TVP1 | – | |||||
Flubber | Czernielewski Jan | Disney XD | – | |||||
Alicja w Krainie Czarów | Borowiec Piotr | TVN | Druga emisja filmu w wersji z dubbingiem. | |||||
Johnny Kapahala: Z powrotem na fali | Szydłowski Janusz | TV Puls | – | |||||
Johnny Kapahala: Z powrotem na fali | Machnicki Ireneusz | Disney XD | Początkowo emitowany w wersji z dubbingiem. | |||||
Szesnaście życzeń | Straszewski Paweł | TV Puls | – | |||||
Kadet Kelly | Borowiec Piotr | TVP1 | Później zastąpiony wersją lektorską z Maciejem Gudowskim. | |||||
Kadet Kelly | Gudowski Maciej | TVP1 | Początkowo emitowany w wersji lektorskiej z Piotrem Borowcem. | |||||
O, kurczę! | Szydłowski Janusz | TVP1 | – | |||||
O, kurczę! | Borowiec Piotr | TV6 | – | |||||
Małolaty u taty | Brzostyński Jacek | Polsat | – | |||||
Małolaty u taty | ? | AXN | – | |||||
Matylda | Matul Andrzej | HBO | – | |||||
Matylda | Szydłowski Janusz | TVP2 | – | |||||
Matylda | Szydłowski Janusz | Polsat | – | |||||
Matylda | Borowiec Piotr | TV Puls | – | |||||
Lemony Snicket: Seria niefortunnych zdarzeń | Szydłowski Janusz | TVN/TVN7/Player.pl | – | |||||
Nawiedzony dwór | ? | Ale Kino! | – | |||||
Nawiedzony dwór | Brzostyński Jacek | TVN | – | |||||
Mali agenci | ? | TVP1 | – | |||||
Mali agenci | ? | Ale Kino! | – | |||||
Mali agenci | Czernielewski Jan | CBS Europa | – | |||||
Mali agenci | Czernielewski Jan | Universal Channel | – | |||||
Mali agenci | Bukrewicz Paweł | HBO | – | |||||
Mali agenci 2: Wyspa marzeń | ? | TVP1 | – | |||||
Mali agenci 2: Wyspa marzeń | Gudowski Maciej | TVN | – | |||||
Mali agenci 2: Wyspa marzeń | ? | Ale Kino! | – | |||||
Mali agenci 2: Wyspa marzeń | Czernielewski Jan | CBS Europa | – | |||||
Mali agenci 2: Wyspa marzeń | Czernielewski Jan | Universal Channel | – | |||||
Mali agenci 3D: Trójwymiarowy odjazd | ? | TVP1 | – | |||||
Mali agenci 3D: Trójwymiarowy odjazd | Gudowski Maciej | TVN | – | |||||
Mali agenci 3D: Trójwymiarowy odjazd | ? | Ale Kino! | – | |||||
Mali agenci 3D: Trójwymiarowy odjazd | Czernielewski Jan | Universal Channel | – | |||||
Mali agenci: Wyścig z czasem | Borowiec Piotr | Canal+ | – | |||||
Mali agenci: Wyścig z czasem | Borowiec Piotr | TV6 | – | |||||
Garbi - superbryka | Gudowski Maciej | TVP1/TVP2 | – | |||||
Garbi - superbryka | Gudowski Maciej | TV Puls | – | |||||
High School Musical | Matul Andrzej | TVP1 | – | |||||
High School Musical | Szydłowski Janusz | TVN | – | |||||
High School Musical 2 | Matul Andrzej | TVP1 | Początkowo emitowany w wersji z dubbingiem. | |||||
Power Rangers | Brzostyński Jacek | Polsat | Dwie wersje z tym samym lektorem na tej samej stacji. | |||||
Power Rangers | Gudowski Maciej | Canal+ | – | |||||
Pieskie życie | Straszewski Paweł | TVP1 | – | |||||
Boska przygoda Sharpay | Straszewski Paweł | TVP1 | – | |||||
Arabela | Brzostyński Jacek | Polsat/TV4 | – | |||||
Alex Rider: Misja Stormbreaker | ? | TVN | – | |||||
Alex Rider: Misja Stormbreaker | Szydłowski Janusz | TV4 | – | |||||
Niania | Gudowski Maciej | TVN | – | |||||
Niania | ? | HBO | – | |||||
Śnieżne psy | Szydłowski Janusz | HBO | – | |||||
Śnieżne psy | Brzostyński Jacek | Polsat/Polsat Film | Po pewnym czasie wersja z lektorem została zastąpiona dubbingiem. | |||||
Śnieżne psy | Gudowski Maciej | TVP1 | – | |||||
Na psa urok | Ciunel Marek | TVP1 | – | |||||
Charlie i fabryka czekolady | Szydłowski Janusz | TVN/TVN7 | – | |||||
Wielki Joe | Borowiec Piotr | TVP1 | – | |||||
Wielki Joe | Lelek Marek | HBO | – | |||||
Świąteczna gorączka | Szydłowski Janusz | Polsat/Polsat Film | – | |||||
Świąteczna gorączka | ? | Canal+/Canal+Family/Canal+Family2/Canal+Film/Canal+Film2 | – | |||||
Thunderbirds | Straszewski Paweł | TVP1 | – | |||||
RRRrrrr!!! | Borowiec Piotr | TVN | – | |||||
RRRrrrr!!! | Matul Andrzej | TVP1 | – | |||||
Pożyczalscy | Olejniczak Stanisław | TVN7 | – | |||||
Pożyczalscy | ? | TVP | – | |||||
Gwiezdne wojny: część I - Mroczne widmo | Brzostyński Jacek | AXN/AXN Black/AXN White | Losowe emisje w wersji z dubbingiem. | |||||
Gwiezdne wojny: część I - Mroczne widmo | Brzostyński Jacek | TVN/TVN Fabuła | – | |||||
Gwiezdne wojny: część I - Mroczne widmo | Popłonikowski Radosław | Polsat | – | |||||
Gwiezdne wojny: część I - Mroczne widmo | Borowiec Piotr | TVP1/TVP2 | – | |||||
Gwiezdne wojny: część II - Atak klonów | Brzostyński Jacek | AXN/AXN Black/AXN White | Losowe emisje w wersji z dubbingiem. | |||||
Gwiezdne wojny: część II - Atak klonów | Brzostyński Jacek | TVN/TVN Fabuła | – | |||||
Gwiezdne wojny: część II - Atak klonów | Borowiec Piotr | TVP1/TVP2 | – | |||||
Gwiezdne wojny: część III - Zemsta Sithów | Brzostyński Jacek | AXN/AXN Black/AXN White | Losowe emisje w wersji z dubbingiem. | |||||
Gwiezdne wojny: część III - Zemsta Sithów | Brzostyński Jacek | TVN/TVN Fabuła | – | |||||
Gwiezdne wojny: część III - Zemsta Sithów | Borowiec Piotr | TVP1/TVP2 | – | |||||
Gwiezdne wojny: część IV - Nowa nadzieja | Brzostyński Jacek | AXN/AXN Black/AXN White | Losowe emisje w wersji z dubbingiem. | |||||
Gwiezdne wojny: część IV - Nowa nadzieja | Brzostyński Jacek | TVN/TVN Fabuła | – | |||||
Gwiezdne wojny: część IV - Nowa nadzieja | Borowiec Piotr | TVP1/TVP2 | – | |||||
Gwiezdne wojny: część V - Imperium kontratakuje | Brzostyński Jacek | AXN/AXN Black/AXN White | Losowe emisje w wersji z dubbingiem. | |||||
Gwiezdne wojny: część V - Imperium kontratakuje | Brzostyński Jacek | TVN/TVN Fabuła | – | |||||
Gwiezdne wojny: część V - Imperium kontratakuje | Borowiec Piotr | TVP1/TVP2 | – | |||||
Gwiezdne wojny: część VI - Powrót Jedi | Brzostyński Jacek | AXN/AXN Black/AXN White | Losowe emisje w wersji z dubbingiem. | |||||
Gwiezdne wojny: część VI - Powrót Jedi | Brzostyński Jacek | TVN/TVN Fabuła | – | |||||
Gwiezdne wojny: część VI - Powrót Jedi | Borowiec Piotr | TVP1/TVP2 | – | |||||
Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy | Borowiec Piotr | HBO | Emisje po godzinie 19:00 w wersji z lektorem, przed godziną 19:00 w wersji z dubbingiem. | |||||
Kudłaty zaprzęg | Szydłowski Janusz | TVP1 | Po kilku emisjach wersja lektorska została zastąpiona dubbingiem. | |||||
Gwiezdny zaprzęg | ? | TVP1 | – | |||||
Stuart Malutki | Brzostyński Jacek | Polsat | Później zastąpiony wersją lektorską z Andrzejem Matulem. | |||||
Stuart Malutki | Matul Andrzej | Polsat | Początkowo emitowany w wersji lektorskiej z Jackiem Brzostyńskim. | |||||
Stuart Malutki 2 | Brzostyński Jacek | Polsat | Później zastąpiony wersją lektorską z Andrzejem Matulem. Obecnie emitowany z dubbingiem. | |||||
Stuart Malutki 2 | Matul Andrzej | Polsat | Początkowo emitowany w wersji lektorskiej z Jackiem Brzostyńskim. Później zastąpiony wersją z dubbingiem. | |||||
Stuart Malutki 3: Trochę natury | Matul Andrzej | Polsat | Później zastąpiony wersją z dubbingiem. Ostatnia emisja w nowej wersji lektorskiej z Januszem Szydłowskim. | |||||
Stuart Malutki 3: Trochę natury | Szydłowski Janusz | Polsat | Początkowo emitowany w wersji lektorskiej z Andrzejem Matulem, zastąpionej później dubbingiem. Ostatnia emisja z Januszem Szydłowskim. | |||||
Stuart Malutki | Załuski Daniel | TV Puls/Puls 2 | – | |||||
Ja, Klaudiusz | Szydłowski Janusz | TVP1/TVP2 | – | |||||
Ja, Klaudiusz | ? | TV Puls | – | |||||
Ja, Klaudiusz | Kaliszewski Kacper | Kino Polska | – | |||||
Saga rodu Palliserów | Magier Tomasz | TVP2 | Początkowo emitowany w wersji z dubbingiem. | |||||
Siostro, moja siostro | Szydłowski Janusz | Cinemax | – | |||||
Eerie, Indiana, czyli Dziwne Miasteczko | Szydłowski Janusz | TVP1 | – | |||||
Lucky Luke | Gudowski Maciej | TVN | – | |||||
Beethoven | Gudowski Maciej | CBS Europa | – | |||||
Beethoven | Szydłowski Janusz | TVP1 | – | |||||
Beethoven | Borowiec Piotr | TV Puls | – | |||||
Beethoven | Borowiec Piotr | TVN/TVN7 | – | |||||
Beethoven | Rosołowski Jerzy | RTL7 | – | |||||
Beethoven 2 | Gudowski Maciej | TVP1/TVP2 | Później zastąpiony wersją lektorską z Januszem Szydłowskim. | |||||
Beethoven 2 | Szydłowski Janusz | TVP1 | Początkowo emitowany w wersji lektorskiej z Maciejem Gudowskim. | |||||
Beethoven 2 | Załuski Daniel | TVN/TVN7 | – | |||||
Przyjaciele | Popłonikowski Radosław | Comedy Central/Comedy Central Family | – | |||||
Przyjaciele | Brzostyński Jacek | Polsat | – | |||||
Przyjaciele | Popłonikowski Radosław | TVN7 | Początkowo emitowany w wersji lektorskiej z udziałem Andrzeja Matula (niektóre odcinki) oraz Macieja Gudowskiego (część odcinków). | |||||
Przyjaciele | Matul Andrzej | TVN/TVN7 | Później zastąpiony wersją lektorską z Radosławem Popłonikowskim. | |||||
Przyjaciele | Gudowski Maciej | TVN/TVN7 | Później zastąpiony wersją lektorską z Radosławem Popłonikowskim. | |||||
Magiczny duet | Szydłowski Janusz | TV4 | – | |||||
Magiczny duet, cz. 2 | Szklarz Maciej | Disney Channel | Po pewnym czasie wersja z lektorem została zastąpiona dubbingiem. | |||||
Magiczny duet, cz. 2 | Olejniczak Stanisław | TV4 | – | |||||
Magiczna podróż do Afryki | Gudowski Maciej | Canal+ | – | |||||
Szczęśliwy dzień | Olejniczak Stanisław | Polsat | – | |||||
Szczęśliwy dzień | Borowiec Piotr | FOX Comedy | – | |||||
Leonardo | Borowiec Piotr | Filmbox Family | – | |||||
Inspektor Gadżet | ? | TVP1 | – | |||||
Disco robaczki | Załuski Daniel | nFilm | – | |||||
Lucky Luke na Dzikim Zachodzie | Utta Mirosław | nFilm | – | |||||
Prawdziwa historia Kota w Butach | Utta Mirosław | nPremium/Player.pl | – | |||||
Lato Muminków | Utta Mirosław | nPremium | – | |||||
Renifer Niko ratuje święta | Szydłowski Janusz | nPremium | – | |||||
Bingo | Brzostyński Jacek | Polsat | – | |||||
Mój przyjaciel Bingo | Gudowski Maciej | TV Puls | – | |||||
Kroniki młodego Indiany Jonesa | Olejniczak Stanisław | TVP1 | Początkowo emitowany w wersji z dubbingiem. | |||||
Kroniki młodego Indiany Jonesa | ? | TV Puls | – | |||||
Denver, ostatni dinozaur | Pijanowski Henryk | Tele 5 | – | |||||
Denver, ostatni dinozaur | Pijanowski Henryk | Top Kids | Tylko kilka odcinków, pozostałe z dubbingiem. | |||||
Faceci w bieli | Kozioł Janusz | Polsat | – | |||||
Scooby i Scrappy Doo | Borowiec Piotr | TV4 | Odcinki 1-20 serii z 1980 roku. | |||||
Rodzina Addamsów: Spotkanie po latach | Brzostyński Jacek | Polsat/TV4 | Później zastąpiony wersją lektorską z Maciejem Gudowskim (dotyczy to emisji na TV4). | Rodzina Addamsów: Spotkanie po latach | Gudowski Maciej | TV4/TV6 | Początkowo emitowany na TV4 w wersji lektorskiej z Jackiem Brzostyńskim. | |
Anastazja | Szydłowski Janusz | Polsat | Po pewnym czasie wersja z lektorem została zastąpiona dubbingiem. | |||||
Dwaj zgryźliwi tetrycy | Gudowski Maciej | TVN | – | |||||
Dwaj zgryźliwi tetrycy | Łukomski Jarosław | HBO | – | |||||
Dwaj zgryźliwi tetrycy | Kozioł Janusz | Stopklatka TV | – | |||||
Jeszcze bardziej zgryźliwi tetrycy | Gudowski Maciej | TVN | – | |||||
Jeszcze bardziej zgryźliwi tetrycy | Łukomski Jarosław | HBO | – | |||||
Jeszcze bardziej zgryźliwi tetrycy | Kozioł Janusz | Stopklatka TV | – | |||||
Mój sąsiad Totoro | Murgan Bożydar | TVP Kultura | – | |||||
Mój sąsiad Totoro | Murgan Bożydar | Stopklatka TV | – | |||||
Babe - świnka z klasą | Szydłowski Janusz | Canal+ | – | |||||
Babe - świnka z klasą | Gudowski Maciej | TVP2 | – | |||||
Babe - świnka w mieście | Szydłowski Janusz | TVP2 | – | |||||
Wszystkie psy idą do nieba | Brzostyński Jacek | Polsat | – | |||||
Wszystkie psy idą do nieba 2 | Brzostyński Jacek | Polsat | – | |||||
Wszystkie psy idą do nieba 2 | Szydłowski Janusz | TVP2 | – | |||||
Wszystkie psy idą do nieba 2 | Czernielewski Jan | AMC | – | |||||
Zakochany pingwin | Brzostyński Jacek | Polsat | – | |||||
Nieśmiały pingwinek | Szklarz Maciej | TV1000 | – | |||||
Wallace i Gromit: Klawe wynalazki | Brzostyński Jacek | HBO Comedy | – | |||||
Władca pierścieni | Wasilewski Andrzej | Tele 5 | – | |||||
Władca pierścieni | ? | TV4 | – | |||||
Pinokio | Szydłowski Janusz | TV Puls | – | |||||
Pinokio | Gudowski Maciej | CBS Europa | – | |||||
Opowieści na dobranoc | Gudowski Maciej | TVP1 | – | |||||
Opowieści na dobranoc | Czernielewski Jan | TV Puls | – | |||||
Opowieści na dobranoc | Szydłowski Janusz | TVN/TVN Fabuła | – | |||||
ReBoot | Siedlik Paweł | Polsat | – | |||||
Speed Racer | Olejniczak Stanisław | TVN/TVN7 | – | |||||
Astro Boy | Szydłowski Janusz | TVN/TVN7 | – | |||||
Po rozum do mrówek | Szydłowski Janusz | TVN | – | |||||
Goryl Śnieżek w Barcelonie | Załuski Daniel | Canal+ | – | |||||
Niekończąca się opowieść | Szydłowski Janusz | Polsat/TV4 | – | |||||
Niekończąca się opowieść | Szydłowski Janusz | TVP2 | – | |||||
Niekończąca się opowieść | Siudziński Mariusz | Netflix | – | |||||
Lemoniada Gada | Borowiec Piotr | TVP1 | – | |||||
Dzika rodzinka | ? | TV1000 | – | |||||
Dzika rodzinka | Gudowski Maciej | TVN7 | – | |||||
E.T. | Popłonikowski Radosław | ale kino+ | – | |||||
E.T. | Szydłowski Janusz | TVN | – | |||||
E.T. | Gudowski Maciej | TV Puls | – | |||||
E.T. | Lelek Marek | Universal Channel | – | |||||
E.T. | Sandak Tomasz | AXN | – | |||||
Muppety z kosmosu | Gudowski Maciej | Polsat | – | |||||
Muppety z kosmosu | Gudowski Maciej | CBS Europa | – | |||||
Raczkujące melodyki | Leszczyński Andrzej | TVN/TVN7 | Emisja z lektorem (odcinki 1-40) po wydaniu odcinków 1-4 z dubbingiem na DVD. | |||||
Nowe przygody Scooby'ego | Borowiec Piotr | Polsat | Emisja z lektorem (odcinki 14-26) po wydaniu odcinka 26 z dubbingiem na DVD. | |||||
Całkiem nowe przygody Toma i Jerry'ego | Knothe Stefan | TV Puls/Puls 2 | – | |||||
Wydział Rosja | Straszewski Paweł | Ale kino! | – | |||||
Za linią wroga II: Oś zła | Gudowski Maciej | Polsat/TV4/TV6 | – | |||||
Przygoda arabska | Lelek Marek | TVP2 | – | |||||
W ukrytej kamerze | Gudowski Maciej | TVP2 | – | |||||
Troll w Nowym Jorku | Szydłowski Janusz | Polsat | – | |||||
Troll w Central Parku | Leszczyński Andrzej | TV1000 | – | |||||
Powrót króla rock and "rulla" | Szydłowski Janusz | Filmbox/Filmbox Family | – | |||||
Thelma i Louise | Straszewski Paweł | ale kino+ | – | |||||
Thelma i Louise | Straszewski Paweł | MGM HD | – | |||||
Stanley i Iris | ? | Ale kino! | – | |||||
Stanley i Iris | Gajda Andrzej | MGM HD/AMC | – | |||||
Stanley i Iris | Szklarz Maciej | TCM | – | |||||
Stanley i Iris | Szydłowski Janusz | TVP2 | – | |||||
Szkoła na fali | ? | TVP1 | – | |||||
Kaena: Zagłada światów | Borowiec Piotr | TVN7 | – | |||||
Alosza Popowicz i wąż Tugaryn | Borowiec Piotr | HBO/HBO 2/HBO Comedy | – | |||||
Księżniczka słońca | Olejniczak Stanisław | HBO/HBO 2 | – | |||||
Tom i Jerry | ? | TV Puls | Tylko kilka odcinków, pozostałe z dubbingiem. | |||||
Ciekawski George | Kozioł Janusz | TVN/TVN7 | – | |||||
Wielka przygoda Clifforda | Szydłowski Janusz | TVN7 | – | |||||
Kto się boi Virginii Woolf? | Szydłowski Janusz | Cinemax | – | |||||
Kto się boi Virginii Woolf? | ? | TCM | – | |||||
Kto się boi Virginii Woolf? | ? | ale kino+ | – | |||||
Mały miś polarny: Tajemnicza wyspa | Borowiec Piotr | HBO | – | |||||
Frankie i Johnny | Kozioł Janusz | Canal+ | Początkowo emitowany w wersji z dubbingiem. | |||||
Frankie i Johnny | Borowiec Piotr | Cinemax | – | |||||
Były sobie Ameryki | Szczesny Paweł | Da Vinci Learning | – | |||||
Była sobie Ziemia | Załuski Daniel | Da Vinci Learning | – | |||||
Był sobie człowiek | Kaliszewski Kacper | TVP Historia | Część odcinków z Kacprem Kaliszewskim, część z Januszem Szydłowskim. | |||||
Był sobie człowiek | Szydłowski Janusz | TVP Historia | Część odcinków z Kacprem Kaliszewskim, część z Januszem Szydłowskim. | |||||
Były sobie odkrycia | Gudowski Maciej | TVP Historia | – | |||||
Były sobie dinozaury | Gudowski Maciej | Puls 2 | – | |||||
Opowieść o dinozaurach | Bukrewicz Paweł | TV6 | – | |||||
Dobry piesek | Straszewski Paweł | TVN | – | |||||
Dobry piesek | Straszewski Paweł | Stopklatka TV | – | |||||
Okruchy dnia | Kozioł Janusz | Stopklatka TV | – | |||||
Nera, księżniczka Oceanii | Pijanowski Henryk | Tele 5 | – | |||||
Benny i Joon | ? | Cinemax | – | |||||
Benny i Joon | ? | TVP1 | – | |||||
Benny i Joon | Popłonikowski Radosław | CBS Europa | – | |||||
Benny i Joon | Szklarz Maciej | TCM | – | |||||
Benny i Joon | Załuski Daniel | nFilm | – | |||||
Benny i Joon | Załuski Daniel | MGM HD | – | |||||
Benny i Joon | Załuski Daniel | ale kino+ | Wersja dubbingowa emitowana na osobnej ścieżce dźwiękowej (podpisanej jako angielska), na domyślnej ścieżce dźwiękowej wersja z lektorem. | |||||
Przygody wielkich i małych | Klimek Mikołaj | religia.tv | – | |||||
Kopciuszek | Jaskuła Gabriela | TV Trwam | – | |||||
Elżbieta, królowa Anglii | Gudowski Maciej | TV Polonia | Tylko odcinki 2 i 6. | |||||
Przygody Mobilków | Łacina-Miarka Patrycja i Kasiukiewicz Radosław | TV Trwam | – | |||||
Opowieści dziwnej treści: Trzy świnki | ? | Filmbox HD/Filmbox Extra/Filmbox Family | – | |||||
Opowieści dziwnej treści: Złotowłosa i trzy misie | ? | Filmbox HD/Filmbox Extra/Filmbox Family | – | |||||
Opowieści dziwnej treści: Złotowłosa i trzy misie | Bukrewicz Paweł | Zoom TV | – | |||||
Opowieści dziwnej treści: Żółw kontra Zając | Bukrewicz Paweł | Filmbox HD/Filmbox Extra/Filmbox Family | – | |||||
Przysmak za milion dolarów | Borowiec Piotr | TVP1 | – | |||||
Klan urwisów | ? | TV Puls/Puls 2 | – | |||||
Klan urwisów | Szydłowski Janusz | TVN | – | |||||
Klan urwisów | Radwański Ryszard | TVP1/TVP2 | Później zastąpiony wersją lektorską z Maciejem Gudowskim. | |||||
Klan urwisów | Gudowski Maciej | TVP1/TVP2 | Początkowo emitowany w wersji lektorskiej z Ryszardem Radwańskim. | |||||
Klan urwisów | ? | Universal Channel | – | |||||
Chłopak na dworze króla Artura | ? | TVP2 | – | |||||
Chłopak na dworze króla Artura | Zadura Janusz | TV Puls | – | |||||
Pan niania | Gudowski Maciej | Canal+ | – | |||||
Pan niania | Szydłowski Janusz | Polsat | – | |||||
Pan niania | Kozioł Janusz | TVN | Później zastąpiony wersją lektorską z Pawłem Straszewskim. | |||||
Pan niania | Straszewski Paweł | TVN/TVN 7/TVN Fabuła | Początkowo emitowany w wersji lektorskiej z Januszem Koziołem. | |||||
Ciekawski George: Bardzo małpie święta | Załuski Daniel | TVP2 | – | |||||
Szczęśliwego Nowego Roku | Straszewski Paweł | TVP Kultura | – | |||||
Przygody psa Balto | Kozioł Janusz | TV Puls | – | |||||
Balto | Bukrewicz Paweł | TV4 | – | |||||
Balto II: Poszukiwania | Orłowski Maciej | TV4 | – | |||||
Dziewczyna kontra potwór | Gudowski Maciej | TV Puls | – | |||||
Dziewczyna kontra potwór | Borowiec Piotr | TV6 | – | |||||
Anatol | Lelek Marek | TVP3 Regionalna | – | |||||
Anatol | Lelek Marek | Polsat JimJam | – | |||||
Pajęczyna Charlotty | Szydłowski Janusz | TVN | – | |||||
Zaczarowana | Brzostyński Jacek | TVN | – | |||||
Księżniczka na lodzie | ? | TV Puls | – | |||||
Księżniczka na lodzie | Sobieszczański Jacek | Player.pl | – | |||||
Zorro | Leszczyński Andrzej | TVN | Początkowo emitowany w wersji z dubbingiem. | |||||
Czarownica | Borowiec Piotr | HBO | Emisje po godzinie 19:00 w wersji z lektorem, przed godziną 19:00 w wersji z dubbingiem. | |||||
Rob Roy | Szydłowski Janusz | ale kino+ | – | |||||
Rob Roy | ? | TV4/TV6 | – | |||||
Rob Roy | ? | TVN7/TVN Fabuła | – | |||||
Kalifornia | Kozioł Janusz | ale kino+ | – | |||||
Kalifornia | Gudowski Maciej | TV4/TV6 | – | |||||
Kalifornia | ? | AMC | – | |||||
Annie Hall | ? | TVP Kultura | – | |||||
Annie Hall | ? | Canal+/Canal+Family/Canal+Film2 | – | |||||
Rycerz pierwszej damy | Szydłowski Janusz | Stopklatka TV | – | |||||
Kroniki Riddicka: Mroczna furia | Bukrewicz Paweł | Sci-Fi Universal | – | |||||
Podróż na tajemniczą wyspę | Brzostyński Jacek | TVN | – | |||||
Przyjaciele Petera | Czajkowski Piotr | MGM HD | – | |||||
Przyjaciele Petera | Olejniczak Stanisław | Cinemax | – | |||||
Hook | Brzostyński Jacek | TV4/TV6 | – | |||||
Hook | Olejniczak Stanisław | Tele5 | – | |||||
Hook | Szydłowski Janusz | CBS Europa | – | |||||
Hook | ? | Stopklatka TV | – | |||||
Wendy Wu: Nastoletnia Wojowniczka | Lelek Marek | Disney Channel/Disney XD | Początkowo emitowany w wersji z dubbingiem. | |||||
Miłość i wojna | Brzostyński Jacek | TVN7/TVN Fabuła | – | |||||
Rupert | Brzostyński Jacek | Polsat | – | |||||
Sekret Eleonory | Buczek Anna Maria i Jakubowski Łukasz | TVP ABC | – | |||||
Dzieci kapitana Granta | Darewicz Dariusz | TV Puls | – | |||||
Przygoda na Alasce | Szczotkowski Zdzisław | TVN | – | |||||
Różowa Pantera | ? | Polsat | – | |||||
Różowa Pantera | Szydłowski Janusz | TV4/TV6 | Część odcinków z Januszem Szydłowskim, część ze Stanisławem Olejniczakiem. | |||||
Różowa Pantera | Olejniczak Stanisław | TV4/TV6 | Część odcinków z Januszem Szydłowskim, część ze Stanisławem Olejniczakiem. | |||||
Różowa Pantera | Orłowski Maciej | TVN/TVN7 | – | |||||
Lizzie McGuire | Jakubowski Łukasz | NEXT TV | – | |||||
Psotny Bill | ? | Polsat | – | |||||
Przygody szewczyka Grzesia | Magier Tomasz | TVP1/TVP ABC | – | |||||
Kapitan Sen | ? | TVP Regionalna | – | |||||
Mrówka Z | Szydłowski Janusz | Polsat/Polsat Film | – | |||||
Dogtanian i trzej muszkieterowie | ? | Nasza TV | – | |||||
W krainie smoków | ? | Nasza TV | – | |||||
Renegat | Kozioł Janusz | Polsat | – | |||||
Szaleję za tobą | Brzostyński Jacek | Polsat | – |