HBO Max: Różnice pomiędzy wersjami
Snackqween (dyskusja | edycje) |
m uzupełnienie |
||
| Linia 314: | Linia 314: | ||
| 28.03.2025 | | 28.03.2025 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | |||
| ''[[Dungeons & Dragons: Złodziejski honor]]'' | |||
| [[TransPerfect Media Poland|HIVENTY POLAND]] | |||
| 18.04.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | |||
| ''[[Kraven Łowca]]'' | |||
| [[TransPerfect Media Poland|HIVENTY POLAND]] | |||
| 16.05.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | |||
| ''[[Mickey 17]]'' | |||
| [[Film Factory Studio|FILM FACTORY STUDIO]] | |||
| 23.05.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | |||
| ''[[The Alto Knights]]'' | |||
| [[Studio Sonica|STUDIO SONICA]] | |||
| 06.06.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | |||
| ''[[Warcraft: Początek]]'' | |||
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | |||
| 06.06.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | |||
| ''[[Łowca i Królowa Lodu]]'' | |||
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | |||
| 13.06.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | |||
| ''[[Minecraft: Film]]'' | |||
| [[Film Factory Studio|FILM FACTORY STUDIO]] | |||
| 20.06.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | |||
| ''[[Transformers. Przebudzenie bestii]]'' | |||
| [[TransPerfect Media Poland|HIVENTY POLAND]] | |||
| 20.06.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | |||
| ''[[Jumanji: Następny poziom]]'' | |||
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | |||
| 03.07.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | |||
| ''[[Grzesznicy (film)|Grzesznicy]]'' | |||
| [[TransPerfect Media Poland|TRANSPERFECT MEDIA POLAND]] | |||
| 04.07.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | |||
| ''[[Oszukać przeznaczenie: Więzy krwi]]'' | |||
| [[Studio Sonica|STUDIO SONICA]] | |||
| 01.08.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | |||
| ''[[Królestwo planety małp]]'' | |||
| [[Iyuno|IYUNO POLSKA]] | |||
| 07.08.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | |||
| ''[[Superman (film 2025)|Superman]]'' | |||
| [[Film Factory Studio|FILM FACTORY STUDIO]] | |||
| 19.09.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | |||
| ''[[Bambi. Opowieść leśna]]'' | |||
| [[Ucho Studio|UCHO STUDIO]] | |||
| 04.10.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | |||
| ''[[Zniknięcia]]'' | |||
| [[Studio Sonica|STUDIO SONICA]] | |||
| 24.10.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | |||
| ''[[Czerwona Jedynka]]'' | |||
| [[Film Factory Studio|FILM FACTORY STUDIO]] | |||
| 07.11.2025 | |||
|- | |||
|} | |} | ||
| Linia 852: | Linia 933: | ||
| [[Studio Sonica|STUDIO SONICA]] | | [[Studio Sonica|STUDIO SONICA]] | ||
| 28.02.2025 | | 28.02.2025 | ||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | |||
| ''[[Gru, Dru i Minionki]]'' | |||
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | |||
| 12.04.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | |||
| ''[[Jak ukraść księżyc]]'' | |||
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | |||
| 12.04.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | |||
| ''[[Minionki]]'' | |||
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | |||
| 12.04.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | |||
| ''[[Minionki: Wejście Gru]]'' | |||
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | |||
| 12.04.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | |||
| ''[[Minionki rozrabiają]]'' | |||
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | |||
| 12.04.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | |||
| ''[[Dalia i Czerwona Księga]]'' | |||
| [[TransPerfect Media Poland|TRANSPERFECT MEDIA POLAND]] | |||
| 17.05.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | |||
| ''[[Księga smoków]]'' | |||
| [[Film Factory Studio|FILM FACTORY STUDIO]] | |||
| 01.06.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | |||
| ''[[Kung Fu Panda: Sekrety Mistrzów]]'' | |||
| <!--[[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]]--> | |||
| 01.06.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | |||
| ''[[Kung Fu Panda: Sekrety Potężnej Piątki]]'' | |||
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | |||
| 01.06.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | |||
| ''[[Legenda o Smoku Gnatochrupie]]'' | |||
| [[Film Factory Studio|FILM FACTORY STUDIO]] | |||
| 01.06.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | |||
| ''[[Prezent nocnej furii]]'' | |||
| [[Film Factory Studio|FILM FACTORY STUDIO]] | |||
| 01.06.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | |||
| ''[[Batman Ninja kontra Liga Yakuzy]]'' | |||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | |||
| 03.07.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | |||
| ''[[Wojownicze Żółwie Ninja: Zmutowany chaos]]'' | |||
| [[Iyuno|IYUNO POLSKA]] | |||
| 23.08.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | |||
| ''[[Wojownicze żółwie ninja (film 2007)|Wojownicze żółwie ninja]]'' | |||
| [[Studio PRL|STUDIO PRL]] | |||
| 13.09.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | |||
| ''[[Ciągnie świnki do wilkołaka]]'' | |||
| [[Film Factory Studio|FILM FACTORY STUDIO]] | |||
| 01.10.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | |||
| ''[[Potwory kontra Obcy: Dynie-mutanty z kosmosu]]'' | |||
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | |||
| 01.10.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | |||
| ''[[Shrek 3-D]]'' | |||
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | |||
| 01.10.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | |||
| ''[[Shrek ma wielkie oczy]]'' | |||
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | |||
| 01.10.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | |||
| ''[[Hutnik szkła]]'' | |||
| [[TransPerfect Media Poland|TRANSPERFECT MEDIA POLAND]] | |||
| 10.10.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | |||
| ''[[Emma Odważna]]'' | |||
| [[Studio Nagrań Dora|STUDIO NAGRAŃ DORA]] | |||
| 08.11.2025 | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
| Linia 944: | Linia 1125: | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Jaś Fasola]]'' | | ''[[Jaś Fasola]]'' | ||
| 1- | | 1-156 | ||
| [[Iyuno|SDI MEDIA POLSKA]] | | [[Iyuno|SDI MEDIA POLSKA / IYUNO POLSKA]] | ||
| 08.03.2022 | | 08.03.2022 | ||
|- | |- | ||
| Linia 1004: | Linia 1185: | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Młodzi Tytani: Akcja!]]'' | | ''[[Młodzi Tytani: Akcja!]]'' | ||
| 1 | | 1-233, 236-261, 263-266, 270-280, 283-430, S01 | ||
| [[Iyuno|SDI MEDIA POLSKA / IYUNO•SDI GROUP WARSZAWA / IYUNO POLSKA]] | | [[Iyuno|SDI MEDIA POLSKA / IYUNO•SDI GROUP WARSZAWA / IYUNO POLSKA]] | ||
| 08.03.2022 | | 08.03.2022 | ||
| Linia 1052: | Linia 1233: | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Rick i Morty]]'' | | ''[[Rick i Morty]]'' | ||
| 1- | | 1-81 | ||
| [[Iyuno|BTI STUDIOS / IYUNO MEDIA GROUP / IYUNO•SDI GROUP]] | | [[Iyuno|BTI STUDIOS / IYUNO MEDIA GROUP / IYUNO•SDI GROUP / IYUNO POLSKA]] | ||
| 08.03.2022 | | 08.03.2022 | ||
|- | |- | ||
| Linia 1262: | Linia 1443: | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Między nami, misiaczkami]]'' | | ''[[Między nami, misiaczkami]]'' | ||
| 1- | | 1-80 | ||
| [[Iyuno|IYUNO•SDI GROUP / IYUNO POLSKA]] | | [[Iyuno|IYUNO•SDI GROUP / IYUNO POLSKA]] | ||
| 03.06.2022 | | 03.06.2022 | ||
| Linia 1328: | Linia 1509: | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Batwheels]]'' | | ''[[Batwheels]]'' | ||
| 1- | | 1-80, K01-K24 | ||
| [[Iyuno|IYUNO POLSKA]] | | [[Iyuno|IYUNO POLSKA]] | ||
| 18.02.2023 | | 18.02.2023 | ||
| Linia 1352: | Linia 1533: | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Królik Bugs: nowe konstrukcje]]'' | | ''[[Królik Bugs: nowe konstrukcje]]'' | ||
| 1- | | 1-63, 70, 80, K01-K14 | ||
| [[Iyuno|IYUNO•SDI GROUP WARSZAWA]] | | [[Iyuno|IYUNO•SDI GROUP WARSZAWA]] | ||
| 17.06.2023 | | 17.06.2023 | ||
| Linia 1382: | Linia 1563: | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Ninjago: Powstanie Smoków]]'' | | ''[[Ninjago: Powstanie Smoków]]'' | ||
| 1- | | 1-60 | ||
| [[Iyuno|IYUNO]] | | [[Iyuno|IYUNO]] | ||
| 09.03.2024 | | 09.03.2024 | ||
| Linia 1388: | Linia 1569: | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Bzikowersytet Animków]]'' | | ''[[Bzikowersytet Animków]]'' | ||
| 1-12 | | 1-12, 25-26 | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 27.04.2024 | | 27.04.2024 | ||
| Linia 1412: | Linia 1593: | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Zabawne niedziele]]'' | | ''[[Zabawne niedziele]]'' | ||
| 1- | | 1-78 | ||
| [[Iyuno|IYUNO POLSKA]] | | [[Iyuno|IYUNO POLSKA]] | ||
| 17.06.2024 | | 17.06.2024 | ||
| Linia 1442: | Linia 1623: | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[LEGO DREAMZzz]]'' | | ''[[LEGO DREAMZzz]]'' | ||
| 1- | | 1-60 | ||
| [[Iyuno|IYUNO POLSKA]] | | [[Iyuno|IYUNO POLSKA]] | ||
| 09.09.2024 | | 09.09.2024 | ||
| Linia 1460: | Linia 1641: | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Świat Barneya]]'' | | ''[[Świat Barneya]]'' | ||
| 1- | | 1-46 | ||
| [[Iyuno|IYUNO POLSKA]] | | [[Iyuno|IYUNO POLSKA]] | ||
| 14.10.2024 | | 14.10.2024 | ||
| Linia 1472: | Linia 1653: | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Odlotowe agentki|Odlotowe agentki!]]'' | | ''[[Odlotowe agentki|Odlotowe agentki!]]'' | ||
| 157- | | 157-182 | ||
| [[Iyuno|IYUNO POLSKA]] | | [[Iyuno|IYUNO POLSKA]] | ||
| 25.11.2024 | | 25.11.2024 | ||
| Linia 1496: | Linia 1677: | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Uśmiechnięci przyjaciele]]'' | | ''[[Uśmiechnięci przyjaciele]]'' | ||
| 18 | | 1-22 | ||
| | | [[TransPerfect Media Poland|TRANSPERFECT MEDIA POLAND]] | ||
| 06.10.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | |||
| ''[[Bestia: Samotny wilk]]'' | |||
| 1-10 | |||
| [[Iyuno|IYUNO POLSKA]] | |||
| 06.04.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | |||
| ''[[Kobiety w żakietach z poduchami]]'' | |||
| 1-8 | |||
| [[TransPerfect Media Poland|TRANSPERFECT MEDIA POLAND]] | |||
| 18.08.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | |||
| ''[[Cudownie dziwny świat Gumballa]]'' | |||
| 1-20 | |||
| [[Iyuno|IYUNO POLSKA]] | |||
| 06.10.2025 | | 06.10.2025 | ||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | |||
| ''[[Ha, ha, głupole]]'' | |||
| 1-4 | |||
| [[TransPerfect Media Poland|TRANSPERFECT MEDIA POLAND]] | |||
| 20.10.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | |||
| ''[[Lana Długobroda]]'' | |||
| 1-8 | |||
| [[Iyuno|IYUNO POLSKA]] | |||
| 10.11.2025 | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Aktualna wersja na dzień 22:23, 16 lis 2025
HBO Max
| |
|---|---|
| Start platformy | 8 marca 2022 |
HBO Max (dawniej: Max) – amerykańska platforma umożliwiająca oglądanie filmów i seriali poprzez media strumieniowe. W Polsce dostępna od 8 marca 2022 roku, jednak część pozycji już wcześniej była dostępna z polskim dubbingiem na zagranicznych wersjach językowych platformy. Powstała z przekształcenia serwisu wideo na życzenie HBO GO uruchomionego na terenie Polski 16 grudnia 2010 roku.
W bibliotece serwisu znajdują się m.in. filmy wytwórni Warner Bros. Pictures, New Line Cinema, seriale znane z kanałów HBO, The CW, Cartoon Network czy Adult Swim, a także produkcje wytwórni Disneya, Paramount Pictures, Universal, MGM, Sony i Columbia Pictures.
W ramach polityki serwisu niektóre produkcje fabularne i animowane są udostępniane w wersji lektorskiej pomimo istniejącej wersji dubbingowej. Występowały również przypadki wymiany wersji z dubbingiem na tzw. szeptankę, i na odwrót, np. przy poszczególnych filmach z cyklu DC Extended Universe, Marvel Cinematic Universe, a także w Pięknej i Bestii, Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć, Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda czy Player One.
Produkcje dostępne z dubbingiem
Filmy fabularne
Seriale fabularne
| № | Tytuł | Udostępnione odcinki | Studio dubbingowe | Premiera na HBO Max |
|---|---|---|---|---|
| 000 | Backstage | 1-60 | IYUNO•SDI GROUP | 08.03.2022 |
| 000 | Biuro ochrony magii | 1-20 | MASTER FILM | 08.03.2022 |
| 000 | Biznesiarze | 1-20 | IYUNO•SDI GROUP | 08.03.2022 |
| 000 | Game Shakers. Jak wydać grę | 1-21, 23-25 | MASTER FILM | 08.03.2022 |
| 000 | iCarly | 1-25 | START INTERNATIONAL POLSKA | 08.03.2022 |
| 000 | Malory Towers | 1-13 | SDI MEDIA POLSKA | 08.03.2022 |
| 000 | Niebezpieczny Henryk | 66-87 | START INTERNATIONAL POLSKA | 08.03.2022 |
| 000 | Sam i Cat | 1-36 | MASTER FILM | 08.03.2022 |
| 000 | Victoria znaczy zwycięstwo | 1-60 | MASTER FILM | 08.03.2022 |
| 000 | Wszyscy razem, śladem Blue! | 1-20 | MASTER FILM | 08.03.2022 |
| 000 | Zagadki rodziny Hunterów | 1-20 | START INTERNATIONAL POLSKA | 15.03.2022 |
| 000 | Tofik, pies na medal | 1-30 | 13.05.2022 | |
| 000 | Dobranocny ogród | 1-20 | 27.05.2022 |
Filmy animowane
Seriale animowane
Programy
| № | Tytuł | Studio dubbingowe | Premiera na HBO Max |
|---|---|---|---|
| 000 | Harry Potter – 20. rocznica: Powrót do Hogwartu | STUDIO PDK | 28.04.2022 |
Produkcje dawniej dostępne z dubbingiem
Filmy fabularne
| № | Tytuł | Studio dubbingowe | Data premiery / usunięcia |
|---|---|---|---|
| 000 | Aladyn | SDI MEDIA POLSKA | 08.03.2022 31.03.2022 |
| 000 | Kopciuszek | SDI MEDIA POLSKA | 08.03.2022 31.03.2022 |
