HBO Max: Różnice pomiędzy wersjami
m uzupełnienie |
|||
| (Nie pokazano 7 wersji utworzonych przez 4 użytkowników) | |||
| Linia 1: | Linia 1: | ||
{{Stacja | {{Stacja | ||
|stacja=Max | |stacja=HBO Max | ||
|zdjęcie=HBO Max.png | |zdjęcie=HBO Max.png | ||
|start platformy=8 marca [[2022]] | |start platformy=8 marca [[2022]] | ||
|zamknięcie platformy= | |zamknięcie platformy= | ||
}} | }} | ||
'''Max''' (dawniej: ''' | '''HBO Max''' (dawniej: '''Max''') – amerykańska platforma umożliwiająca oglądanie filmów i seriali poprzez media strumieniowe. W Polsce dostępna od 8 marca [[2022]] roku, jednak część pozycji już wcześniej była dostępna z polskim dubbingiem na zagranicznych wersjach językowych platformy. Powstała z przekształcenia serwisu wideo na życzenie '''HBO GO''' uruchomionego na terenie Polski 16 grudnia 2010 roku. | ||
W bibliotece serwisu znajdują się m.in. filmy wytwórni Warner Bros. Pictures, New Line Cinema, seriale znane z kanałów HBO, The CW, [[Cartoon Network]] czy Adult Swim, a także produkcje wytwórni Disneya, Paramount Pictures, Universal, MGM, Sony i Columbia Pictures. | W bibliotece serwisu znajdują się m.in. filmy wytwórni Warner Bros. Pictures, New Line Cinema, seriale znane z kanałów HBO, The CW, [[Cartoon Network]] czy Adult Swim, a także produkcje wytwórni Disneya, Paramount Pictures, Universal, MGM, Sony i Columbia Pictures. | ||
| Linia 21: | Linia 21: | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Charlie i fabryka czekolady]]'' | | ''[[Charlie i fabryka czekolady]]'' | ||
| [[ | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 08.03.2022 | | 08.03.2022 | ||
|- | |- | ||
| Linia 111: | Linia 111: | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Piotruś Królik 2: Na gigancie]]'' | | ''[[Piotruś Królik 2: Na gigancie]]'' | ||
| [[ | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 03.04.2022 | | 03.04.2022 | ||
|- | |- | ||
| Linia 131: | Linia 131: | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Niesamowity Spider-Man 2]]'' | | ''[[Niesamowity Spider-Man 2]]'' | ||
| [[ | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 01.07.2022 | | 01.07.2022 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Pogromcy duchów: Dziedzictwo]]'' | | ''[[Pogromcy duchów: Dziedzictwo]]'' | ||
| [[ | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 24.07.2022 | | 24.07.2022 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Most do Terabithii]]'' | | ''[[Most do Terabithii]]'' | ||
| [[ | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 28.07.2022 | | 28.07.2022 | ||
|- | |- | ||
| Linia 161: | Linia 161: | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Jumanji: Przygoda w dżungli]]'' | | ''[[Jumanji: Przygoda w dżungli]]'' | ||
| [[ | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 01.10.2022 | | 01.10.2022 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Uncharted]]'' | | ''[[Uncharted]]'' | ||
| [[ | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 16.10.2022 | | 16.10.2022 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Hotel dla psów]]'' | | ''[[Hotel dla psów]]'' | ||
| [[ | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 28.10.2022 | | 28.10.2022 | ||
|- | |- | ||
| Linia 186: | Linia 186: | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Bumblebee]]'' | | ''[[Bumblebee]]'' | ||
| [[ | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 23.12.2022 | | 23.12.2022 | ||
|- | |- | ||
| Linia 196: | Linia 196: | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Noe: Wybrany przez Boga]]'' | | ''[[Noe: Wybrany przez Boga]]'' | ||
| [[ | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 06.01.2023 | | 06.01.2023 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Piotruś Pan (film 2003)|Piotruś Pan]]'' | | ''[[Piotruś Pan (film 2003)|Piotruś Pan]]'' | ||
| [[ | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 04.02.2023 | | 04.02.2023 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Piotruś Królik (film 2018)|Piotruś Królik]]'' | | ''[[Piotruś Królik (film 2018)|Piotruś Królik]]'' | ||
| [[ | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 11.02.2023 | | 11.02.2023 | ||
|- | |- | ||
| Linia 231: | Linia 231: | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Wielki zielony krokodyl domowy]]'' | | ''[[Wielki zielony krokodyl domowy]]'' | ||
| [[ | | [[TransPerfect Media Poland|HIVENTY POLAND]] | ||
| 04.08.2023 | | 04.08.2023 | ||
|- | |- | ||
| Linia 246: | Linia 246: | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Gran Turismo]]'' | | ''[[Gran Turismo]]'' | ||
| [[ | | [[TransPerfect Media Poland|HIVENTY POLAND]] | ||
| 16.02.2024 | | 16.02.2024 | ||
|- | |- | ||
| Linia 266: | Linia 266: | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Jurassic World: Upadłe królestwo]]'' | | ''[[Jurassic World: Upadłe królestwo]]'' | ||
| [[ | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 01.06.2024 | | 01.06.2024 | ||
|- | |- | ||
| Linia 276: | Linia 276: | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Zabójcze maszyny]]'' | | ''[[Zabójcze maszyny]]'' | ||
| [[ | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 05.07.2024 | | 05.07.2024 | ||
|- | |- | ||
| Linia 286: | Linia 286: | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Madame Web]]'' | | ''[[Madame Web]]'' | ||
| [[ | | [[TransPerfect Media Poland|HIVENTY POLAND]] | ||
| 31.08.2024 | | 31.08.2024 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Pogromcy duchów: Imperium lodu]]'' | | ''[[Pogromcy duchów: Imperium lodu]]'' | ||
| [[ | | [[TransPerfect Media Poland|HIVENTY POLAND]] | ||
| 20.09.2024 | | 20.09.2024 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Twisters]]'' | | ''[[Twisters]]'' | ||
| [[ | | [[TransPerfect Media Poland|HIVENTY POLAND]] | ||
| 08.11.2024 | | 08.11.2024 | ||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | |||
| ''[[Beetlejuice Beetlejuice]]'' | |||
| [[TransPerfect Media Poland|HIVENTY POLAND]] | |||
| 05.12.2024 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | |||
| ''[[Harold i magiczna kredka]]'' | |||
| [[TransPerfect Media Poland|HIVENTY POLAND]] | |||
| 16.02.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | |||
| ''[[Venom 3: Ostatni taniec]]'' | |||
| [[Iyuno|IYUNO POLSKA]] | |||
| 28.03.2025 | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
| Linia 337: | Linia 352: | ||
| ''[[iCarly]]'' | | ''[[iCarly]]'' | ||
| 1-25 | | 1-25 | ||
| [[ | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 08.03.2022 | | 08.03.2022 | ||
|- | |- | ||
| Linia 349: | Linia 364: | ||
| ''[[Niebezpieczny Henryk]]'' | | ''[[Niebezpieczny Henryk]]'' | ||
| 66-87 | | 66-87 | ||
| [[ | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 08.03.2022 | | 08.03.2022 | ||
|- | |- | ||
| Linia 373: | Linia 388: | ||
| ''[[Zagadki rodziny Hunterów]]'' | | ''[[Zagadki rodziny Hunterów]]'' | ||
| 1-20 | | 1-20 | ||
| [[ | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 15.03.2022 | | 15.03.2022 | ||
|- | |- | ||
| Linia 405: | Linia 420: | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Bohaterowie Envell: Wyjście z gry]]'' | | ''[[Bohaterowie Envell: Wyjście z gry]]'' | ||
| [[ | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 08.03.2022 | | 08.03.2022 | ||
|- | |- | ||
| Linia 425: | Linia 440: | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Klaun]]'' | | ''[[Klaun]]'' | ||
| [[ | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 08.03.2022 | | 08.03.2022 | ||
|- | |- | ||
| Linia 450: | Linia 465: | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Lorax]]'' | | ''[[Lorax]]'' | ||
| [[ | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 08.03.2022 | | 08.03.2022 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Magiczne wrota]]'' | | ''[[Magiczne wrota]]'' | ||
| [[ | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 08.03.2022 | | 08.03.2022 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Nowe przebranie Nicholasa]]'' | | ''[[Nowe przebranie Nicholasa]]'' | ||
| [[ | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 08.03.2022 | | 08.03.2022 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Rango]]'' | | ''[[Rango]]'' | ||
| [[ | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 08.03.2022 | | 08.03.2022 | ||
|- | |- | ||
| Linia 535: | Linia 550: | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Shrek]]'' | | ''[[Shrek]]'' | ||
| [[ | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 08.03.2022 | | 08.03.2022 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Shrek 2]]'' | | ''[[Shrek 2]]'' | ||
| [[ | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 08.03.2022 | | 08.03.2022 | ||
|- | |- | ||
| Linia 550: | Linia 565: | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Zuzia i tajemnica Mruczka]]'' | | ''[[Zuzia i tajemnica Mruczka]]'' | ||
| [[ | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 08.03.2022 | | 08.03.2022 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Bohaterowie Marvela: Doładowani na maksa]]'' | | ''[[Bohaterowie Marvela: Doładowani na maksa]]'' | ||
| [[ | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 14.03.2022 | | 14.03.2022 | ||
|- | |- | ||
| Linia 600: | Linia 615: | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Psi patrol: Film]]'' | | ''[[Psi patrol: Film]]'' | ||
| [[ | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 23.03.2022 | | 23.03.2022 | ||
|- | |- | ||
| Linia 610: | Linia 625: | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Nahuel i magiczna księga]]'' | | ''[[Nahuel i magiczna księga]]'' | ||
| [[ | | [[TransPerfect Media Poland|HIVENTY POLAND]] | ||
| 25.06.2022 | | 25.06.2022 | ||
|- | |- | ||
| Linia 630: | Linia 645: | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Piraci!]]'' | | ''[[Piraci!]]'' | ||
| [[ | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 07.08.2022 | | 07.08.2022 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Jak wytresować smoka]]'' | | ''[[Jak wytresować smoka]]'' | ||
| [[ | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 01.09.2022 | | 01.09.2022 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Film o pszczołach]]'' | | ''[[Film o pszczołach]]'' | ||
| [[ | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 17.09.2022 | | 17.09.2022 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Strażnicy marzeń]]'' | | ''[[Strażnicy marzeń]]'' | ||
| [[ | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 24.09.2022 | | 24.09.2022 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Kung Fu Panda]]'' | | ''[[Kung Fu Panda]]'' | ||
| [[ | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| <span style="cursor: help; border-bottom: 1px dotted;" title="Wcześniej dostępny w serwisie HBO GO od 01.06.2018.">01.10.2022</span> | | <span style="cursor: help; border-bottom: 1px dotted;" title="Wcześniej dostępny w serwisie HBO GO od 01.06.2018.">01.10.2022</span> | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Kung Fu Panda 2]]'' | | ''[[Kung Fu Panda 2]]'' | ||
| [[ | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 01.10.2022 | | 01.10.2022 | ||
|- | |- | ||
| Linia 690: | Linia 705: | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Na fali]]'' | | ''[[Na fali]]'' | ||
| [[ | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 04.03.2023 | | 04.03.2023 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Klopsiki i inne zjawiska pogodowe]]'' | | ''[[Klopsiki i inne zjawiska pogodowe]]'' | ||
| [[ | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 01.04.2023 | | 01.04.2023 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Klopsiki kontratakują]]'' | | ''[[Klopsiki kontratakują]]'' | ||
| [[ | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 01.04.2023 | | 01.04.2023 | ||
|- | |- | ||
| Linia 725: | Linia 740: | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Wallace i Gromit: Klątwa królika]]'' | | ''[[Wallace i Gromit: Klątwa królika]]'' | ||
| [[ | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 23.09.2023 | | 23.09.2023 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Wpuszczony w kanał]]'' | | ''[[Wpuszczony w kanał]]'' | ||
| [[ | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 07.10.2023 | | 07.10.2023 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Smerfy 2]]'' | | ''[[Smerfy 2]]'' | ||
| [[ | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 14.10.2023 | | 14.10.2023 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Rybki z ferajny]]'' | | ''[[Rybki z ferajny]]'' | ||
| [[ | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 15.10.2023 | | 15.10.2023 | ||
|- | |- | ||
| Linia 750: | Linia 765: | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Książę Egiptu (film 1998)|Książę Egiptu]]'' | | ''[[Książę Egiptu (film 1998)|Książę Egiptu]]'' | ||
| [[ | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 08.12.2023 | | 08.12.2023 | ||
|- | |- | ||
| Linia 765: | Linia 780: | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Spider-Man: Poprzez Multiwersum]]'' | | ''[[Spider-Man: Poprzez Multiwersum]]'' | ||
| [[ | | [[TransPerfect Media Poland|HIVENTY POLAND]] | ||
| 22.12.2023 | | 22.12.2023 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Krudowie 2: Nowa Era]]'' | | ''[[Krudowie 2: Nowa Era]]'' | ||
| [[ | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 29.12.2023 | | 29.12.2023 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Hop]]'' | | ''[[Hop]]'' | ||
| [[ | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 06.01.2024 | | 06.01.2024 | ||
|- | |- | ||
| Linia 785: | Linia 800: | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Rodzinka rządzi]]'' | | ''[[Rodzinka rządzi]]'' | ||
| [[ | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 11.06.2024 | | 11.06.2024 | ||
|- | |- | ||
| Linia 815: | Linia 830: | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Garfield (film 2024)|Garfield]]'' | | ''[[Garfield (film 2024)|Garfield]]'' | ||
| [[ | | [[TransPerfect Media Poland|HIVENTY POLAND]] | ||
| 11.10.2024 | | 11.10.2024 | ||
|- | |- | ||
| Linia 822: | Linia 837: | ||
| [[Studio Sonica|STUDIO SONICA]] | | [[Studio Sonica|STUDIO SONICA]] | ||
| 09.11.2024 | | 09.11.2024 | ||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | |||
| ''[[Kapitan Majtas: Pierwszy wielki film]]'' | |||
| [[Studio Sonica|STUDIO SONICA]] | |||
| 08.02.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | |||
| ''[[Nierozłączni]]'' | |||
| [[Film Factory Studio|FILM FACTORY STUDIO]] | |||
| 15.02.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | |||
| ''[[Władca pierścieni: Wojna Rohirrimów]]'' | |||
| [[Studio Sonica|STUDIO SONICA]] | |||
| 28.02.2025 | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
| Linia 833: | Linia 863: | ||
!width="36%"|Studio dubbingowe | !width="36%"|Studio dubbingowe | ||
!width="12%"|Premiera<br />na HBO Max | !width="12%"|Premiera<br />na HBO Max | ||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | |||
| ''[[Bohaterska wyprawa dzielnego księcia Ivandoe]]'' | |||
| 1-40, K01-K09 | |||
| [[Iyuno|SDI MEDIA POLSKA / IYUNO POLSKA]] | |||
| | |||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| Linia 885: | Linia 921: | ||
| ''[[Dora poznaje świat]]'' | | ''[[Dora poznaje świat]]'' | ||
| 153-172 | | 153-172 | ||
| [[ | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 08.03.2022 | | 08.03.2022 | ||
|- | |- | ||
| Linia 968: | Linia 1004: | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Młodzi Tytani: Akcja!]]'' | | ''[[Młodzi Tytani: Akcja!]]'' | ||
| 1-80, 82-233, 236-261, 263-266, 270-280, 283- | | 1-80, 82-233, 236-261, 263-266, 270-280, 283-406 | ||
| [[Iyuno|SDI MEDIA POLSKA / IYUNO•SDI GROUP WARSZAWA / IYUNO POLSKA]] | | [[Iyuno|SDI MEDIA POLSKA / IYUNO•SDI GROUP WARSZAWA / IYUNO POLSKA]] | ||
| 08.03.2022 | | 08.03.2022 | ||
| Linia 1011: | Linia 1047: | ||
| ''[[Psi patrol]]'' | | ''[[Psi patrol]]'' | ||
| 53-104 | | 53-104 | ||
| [[ | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 08.03.2022 | | 08.03.2022 | ||
|- | |- | ||
| Linia 1071: | Linia 1107: | ||
| ''[[Top Wing Ptasia Akademia]]'' | | ''[[Top Wing Ptasia Akademia]]'' | ||
| 1-26 | | 1-26 | ||
| [[ | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 08.03.2022 | | 08.03.2022 | ||
|- | |- | ||
| Linia 1088: | Linia 1124: | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Zwariowane melodie: Kreskówki]]'' | | ''[[Zwariowane melodie: Kreskówki]]'' | ||
| 1-36a, 37-47b, 47d- | | 1-36a, 37-47b, 47d-53, 54b-69b, 70-81 | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 08.03.2022 | | 08.03.2022 | ||
| Linia 1160: | Linia 1196: | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Harley Quinn]]'' | | ''[[Harley Quinn]]'' | ||
| 1- | | 1-48 | ||
| [[Studio PDK|STUDIO PDK]] | | [[Studio PDK|STUDIO PDK]] / [[TransPerfect Media Poland|TRANSPERFECT MEDIA POLAND]] | ||
| 25.03.2022 | | 25.03.2022 | ||
|- | |- | ||
| Linia 1184: | Linia 1220: | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Jellystone!]]'' | | ''[[Jellystone!]]'' | ||
| 1- | | 1-80 | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 08.04.2022 | | 08.04.2022 | ||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | |||
| ''[[Przygody misia Paddingtona (serial animowany 2019)|Przygody misia Paddingtona]]'' | |||
| 1-27 | |||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | |||
| 15.04.2022 | |||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| Linia 1203: | Linia 1245: | ||
| ''[[Wujcio Dobra Rada]]'' | | ''[[Wujcio Dobra Rada]]'' | ||
| 1-22, 24, 26-27, 29-32, 34-37, 40-42, 44-45, 47-49, 51-52, 106-107, 109-123, 131-137, 139, 142-143, 146 | | 1-22, 24, 26-27, 29-32, 34-37, 40-42, 44-45, 47-49, 51-52, 106-107, 109-123, 131-137, 139, 142-143, 146 | ||
| [[ | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] / [[Iyuno|SDI MEDIA POLSKA]] | ||
| 21.04.2022 | | 21.04.2022 | ||
|- | |- | ||
| Linia 1220: | Linia 1262: | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Między nami, misiaczkami]]'' | | ''[[Między nami, misiaczkami]]'' | ||
| 1- | | 1-74 | ||
| [[Iyuno|IYUNO•SDI GROUP / IYUNO POLSKA]] | | [[Iyuno|IYUNO•SDI GROUP / IYUNO POLSKA]] | ||
| 03.06.2022 | | 03.06.2022 | ||
| Linia 1226: | Linia 1268: | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Mush-Mush i Grzybaszki]]'' | | ''[[Mush-Mush i Grzybaszki]]'' | ||
| 1- | | 1-104 | ||
| [[Iyuno|SDI MEDIA POLSKA / IYUNO POLSKA]] | | [[Iyuno|SDI MEDIA POLSKA / IYUNO POLSKA]] | ||
| 11.06.2021 | | 11.06.2021 | ||
| Linia 1233: | Linia 1275: | ||
| ''[[The Freak Brothers]]'' | | ''[[The Freak Brothers]]'' | ||
| 1-8 | | 1-8 | ||
| [[ | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 17.06.2022 | | 17.06.2022 | ||
|- | |- | ||
| Linia 1239: | Linia 1281: | ||
| ''[[Tuca i Bertie]]'' | | ''[[Tuca i Bertie]]'' | ||
| 11-30 | | 11-30 | ||
| [[ | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 24.06.2022 | | 24.06.2022 | ||
|- | |- | ||
| Linia 1286: | Linia 1328: | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Batwheels]]'' | | ''[[Batwheels]]'' | ||
| 1-50, K01-K24 | | 1-50, 53-55, 57-71, K01-K24 | ||
| [[Iyuno|IYUNO POLSKA]] | | [[Iyuno|IYUNO POLSKA]] | ||
| 18.02.2023 | | 18.02.2023 | ||
| Linia 1305: | Linia 1347: | ||
| ''[[Royal Crackers]]'' | | ''[[Royal Crackers]]'' | ||
| 1-19 | | 1-19 | ||
| [[ | | [[TransPerfect Media Poland|HIVENTY POLSKA]] | ||
| 03.04.2023 | | 03.04.2023 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Królik Bugs: nowe konstrukcje]]'' | | ''[[Królik Bugs: nowe konstrukcje]]'' | ||
| 1- | | 1-58, 70, 80, K01-K14 | ||
| [[Iyuno|IYUNO•SDI GROUP WARSZAWA]] | | [[Iyuno|IYUNO•SDI GROUP WARSZAWA]] | ||
| 17.06.2023 | | 17.06.2023 | ||
| Linia 1328: | Linia 1370: | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Hero Inside]]'' | | ''[[Hero Inside]]'' | ||
| 1- | | 1-20 | ||
| [[Iyuno|IYUNO POLSKA]] | | [[Iyuno|IYUNO POLSKA]] | ||
| 02.12.2023 | | 02.12.2023 | ||
| Linia 1340: | Linia 1382: | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Ninjago: Powstanie Smoków]]'' | | ''[[Ninjago: Powstanie Smoków]]'' | ||
| 1- | | 1-40 | ||
| [[Iyuno|IYUNO]] | | [[Iyuno|IYUNO]] | ||
| 09.03.2024 | | 09.03.2024 | ||
| Linia 1352: | Linia 1394: | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Jessica i jej wielki mały świat]]'' | | ''[[Jessica i jej wielki mały świat]]'' | ||
| 1- | | 1-20 | ||
| [[Iyuno|IYUNO POLSKA]] | | [[Iyuno|IYUNO POLSKA]] | ||
| 04.05.2024 | | 04.05.2024 | ||
| Linia 1377: | Linia 1419: | ||
| ''[[Legion samobójców: Isekai]]'' | | ''[[Legion samobójców: Isekai]]'' | ||
| 1-10 | | 1-10 | ||
| [[ | | [[TransPerfect Media Poland|HIVENTY POLAND]] | ||
| 27.06.2024 | | 27.06.2024 | ||
|- | |- | ||
| Linia 1395: | Linia 1437: | ||
| ''[[SuperToby i Koszek]]'' | | ''[[SuperToby i Koszek]]'' | ||
| | | | ||
| | | [[Iyuno|IYUNO POLSKA]] | ||
| 02.09.2024 | | 02.09.2024 | ||
|- | |- | ||
| Linia 1413: | Linia 1455: | ||
| ''[[Uzumaki: Spirala]]'' | | ''[[Uzumaki: Spirala]]'' | ||
| 1-4 | | 1-4 | ||
| [[ | | [[TransPerfect Media Poland|HIVENTY POLAND]] | ||
| 29.09.2024 | | 29.09.2024 | ||
|- | |- | ||
| Linia 1424: | Linia 1466: | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Pora na przygodę: Fionna i Cake]]'' | | ''[[Pora na przygodę: Fionna i Cake]]'' | ||
| 1- | | 1-10 | ||
| [[Iyuno|IYUNO POLSKA]] | | [[Iyuno|IYUNO POLSKA]] | ||
| 17.10.2024 | | 17.10.2024 | ||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | |||
| ''[[Odlotowe agentki|Odlotowe agentki!]]'' | |||
| 157-174 | |||
| [[Iyuno|IYUNO POLSKA]] | |||
| 25.11.2024 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | |||
| ''[[Koszmarne Komando]]'' | |||
| 1-7 | |||
| [[TransPerfect Media Poland|HIVENTY POLAND]] | |||
| 05.12.2024 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | |||
| ''[[Częste skutki uboczne]]'' | |||
| 1-10 | |||
| [[TransPerfect Media Poland|TRANSPERFECT MEDIA POLAND]] | |||
| 03.02.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | |||
| ''[[Lazarus]]'' | |||
| 1 | |||
| [[TransPerfect Media Poland|TRANSPERFECT MEDIA POLAND]] | |||
| 06.04.2025 | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
| Linia 1500: | Linia 1566: | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Gdzie jest Nemo?]]'' | | ''[[Gdzie jest Nemo?]]'' | ||
| [[ | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 08.03.2022<br /><font color=red>31.03.2022</font> | | 08.03.2022<br /><font color=red>31.03.2022</font> | ||
|- | |- | ||
| Linia 1545: | Linia 1611: | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Potwory i spółka]]'' | | ''[[Potwory i spółka]]'' | ||
| [[ | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 08.03.2022<br /><font color=red>31.03.2022</font> | | 08.03.2022<br /><font color=red>31.03.2022</font> | ||
|- | |- | ||
| Linia 1585: | Linia 1651: | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Zwierzogród]]'' | | ''[[Zwierzogród]]'' | ||
| [[ | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 08.03.2022<br /><font color=red>31.03.2022</font> | | 08.03.2022<br /><font color=red>31.03.2022</font> | ||
|- | |- | ||
Wersja z 10:09, 9 lip 2025
HBO Max
| |
|---|---|
| Start platformy | 8 marca 2022 |
HBO Max (dawniej: Max) – amerykańska platforma umożliwiająca oglądanie filmów i seriali poprzez media strumieniowe. W Polsce dostępna od 8 marca 2022 roku, jednak część pozycji już wcześniej była dostępna z polskim dubbingiem na zagranicznych wersjach językowych platformy. Powstała z przekształcenia serwisu wideo na życzenie HBO GO uruchomionego na terenie Polski 16 grudnia 2010 roku.
W bibliotece serwisu znajdują się m.in. filmy wytwórni Warner Bros. Pictures, New Line Cinema, seriale znane z kanałów HBO, The CW, Cartoon Network czy Adult Swim, a także produkcje wytwórni Disneya, Paramount Pictures, Universal, MGM, Sony i Columbia Pictures.
W ramach polityki serwisu niektóre produkcje fabularne i animowane są udostępniane w wersji lektorskiej pomimo istniejącej wersji dubbingowej. Występowały również przypadki wymiany wersji z dubbingiem na tzw. szeptankę, i na odwrót, np. przy poszczególnych filmach z cyklu DC Extended Universe, Marvel Cinematic Universe, a także w Pięknej i Bestii, Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć, Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda czy Player One.
Produkcje dostępne z dubbingiem
Filmy fabularne
Seriale fabularne
| № | Tytuł | Udostępnione odcinki | Studio dubbingowe | Premiera na HBO Max |
|---|---|---|---|---|
| 000 | Backstage | 1-60 | IYUNO•SDI GROUP | 08.03.2022 |
| 000 | Biuro ochrony magii | 1-20 | MASTER FILM | 08.03.2022 |
| 000 | Biznesiarze | 1-20 | IYUNO•SDI GROUP | 08.03.2022 |
| 000 | Game Shakers. Jak wydać grę | 1-21, 23-25 | MASTER FILM | 08.03.2022 |
| 000 | iCarly | 1-25 | START INTERNATIONAL POLSKA | 08.03.2022 |
| 000 | Malory Towers | 1-13 | SDI MEDIA POLSKA | 08.03.2022 |
| 000 | Niebezpieczny Henryk | 66-87 | START INTERNATIONAL POLSKA | 08.03.2022 |
| 000 | Sam i Cat | 1-36 | MASTER FILM | 08.03.2022 |
| 000 | Victoria znaczy zwycięstwo | 1-60 | MASTER FILM | 08.03.2022 |
| 000 | Wszyscy razem, śladem Blue! | 1-20 | MASTER FILM | 08.03.2022 |
| 000 | Zagadki rodziny Hunterów | 1-20 | START INTERNATIONAL POLSKA | 15.03.2022 |
| 000 | Tofik, pies na medal | 1-30 | 13.05.2022 | |
| 000 | Dobranocny ogród | 1-20 | 27.05.2022 |
Filmy animowane
Seriale animowane
Programy
| № | Tytuł | Studio dubbingowe | Premiera na HBO Max |
|---|---|---|---|
| 000 | Harry Potter – 20. rocznica: Powrót do Hogwartu | STUDIO PDK | 28.04.2022 |
Produkcje dawniej dostępne z dubbingiem
Filmy fabularne
| № | Tytuł | Studio dubbingowe | Data premiery / usunięcia |
|---|---|---|---|
| 000 | Aladyn | SDI MEDIA POLSKA | 08.03.2022 31.03.2022 |
| 000 | Kopciuszek | SDI MEDIA POLSKA | 08.03.2022 31.03.2022 |
