Disney+: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
ThePinkFin (dyskusja | edycje) |
|||
| Linia 355: | Linia 355: | ||
| [[SDI Media Polska|IYUNO•SDI GROUP]] | | [[SDI Media Polska|IYUNO•SDI GROUP]] | ||
| 04.06.2022<!--<ref name="a" />--> | | 04.06.2022<!--<ref name="a" />--> | ||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|069 | |||
| ''[[Ms. Marvel]]'' | |||
| [[SDI Media Polska|IYUNO•SDI GROUP]] | |||
| 08.06.2022<!--<ref name="a" />--> | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Wersja z 13:38, 8 cze 2022
Disney+
| |
|---|---|
| Start platformy | 14 czerwca 2022 |
Disney+ – amerykańska platforma umożliwiająca oglądanie filmów i seriali poprzez media strumieniowe, dostępna w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Ameryce Południowej, Australii, Nowej Zelandii, Portoryko, Singapurze, Indii, Japonii, Holandii, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Włoszech, Hiszpanii, Irlandii, Szwajcarii, Austrii, Belgii, Danii, Finlandii, Islandii, Luksemburgu, Norwegii, Portugalii i Szwecji. Oficjalny start platformy w Polsce będzie miał miejsce 14 czerwca 2022 roku.
23 lutego 2021 roku w powyższych krajach pojawiła się marka Star posiadająca w ofercie produkcje dla starszych widzów.
Disney+
Seriale fabularne
Seriale animowane
Filmy fabularne
Filmy animowane
Filmy krótkometrażowe[2]
Programy
| № | Tytuł | Studio dubbingowe | Premiera na Disney+ |
|---|---|---|---|
| 001 | Wyprawa | IYUNO•SDI GROUP | 11.05.2022 |
Star
Seriale animowane
| № | Tytuł | Studio dubbingowe | Premiera na Star |
|---|---|---|---|
| 001 | Futurama | START INTERNATIONAL POLSKA | 23.02.2021 |
Filmy fabularne
| № | Tytuł | Studio dubbingowe | Premiera na Star |
|---|---|---|---|
| 001 | Alita: Battle Angel | STUDIO SONICA / MAFILM AUDIO | 23.02.2021 |
| 002 | Deadpool 2 | STUDIO SONICA / MAFILM AUDIO | 23.02.2021 |
| 003 | Dzień Niepodległości: Odrodzenie | STUDIO SONICA / MAFILM AUDIO | 23.02.2021 |
| 004 | Exodus: Bogowie i królowie | STUDIO SONICA / MAFILM AUDIO | 23.02.2021 |
| 005 | Logan: Wolverine | STUDIO SONICA / MAFILM AUDIO | 23.02.2021 |
| 006 | Mroczne umysły | STUDIO SONICA / MAFILM AUDIO | 23.02.2021 |
| 007 | Predator | STUDIO SONICA / MAFILM AUDIO | 23.02.2021 |
| 008 | Terminator: Mroczne przeznaczenie | STUDIO SONICA | 23.02.2021 |
| 009 | Więzień labiryntu: Lek na śmierć | STUDIO SONICA / MAFILM AUDIO | 23.02.2021 |
| 010 | Życie Pi | STUDIO SONICA / MAFILM AUDIO | 23.02.2021 |
Filmy animowane
| № | Tytuł | Studio dubbingowe | Premiera na Star |
|---|---|---|---|
| 001 | Titan – Nowa Ziemia | SUN STUDIO DANIA | 23.02.2021 |
Przypisy
Linki zewnętrzne
- Disney+ w polskiej Wikipedii
