Disney+: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
m uzupełnienie |
m uzupełnienie |
||
| (Nie pokazano 3 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
| Linia 399: | Linia 399: | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|077 | | bgcolor="#CCE2FF"|077 | ||
| ''[[Ultra Viola i Czarny Skorpion]]'' | | ''[[Ultra Viola i Czarny Skorpion]]'' | ||
| [[ | | [[Iyuno|IYUNO•SDI GROUP]] | ||
| <span style="cursor: help; border-bottom: 1px dotted;" title="W Polsce niedostępny>12.11.2022</span> | | <span style="cursor: help; border-bottom: 1px dotted;" title="W Polsce niedostępny>12.11.2022</span> | ||
|- | |- | ||
| Linia 414: | Linia 414: | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|080 | | bgcolor="#CCE2FF"|080 | ||
| ''[[Zgrany zespół]]'' | | ''[[Zgrany zespół]]'' | ||
| [[ | | [[Iyuno|IYUNO•SDI GROUP]] | ||
| 08.12.2022 | | 08.12.2022 | ||
|- | |- | ||
| Linia 1345: | Linia 1345: | ||
| ''[[Kuzyni]]'' | | ''[[Kuzyni]]'' | ||
| [[Iyuno|IYUNO POLSKA]] | | [[Iyuno|IYUNO POLSKA]] | ||
| <span style="cursor: help; border-bottom: 1px dotted;" title="W Polsce | | <span style="cursor: help; border-bottom: 1px dotted;" title="W Polsce dostępny od 29.10.2025>18.10.2024</span> | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|163 | | bgcolor="#CCE2FF"|163 | ||
| Linia 1391: | Linia 1391: | ||
| [[Iyuno|IYUNO POLSKA]] | | [[Iyuno|IYUNO POLSKA]] | ||
| 12.08.2025 | | 12.08.2025 | ||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|172 | |||
| ''[[Marvel Zombi]]'' | |||
| [[Iyuno|IYUNO POLSKA]] | |||
| 24.09.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|173 | |||
| ''[[Little Angel]]'' | |||
| | |||
| 30.09.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|174 | |||
| ''[[CoComelon Animal Time]]'' | |||
| <!--[[Iyuno|IYUNO POLSKA]]--> | |||
| 01.11.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|175 | |||
| ''[[Fortnite x The Simpsons]]'' | |||
| [[Iyuno|IYUNO POLSKA]] | |||
| 01.11.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|176 | |||
| ''[[LEGO Marvel Avengers: Szalone historie]]'' | |||
| [[Iyuno|IYUNO POLSKA]] | |||
| 14.11.2025 | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
| Linia 2531: | Linia 2556: | ||
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 16.07.2025 | | 16.07.2025 | ||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|227 | |||
| ''[[Thunderbolts*]]'' | |||
| [[Iyuno|IYUNO POLSKA]] | |||
| 27.08.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|228 | |||
| ''[[Lilo i Stich (film 2025)|Lilo i Stich]]'' | |||
| [[Iyuno|IYUNO POLSKA]] | |||
| 03.09.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|229 | |||
| ''[[Grinch: Świąt nie będzie]]'' | |||
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | |||
| 01.11.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|230 | |||
| ''[[Fantastyczna 4: Pierwsze kroki]]'' | |||
| [[Iyuno|IYUNO POLSKA]] | |||
| 03.11.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|231 | |||
| ''[[Zakręcony piątek 2]]'' | |||
| [[Iyuno|IYUNO POLSKA]] | |||
| 12.11.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|232 | |||
| ''[[Jonas Brothers: Zdążyć na Święta]]'' | |||
| [[Iyuno|IYUNO POLSKA]] | |||
| 14.11.2025 | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
| Linia 3398: | Linia 3453: | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|172 | | bgcolor="#CCE2FF"|172 | ||
| ''[[LEGO Disney Księżniczka | | ''[[LEGO Disney Księżniczka: Złoczyńcy w natarciu!]]'' | ||
| [[Iyuno|IYUNO POLSKA]] | | [[Iyuno|IYUNO POLSKA]] | ||
| 25.08.2025 | | 25.08.2025 | ||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|173 | |||
| ''[[Elio]]'' | |||
| [[Iyuno|IYUNO POLSKA]] | |||
| 17.09.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|174 | |||
| ''[[LEGO Kraina lodu: Nalot maskonurów]]'' | |||
| [[Iyuno|IYUNO POLSKA]] | |||
| 24.10.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|175 | |||
| ''[[Świąteczna opowieść: Nasze najlepsze święta]]'' | |||
| | |||
| 10.11.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|176 | |||
| ''[[Jednostka przygotowawcza – Operacja: Śnieżna Kula]]'' | |||
| [[Iyuno|IYUNO POLSKA]] | |||
| 28.11.2025 | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Aktualna wersja na dzień 14:59, 28 lis 2025
Disney+
| |
|---|---|
| Start platformy | 14 czerwca 2022 |
Disney+ – amerykańska platforma umożliwiająca oglądanie filmów i seriali poprzez media strumieniowe, dostępna w 106 krajach na świecie. Oficjalny start platformy w Polsce miał miejsce 14 czerwca 2022 roku.
23 lutego 2021 roku w powyższych krajach pojawiła się marka Star posiadająca w ofercie produkcje dla starszych widzów.
Disney+
Seriale fabularne
Seriale animowane
Filmy fabularne
Filmy animowane
Filmy krótkometrażowe[2]
Programy
| № | Tytuł | Studio dubbingowe | Premiera na Disney+ |
|---|---|---|---|
| 001 | Wyprawa | IYUNO•SDI GROUP | 11.05.2022 |
| 002 | Księżniczki Disneya – remiks: Wielkie Święto Księżniczek | IYUNO•SDI GROUP | 24.06.2022 |
| 003 | Misja Disney: Poszukiwacze świątecznej magii | IYUNO•SDI GROUP | 21.07.2022 |
| 004 | Spring Shorts-tacular with The Ghost and Molly McGee | IYUNO | 02.04.2023 |
| 005 | ZOMBI-Thon with Big City Greens | IYUNO | 02.08.2023 |
| 006 | Gwiazdka z Greenami w wielkim mieście | IYUNO | 09.11.2023 |
Star
Filmy fabularne
| № | Tytuł | Studio dubbingowe | Premiera na Star |
|---|---|---|---|
| 001 | Alita: Battle Angel | STUDIO SONICA / MAFILM AUDIO | 23.02.2021 |
| 002 | Deadpool 2 | STUDIO SONICA / MAFILM AUDIO | 23.02.2021 |
| 003 | Dzień Niepodległości: Odrodzenie | STUDIO SONICA / MAFILM AUDIO | 23.02.2021 |
| 004 | Exodus: Bogowie i królowie | STUDIO SONICA / MAFILM AUDIO | 23.02.2021 |
| 005 | Logan: Wolverine | STUDIO SONICA / MAFILM AUDIO | 23.02.2021 |
| 006 | Mroczne umysły | STUDIO SONICA / MAFILM AUDIO | 23.02.2021 |
| 007 | Predator | STUDIO SONICA / MAFILM AUDIO | 23.02.2021 |
| 008 | Terminator: Mroczne przeznaczenie | STUDIO SONICA | 23.02.2021 |
| 009 | Więzień labiryntu: Lek na śmierć | STUDIO SONICA / MAFILM AUDIO | 23.02.2021 |
| 010 | Życie Pi | STUDIO SONICA / MAFILM AUDIO | 23.02.2021 |
Filmy animowane
| № | Tytuł | Studio dubbingowe | Premiera na Star |
|---|---|---|---|
| 001 | Titan – Nowa Ziemia | SUN STUDIO DANIA | 23.02.2021 |
Przypisy
Linki zewnętrzne
- Disney+ w polskiej Wikipedii
