Kino Świat: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
m uzupełnienie |
m uzupełnienie |
||
| Linia 498: | Linia 498: | ||
| [[FDR Studio|FDR STUDIO]] | | [[FDR Studio|FDR STUDIO]] | ||
| 14.03.2025 | | 14.03.2025 | ||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|097 | |||
| ''[[Kayara niepokonana]]'' | |||
| [[Studio PRL|STUDIO PRL]] | |||
| 09.05.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|098 | |||
| ''[[Heidi ratuje rysia]]'' | |||
| [[FDR Studio|FDR STUDIO]] | |||
| 04.07.2025 | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
| Linia 773: | Linia 783: | ||
| [[Studio PRL|STUDIO PRL]] | | [[Studio PRL|STUDIO PRL]] | ||
| 14.02.2025 | | 14.02.2025 | ||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|054 | |||
| ''[[Legenda Ochi]]'' | |||
| [[Studio PRL|STUDIO PRL]] | |||
| 25.04.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|055 | |||
| ''[[Lilly i kangurek]]'' | |||
| | |||
| 19.09.2025 | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Wersja z 12:30, 5 sie 2025

Kino Świat Sp. z o.o. – producent filmowy, dystrybutor filmów kinowych oraz wydawca filmów na blu-ray i DVD, a także dla serwisów VOD.
Spółka zleca dubbing głównie Studiu PRL.
Poniższa lista zawiera jedynie produkcje opatrzone dubbingiem.
Dystrybucja
Filmy animowane
Filmy fabularne
Dokumenty
| № | Tytuł | Studio dubbingowe | Premiera |
|---|---|---|---|
| 001 | Marsz pingwinów 2: Przygoda na krańcu świata | STUDIO REWERS | 08.09.2017 |
Seriale animowane
| № | Tytuł | Studio dubbingowe | Premiera |
|---|---|---|---|
| 001 | Listy od Feliksa (seria II) | STUDIO REWERS |
