Nickelodeon Polska: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
m uzupełnienie |
m uzupełnienie |
||
| Linia 540: | Linia 540: | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 17.08.2020 <small>(Nick Jr.)</small><br />30.11.2020 | | 17.08.2020 <small>(Nick Jr.)</small><br />30.11.2020 | ||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|08 | |||
| ''[[Santiago z mórz]]'' | |||
| [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | |||
| 26.04.2021 <small>(Nick Jr.)</small><br />14.06.2021 | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
| Linia 579: | Linia 584: | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|08 | | style="background-color: #CCE2FF;"|08 | ||
| ''[[Świnka Peppa]]'' | | ''[[Świnka Peppa]]'' | ||
| [[GMC Studio|GMC STUDIO]] | | [[GMC Studio|GMC STUDIO]] | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|09 | ||
| ''[[Wallykazam]]'' | | ''[[Wallykazam]]'' | ||
| [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|10 | ||
| ''[[Witaminki]]'' | | ''[[Witaminki]]'' | ||
| <!--[[GMS Records|GMS RECORDS]]--> | | <!--[[GMS Records|GMS RECORDS]]--> | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|11 | ||
| ''[[Wszyscy razem, śladem Blue!]]'' | | ''[[Wszyscy razem, śladem Blue!]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
Wersja z 13:00, 19 cze 2021
Nickelodeon Polska – polskojęzyczna stacja telewizyjna dla dzieci i młodzieży, emitująca seriale animowane i fabularne dla dzieci i młodzieży z dubbingiem; uruchomiona 10 lipca 2008 roku o godz. 12:00. Początkowo kanał miał wystartować 1 czerwca.
Kanał współpracuje głównie z dwoma studiami dubbingowymi – Start International Polska i Master Film.
Emitowane programy
Seriale animowane
Seriale animowane w bloku Nick Junior
Pozostałe seriale emitowane na kanale Nick Jr.
| № | Tytuł | Studio dubbingowe |
|---|---|---|
| 01 | Abby Hatcher | START INTERNATIONAL POLSKA |
| 02 | Banda Beti | MASTER FILM |
| 03 | Barbapapa i jego rodzinka | MASTER FILM |
| 04 | Frankie i Frank | |
| 05 | Kot-o-ciaki | MASTER FILM |
| 06 | Kuchciwróżki | MASTER FILM |
| 07 | Mały Bill | MASTER FILM |
| 08 | Świnka Peppa | GMC STUDIO |
| 09 | Wallykazam | START INTERNATIONAL POLSKA |
| 10 | Witaminki | |
| 11 | Wszyscy razem, śladem Blue! | MASTER FILM |
Seriale aktorskie
Programy
| № | Tytuł | Studio dubbingowe | Premiera w Nickelodeon Polska |
|---|---|---|---|
| 01 | Potworny wyścig potworów | MASTER FILM | 15.04.2018 |
| 02 | Lip Sync Battle Dzieciaki: Wydanie świąteczne | START INTERNATIONAL POLSKA | 24.12.2018 |
| 03 | Gotów, klaszcz, tańcz | 10.02.2020 (Nick Jr.) | |
| 04 | Śmiechobeka | START INTERNATIONAL POLSKA | 02.03.2020 |
| 05 | Calvin i Kaison: Moc zabawy | START INTERNATIONAL POLSKA | 16.11.2020 (Nick Jr.) |
Filmy animowane
Filmy aktorskie
Linki zewnętrzne
- Nickelodeon Polska w polskiej Wikipedii
