Iyuno: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
m uzupełnienie |
mNie podano opisu zmian |
||
| Linia 223: | Linia 223: | ||
|} | |} | ||
== Dubbing == | |||
=== Filmy fabularne === | |||
{| class="wikitable" style="text-align: center; width: 55%; margin: 0 auto;" | |||
|- | |||
!width="10%"|№ | |||
!width="70%"|Tytuł | |||
!width="20%"|Premiera | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | |||
| ''[[Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa]]'' | |||
| <span style="cursor: help; border-bottom: 1px dotted;" title="jako Sun Studio Polska">06.01.2006</span> | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | |||
| ''[[Na psa urok]]'' | |||
| <span style="cursor: help; border-bottom: 1px dotted;" title="jako Sun Studio Polska">17.03.2006</span> | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | |||
| ''[[Alex Rider: Misja Stormbreaker]]'' | |||
| <span style="cursor: help; border-bottom: 1px dotted;" title="jako Sun Studio Polska">06.11.2006</span> | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | |||
| ''[[Zaczarowana]]'' | |||
| <span style="cursor: help; border-bottom: 1px dotted;" title="jako Sun Studio Polska">18.01.2008</span> | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | |||
| ''[[Asterix na olimpiadzie]]'' | |||
| <span style="cursor: help; border-bottom: 1px dotted;" title="jako Sun Studio Polska">21.01.2008</span> | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | |||
| ''[[Mój przyjaciel lis]]'' | |||
| <span style="cursor: help; border-bottom: 1px dotted;" title="jako Sun Studio Polska">16.05.2008</span> | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | |||
| ''[[Opowieści z Narnii: Książę Kaspian]]'' | |||
| <span style="cursor: help; border-bottom: 1px dotted;" title="jako Sun Studio Polska">30.05.2008</span> | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | |||
| ''[[Camp Rock]]'' | |||
| <span style="cursor: help; border-bottom: 1px dotted;" title="jako Sun Studio Polska">03.10.2008</span> | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | |||
| ''[[Opowieści na dobranoc]]'' | |||
| <span style="cursor: help; border-bottom: 1px dotted;" title="jako Sun Studio Polska">23.01.2009</span> | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | |||
| ''[[Cheetah Girls: Jeden świat]]'' | |||
| <span style="cursor: help; border-bottom: 1px dotted;" title="jako Sun Studio Polska">24.01.2009</span> | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | |||
| ''[[Cziłała z Beverly Hills]]'' | |||
| <span style="cursor: help; border-bottom: 1px dotted;" title="jako Sun Studio Polska">06.02.2009</span> | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | |||
| ''[[Gwiezdny zaprzęg]]'' | |||
| <span style="cursor: help; border-bottom: 1px dotted;" title="jako Sun Studio Polska">16.02.2009</span> | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | |||
| ''[[Hannah Montana. Film]]'' | |||
| <span style="cursor: help; border-bottom: 1px dotted;" title="jako Sun Studio Polska">17.04.2009</span> | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | |||
| ''[[Góra Czarownic]]'' | |||
| <span style="cursor: help; border-bottom: 1px dotted;" title="jako Sun Studio Polska">01.05.2009</span> | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | |||
| ''[[Program ochrony Księżniczek]]'' | |||
| <span style="cursor: help; border-bottom: 1px dotted;" title="jako Sun Studio Polska">20.06.2009</span> | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | |||
| ''[[Załoga G]]'' | |||
| <span style="cursor: help; border-bottom: 1px dotted;" title="jako Sun Studio Polska">14.08.2009</span> | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | |||
| ''[[Tatastrofa]]'' | |||
| <span style="cursor: help; border-bottom: 1px dotted;" title="jako Sun Studio Polska">10.10.2009</span> | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | |||
| ''[[Świat nonsensów u Stevensów (film)|Świat nonsensów u Stevensów]]'' | |||
| <span style="cursor: help; border-bottom: 1px dotted;" title="jako Sun Studio Polska">24.10.2009</span> | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | |||
| ''[[Czarodzieje z Waverly Place: Film]]'' | |||
| <span style="cursor: help; border-bottom: 1px dotted;" title="jako Sun Studio Polska">31.10.2009</span> | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | |||
| ''[[Wirtualny ideał]]'' | |||
| <span style="cursor: help; border-bottom: 1px dotted;" title="jako Sun Studio Polska">14.11.2009</span> | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | |||
| ''[[Mikołajek]]'' | |||
| 04.12.2009 | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | |||
| ''[[Świąteczne psiaki]]'' | |||
| <span style="cursor: help; border-bottom: 1px dotted;" title="jako Sun Studio Polska">04.12.2009</span> | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | |||
| ''[[Książę i Żebrak - Hollywoodzka opowieść]]'' | |||
| 06.12.2009 | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | |||
| ''[[Leć, leć w przestworza]]'' | |||
| <span style="cursor: help; border-bottom: 1px dotted;" title="jako Sun Studio Polska">06.12.2009</span> | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | |||
| ''[[Johnny Tsunami]]'' | |||
| <span style="cursor: help; border-bottom: 1px dotted;" title="jako Sun Studio Polska">09.01.2010</span> | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | |||
| ''[[Pieskie życie]]'' | |||
| <span style="cursor: help; border-bottom: 1px dotted;" title="jako Sun Studio Polska">13.02.2010</span> | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | |||
| ''[[Irlandzkie szczęście]]'' | |||
| <span style="cursor: help; border-bottom: 1px dotted;" title="jako Sun Studio Polska">27.03.2010</span> | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | |||
| ''[[Randka z gwiazdą]]'' | |||
|01.05.2010 | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | |||
| ''[[Metamorfoza]]'' | |||
| <span style="cursor: help; border-bottom: 1px dotted;" title="jako Sun Studio Polska">15.05.2010</span> | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | |||
| ''[[Czarodziejka Lili: Smok i magiczna księga]]'' | |||
|28.05.2010 | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | |||
| ''[[Chłopięca przyjaźń]]'' | |||
| <span style="cursor: help; border-bottom: 1px dotted;" title="jako Sun Studio Polska">13.06.2010</span> | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | |||
| ''[[Czytaj i płacz]]'' | |||
|30.08.2010 | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | |||
| ''[[Camp Rock 2: Wielki finał]]'' | |||
|18.09.2010 | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | |||
| ''[[Miasteczko Halloween (film 1998)|Miasteczko Halloween]]'' | |||
|30.10.2010 | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | |||
| ''[[Miasteczko Halloween: Zemsta Kalabara]]'' | |||
|31.10.2010 | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | |||
| ''[[Przyjaciel świętego Mikołaja]]'' | |||
|12.11.2010 | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | |||
| ''[[Brat zastępowy]]'' | |||
|27.11.2010 | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | |||
| ''[[Księżniczka na lodzie]]'' | |||
|05.12.2010 | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | |||
| ''[[Harriet szpieguje: Wojna blogów]]'' | |||
|18.12.2010 | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | |||
| ''[[Szesnaście życzeń]]'' | |||
|24.12.2010 | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | |||
| ''[[Dwanaście okrążeń]]'' | |||
|28.12.2010 | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | |||
| ''[[Cheetah Girls 2]]'' | |||
|15.01.2011 | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | |||
| ''[[Cziłała z Beverly Hills 2]]'' | |||
|04.02.2011 | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | |||
| ''[[Liceum Avalon]]'' | |||
|19.02.2011 | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | |||
| ''[[I bądź tu mądra]]'' | |||
|06.03.2011 | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | |||
| ''[[Dwiedźmy]]'' | |||
|15.03.2011 | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | |||
| ''[[Magiczny duet 2]]'' | |||
|02.04.2011 | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | |||
| ''[[Weź Tubę na próbę]]'' | |||
|30.04.2011 | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | |||
| ''[[Randka z wampirem]]'' | |||
|13.05.2011 | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | |||
| ''[[Lemoniada Gada]]'' | |||
|14.05.2011 | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | |||
| ''[[Zostać koszykarką]]'' | |||
| <span style="cursor: help; border-bottom: 1px dotted;" title="jako Sun Studio Polska">27.06.2011</span> | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | |||
| ''[[Gwiezdne wojny: Część IV – Nowa nadzieja]]'' | |||
|16.09.2011 | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | |||
| ''[[Gwiezdne wojny: Część V – Imperium kontratakuje]]'' | |||
|16.09.2011 | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | |||
| ''[[Gwiezdne wojny: Część VI – Powrót Jedi]]'' | |||
|16.09.2011 | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | |||
| ''[[Moja niania jest wampirem (film)|Moja niania jest wampirem]]'' | |||
|08.10.2011 | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | |||
| ''[[Giganci ze stali]]'' | |||
|14.10.2011 | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | |||
| ''[[Strachy na psiaki]]'' | |||
|28.10.2011 | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | |||
| ''[[Mali agenci: Wyścig z czasem]]'' | |||
|18.11.2011 | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | |||
| ''[[Powodzenia, Charlie: Szerokiej drogi]]'' | |||
|17.12.2011 | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | |||
| ''[[Nie ma to jak bliźniaki: Film]]'' | |||
|18.12.2011 | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | |||
| ''[[Wymarzony luzer]]'' | |||
|11.02.2012 | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | |||
| ''[[Nie-przyjaciele]]'' | |||
== Linki zewnętrzne == | == Linki zewnętrzne == | ||
* {{Wikipedia||''SDI Media Polska''}} | * {{Wikipedia||''SDI Media Polska''}} | ||
Wersja z 22:41, 11 sie 2021
SDI Media Polska (dawniej Sun Studio Polska) – polski oddział duńskiego studia dubbingowego SDI Media, utworzony w maju 2006 roku. Dysponuje obecnie czterema studiami dubbingowymi oraz pięcioma studiami lektorskimi. Firma ma swoją siedzibę ma w Warszawie przy ulicy Wołoskiej 7 (Budynek "Mars", klatka "C").
Główni klienci studia
|
Telewizje:
|
Dystrybutorzy filmowi: |
Kadra
Dubbing
Filmy fabularne
Filmy animowane
Filmy dokumentalne
| № | Tytuł | Premiera |
|---|---|---|
| 001 | Violetta: Podróż | 09.10.2015 |
Seriale animowane
Seriale fabularne
Programy
| № | Tytuł | Premiera |
|---|---|---|
| 000 | Disney Channel Games | 27.01.2007 |
| 000 | Disney’s Friends for Change Games | 24.10.2011 |
| 000 | Księżniczki Disneya: Królewska ceremonia | 07.04.2012 |
| 000 | Art Attack | 12.2012 |
| 000 | Wkręty z górnej półki | 12.01.2013 |
| 000 | Kod 9 | 11.05.2013 |
| 000 | Minnie and You | 30.05.2013 |
| 000 | Rysuj i graj | 11.05.2014 |
| 000 | Japanizi Gonić Gonić Gong | 04.08.2014 |
| 000 | Violetta: Koncert | 13.09.2014 |
| 000 | Blog kulinarny Angie | 21.10.2014 |
| 000 | Następcy: No to jazda | 2015 |
| 000 | Kolejny tydzień w Cartoon | 04.12.2016 |
| 000 | Descendants 2: It's Going Down | 2017 |
| 000 | Wkręceni-nakręceni | 27.03.2017 |
| 000 | Mega, Mega, Mega, Mega Cartoon Network Show | 09.04.2017 |
| 000 | Toony Tube | 28.07.2018 |
Linki zewnętrzne
- SDI Media Polska w polskiej Wikipedii
- Oficjalna strona internetowa SDI MEDIA GROUP
