Studio PRL: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
| (Nie pokazano 3 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
| Linia 293: | Linia 293: | ||
| ''[[Legenda Ochi]]'' | | ''[[Legenda Ochi]]'' | ||
| 25.04.2025 | | 25.04.2025 | ||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | |||
| ''[[Lilly i kangurek]]'' | |||
| 19.09.2025 | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
| Linia 706: | Linia 710: | ||
| ''[[Kayara niepokonana]]'' | | ''[[Kayara niepokonana]]'' | ||
| 09.05.2025 | | 09.05.2025 | ||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | |||
| ''[[Heidi ratuje rysia]]'' | |||
| 04.07.2025 | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | |||
| ''[[Super Pies i Kot Łotr]]'' | |||
| 24.10.2025 | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
| Linia 779: | Linia 791: | ||
| ''[[Pinokio i przyjaciele]]'' | | ''[[Pinokio i przyjaciele]]'' | ||
| 04.02.2022 | | 04.02.2022 | ||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | |||
| ''[[Edzio i Lusia]]'' | |||
| 15.03.2023 | |||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | | style="background-color: #CCE2FF;"|000 | ||
Aktualna wersja na dzień 21:43, 5 gru 2025

Studio PRL – polskie studio dźwiękowo-montażowe, zajmujące się postprodukcją efektów dźwiękowych oraz realizacją dubbingu. Siedziba studia mieści się w Warszawie na ulicy Dominikańska 9 bud. 5.
Ekipa
Z firmą współpracują
- CDP
- Cenega Poland
- Electronic Arts Polska
- Kino Świat
- Sony Computer Entertainment Polska
- Welpol Adventure
- Bethesda
Polski dubbing
Filmy fabularne
Filmy animowane
Seriale fabularne
| № | Tytuł | Premiera |
|---|---|---|
| 000 | Mike i Molly | 28.09.2015 |
Seriale animowane
| № | Tytuł | Premiera |
|---|---|---|
| 000 | Wampiry, piraci, kosmici (druga wersja dubbingu) | – |
| 000 | Śniegusie ratują planetę | 2010 |
| 000 | Woofy | 2011 |
| 000 | Podróże na burzowej chmurze | 01.09.2015 |
| 000 | Wiking Tappi | 10.10.2016 |
| 000 | Żubr Pompik | 01.11.2017 |
| 000 | Moonzy | 14.10.2019 |
| 000 | Wehikuł Ignacego | 18.11.2019 |
| 000 | Dolina Muminków | 22.12.2019 |
| 000 | Kicia Kocia | 30.03.2020 |
| 000 | Wielka Księga Uczuć | 03.06.2020 |
| 000 | Kajko i Kokosz | 28.02.2021 |
| 000 | Pinokio i przyjaciele | 04.02.2022 |
| 000 | Edzio i Lusia | 15.03.2023 |
| 000 | Akademia Superbohaterów | 22.12.2023 |
Gry
Słuchowiska / Audioseriale
| № | Tytuł | Premiera |
|---|---|---|
| 000 | Śpiąca królewna | 30.06.2020 |
| 000 | Kopciuszek | 12.08.2020 |
| 000 | Dzielny krawczyk | 04.09.2020 |
| 000 | Sześć łabędzi | 23.10.2020 |
| 000 | Lodowy kamień i trzy krasnoludki | 28.11.2021 |
| 000 | Zasłyszane morderstwo | 07.09.2022 |
| 000 | Fantom | 01.03.2023 |
| 000 | Piekło wciąż płonie | 12.04.2023 |
| 000 | Error | 31.05.2023 |
| 000 | Nexa | 17.11.2023 |
| 000 | Narutowicz | 15.12.2023 |
| 000 | Kto przystanął ostatni | 26.02.2024 |
| 000 | (Nie)zapomniana historia | 26.02.2024 |
| 000 | O strasznym Helenku | 26.02.2024 |
| 000 | Pani Zamalutka | 26.02.2024 |
| 000 | Żaba nie Śmieszka | 26.02.2024 |
| 000 | Paderborn | 27.04.2024 |
| 000 | Privisa | 31.05.2024 |
| 000 | Zasłyszane morderstwo 2 | 11.07.2024 |
| 000 | Wojna1939.pl | 01.09.2024 |
| 000 | Grom. Wojna runów | 12.02.2025 |
