CDA Premium: Różnice pomiędzy wersjami

Z Dubbingpedia
Skocz do:nawigacja, szukaj
Glimka (dyskusja | edycje)
Nie podano opisu zmian
Glimka (dyskusja | edycje)
Nie podano opisu zmian
Linia 1070: Linia 1070:
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|212
| bgcolor="#CCE2FF"|212
| ''[[Tomek i przyjaciele: Wielki wyścig]]''
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]]
| 20.05.2025
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|213
| ''[[Witamy w Monster High]]''
| ''[[Witamy w Monster High]]''
| [[Iyuno|SDI MEDIA POLSKA]]
| [[Iyuno|SDI MEDIA POLSKA]]

Wersja z 15:04, 20 maj 2025

CDA Premium

Start platformy 2016

CDA Premium – platforma VOD umożliwiająca oglądanie filmów i seriali poprzez stronę internetową, w zależności od filmu za darmo lub w ramach subskrypcji.

Filmy animowane

Tytuł Studio dubbingowe Premiera
001 O czym szumi las EUROCOM
002 Phantom Boy EUROCOM
003 Playmobil. Film STUDIO PRL
004 Sklep dla samobójców VOICELAND
005 Super Spark: Gwiezdna misja VOICELAND / DUBBFILM
006 Matka Teresa z Kalkuty GMC STUDIO 26.03.2015
007 Magiczna Gwiazda STUDIO DANIEL 24.11.2015
008 Przygody Buratina GMC STUDIO 24.11.2015
009 Mysi agenci STUDIO PRL 16.12.2015
010 12 miesięcy GMC STUDIO 24.12.2015
011 Dyl Sowizdrzał GMC STUDIO 24.12.2015
012 Królowa Śniegu GMC STUDIO 24.12.2015
013 Mój drogi Drakula STUDIO SONIDO 24.12.2015
014 Delfin Plum STUDIO PRL 05.01.2016
015 Goryl Śnieżek w Barcelonie STUDIO PRL 05.01.2016
016 Mambo, Lula i piraci STUDIO PRL 05.01.2016
017 Tulisie. Przygoda w słonecznej krainie STUDIO PRL 05.01.2016
018 Łatek, smok i róża GMC STUDIO 03.03.2016
019 Boże Narodzenie Łatka GMC STUDIO 04.03.2016
020 Łatek: Sen nocy letniej GMC STUDIO 04.03.2016
021 Łatek: Ostatni bal Kopciuszka GMC STUDIO 29.03.2016
022 Maks i spółka 23.04.2016
023 Jan Paweł II: Historia papieża Polaka GMC STUDIO 25.04.2016
024 Proszę słonia 20.10.2016
025 Tajemnice wiklinowej zatoki STUDIO OPRACOWAŃ FILMÓW w WARSZAWIE 20.10.2016
026 Hulk na obcej planecie STUDIO NAGRAŃ DORA 27.10.2016
027 Mniam! STUDIO PRL 05.11.2016
028 Fru! STUDIO PRL 31.03.2017
029 Lato Muminków STUDIO PRL 05.06.2017
030 Niebieski słoń TELEWIZJA POLSKA AGENCJA FILMOWA 05.06.2017
031 Renifer Niko ratuje Święta STUDIO PRL 05.06.2017
032 Złoty koń EUROCOM 06.06.2017
033 Rycerz Blaszka. Pogromca smoków STUDIO PRL 25.06.2017
034 Happy wkręt HAGI FILM I VIDEO WROCŁAW 29.06.2017
035 Miś Bamse i Miasto Złodziei EUROCOM 01.11.2017
036 Rabusie fistaszków STUDIO PRL 02.11.2017
037 Święty Mikołaj dla wszystkich EUROCOM 06.12.2017
038 Misiek w Nowym Jorku STUDIO PRL 09.02.2018
039 Miś Bamse i córka wiedźmy EUROCOM 15.03.2018
040 Tedi i poszukiwacze zaginionego miasta STUDIO PRL 24.03.2018
041 Nazywam się Cukinia EUROCOM 04.07.2018
042 Żółwik Sammy 2 STUDIO PRL 01.08.2018
043 Stateczek Eliasz EUROCOM 15.10.2018
044 Małe Auta STUDIO PUBLISHING 20.11.2018
045 Munio: Strażnik Księżyca FILM FACTORY STUDIO 26.11.2018
046 Królowa Śniegu 3: Ogień i lód STUDIO PRL 01.12.2018
047 Królowa Śniegu: Po drugiej stronie lustra STUDIO PRL 10.12.2018
048 Arka Noego SDI MEDIA POLSKA 12.01.2019
049 Hulk - Podwójne starcie STUDIO NAGRAŃ DORA 26.06.2019
050 Między nami wampirami STUDIO PRL 01.07.2019
051 Wielka podróż Cyrkielki STUDIO NAGRAŃ DORA 06.07.2019
052 Riko prawie bocian STUDIO PRL 15.09.2019
053 Mściciele przyszłości STUDIO NAGRAŃ DORA 18.09.2019
054 Bob Budowniczy: Mega pojazdy STUDIO SONICA 03.12.2019
055 Strażak Sam: Uwaga, kosmici! START INTERNATIONAL POLSKA 10.12.2019
056 Ale cyrk! STUDIO PRL 11.12.2019
057 Jak uratować mamę 13.01.2020
058 Strażak Sam i bohaterowie burzy START INTERNATIONAL POLSKA 13.01.2020
059 Kapitan Bomba: Kutapokalipsa 15.03.2020
060 Wielki zły lis i inne opowieści STUDIO NAGRAŃ DORA 26.03.2020
061 Największy z cudów 08.04.2020
062 Zając Max ratuje Wielkanoc STUDIO PRL 11.04.2020
063 Zambezia STUDIO PRL 23.04.2020
064 Kapitan Bomba: Zemsta Faraona 26.04.2020
065 Gnomy rozrabiają STUDIO PRL 07.05.2020
066 Luis i obcy STUDIO PRL 10.05.2020
067 Planeta 51 START INTERNATIONAL POLSKA 12.05.2020
068 Ostatni smok świata STUDIO PRL 31.05.2020
069 Wielka bitwa Asteriksa MASTER FILM 31.05.2020
070 Kaczki z gęsiej paczki STUDIO PRL 01.06.2020
071 Kumba STUDIO PRL 02.06.2020
072 Superagentka STUDIO SONICA 16.06.2020
073 Asteriks i Obeliks: Osiedle bogów VOICELAND / DUBBFILM 28.06.2020
074 Były sobie człowieki ZESPÓŁ FILMOWY KINESKOP 03.07.2020
075 Ratujmy Mikołaja STUDIO PRL 04.07.2020
076 Winx Club: Magiczna przygoda STUDIO PRL 04.07.2020
077 Wielka wyprawa Molly MASTER FILM 04.07.2020
078 Wilk w owczej skórze STUDIO PRL 23.07.2020
079 Kapitan Morten i Królowa pająków STUDIO PUBLISHING 03.08.2020
080 Ratchet i Clank STUDIO PRL 05.08.2020
081 Siedmiu krasnoludków ratuje Śpiącą Królewnę STUDIO PRL 14.08.2020
082 Książę Czaruś STUDIO PRL 07.09.2020
083 Thor ratuje przyjaciół STUDIO M.R. SOUND 24.09.2020
084 Kopciuszek. Historia prawdziwa STUDIO PRL 03.10.2020
085 Czarnoksiężnik z Oz: Powrót Dorotki STUDIO PRL 27.10.2020
086 Niesamowita historia wielkiej Gruszki EUROCOM 31.10.2020
087 Biały Kieł STUDIO PRL 01.11.2020
088 Artur i Minimki START INTERNATIONAL POLSKA 20.11.2020
089 Jaskiniowiec START INTERNATIONAL POLSKA 21.11.2020
090 Rodzinka nie z tej Ziemi START INTERNATIONAL POLSKA 23.11.2020
091 Uprowadzona księżniczka MASTER FILM 24.11.2020
092 Mała Wielka Stopa MASTER FILM 27.11.2020
093 Odlotowy nielot STUDIO PRL 01.12.2020
094 Miśków 2-óch w Nowym Jorku STUDIO PRL 02.12.2020
095 Gamba STUDIO REWERS 03.12.2020
096 Królowa Śniegu: Po drugiej stronie lustra STUDIO PRL 03.12.2020
097 Poczta Świętego Mikołaja STUDIO NAGRAŃ DORA 06.12.2020
098 Renifer Niko ratuje brata STUDIO PRL 10.12.2020
099 Ups! Arka odpłynęła STUDIO PRL 12.12.2020
100 Miś Bamse i super miód STUDIO NAGRAŃ DORA 20.12.2020
101 Gang Wiewióra 2 MASTER FILM 26.12.2020
102 Artur i zemsta Maltazara START INTERNATIONAL POLSKA 01.01.2021
103 Manu. Bądź sobą! STUDIO PRL 01.01.2021
104 Robinson Crusoe STUDIO PRL 03.01.2021
105 I Ty możesz zostać bohaterem SDI MEDIA POLSKA 07.01.2021
106 Pszczółka Maja. Film DUBBFILM 05.01.2021
107 Wszystkie psy idą do nieba MASTER FILM 06.01.2021
108 Skubani START INTERNATIONAL POLSKA 14.01.2021
109 Piorun i magiczny dom SDI MEDIA POLSKA 17.01.2021
110 Gang Wiewióra MASTER FILM 28.01.2021
111 Magiczne muzeum STUDIO PDK / STUDIO SKIT 29.01.2021
112 Artur i Minimki 3: Dwa światy START INTERNATIONAL POLSKA 30.01.2021
113 Niedoparki EUROCOM 02.02.2021
114 Legenda króla Salomona FILM FACTORY STUDIO 05.02.2021
115 Kumple z dżungli VOICELAND / DUBBFILM 13.02.2021
116 Rysiek Lwie Serce START INTERNATIONAL POLSKA 13.02.2021
117 Rodzinka nie z tej Ziemi START INTERNATIONAL POLSKA 23.02.2021
118 Gnomeo i Julia SDI MEDIA POLSKA 24.02.2021
119 Odlotowy nielot STUDIO PRL 27.02.2021
120 Magiczny dywan STUDIO NAGRAŃ DORA 28.02.2021
121 Wyprawa po magiczne serce STUDIO NAGRAŃ DORA 02.03.2021
122 Pszczółka Maja: Miodowe igrzyska MASTER FILM 11.03.2021
123 Asteriks i Obeliks: Tajemnica magicznego wywaru STUDIO PRL 02.06.2021
124 Elfinki STUDIO PUBLISHING 05.04.2022
125 My Little Pony: Equestria Girls: Świąteczne niespodzianki SDI MEDIA POLSKA 07.06.2022
126 My Little Pony: Equestria Girls: Majówka SDI MEDIA POLSKA 08.06.2022
127 My Little Pony: Equestria Girls: Wejściówka na backstage SDI MEDIA POLSKA 08.06.2022
128 My Little Pony: Tęczowa wyprawa SDI MEDIA POLSKA 08.06.2022
129 My Little Pony: Equestria Girls: Zapomniana przyjaźń SDI MEDIA POLSKA 09.06.2022
130 My Little Pony: Equestria Girls - Rainbow Rocks SDI MEDIA POLSKA 09.06.2022
131 My Little Pony: Equestria Girls - Igrzyska Przyjaźni SDI MEDIA POLSKA 09.06.2022
132 My Little Pony: Equestria Girls - Legenda Everfree SDI MEDIA POLSKA 09.06.2022
133 Felix i ukryty skarb MASTERGROOVE STUDIOS 09.06.2022
134 My Little Pony: Equestria Girls SDI MEDIA POLSKA 10.06.2022
135 My Little Pony: Equestria Girls: Rollercoaster przyjaźni SDI MEDIA POLSKA 10.06.2022
136 Moja mama Gorylica STUDIO PDK 23.06.2022
137 Miś Bamse na wulkanie STUDIO NAGRAŃ DORA 05.01.2023
138 BFG: Bardzo Fajny Gigant START INTERNATIONAL POLSKA 20.07.2023
139 Co w trawie gra STUDIO PUBLISHING 12.12.2023
140 Titina STUDIO NAGRAŃ DORA 12.12.2023
141 Wilk na 100% SOUNDPLACE 24.12.2023
142 O czym dzisiaj marzą zwierzęta STUDIO PRL 15.01.2024
143 Ups 2! Bunt na arce STUDIO PRL 02.02.2024
144 Śnieżna paczka MASTER FILM 08.02.2024
145 Zając Max: Misja pisanka STUDIO PRL 01.03.2024
146 Kopciuszek i kamień życia STUDIO PRL 01.05.2024
147 Guliwer STUDIO PRL 02.05.2024
148 Ella Bella Bingo STUDIO PUBLISHING 22.05.2024
149 Szybcy i śnieżni STUDIO PUBLISHING 22.05.2024
150 Jakub, Mimmi i gadające psy STUDIO PUBLISHING 23.05.2024
151 Yakari i wielka podróż STUDIO PUBLISHING 24.05.2024
152 Filonek Bezogonek STUDIO PUBLISHING 27.05.2024
153 Solan i Ludwik – Misja Księżyc STUDIO PUBLISHING 28.05.2024
154 Podróż do Krainy Jutra STUDIO NAGRAŃ DORA 28.06.2024
155 W 80 dni dookoła świata FDR STUDIO 08.07.2024
156 Super-Miś 19.08.2024
157 Waleczne rybki 19.08.2024
158 LOL Surprise: Film SYNTHESIS MEDIA 01.11.2024
159 Corgi: Psiak Królowej MASTER FILM 04.12.2024
160 Księżniczka Emmy START INTERNATIONAL POLSKA 04.12.2024
161 Mała Wielka Stopa 2: W rodzinie siła SOUNDPLACE 04.12.2024
162 My Little Pony: Film SDI MEDIA POLSKA 04.12.2024
163 Paskudy. Uglydolls MASTER FILM 04.12.2024
164 Potworna rodzinka MASTER FILM 04.12.2024
165 Potworna rodzinka 2 FDR STUDIO 04.12.2024
166 Praziomek MASTER FILM 04.12.2024
167 Urwis MASTER FILM 04.12.2024
168 Wróżka Zębuszka STUDIO PRL 04.12.2024
169 Gang zwierzaków STUDIO PUBLISHING 05.12.2024
170 Troll: Niezwykła opowieść STUDIO PUBLISHING 05.12.2024
171 Kraina smoków SOUNDPLACE 06.12.2024
172 Kurozając i zagadka chomika ciemności FDR STUDIO 06.12.2024
173 Wyrolowani FDR STUDIO 07.12.2024
174 Pszczółka Maja: Mały wielki skarb STUDIO SOUNDPLACE 08.12.2024
175 Wiking i magiczny miecz MOOVI STUDIO 09.12.2024
176 Alex Aligator STUDIO NAGRAŃ DORA 16.12.2024
177 Jurek Maskonurek i misja Puffinów 16.12.2024
178 Bamse – malutka przygoda wielkiego misia STUDIO NAGRAŃ DORA 17.12.2024
179 Kajtuś czeka na święta GMC STUDIO 31.12.2024
180 Strażak Sam i wielki pożar w Pontypandy START INTERNATIONAL POLSKA 31.12.2024
181 Jak zostałem samurajem FDR STUDIO 10.01.2025
182 Zadziwiający kot Maurycy STUDIO PRL 22.01.2025
183 Elfy ratują święta STUDIO NAGRAŃ DORA 24.01.2025
184 Barbie i podwodna tajemnica SDI MEDIA 01.02.2025
185 Kung Fu Panda START INTERNATIONAL POLSKA 01.02.2025
186 Grinch START INTERNATIONAL POLSKA 01.02.2025
187 Shrek START INTERNATIONAL POLSKA 01.02.2025
188 Trolle STUDIO SONICA / MAFILM AUDIO KFT. 01.02.2025
189 Trolle 2 START INTERNATIONAL POLSKA 02.02.2025
190 Shrek 2 START INTERNATIONAL POLSKA 02.02.2025
191 Sing START INTERNATIONAL POLSKA 02.02.2025
192 Barbie: Perłowa księżniczka SDI MEDIA POLSKA 03.02.2025
193 Kot w Butach START INTERNATIONAL POLSKA 03.02.2025
194 Barbie: Super Księżniczki SDI MEDIA POLSKA 04.02.2025
195 Barbie i podwodna tajemnica 2 SDI MEDIA 05.02.2025
196 Madagaskar START INTERNATIONAL POLSKA 05.02.2025
197 Kapitan Majtas: Pierwszy wielki film STUDIO SONICA / MAFILM AUDIO KFT. 01.03.2025
198 O Yeti! START INTERNATIONAL POLSKA 01.03.2025
199 Sekretne życie zwierzaków domowych START INTERNATIONAL POLSKA 02.03.2025
200 Mustang z Dzikiej Doliny START INTERNATIONAL POLSKA 04.03.2025
201 Katak. Podwodna przygoda STUDIO PUBLISHING 07.03.2025
202 Zagadka Klary Muu STUDIO PUBLISHING 07.03.2025
203 Wielka przygoda Niny STUDIO PUBLISHING 10.03.2025
204 Sposób na ducha STUDIO PRL 31.03.2025
205 Ernest i Celestyna: Misja muzyka STUDIO PRL 03.04.2025
206 Barbie: Dreamtopia SDI MEDIA POLSKA 15.05.2025
207 Monster High: 13 życzeń SDI MEDIA POLSKA 15.05.2025
208 Tomek i przyjaciele: Tajemnica Góry Widokowej IYUNO•SDI GROUP 16.05.2025
209 Monster High: Boo York, Boo York SDI MEDIA POLSKA 18.05.2025
210 Moja pierwsza Barbie: Dzień Marzeń IYUNO 19.05.2025
211 Monster High – Podwodna straszyprzygoda SDI MEDIA POLSKA 19.05.2025
212 Tomek i przyjaciele: Wielki wyścig START INTERNATIONAL POLSKA 20.05.2025
213 Witamy w Monster High SDI MEDIA POLSKA 20.05.2025

Filmy fabularne

Tytuł Studio dubbingowe Premiera
001 Mikołaj i spółka STUDIO PRL
002 Archie – cyberpies STUDIO REWERS 2016
003 Misja: Gwiazda EUROCOM 13.01.2016
004 Uwolnić Mikołaja! STUDIO PRL 05.12.2016
005 Boy 7 EUROCOM 06.01.2017
006 Mali agenci: Wyścig z czasem SDI MEDIA POLSKA 29.01.2017
007 Kacper i Emma w teatrze EUROCOM 27.05.2017
008 Najlepsze przyjaciółki EUROCOM 05.06.2017
009 Przygody Finna EUROCOM 31.10.2017
010 Mikołaj w każdym z nas EUROCOM 23.03.2018
011 Zaczarowany las STUDIO SONIDO 27.03.2018
012 Szajbus i pingwiny STUDIO PRL 01.04.2018
013 Miłość pisana Braillem EUROCOM 11.04.2018
014 Alpejska przygoda EUROCOM 22.04.2018
015 Abulele STUDIO REWERS 01.05.2018
016 Szczęście sprzyja odważnym EUROCOM 30.05.2018
017 Magiczna podróż do Afryki STUDIO PRL 07.06.2018
018 Kacper i Emma w teatrze EUROCOM 25.07.2018
019 Wielka wyprawa Oskara EUROCOM 27.07.2018
020 Moja żyrafa EUROCOM 27.09.2018
021 Mała czarownica STUDIO NAGRAŃ DORA 20.12.2018
022 Czarodziejka Lili ratuje Święta STUDIO NAGRAŃ DORA 12.01.2019
023 Rysio Raper i tajemnica pierścienia STUDIO REWERS 30.03.2019
024 Klucz do przygody STUDIO REWERS 10.05.2019
025 Hej, Sokoły! STUDIO NAGRAŃ DORA 04.07.2019
026 Nasz biały wielbłąd STUDIO REWERS 06.07.2019
027 Rosie i Moussa STUDIO NAGRAŃ DORA 09.07.2019
028 Dzieci lata STUDIO PDK / STUDIO SKIT 10.07.2019
029 Kacper i Emma szukają skarbu STUDIO NAGRAŃ DORA 07.08.2019
030 Hugo i łowcy duchów STUDIO PRL 09.08.2019
031 Zielona szkoła EUROCOM 09.08.2019
032 Tam, gdzie mieszka Bóg STUDIO PRL 22.10.2019
033 Wicher. Przyjazd Ari STUDIO NAGRAŃ DORA 25.10.2019
034 Zoo STUDIO REWERS 03.12.2019
035 Mikołajek SDI MEDIA POLSKA 13.12.2019
036 Zimowe przygody Jill i Joy STUDIO REWERS 15.12.2019
037 Magiczne święta Ewy STUDIO NAGRAŃ DORA 22.12.2019
038 Jak zostać Świętym Mikołajem STUDIO NAGRAŃ DORA 23.12.2019
039 Magiczne święta EUROCOM 27.12.2019
040 Niewidzialna Sue STUDIO NAGRAŃ DORA 01.01.2020
041 Kickbokserka STUDIO NAGRAŃ DORA 27.01.2020
042 Mecz życia EUROCOM 28.01.2020
043 Supernauczycielka STUDIO NAGRAŃ DORA 12.03.2020
044 W pustyni i w puszczy MASTER FILM 25.03.2020
045 Kapitan Szablozęby i skarb piratów STUDIO PRL 10.05.2020
046 Wszystkowidząca EUROCOM 12.05.2020
047 Jeździec bawołów STUDIO REWERS 23.05.2020
048 Kacper i Emma - najlepsi przyjaciele MASTER FILM 16.06.2020
049 Jestem William STUDIO PUBLISHING 17.06.2020
050 Sonia MASTER FILM 21.06.2020
051 Ferie zimowe Kacpra i Emmy MASTER FILM 23.06.2020
052 Biegnij Amelio! EUROCOM 03.07.2020
053 Fuksia - mała czarodziejka STUDIO SONIDO 03.07.2020
054 Moje wakacje z Rudym STUDIO PRL 03.07.2020
056 Kod M EUROCOM 04.07.2020
056 Liliana Pędziwiatr STUDIO NAGRAŃ DORA 04.07.2020
057 Haker STUDIO NAGRAŃ DORA 05.07.2020
058 Mamy talent! STUDIO NAGRAŃ DORA 30.08.2020
059 Słoń Benjamin STUDIO NAGRAŃ DORA 23.09.2020
060 Niewidzialny chłopiec EUROCOM 15.10.2020
061 Siostry wampirki EUROCOM 16.10.2020
062 Niewidzialny chłopak – Nowa generacja EUROCOM 20.10.2020
063 Asterix i Obelix: W służbie jej królewskiej mości STUDIO PRL 04.11.2020
064 Jill i Joy. Tajemniczy nieznajomy STUDIO REWERS 05.11.2020
065 Tito i obcy STUDIO REWERS 10.11.2020
066 Bella i Sebastian 2 START INTERNATIONAL POLSKA 23.11.2020
067 Rocca zmienia świat STUDIO NAGRAŃ DORA 03.12.2020
068 Jak zostać kotem STUDIO PRL 09.12.2020
069 Magiczne święta Kacpra i Emmy MASTER FILM 21.12.2020
070 Gdzie jest Gwiazdka? EUROCOM 23.12.2020
071 Świąteczna wyprawa Pana Patyka STUDIO PUBLISHING 03.01.2021
072 Antboy EUROCOM 07.01.2021
073 Gdzie jest Mikołaj? EUROCOM 08.01.2021
074 Łapa EUROCOM 13.01.2021
075 Bella i Sebastian START INTERNATIONAL POLSKA 15.01.2021
076 Kuba Guzik STUDIO PRL 22.01.2021
077 Królewna Śnieżka START INTERNATIONAL POLSKA 06.02.2021
078 Z głową w chmurach STUDIO NAGRAŃ DORA 07.02.2021
079 Bella i Sebastian 3 START INTERNATIONAL POLSKA 08.02.2021
080 Asterix na olimpiadzie SUN STUDIO POLSKA 12.02.2021
081 Pan Żaba EUROCOM 05.03.2021
082 Patryk MASTER FILM 05.03.2021
083 Tajemnica sióstr Sprite STUDIO NAGRAŃ DORA 17.03.2021
084 Klub brzydkich dzieci STUDIO PUBLISHING 18.03.2021
085 Madison STUDIO NAGRAŃ DORA 18.03.2021
086 Nelly Rapp – Upiorna agentka STUDIO PDK / STUDIO SKIT 20.03.2021
087 Wilczy gang STUDIO PDK / STUDIO SKIT 22.03.2021
088 Pinokio STUDIO PRL 23.03.2021
089 Mia i biały lew STUDIO PRL 02.07.2021
090 Pamiętnik Berta STUDIO PDK / STUDIO SKIT 12.11.2021
091 Wicher. Ostatni rozdział STUDIO NAGRAŃ DORA 19.11.2021
092 Martin i magiczny las STUDIO NAGRAŃ DORA 01.03.2022
093 Czworo dzieci i Coś STUDIO NAGRAŃ DORA 13.04.2022
094 Kapitan Nova STUDIO PUBLISHING 31.05.2022
095 Święty Mikołaj AUDIOREPUBLICA 29.11.2022
096 Świąteczna niespodzianka STUDIO PUBLISHING 22.05.2023
097 Świąteczny cud STUDIO PUBLISHING 24.05.2023
098 Paddington MASTER FILM 04.07.2023
099 Gra Endera START INTERNATIONAL POLSKA 15.07.2023
100 Bogowie Egiptu START INTERNATIONAL POLSKA 27.07.2023
101 Zegar Czarnoksiężnika MASTER FILM 03.08.2023
102 Tajemniczy ogród START INTERNATIONAL POLSKA 04.08.2023
103 Power Rangers START INTERNATIONAL POLSKA 07.08.2023
104 Magiczna podróż Emily STUDIO NAGRAŃ DORA 14.12.2023
105 Najpiękniejsze Święta STUDIO NAGRAŃ DORA 03.01.2024
106 Lena i Śnieżek STUDIO PRL 01.04.2024
107 Jajko czy kura? STUDIO NAGRAŃ DORA 12.04.2024
108 Wielkie marzenia STUDIO NAGRAŃ DORA 16.04.2024
109 Rozbójnik Hotzenplotz. Tajemnica zaginionego młynka FILM FACTORY STUDIO 03.05.2024
110 Ania z Zielonego Wzgórza STUDIO NAGRAŃ DORA 22.05.2024
111 Mecz o wszystko STUDIO PUBLISHING 23.05.2024
112 Halvdan – prawie wiking STUDIO PUBLISHING 24.05.2024
113 Operacja Człowiek w Czerni STUDIO PUBLISHING 24.05.2024
114 Mukliki MASTERGROOVE STUDIOS 27.06.2024
115 Dancing Queen STUDIO NAGRAŃ DORA 28.06.2024
116 Lars jest LOL MASTERGROOVE STUDIOS 28.06.2024
117 Mój brat robot STUDIO NAGRAŃ DORA 28.06.2024
118 Sukienka Oskara STUDIO PUBLISHING 28.06.2024
119 Moja Gwiazdka STUDIO NAGRAŃ DORA 30.06.2024
120 Pan Zabawka STUDIO PRL 01.07.2024
121 Cudowny chłopak START INTERNATIONAL POLSKA 08.09.2024
122 Potworna rodzinka STUDIO PUBLISHING 16.09.2024
123 Alvin i wiewiórki STUDIO SONICA / MAFILM AUDIO KFT. 17.12.2024
124 Wiki i jej Sekret STUDIO NAGRAŃ DORA 19.12.2024
125 Alvin i wiewiórki 2 STUDIO SONICA / MAFILM AUDIO KFT. 20.12.2024
126 Alvin i wiewiórki: Wielka wyprawa STUDIO SONICA / MAFILM AUDIO KFT. 22.12.2024
127 Alvin i wiewiórki 3 STUDIO SONICA / MAFILM AUDIO KFT. 23.12.2024
128 Lassie. Nowe przygody STUDIO PRL 27.12.2024
129 Kosmiczna wiadomość MASTERGROOVE STUDIOS 09.01.2025
130 Mów mi Dave STUDIO SONICA / MAFILM AUDIO KFT. 17.01.2025
131 Neneh: Gwiazda baletu FDR STUDIO 15.02.2025
132 Nelly Rapp i sekret Mrocznego Lasu STUDIO PUBLISHING 11.03.2025
133 Jednorożec z Krainy Czarów: Magiczna historia STUDIO PRL 09.04.2025
134 Był sobie pies START INTERNATIONAL POLSKA 06.04.2025
135 Był sobie pies 2 MASTER FILM 06.04.2025
136 Mój przyjaciel pingwin FILM FACTORY STUDIO 22.04.2025
137 Game On STUDIO NAGRAŃ DORA 09.05.2025
138 Opowieści Franka STUDIO NAGRAŃ DORA 09.05.2025
139 Szkoła z klasą MASTERGROOVE STUDIOS 12.05.2025
140 Akiko. Latająca małpka STUDIO NAGRAŃ DORA 13.05.2025
141 Eryk Kamienne Serce STUDIO NAGRAŃ DORA 15.05.2025

Seriale animowane

Tytuł Studio dubbingowe Premiera
001 Kapitan Bomba 2016
002 Wielka wędrówka STUDIO DANIEL 25.02.2016
003 Opowiedz nam coś Milu FILMOGRAF i STUDIO MINIATUR FILMOWYCH w WARSZAWIE 11.04.2016
004 Marvin, stepujący koń GMC STUDIO 13.04.2016
005 Czeburaszek GMC STUDIO 25.04.2016
006 Bingo i Bongo STUDIO SONIDO 30.04.2016
007 Laserowy Gniew Dzidy 25.09.2016
008 Mikołajek STUDIO NAGRAŃ DORA 23.04.2017
009 Bali FILMOGRAF i STUDIO MINIATUR FILMOWYCH w WARSZAWIE 05.06.2017
010 Hip-Hip i Hurra FILMOGRAF i STUDIO MINIATUR FILMOWYCH w WARSZAWIE 05.06.2017
011 Mali giganci STUDIO SONIDO 05.06.2017
012 Strażnicy miasta STUDIO SONIDO 05.06.2017
013 Wyspa dinozaura GMC STUDIO 05.06.2017
014 Przygody Oskara Baloniarza STUDIO SONIDO 06.06.2017
015 Łowcy smoków HAGI FILM I VIDEO WROCŁAW 05.07.2017
016 Mali odkrywcy START INTERNATIONAL POLSKA 02.08.2017
017 Messy jedzie do Okido MEDIAVOX 09.08.2017
018 Tosia i Tymek STUDIO TERCJA GDAŃSK 09.08.2017
019 Strażak Sam 10.08.2017
020 Tato! tato! tato! VOICELAND 14.03.2018
021 Bob budowniczy STUDIO SONICA 03.08.2018
022 Galaxi Taxi STUDIO SPOT 07.04.2019
023 Tęczowa Rubinka STUDIO PUBLISHING 08.12.2019
024 Polly Pocket STUDIO SONICA 06.01.2020
025 Cypisek – syn Rozbójnika Rumcajsa STUDIO OPRACOWAŃ FILMÓW w ŁODZI 10.02.2020
026 Przygody Rozbójnika Rumcajsa STUDIO OPRACOWAŃ FILMÓW w ŁODZI 10.02.2020
027 Bajeczki Maszy STUDIO M.R. SOUND 31.05.2020
028 Masza i niedźwiedź STUDIO M.R. SOUND 31.05.2020
029 Straszne historie Maszy BTI STUDIOS 31.05.2020
030 Polly Pocket STUDIO SONICA 19.06.2020
031 Basia STUDIO SPOT 23.07.2020
032 Kot-o-ciaki MASTER FILM 16.12.2020
033 Rodzina Treflików AUDIOPLANET 31.03.2021
034 Kot Miro PLAYADE SOUND 11.08.2021
035 Kleo i Kukin BTI STUDIOS 01.09.2021
036 Detektyw Sowa MASTERGROOVE 05.11.2021
037 Świnka Peppa GMC STUDIO 21.06.2022
038 Ricky Zoom SDI MEDIA POLSKA 23.06.2022
039 Hanazuki SDI MEDIA POLSKA 30.06.2022
040 Strażniczki tęczy STUDIO SONICA 20.11.2023
041 My Little Pony: Przyjaźń to magia MASTER FILM 23.12.2023
042 Miraculum: Biedronka i Czarny Kot SDI MEDIA POLSKA 03.07.2024
043 Chomp Squad MEDIAVOX 20.07.2022
044 Głębia SDI MEDIA POLSKA 18.04.2024
045 Sonic Boom MASTER FILM 19.04.2024
046 LOL Surprise: House of Surprises SYNTHESIS MEDIA 24.04.2024
047 Bohaterska superklasa STUDIO PDK 01.05.2024
048 Heidi AGENCJA PRODUKCJI TELEWIZYJNEJ 01.05.2024
049 Mia i ja STUDIO SONICA 01.05.2024
050 Pszczółka Maja DUBBFILM STUDIO 10.05.2024
051 Wissper START INTERNATIONAL POLSKA 10.05.2024
052 Tupcio Chrupcio MASTER FILM 15.05.2024
053 44 koty MASTER FILM 26.06.2024
054 W Papierowej Krainie STUDIO SONICA 20.09.2024
055 JoJo i Babcia STUDIO SONICA 26.09.2024
056 Hej, Duggee! STUDIO SONICA 17.12.2024
057 Garfield Show STUDIO GENETIX FILM FACTORY 11.12.2024
058 Johnny Test SUN STUDIO POLSKA / SDI MEDIA POLSKA 07.01.2025
059 CoComelon 17.01.2025
060 Warsztat Gekona MASTERGROOVE STUDIOS 22.01.2025
061 Fixi STUDIO NAGRAŃ DORA 31.01.2025
062 Little Angel 07.02.2025
063 Yakka Dee STUDIO SONICA 19.02.2025
064 Superpyra STUDIO SONICA 24.02.2025
065 Smerfy HIVENTY POLAND 04.04.2025
066 Barbie: Wakacje marzeń IYUNO 20.05.2025

Seriale fabularne

Tytuł Studio dubbingowe Premiera
001 Andy dookoła świata STUDIO SONICA 02.09.2024
002 Pirackie potyczki STUDIO SONICA 02.09.2024
003 Andy i dinozaury STUDIO TERCJA GDAŃSK 17.12.2024
004 Psia ekipa STUDIO SONICA 10.01.2025
005 Biggleton STUDIO SONICA 12.03.2025