Disney+: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
m uzupełnienie |
m uzupełnienie |
||
| Linia 1183: | Linia 1183: | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|130 | | bgcolor="#CCE2FF"|130 | ||
| ''[[Śpiewam, co myślę]]'' | |||
| [[Iyuno|IYUNO•SDI GROUP]] | |||
| <span style="cursor: help; border-bottom: 1px dotted;" title="W Polsce niedostępny>2022</span> | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|131 | |||
| ''[[Spidey i super-kumple]]'' | | ''[[Spidey i super-kumple]]'' | ||
| [[Iyuno|IYUNO•SDI GROUP / IYUNO POLSKA]] | | [[Iyuno|IYUNO•SDI GROUP / IYUNO POLSKA]] | ||
| 04.01.2023 | | 04.01.2023 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|132 | ||
| ''[[Lellobee|Farma Lellobee]]'' | | ''[[Lellobee|Farma Lellobee]]'' | ||
| [[VSI Warsaw|VSI WARSAW]] | | [[VSI Warsaw|VSI WARSAW]] | ||
| 01.02.2023 | | 01.02.2023 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|133 | ||
| ''[[Miki i ja]]'' | | ''[[Miki i ja]]'' | ||
| [[Iyuno|IYUNO POLSKA]] | | [[Iyuno|IYUNO POLSKA]] | ||
| <span style="cursor: help; border-bottom: 1px dotted;" title="W Polsce dostępny od 02.04.2025>02.02.2023</span> | | <span style="cursor: help; border-bottom: 1px dotted;" title="W Polsce dostępny od 02.04.2025>02.02.2023</span> | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|134 | ||
| ''[[Straż ekipa]]'' | | ''[[Straż ekipa]]'' | ||
| [[Iyuno|IYUNO•SDI GROUP / IYUNO POLSKA]] | | [[Iyuno|IYUNO•SDI GROUP / IYUNO POLSKA]] | ||
| <span style="cursor: help; border-bottom: 1px dotted;" title="W Polsce dostępny od 17.01.2024>10.02.2023</span> | | <span style="cursor: help; border-bottom: 1px dotted;" title="W Polsce dostępny od 17.01.2024>10.02.2023</span> | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|135 | ||
| ''[[Moon Girl i Diabelski Dinozaur]]'' | | ''[[Moon Girl i Diabelski Dinozaur]]'' | ||
| [[Iyuno|IYUNO POLSKA]] | | [[Iyuno|IYUNO POLSKA]] | ||
| <span style="cursor: help; border-bottom: 1px dotted;" title="W Polsce dostępny od 02.10.2024>22.02.2023</span> | | <span style="cursor: help; border-bottom: 1px dotted;" title="W Polsce dostępny od 02.10.2024>22.02.2023</span> | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|136 | ||
| ''[[Chomi i Greta]]'' | | ''[[Chomi i Greta]]'' | ||
| [[Iyuno|IYUNO POLSKA]] | | [[Iyuno|IYUNO POLSKA]] | ||
| <span style="cursor: help; border-bottom: 1px dotted;" title="W Polsce dostępny od 01.01.2025>07.03.2023</span> | | <span style="cursor: help; border-bottom: 1px dotted;" title="W Polsce dostępny od 01.01.2025>07.03.2023</span> | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|137 | ||
| ''[[Świnka Peppa]]'' | | ''[[Świnka Peppa]]'' | ||
| <!--[[GMC STUDIO]]/TELEWIZJA POLSKA S.A.--> | | <!--[[GMC STUDIO]]/TELEWIZJA POLSKA S.A.--> | ||
| 08.03.2023 | | 08.03.2023 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|138 | ||
| ''[[Gwiezdne wojny: Przygody młodych Jedi]]'' | | ''[[Gwiezdne wojny: Przygody młodych Jedi]]'' | ||
| [[Iyuno|IYUNO POLSKA]] | | [[Iyuno|IYUNO POLSKA]] | ||
| 26.04.2023 | | 26.04.2023 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|139 | ||
| ''[[Gwiazdozbiór Fineasza i Ferba]]'' | | ''[[Gwiazdozbiór Fineasza i Ferba]]'' | ||
| [[Iyuno|SDI MEDIA POLSKA]] | | [[Iyuno|SDI MEDIA POLSKA]] | ||
| <span style="cursor: help; border-bottom: 1px dotted;" title="W Polsce niedostępny>??.??.????</span> | | <span style="cursor: help; border-bottom: 1px dotted;" title="W Polsce niedostępny>??.??.????</span> | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|140 | ||
| ''[[Kizazi Moto: Generacja ognia]]'' | | ''[[Kizazi Moto: Generacja ognia]]'' | ||
| [[Studio Sonica|SONICA]] | | [[Studio Sonica|SONICA]] | ||
| 05.07.2023 | | 05.07.2023 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|141 | ||
| ''[[Potężne Kaczory (serial animowany)|Potężne Kaczory]]'' | | ''[[Potężne Kaczory (serial animowany)|Potężne Kaczory]]'' | ||
| [[Iyuno|IYUNO•SDI GROUP]] | | [[Iyuno|IYUNO•SDI GROUP]] | ||
| <span style="cursor: help; border-bottom: 1px dotted;" title="W Polsce niedostępny>01.08.2023</span> | | <span style="cursor: help; border-bottom: 1px dotted;" title="W Polsce niedostępny>01.08.2023</span> | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|142 | ||
| ''[[Kiff]]'' | | ''[[Kiff]]'' | ||
| [[Iyuno|IYUNO POLSKA]] | | [[Iyuno|IYUNO POLSKA]] | ||
| <span style="cursor: help; border-bottom: 1px dotted;" title="W Polsce dostępny od 11.12.2024>09.08.2023</span> | | <span style="cursor: help; border-bottom: 1px dotted;" title="W Polsce dostępny od 11.12.2024>09.08.2023</span> | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|143 | ||
| ''[[Kiya i mistrzowie z Kimoja]]'' | | ''[[Kiya i mistrzowie z Kimoja]]'' | ||
| [[Iyuno|IYUNO POLSKA]] | | [[Iyuno|IYUNO POLSKA]] | ||
| <span style="cursor: help; border-bottom: 1px dotted;" title="W Polsce dostępny od 06.08.2025>03.09.2023</span> | | <span style="cursor: help; border-bottom: 1px dotted;" title="W Polsce dostępny od 06.08.2025>03.09.2023</span> | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|144 | ||
| ''[[Eureka!]]'' | | ''[[Eureka!]]'' | ||
| [[Iyuno|IYUNO•SDI GROUP / IYUNO POLSKA]] | | [[Iyuno|IYUNO•SDI GROUP / IYUNO POLSKA]] | ||
| 01.11.2023 | | 01.11.2023 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|145 | ||
| ''[[Superkoty]]'' | | ''[[Superkoty]]'' | ||
| [[Iyuno|IYUNO POLSKA]] | | [[Iyuno|IYUNO POLSKA]] | ||
| <span style="cursor: help; border-bottom: 1px dotted;" title="W Polsce dostępny od 06.11.2024>??.??.2023</span> | | <span style="cursor: help; border-bottom: 1px dotted;" title="W Polsce dostępny od 06.11.2024>??.??.2023</span> | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|146 | ||
| ''[[Czarodziejska cukiernia Alicji]]'' | | ''[[Czarodziejska cukiernia Alicji]]'' | ||
| [[Iyuno|IYUNO•SDI GROUP / IYUNO POLSKA]] | | [[Iyuno|IYUNO•SDI GROUP / IYUNO POLSKA]] | ||
| <span style="cursor: help; border-bottom: 1px dotted;" title="W Polsce dostępny od 15.01.2025>??.??.2023</span> | | <span style="cursor: help; border-bottom: 1px dotted;" title="W Polsce dostępny od 15.01.2025>??.??.2023</span> | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|147 | ||
| ''[[Psia brygada]]'' | | ''[[Psia brygada]]'' | ||
| [[Iyuno|IYUNO POLSKA]] | | [[Iyuno|IYUNO POLSKA]] | ||
| <span style="cursor: help; border-bottom: 1px dotted;" title="W Polsce niedostępny>20.12.2023</span> | | <span style="cursor: help; border-bottom: 1px dotted;" title="W Polsce niedostępny>20.12.2023</span> | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|148 | ||
| ''[[Dziewczyna, chłopak, itd.]]'' | | ''[[Dziewczyna, chłopak, itd.]]'' | ||
| [[Iyuno|IYUNO•SDI GROUP / IYUNO POLSKA]] | | [[Iyuno|IYUNO•SDI GROUP / IYUNO POLSKA]] | ||
| <span style="cursor: help; border-bottom: 1px dotted;" title="W Polsce dostępny od 17.01.2024>21.12.2023</span> | | <span style="cursor: help; border-bottom: 1px dotted;" title="W Polsce dostępny od 17.01.2024>21.12.2023</span> | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|149 | ||
| ''[[Iwájú]]'' | | ''[[Iwájú]]'' | ||
| [[Iyuno|IYUNO POLSKA]] | | [[Iyuno|IYUNO POLSKA]] | ||
| <span style="cursor: help; border-bottom: 1px dotted;" title="W Polsce dostępny od 10.04.2024>28.02.2024</span> | | <span style="cursor: help; border-bottom: 1px dotted;" title="W Polsce dostępny od 10.04.2024>28.02.2024</span> | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|150 | ||
| ''[[X-Men '97|X-Men ’97]]'' | | ''[[X-Men '97|X-Men ’97]]'' | ||
| [[Iyuno|YUNO POLSKA]] | | [[Iyuno|YUNO POLSKA]] | ||
| 20.03.2024 | | 20.03.2024 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|151 | ||
| ''[[Gwiezdne wojny: Opowieści z Imperium]]'' | | ''[[Gwiezdne wojny: Opowieści z Imperium]]'' | ||
| [[Iyuno|IYUNO POLSKA]] | | [[Iyuno|IYUNO POLSKA]] | ||
| 04.05.2024 | | 04.05.2024 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|152 | ||
| ''[[Ariel|Ariel / Opowieści Ariel]]'' | | ''[[Ariel|Ariel / Opowieści Ariel]]'' | ||
| [[Iyuno|IYUNO POLSKA]] | | [[Iyuno|IYUNO POLSKA]] | ||
| <span style="cursor: help; border-bottom: 1px dotted;" title="W Polsce dostępny od 25.12.2024>18.06.2024</span> | | <span style="cursor: help; border-bottom: 1px dotted;" title="W Polsce dostępny od 25.12.2024>18.06.2024</span> | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|153 | ||
| ''[[Dronersi]]'' | | ''[[Dronersi]]'' | ||
| [[Iyuno|IYUNO POLSKA]] | | [[Iyuno|IYUNO POLSKA]] | ||
| 10.07.2024 | | 10.07.2024 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|154 | ||
| ''[[Hailey w akcji!]]'' | | ''[[Hailey w akcji!]]'' | ||
| [[Iyuno|IYUNO POLSKA]] | | [[Iyuno|IYUNO POLSKA]] | ||
| <span style="cursor: help; border-bottom: 1px dotted;" title="W Polsce niedostępny>07.2024</span> | | <span style="cursor: help; border-bottom: 1px dotted;" title="W Polsce niedostępny>07.2024</span> | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|155 | ||
| ''[[LEGO Pixar: BrickToons]]'' | | ''[[LEGO Pixar: BrickToons]]'' | ||
| [[Iyuno|IYUNO POLSKA]] | | [[Iyuno|IYUNO POLSKA]] | ||
| 04.09.2024 | | 04.09.2024 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|156 | ||
| ''[[LEGO Gwiezdne wojny: Odbuduj Galaktykę]]'' | | ''[[LEGO Gwiezdne wojny: Odbuduj Galaktykę]]'' | ||
| [[Iyuno|IYUNO POLSKA]] | | [[Iyuno|IYUNO POLSKA]] | ||
| 13.09.2024 | | 13.09.2024 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|157 | ||
| ''[[Autobus Buster]]'' | | ''[[Autobus Buster]]'' | ||
| [[VSI Warsaw|VSI]] | | [[VSI Warsaw|VSI]] | ||
| 02.10.2024 | | 02.10.2024 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|158 | ||
| ''[[Warsztat Gekona]]'' | | ''[[Warsztat Gekona]]'' | ||
| [[Mastergroove Studios|MASTERGROOVE STUDIOS]] | | [[Mastergroove Studios|MASTERGROOVE STUDIOS]] | ||
| 02.10.2024 | | 02.10.2024 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|159 | ||
| ''[[Om Nom Stories]]'' | | ''[[Om Nom Stories]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 05.10.2024 | | 05.10.2024 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|160 | ||
| ''[[Świąteczne opowieści Mikiego]]'' | | ''[[Świąteczne opowieści Mikiego]]'' | ||
| [[Iyuno|IYUNO POLSKA]] | | [[Iyuno|IYUNO POLSKA]] | ||
| <span style="cursor: help; border-bottom: 1px dotted;" title="W Polsce niedostępny>2024</span> | | <span style="cursor: help; border-bottom: 1px dotted;" title="W Polsce niedostępny>2024</span> | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|161 | ||
| ''[[Myszka Miki i straszne opowieści!]]'' | | ''[[Myszka Miki i straszne opowieści!]]'' | ||
| [[Iyuno|IYUNO POLSKA]] | | [[Iyuno|IYUNO POLSKA]] | ||
| <span style="cursor: help; border-bottom: 1px dotted;" title="W Polsce niedostępny>2024</span> | | <span style="cursor: help; border-bottom: 1px dotted;" title="W Polsce niedostępny>2024</span> | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|162 | ||
| ''[[Kuzyni]]'' | | ''[[Kuzyni]]'' | ||
| [[Iyuno|IYUNO POLSKA]] | | [[Iyuno|IYUNO POLSKA]] | ||
| <span style="cursor: help; border-bottom: 1px dotted;" title="W Polsce niedostępny>18.10.2024</span> | | <span style="cursor: help; border-bottom: 1px dotted;" title="W Polsce niedostępny>18.10.2024</span> | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|163 | ||
| ''[[Wytwórnia filmowa Śpioch]]'' | | ''[[Wytwórnia filmowa Śpioch]]'' | ||
| [[Iyuno|IYUNO POLSKA]] | | [[Iyuno|IYUNO POLSKA]] | ||
| 11.12.2024 | | 11.12.2024 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|164 | ||
| ''[[Spider-Man: Przyjazny pająk z sąsiedztwa]]'' | | ''[[Spider-Man: Przyjazny pająk z sąsiedztwa]]'' | ||
| [[Iyuno|IYUNO POLSKA]] | | [[Iyuno|IYUNO POLSKA]] | ||
| 29.01.2025 | | 29.01.2025 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|165 | ||
| ''[[Niepokonani]]'' | | ''[[Niepokonani]]'' | ||
| [[Iyuno|IYUNO POLSKA]] | | [[Iyuno|IYUNO POLSKA]] | ||
| 19.02.2025 | | 19.02.2025 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|166 | ||
| ''[[Gwiezdne wojny: Opowieści z Podziemi]]'' | | ''[[Gwiezdne wojny: Opowieści z Podziemi]]'' | ||
| [[Iyuno|IYUNO POLSKA]] | | [[Iyuno|IYUNO POLSKA]] | ||
| 04.05.2025 | | 04.05.2025 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|167 | ||
| ''[[Iron Man i super ekipa|Iron Man i super ekipa na krótko]]'' | | ''[[Iron Man i super ekipa|Iron Man i super ekipa na krótko]]'' | ||
| [[Iyuno|IYUNO POLSKA]] | | [[Iyuno|IYUNO POLSKA]] | ||
| <span style="cursor: help; border-bottom: 1px dotted;" title="W Polsce niedostępny>15.07.2025</span> | | <span style="cursor: help; border-bottom: 1px dotted;" title="W Polsce niedostępny>15.07.2025</span> | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|168 | ||
| ''[[Klub przyjaciół Myszki Miki+]]'' | | ''[[Klub przyjaciół Myszki Miki+]]'' | ||
| [[Iyuno|IYUNO POLSKA]] | | [[Iyuno|IYUNO POLSKA]] | ||
| 22.07.2025 | | 22.07.2025 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|169 | ||
| ''[[Oczy Wakandy]]'' | | ''[[Oczy Wakandy]]'' | ||
| [[Iyuno|IYUNO POLSKA]] | | [[Iyuno|IYUNO POLSKA]] | ||
| 01.08.2025 | | 01.08.2025 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|170 | ||
| ''[[Iron Man i super ekipa]]'' | | ''[[Iron Man i super ekipa]]'' | ||
| [[Iyuno|IYUNO POLSKA]] | | [[Iyuno|IYUNO POLSKA]] | ||
Wersja z 10:31, 12 sie 2025
Disney+
| |
|---|---|
| Start platformy | 14 czerwca 2022 |
Disney+ – amerykańska platforma umożliwiająca oglądanie filmów i seriali poprzez media strumieniowe, dostępna w 106 krajach na świecie. Oficjalny start platformy w Polsce miał miejsce 14 czerwca 2022 roku.
23 lutego 2021 roku w powyższych krajach pojawiła się marka Star posiadająca w ofercie produkcje dla starszych widzów.
Disney+
Seriale fabularne
Seriale animowane
Filmy fabularne
Filmy animowane
Filmy krótkometrażowe[2]
Programy
| № | Tytuł | Studio dubbingowe | Premiera na Disney+ |
|---|---|---|---|
| 001 | Wyprawa | IYUNO•SDI GROUP | 11.05.2022 |
| 002 | Księżniczki Disneya – remiks: Wielkie Święto Księżniczek | IYUNO•SDI GROUP | 24.06.2022 |
| 003 | Misja Disney: Poszukiwacze świątecznej magii | IYUNO•SDI GROUP | 21.07.2022 |
| 004 | Spring Shorts-tacular with The Ghost and Molly McGee | IYUNO | 02.04.2023 |
| 005 | ZOMBI-Thon with Big City Greens | IYUNO | 02.08.2023 |
| 006 | Gwiazdka z Greenami w wielkim mieście | IYUNO | 09.11.2023 |
Star
Filmy fabularne
| № | Tytuł | Studio dubbingowe | Premiera na Star |
|---|---|---|---|
| 001 | Alita: Battle Angel | STUDIO SONICA / MAFILM AUDIO | 23.02.2021 |
| 002 | Deadpool 2 | STUDIO SONICA / MAFILM AUDIO | 23.02.2021 |
| 003 | Dzień Niepodległości: Odrodzenie | STUDIO SONICA / MAFILM AUDIO | 23.02.2021 |
| 004 | Exodus: Bogowie i królowie | STUDIO SONICA / MAFILM AUDIO | 23.02.2021 |
| 005 | Logan: Wolverine | STUDIO SONICA / MAFILM AUDIO | 23.02.2021 |
| 006 | Mroczne umysły | STUDIO SONICA / MAFILM AUDIO | 23.02.2021 |
| 007 | Predator | STUDIO SONICA / MAFILM AUDIO | 23.02.2021 |
| 008 | Terminator: Mroczne przeznaczenie | STUDIO SONICA | 23.02.2021 |
| 009 | Więzień labiryntu: Lek na śmierć | STUDIO SONICA / MAFILM AUDIO | 23.02.2021 |
| 010 | Życie Pi | STUDIO SONICA / MAFILM AUDIO | 23.02.2021 |
Filmy animowane
| № | Tytuł | Studio dubbingowe | Premiera na Star |
|---|---|---|---|
| 001 | Titan – Nowa Ziemia | SUN STUDIO DANIA | 23.02.2021 |
Przypisy
Linki zewnętrzne
- Disney+ w polskiej Wikipedii
