Disney+: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
mNie podano opisu zmian |
m uzupełnienie |
||
| Linia 11: | Linia 11: | ||
=== Seriale fabularne === | === Seriale fabularne === | ||
{| class="wikitable" style="text-align: center; width: 80%; margin: 0 auto;" | {| class="wikitable" style="text-align: center; width: 80%; margin: 0 auto;" | ||
|- | |-a | ||
!width="8%"|№ | !width="8%"|№ | ||
!width="37%"|Tytuł | !width="37%"|Tytuł | ||
| Linia 818: | Linia 818: | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|068 | | style="background-color: #CCE2FF;"|068 | ||
| ''[[Incredible Hulk]]'' | | ''[[The Incredible Hulk]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] / [[Iyuno|IYUNO POLSKA]] | ||
| <span style="cursor: help; border-bottom: 1px dotted;" title="W Polsce dostępny od 14.06.2022>09.04.2022</span> | | <span style="cursor: help; border-bottom: 1px dotted;" title="W Polsce dostępny od 14.06.2022>09.04.2022</span> | ||
|- | |- | ||
| Linia 1079: | Linia 1079: | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|120 | | style="background-color: #CCE2FF;"|120 | ||
| ''[[Ja jestem Groot]]'' | | ''[[Ja jestem Groot]]'' | ||
| [[ | | [[Iyuno|IYUNO•SDI GROUP / IYUNO POLSKA]] | ||
| 10.08.2022 | | 10.08.2022 | ||
|- | |- | ||
| Linia 1186: | Linia 1186: | ||
| [[Iyuno|IYUNO POLSKA]] | | [[Iyuno|IYUNO POLSKA]] | ||
| <span style="cursor: help; border-bottom: 1px dotted;" title="W Polsce niedostępny>09.08.2023</span> | | <span style="cursor: help; border-bottom: 1px dotted;" title="W Polsce niedostępny>09.08.2023</span> | ||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|142 | |||
| ''[[Eureka!]]'' | |||
| [[Iyuno|IYUNO•SDI GROUP / IYUNO POLSKA]] | |||
| 01.11.2023 | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
| Linia 2390: | Linia 2395: | ||
| ''[[Fistaszki – wersja kinowa]]'' | | ''[[Fistaszki – wersja kinowa]]'' | ||
| [[Studio Sonica|STUDIO SONICA]] / [[Mafilm Audio Kft.|MAFILM AUDIO]] | | [[Studio Sonica|STUDIO SONICA]] / [[Mafilm Audio Kft.|MAFILM AUDIO]] | ||
| <span style="cursor: help; border-bottom: 1px dotted;" title="W Polsce | | <span style="cursor: help; border-bottom: 1px dotted;" title="W Polsce dostępny od 08.09.2023>10.04.2022</span> | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|024 | | style="background-color: #CCE2FF;"|024 | ||
| Linia 3061: | Linia 3066: | ||
| [[Iyuno|IYUNO POLSKA]] | | [[Iyuno|IYUNO POLSKA]] | ||
| 18.08.2023 | | 18.08.2023 | ||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|158 | |||
| ''[[Między nami żywiołami]]'' | |||
| [[Iyuno|IYUNO POLSKA]] | |||
| 13.09.2023 | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|159 | |||
| ''[[LEGO Marvel Avengers: Czerwony alarm]]'' | |||
| [[Iyuno|IYUNO POLSKA]] | |||
| 27.10.2023 | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Wersja z 10:01, 5 lis 2023
Disney+
| |
|---|---|
| Start platformy | 14 czerwca 2022 |
Disney+ – amerykańska platforma umożliwiająca oglądanie filmów i seriali poprzez media strumieniowe, dostępna w 106 krajach na świecie. Oficjalny start platformy w Polsce miał miejsce 14 czerwca 2022 roku.
23 lutego 2021 roku w powyższych krajach pojawiła się marka Star posiadająca w ofercie produkcje dla starszych widzów.
Disney+
Seriale fabularne
Seriale animowane
Filmy fabularne
Filmy animowane
Filmy krótkometrażowe[2]
Programy
| № | Tytuł | Studio dubbingowe | Premiera na Disney+ |
|---|---|---|---|
| 001 | Wyprawa | IYUNO•SDI GROUP | 11.05.2022 |
| 002 | Księżniczki Disneya – remiks: Wielkie Święto Księżniczek | IYUNO•SDI GROUP | 24.06.2022 |
| 003 | Misja Disney: Poszukiwacze świątecznej magii | IYUNO•SDI GROUP | 21.07.2022 |
| 004 | Spring Shorts-tacular with The Ghost and Molly McGee | IYUNO | 02.04.2023 |
Star
Filmy fabularne
| № | Tytuł | Studio dubbingowe | Premiera na Star |
|---|---|---|---|
| 001 | Alita: Battle Angel | STUDIO SONICA / MAFILM AUDIO | 23.02.2021 |
| 002 | Deadpool 2 | STUDIO SONICA / MAFILM AUDIO | 23.02.2021 |
| 003 | Dzień Niepodległości: Odrodzenie | STUDIO SONICA / MAFILM AUDIO | 23.02.2021 |
| 004 | Exodus: Bogowie i królowie | STUDIO SONICA / MAFILM AUDIO | 23.02.2021 |
| 005 | Logan: Wolverine | STUDIO SONICA / MAFILM AUDIO | 23.02.2021 |
| 006 | Mroczne umysły | STUDIO SONICA / MAFILM AUDIO | 23.02.2021 |
| 007 | Predator | STUDIO SONICA / MAFILM AUDIO | 23.02.2021 |
| 008 | Terminator: Mroczne przeznaczenie | STUDIO SONICA | 23.02.2021 |
| 009 | Więzień labiryntu: Lek na śmierć | STUDIO SONICA / MAFILM AUDIO | 23.02.2021 |
| 010 | Życie Pi | STUDIO SONICA / MAFILM AUDIO | 23.02.2021 |
Filmy animowane
| № | Tytuł | Studio dubbingowe | Premiera na Star |
|---|---|---|---|
| 001 | Titan – Nowa Ziemia | SUN STUDIO DANIA | 23.02.2021 |
Przypisy
Linki zewnętrzne
- Disney+ w polskiej Wikipedii
