CDA Premium: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
Nie podano opisu zmian |
mNie podano opisu zmian |
||
| Linia 673: | Linia 673: | ||
| [[Studio Nagrań Dora|STUDIO NAGRAŃ DORA]] | | [[Studio Nagrań Dora|STUDIO NAGRAŃ DORA]] | ||
| 05.01.2023 | | 05.01.2023 | ||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|134 | |||
| ''[[Kot w butach (film)|Kot w butach]]'' | |||
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | |||
| 11.02.2025 | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|135 | |||
| ''[[Madagaskar]]'' | |||
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | |||
| 11.02.2025 | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|136 | |||
| ''[[Shrek]]'' | |||
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | |||
| 11.02.2025 | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|137 | |||
| ''[[Shrek 2]]'' | |||
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | |||
| 11.02.2025 | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Wersja z 19:13, 11 lut 2025
CDA Premium
| |
|---|---|
| Start platformy | 2016 |
CDA Premium – platforma VOD umożliwiająca oglądanie filmów i seriali poprzez stronę internetową, w zależności od filmu za darmo lub w ramach subskrypcji.
