HBO Max: Różnice pomiędzy wersjami
m uzupełnienie |
m uzupełnienie |
||
| (Nie pokazano 1 wersji utworzonej przez jednego użytkownika) | |||
| Linia 381: | Linia 381: | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Bambi. Opowieść leśna]]'' | | ''[[Bambi. Opowieść leśna]]'' | ||
| [[ | | [[Uchostudio|UCHOSTUDIO]] | ||
| 04.10.2025 | | 04.10.2025 | ||
|- | |- | ||
| Linia 394: | Linia 394: | ||
| 07.11.2025 | | 07.11.2025 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | |||
| ''[[Obecność 4: Ostatnie namaszczenie]]'' | |||
| [[Studio Sonica|STUDIO SONICA]] | |||
| 21.11.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | |||
| ''[[Jedna bitwa po drugiej]]'' | |||
| [[Film Factory Studio|FILM FACTORY STUDIO]] | |||
| 19.12.2025 | |||
|- | |||
|} | |} | ||
| Linia 1033: | Linia 1042: | ||
| [[Studio Nagrań Dora|STUDIO NAGRAŃ DORA]] | | [[Studio Nagrań Dora|STUDIO NAGRAŃ DORA]] | ||
| 08.11.2025 | | 08.11.2025 | ||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | |||
| ''[[Kung Fu Panda: Święta, święta i Po]]'' | |||
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | |||
| 13.12.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | |||
| ''[[Madagwiazdka]]'' | |||
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | |||
| 13.12.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | |||
| ''[[Pingwiny z Madagaskaru: Misja świąteczna]]'' | |||
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | |||
| 13.12.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | |||
| ''[[Trolle]]'' | |||
| [[Studio Sonica|STUDIO SONICA]] | |||
| 20.12.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | |||
| ''[[Trolle 2]]'' | |||
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | |||
| 20.12.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | |||
| ''[[Noc przed Świętami w Krainie Czarów]]'' | |||
| <!--[[TransPerfect Media Poland|TRANSPERFECT MEDIA POLAND]]--> | |||
| 24.12.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | |||
| ''[[Pada Shrek]]'' | |||
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | |||
| 24.12.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | |||
| ''[[Barwy dźwięków]]'' | |||
| <!--[[TransPerfect Media Poland|TRANSPERFECT MEDIA POLAND]]--> | |||
| 26.12.2025 | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
| Linia 1185: | Linia 1234: | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Młodzi Tytani: Akcja!]]'' | | ''[[Młodzi Tytani: Akcja!]]'' | ||
| 1-233, 236-261, 263-266, 270-280, 283- | | 1-233, 236-261, 263-266, 270-280, 283-440, S01 | ||
| [[Iyuno|SDI MEDIA POLSKA / IYUNO•SDI GROUP WARSZAWA / IYUNO POLSKA]] | | [[Iyuno|SDI MEDIA POLSKA / IYUNO•SDI GROUP WARSZAWA / IYUNO POLSKA]] | ||
| 08.03.2022 | | 08.03.2022 | ||
| Linia 1533: | Linia 1582: | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Królik Bugs: nowe konstrukcje]]'' | | ''[[Królik Bugs: nowe konstrukcje]]'' | ||
| 1- | | 1-68, 70, 74, 80, K01-K14 | ||
| [[Iyuno|IYUNO•SDI GROUP WARSZAWA]] | | [[Iyuno|IYUNO•SDI GROUP WARSZAWA]] | ||
| 17.06.2023 | | 17.06.2023 | ||
| Linia 1569: | Linia 1618: | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Bzikowersytet Animków]]'' | | ''[[Bzikowersytet Animków]]'' | ||
| 1 | | 1-26 | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 27.04.2024 | | 27.04.2024 | ||
| Linia 1641: | Linia 1690: | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Świat Barneya]]'' | | ''[[Świat Barneya]]'' | ||
| 1- | | 1-52 | ||
| [[Iyuno|IYUNO POLSKA]] | | [[Iyuno|IYUNO POLSKA]] | ||
| 14.10.2024 | | 14.10.2024 | ||
| Linia 1647: | Linia 1696: | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Pora na przygodę: Fionna i Cake]]'' | | ''[[Pora na przygodę: Fionna i Cake]]'' | ||
| 1- | | 1-15 | ||
| [[Iyuno|IYUNO POLSKA]] | | [[Iyuno|IYUNO POLSKA]] | ||
| 17.10.2024 | | 17.10.2024 | ||
| Linia 1677: | Linia 1726: | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Uśmiechnięci przyjaciele]]'' | | ''[[Uśmiechnięci przyjaciele]]'' | ||
| 1- | | 1-25 | ||
| [[TransPerfect Media Poland|TRANSPERFECT MEDIA POLAND]] | | [[TransPerfect Media Poland|TRANSPERFECT MEDIA POLAND]] | ||
| 06.10.2025 | | 06.10.2025 | ||
| Linia 1701: | Linia 1750: | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Ha, ha, głupole]]'' | | ''[[Ha, ha, głupole]]'' | ||
| 1- | | 1-10 | ||
| [[TransPerfect Media Poland|TRANSPERFECT MEDIA POLAND]] | | [[TransPerfect Media Poland|TRANSPERFECT MEDIA POLAND]] | ||
| 20.10.2025 | | 20.10.2025 | ||
| Linia 1707: | Linia 1756: | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Lana Długobroda]]'' | | ''[[Lana Długobroda]]'' | ||
| 1- | | 1-13 | ||
| [[Iyuno|IYUNO POLSKA]] | | [[Iyuno|IYUNO POLSKA]] | ||
| 10.11.2025 | | 10.11.2025 | ||
Aktualna wersja na dzień 10:40, 26 gru 2025
HBO Max
| |
|---|---|
| Start platformy | 8 marca 2022 |
HBO Max (dawniej: Max) – amerykańska platforma umożliwiająca oglądanie filmów i seriali poprzez media strumieniowe. W Polsce dostępna od 8 marca 2022 roku, jednak część pozycji już wcześniej była dostępna z polskim dubbingiem na zagranicznych wersjach językowych platformy. Powstała z przekształcenia serwisu wideo na życzenie HBO GO uruchomionego na terenie Polski 16 grudnia 2010 roku.
W bibliotece serwisu znajdują się m.in. filmy wytwórni Warner Bros. Pictures, New Line Cinema, seriale znane z kanałów HBO, The CW, Cartoon Network czy Adult Swim, a także produkcje wytwórni Disneya, Paramount Pictures, Universal, MGM, Sony i Columbia Pictures.
W ramach polityki serwisu niektóre produkcje fabularne i animowane są udostępniane w wersji lektorskiej pomimo istniejącej wersji dubbingowej. Występowały również przypadki wymiany wersji z dubbingiem na tzw. szeptankę, i na odwrót, np. przy poszczególnych filmach z cyklu DC Extended Universe, Marvel Cinematic Universe, a także w Pięknej i Bestii, Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć, Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda czy Player One.
Produkcje dostępne z dubbingiem
Filmy fabularne
Seriale fabularne
| № | Tytuł | Udostępnione odcinki | Studio dubbingowe | Premiera na HBO Max |
|---|---|---|---|---|
| 000 | Backstage | 1-60 | IYUNO•SDI GROUP | 08.03.2022 |
| 000 | Biuro ochrony magii | 1-20 | MASTER FILM | 08.03.2022 |
| 000 | Biznesiarze | 1-20 | IYUNO•SDI GROUP | 08.03.2022 |
| 000 | Game Shakers. Jak wydać grę | 1-21, 23-25 | MASTER FILM | 08.03.2022 |
| 000 | iCarly | 1-25 | START INTERNATIONAL POLSKA | 08.03.2022 |
| 000 | Malory Towers | 1-13 | SDI MEDIA POLSKA | 08.03.2022 |
| 000 | Niebezpieczny Henryk | 66-87 | START INTERNATIONAL POLSKA | 08.03.2022 |
| 000 | Sam i Cat | 1-36 | MASTER FILM | 08.03.2022 |
| 000 | Victoria znaczy zwycięstwo | 1-60 | MASTER FILM | 08.03.2022 |
| 000 | Wszyscy razem, śladem Blue! | 1-20 | MASTER FILM | 08.03.2022 |
| 000 | Zagadki rodziny Hunterów | 1-20 | START INTERNATIONAL POLSKA | 15.03.2022 |
| 000 | Tofik, pies na medal | 1-30 | 13.05.2022 | |
| 000 | Dobranocny ogród | 1-20 | 27.05.2022 |
Filmy animowane
Seriale animowane
Programy
| № | Tytuł | Studio dubbingowe | Premiera na HBO Max |
|---|---|---|---|
| 000 | Harry Potter – 20. rocznica: Powrót do Hogwartu | STUDIO PDK | 28.04.2022 |
Produkcje dawniej dostępne z dubbingiem
Filmy fabularne
| № | Tytuł | Studio dubbingowe | Data premiery / usunięcia |
|---|---|---|---|
| 000 | Aladyn | SDI MEDIA POLSKA | 08.03.2022 31.03.2022 |
| 000 | Kopciuszek | SDI MEDIA POLSKA | 08.03.2022 31.03.2022 |
