Disney+: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
m uzupełnienie |
m uzupełnienie |
||
| Linia 925: | Linia 925: | ||
| [[SDI Media Polska|IYUNO•SDI GROUP]] | | [[SDI Media Polska|IYUNO•SDI GROUP]] | ||
| 08.09.2022 | | 08.09.2022 | ||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|107 | |||
| ''[[Gwiezdne wojny: Opowieści Jedi]]'' | |||
| [[SDI Media Polska|IYUNO•SDI GROUP]] | |||
| 26.10.2022 | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Wersja z 15:49, 26 paź 2022
Disney+
| |
|---|---|
| Start platformy | 14 czerwca 2022 |
Disney+ – amerykańska platforma umożliwiająca oglądanie filmów i seriali poprzez media strumieniowe, dostępna w 106 krajach na świecie. Oficjalny start platformy w Polsce miał miejsce 14 czerwca 2022 roku.
23 lutego 2021 roku w powyższych krajach pojawiła się marka Star posiadająca w ofercie produkcje dla starszych widzów.
Disney+
Seriale fabularne
Seriale animowane
Filmy fabularne
Filmy animowane
Filmy krótkometrażowe[2]
Programy
| № | Tytuł | Studio dubbingowe | Premiera na Disney+ |
|---|---|---|---|
| 001 | Wyprawa | IYUNO•SDI GROUP | 11.05.2022 |
Star
Filmy fabularne
| № | Tytuł | Studio dubbingowe | Premiera na Star |
|---|---|---|---|
| 001 | Alita: Battle Angel | STUDIO SONICA / MAFILM AUDIO | 23.02.2021 |
| 002 | Deadpool 2 | STUDIO SONICA / MAFILM AUDIO | 23.02.2021 |
| 003 | Dzień Niepodległości: Odrodzenie | STUDIO SONICA / MAFILM AUDIO | 23.02.2021 |
| 004 | Exodus: Bogowie i królowie | STUDIO SONICA / MAFILM AUDIO | 23.02.2021 |
| 005 | Logan: Wolverine | STUDIO SONICA / MAFILM AUDIO | 23.02.2021 |
| 006 | Mroczne umysły | STUDIO SONICA / MAFILM AUDIO | 23.02.2021 |
| 007 | Predator | STUDIO SONICA / MAFILM AUDIO | 23.02.2021 |
| 008 | Terminator: Mroczne przeznaczenie | STUDIO SONICA | 23.02.2021 |
| 009 | Więzień labiryntu: Lek na śmierć | STUDIO SONICA / MAFILM AUDIO | 23.02.2021 |
| 010 | Życie Pi | STUDIO SONICA / MAFILM AUDIO | 23.02.2021 |
Filmy animowane
| № | Tytuł | Studio dubbingowe | Premiera na Star |
|---|---|---|---|
| 001 | Titan – Nowa Ziemia | SUN STUDIO DANIA | 23.02.2021 |
Przypisy
Linki zewnętrzne
- Disney+ w polskiej Wikipedii
