HBO Max: Różnice pomiędzy wersjami
m uzupełnienie |
|||
| (Nie pokazano 2 wersji utworzonych przez 2 użytkowników) | |||
| Linia 1: | Linia 1: | ||
{{Stacja | {{Stacja | ||
|stacja=Max | |stacja=HBO Max | ||
|zdjęcie=HBO Max.png | |zdjęcie=HBO Max.png | ||
|start platformy=8 marca [[2022]] | |start platformy=8 marca [[2022]] | ||
|zamknięcie platformy= | |zamknięcie platformy= | ||
}} | }} | ||
'''Max''' (dawniej: ''' | '''HBO Max''' (dawniej: '''Max''') – amerykańska platforma umożliwiająca oglądanie filmów i seriali poprzez media strumieniowe. W Polsce dostępna od 8 marca [[2022]] roku, jednak część pozycji już wcześniej była dostępna z polskim dubbingiem na zagranicznych wersjach językowych platformy. Powstała z przekształcenia serwisu wideo na życzenie '''HBO GO''' uruchomionego na terenie Polski 16 grudnia 2010 roku. | ||
W bibliotece serwisu znajdują się m.in. filmy wytwórni Warner Bros. Pictures, New Line Cinema, seriale znane z kanałów HBO, The CW, [[Cartoon Network]] czy Adult Swim, a także produkcje wytwórni Disneya, Paramount Pictures, Universal, MGM, Sony i Columbia Pictures. | W bibliotece serwisu znajdują się m.in. filmy wytwórni Warner Bros. Pictures, New Line Cinema, seriale znane z kanałów HBO, The CW, [[Cartoon Network]] czy Adult Swim, a także produkcje wytwórni Disneya, Paramount Pictures, Universal, MGM, Sony i Columbia Pictures. | ||
| Linia 303: | Linia 303: | ||
| [[TransPerfect Media Poland|HIVENTY POLAND]] | | [[TransPerfect Media Poland|HIVENTY POLAND]] | ||
| 05.12.2024 | | 05.12.2024 | ||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | |||
| ''[[Harold i magiczna kredka]]'' | |||
| [[TransPerfect Media Poland|HIVENTY POLAND]] | |||
| 16.02.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | |||
| ''[[Venom 3: Ostatni taniec]]'' | |||
| [[Iyuno|IYUNO POLSKA]] | |||
| 28.03.2025 | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
| Linia 827: | Linia 837: | ||
| [[Studio Sonica|STUDIO SONICA]] | | [[Studio Sonica|STUDIO SONICA]] | ||
| 09.11.2024 | | 09.11.2024 | ||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | |||
| ''[[Kapitan Majtas: Pierwszy wielki film]]'' | |||
| [[Studio Sonica|STUDIO SONICA]] | |||
| 08.02.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | |||
| ''[[Nierozłączni]]'' | |||
| [[Film Factory Studio|FILM FACTORY STUDIO]] | |||
| 15.02.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | |||
| ''[[Władca pierścieni: Wojna Rohirrimów]]'' | |||
| [[Studio Sonica|STUDIO SONICA]] | |||
| 28.02.2025 | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
| Linia 979: | Linia 1004: | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Młodzi Tytani: Akcja!]]'' | | ''[[Młodzi Tytani: Akcja!]]'' | ||
| 1-80, 82-233, 236-261, 263-266, 270-280, 283- | | 1-80, 82-233, 236-261, 263-266, 270-280, 283-406 | ||
| [[Iyuno|SDI MEDIA POLSKA / IYUNO•SDI GROUP WARSZAWA / IYUNO POLSKA]] | | [[Iyuno|SDI MEDIA POLSKA / IYUNO•SDI GROUP WARSZAWA / IYUNO POLSKA]] | ||
| 08.03.2022 | | 08.03.2022 | ||
| Linia 1195: | Linia 1220: | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Jellystone!]]'' | | ''[[Jellystone!]]'' | ||
| 1- | | 1-80 | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 08.04.2022 | | 08.04.2022 | ||
| Linia 1237: | Linia 1262: | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Między nami, misiaczkami]]'' | | ''[[Między nami, misiaczkami]]'' | ||
| 1- | | 1-74 | ||
| [[Iyuno|IYUNO•SDI GROUP / IYUNO POLSKA]] | | [[Iyuno|IYUNO•SDI GROUP / IYUNO POLSKA]] | ||
| 03.06.2022 | | 03.06.2022 | ||
| Linia 1243: | Linia 1268: | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Mush-Mush i Grzybaszki]]'' | | ''[[Mush-Mush i Grzybaszki]]'' | ||
| 1- | | 1-104 | ||
| [[Iyuno|SDI MEDIA POLSKA / IYUNO POLSKA]] | | [[Iyuno|SDI MEDIA POLSKA / IYUNO POLSKA]] | ||
| 11.06.2021 | | 11.06.2021 | ||
| Linia 1303: | Linia 1328: | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Batwheels]]'' | | ''[[Batwheels]]'' | ||
| 1-50, 53-55, 57- | | 1-50, 53-55, 57-71, K01-K24 | ||
| [[Iyuno|IYUNO POLSKA]] | | [[Iyuno|IYUNO POLSKA]] | ||
| 18.02.2023 | | 18.02.2023 | ||
| Linia 1357: | Linia 1382: | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Ninjago: Powstanie Smoków]]'' | | ''[[Ninjago: Powstanie Smoków]]'' | ||
| 1- | | 1-40 | ||
| [[Iyuno|IYUNO]] | | [[Iyuno|IYUNO]] | ||
| 09.03.2024 | | 09.03.2024 | ||
| Linia 1412: | Linia 1437: | ||
| ''[[SuperToby i Koszek]]'' | | ''[[SuperToby i Koszek]]'' | ||
| | | | ||
| | | [[Iyuno|IYUNO POLSKA]] | ||
| 02.09.2024 | | 02.09.2024 | ||
|- | |- | ||
| Linia 1447: | Linia 1472: | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Odlotowe agentki|Odlotowe agentki!]]'' | | ''[[Odlotowe agentki|Odlotowe agentki!]]'' | ||
| 157- | | 157-174 | ||
| [[Iyuno|IYUNO POLSKA]] | | [[Iyuno|IYUNO POLSKA]] | ||
| 25.11.2024 | | 25.11.2024 | ||
| Linia 1459: | Linia 1484: | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Częste skutki uboczne]]'' | | ''[[Częste skutki uboczne]]'' | ||
| 1- | | 1-10 | ||
| [[TransPerfect Media Poland|TRANSPERFECT MEDIA POLAND]] | | [[TransPerfect Media Poland|TRANSPERFECT MEDIA POLAND]] | ||
| 03.02.2025 | | 03.02.2025 | ||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | |||
| ''[[Lazarus]]'' | |||
| 1 | |||
| [[TransPerfect Media Poland|TRANSPERFECT MEDIA POLAND]] | |||
| 06.04.2025 | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Wersja z 10:09, 9 lip 2025
HBO Max
| |
|---|---|
| Start platformy | 8 marca 2022 |
HBO Max (dawniej: Max) – amerykańska platforma umożliwiająca oglądanie filmów i seriali poprzez media strumieniowe. W Polsce dostępna od 8 marca 2022 roku, jednak część pozycji już wcześniej była dostępna z polskim dubbingiem na zagranicznych wersjach językowych platformy. Powstała z przekształcenia serwisu wideo na życzenie HBO GO uruchomionego na terenie Polski 16 grudnia 2010 roku.
W bibliotece serwisu znajdują się m.in. filmy wytwórni Warner Bros. Pictures, New Line Cinema, seriale znane z kanałów HBO, The CW, Cartoon Network czy Adult Swim, a także produkcje wytwórni Disneya, Paramount Pictures, Universal, MGM, Sony i Columbia Pictures.
W ramach polityki serwisu niektóre produkcje fabularne i animowane są udostępniane w wersji lektorskiej pomimo istniejącej wersji dubbingowej. Występowały również przypadki wymiany wersji z dubbingiem na tzw. szeptankę, i na odwrót, np. przy poszczególnych filmach z cyklu DC Extended Universe, Marvel Cinematic Universe, a także w Pięknej i Bestii, Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć, Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda czy Player One.
Produkcje dostępne z dubbingiem
Filmy fabularne
Seriale fabularne
| № | Tytuł | Udostępnione odcinki | Studio dubbingowe | Premiera na HBO Max |
|---|---|---|---|---|
| 000 | Backstage | 1-60 | IYUNO•SDI GROUP | 08.03.2022 |
| 000 | Biuro ochrony magii | 1-20 | MASTER FILM | 08.03.2022 |
| 000 | Biznesiarze | 1-20 | IYUNO•SDI GROUP | 08.03.2022 |
| 000 | Game Shakers. Jak wydać grę | 1-21, 23-25 | MASTER FILM | 08.03.2022 |
| 000 | iCarly | 1-25 | START INTERNATIONAL POLSKA | 08.03.2022 |
| 000 | Malory Towers | 1-13 | SDI MEDIA POLSKA | 08.03.2022 |
| 000 | Niebezpieczny Henryk | 66-87 | START INTERNATIONAL POLSKA | 08.03.2022 |
| 000 | Sam i Cat | 1-36 | MASTER FILM | 08.03.2022 |
| 000 | Victoria znaczy zwycięstwo | 1-60 | MASTER FILM | 08.03.2022 |
| 000 | Wszyscy razem, śladem Blue! | 1-20 | MASTER FILM | 08.03.2022 |
| 000 | Zagadki rodziny Hunterów | 1-20 | START INTERNATIONAL POLSKA | 15.03.2022 |
| 000 | Tofik, pies na medal | 1-30 | 13.05.2022 | |
| 000 | Dobranocny ogród | 1-20 | 27.05.2022 |
Filmy animowane
Seriale animowane
Programy
| № | Tytuł | Studio dubbingowe | Premiera na HBO Max |
|---|---|---|---|
| 000 | Harry Potter – 20. rocznica: Powrót do Hogwartu | STUDIO PDK | 28.04.2022 |
Produkcje dawniej dostępne z dubbingiem
Filmy fabularne
| № | Tytuł | Studio dubbingowe | Data premiery / usunięcia |
|---|---|---|---|
| 000 | Aladyn | SDI MEDIA POLSKA | 08.03.2022 31.03.2022 |
| 000 | Kopciuszek | SDI MEDIA POLSKA | 08.03.2022 31.03.2022 |
