Kino Świat: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
Nie podano opisu zmian |
m uzupełnienie |
||
| (Nie pokazano 2 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
| Linia 508: | Linia 508: | ||
| [[Studio PRL|STUDIO PRL]] | | [[Studio PRL|STUDIO PRL]] | ||
| 04.07.2025 | | 04.07.2025 | ||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|099 | |||
| ''[[Super Pies i Kot Łotr]]'' | |||
| [[Studio PRL|STUDIO PRL]] | |||
| 24.10.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|100 | |||
| ''[[Mikołaj i ekipa]]'' | |||
| [[FDR Studio|FDR STUDIO]] | |||
| 05.12.2025 | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
| Linia 791: | Linia 801: | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|055 | | bgcolor="#CCE2FF"|055 | ||
| ''[[Lilly i kangurek]]'' | | ''[[Lilly i kangurek]]'' | ||
| | | [[Studio PRL|STUDIO PRL]] | ||
| 19.09.2025 | | 19.09.2025 | ||
|- | |- | ||
Aktualna wersja na dzień 10:39, 28 paź 2025

Kino Świat Sp. z o.o. – producent filmowy, dystrybutor filmów kinowych oraz wydawca filmów na blu-ray i DVD, a także dla serwisów VOD.
Spółka zleca dubbing głównie Studiu PRL.
Poniższa lista zawiera jedynie produkcje opatrzone dubbingiem.
Dystrybucja
Filmy animowane
Filmy fabularne
Dokumenty
| № | Tytuł | Studio dubbingowe | Premiera |
|---|---|---|---|
| 001 | Marsz pingwinów 2: Przygoda na krańcu świata | STUDIO REWERS | 08.09.2017 |
Seriale animowane
| № | Tytuł | Studio dubbingowe | Premiera |
|---|---|---|---|
| 001 | Listy od Feliksa (seria II) | STUDIO REWERS |
