CDA Premium: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
| Linia 665: | Linia 665: | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|131 | | bgcolor="#CCE2FF"|131 | ||
''[[Misiek i chiński skarb]]'' | |||
| [[Studio PRL|STUDIO PRL]] | |||
| 01.04.2022 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|132 | |||
| ''[[O czym marzą zwierzęta]]'' | | ''[[O czym marzą zwierzęta]]'' | ||
| [[Studio PRL|STUDIO PRL]] | | [[Studio PRL|STUDIO PRL]] | ||
| 03.04.2022 | | 03.04.2022 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|133 | ||
| ''[[Elfinki]]'' | | ''[[Elfinki]]'' | ||
| [[Studio Publishing|STUDIO PUBLISHING]] | | [[Studio Publishing|STUDIO PUBLISHING]] | ||
| 05.04.2022 | | 05.04.2022 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|134 | ||
| ''[[My Little Pony: Equestria Girls (serial)|My Little Pony: Equestria Girls: Świąteczne niespodzianki]]'' | | ''[[My Little Pony: Equestria Girls (serial)|My Little Pony: Equestria Girls: Świąteczne niespodzianki]]'' | ||
| [[Iyuno|SDI MEDIA POLSKA]] | | [[Iyuno|SDI MEDIA POLSKA]] | ||
| 07.06.2022 | | 07.06.2022 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|135 | ||
| ''[[My Little Pony: Equestria Girls (serial)|My Little Pony: Equestria Girls: Majówka]]'' | | ''[[My Little Pony: Equestria Girls (serial)|My Little Pony: Equestria Girls: Majówka]]'' | ||
| [[Iyuno|SDI MEDIA POLSKA]] | | [[Iyuno|SDI MEDIA POLSKA]] | ||
| 08.06.2022 | | 08.06.2022 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|136 | ||
| ''[[My Little Pony: Equestria Girls (serial)|My Little Pony: Equestria Girls: Wejściówka na backstage]]'' | | ''[[My Little Pony: Equestria Girls (serial)|My Little Pony: Equestria Girls: Wejściówka na backstage]]'' | ||
| [[Iyuno|SDI MEDIA POLSKA]] | | [[Iyuno|SDI MEDIA POLSKA]] | ||
| 08.06.2022 | | 08.06.2022 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|137 | ||
| ''[[My Little Pony: Tęczowa wyprawa]]'' | | ''[[My Little Pony: Tęczowa wyprawa]]'' | ||
| [[Iyuno|SDI MEDIA POLSKA]] | | [[Iyuno|SDI MEDIA POLSKA]] | ||
| 08.06.2022 | | 08.06.2022 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|138 | ||
| ''[[My Little Pony: Equestria Girls (serial)|My Little Pony: Equestria Girls: Zapomniana przyjaźń]]'' | | ''[[My Little Pony: Equestria Girls (serial)|My Little Pony: Equestria Girls: Zapomniana przyjaźń]]'' | ||
| [[Iyuno|SDI MEDIA POLSKA]] | | [[Iyuno|SDI MEDIA POLSKA]] | ||
| 09.06.2022 | | 09.06.2022 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|139 | ||
| ''[[My Little Pony: Equestria Girls - Rainbow Rocks]]'' | | ''[[My Little Pony: Equestria Girls - Rainbow Rocks]]'' | ||
| [[Iyuno|SDI MEDIA POLSKA]] | | [[Iyuno|SDI MEDIA POLSKA]] | ||
| 09.06.2022 | | 09.06.2022 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|140 | ||
| ''[[My Little Pony: Equestria Girls - Igrzyska Przyjaźni]]'' | | ''[[My Little Pony: Equestria Girls - Igrzyska Przyjaźni]]'' | ||
| [[Iyuno|SDI MEDIA POLSKA]] | | [[Iyuno|SDI MEDIA POLSKA]] | ||
| 09.06.2022 | | 09.06.2022 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|141 | ||
| ''[[My Little Pony: Equestria Girls - Legenda Everfree]]'' | | ''[[My Little Pony: Equestria Girls - Legenda Everfree]]'' | ||
| [[Iyuno|SDI MEDIA POLSKA]] | | [[Iyuno|SDI MEDIA POLSKA]] | ||
| 09.06.2022 | | 09.06.2022 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|142 | ||
| ''[[Felix i ukryty skarb]]'' | | ''[[Felix i ukryty skarb]]'' | ||
| [[Mastergroove Studios|MASTERGROOVE STUDIOS]] | | [[Mastergroove Studios|MASTERGROOVE STUDIOS]] | ||
| 09.06.2022 | | 09.06.2022 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|143 | ||
| ''[[My Little Pony: Equestria Girls]]'' | | ''[[My Little Pony: Equestria Girls]]'' | ||
| [[Iyuno|SDI MEDIA POLSKA]] | | [[Iyuno|SDI MEDIA POLSKA]] | ||
| 10.06.2022 | | 10.06.2022 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|144 | ||
| ''[[My Little Pony: Equestria Girls (serial)|My Little Pony: Equestria Girls: Rollercoaster przyjaźni]]'' | | ''[[My Little Pony: Equestria Girls (serial)|My Little Pony: Equestria Girls: Rollercoaster przyjaźni]]'' | ||
| [[Iyuno|SDI MEDIA POLSKA]] | | [[Iyuno|SDI MEDIA POLSKA]] | ||
| 10.06.2022 | | 10.06.2022 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|145 | ||
| ''[[Moja mama Gorylica]]'' | | ''[[Moja mama Gorylica]]'' | ||
| [[Studio PDK|STUDIO PDK]] | | [[Studio PDK|STUDIO PDK]] | ||
| 23.06.2022 | | 23.06.2022 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|146 | ||
| ''[[Ogliki]]'' | | ''[[Ogliki]]'' | ||
| [[Studio Publishing|STUDIO PUBLISHING]] | | [[Studio Publishing|STUDIO PUBLISHING]] | ||
| 09.08.2022 | | 09.08.2022 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|147 | ||
| ''[[Kosmiczna przygoda Allana]]'' | | ''[[Kosmiczna przygoda Allana]]'' | ||
| [[Studio Publishing|STUDIO PUBLISHING]] | | [[Studio Publishing|STUDIO PUBLISHING]] | ||
| 18.08.2022 | | 18.08.2022 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|148 | ||
| ''[[SamSam (film)|SamSam]]'' | | ''[[SamSam (film)|SamSam]]'' | ||
| [[Studio PRL|STUDIO PRL]] | | [[Studio PRL|STUDIO PRL]] | ||
| 03.09.2022 | | 03.09.2022 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|149 | ||
| ''[[Bystry Bill]]'' | | ''[[Bystry Bill]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 19.12.2022 | | 19.12.2022 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|150 | ||
| ''[[Dzielny kogut Maniek]]'' | | ''[[Dzielny kogut Maniek]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 19.12.2022 | | 19.12.2022 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|151 | ||
| ''[[Klakson i spółka]]'' | | ''[[Klakson i spółka]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 21.12.2022 | | 21.12.2022 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|152 | ||
| ''[[Koko smoko]]'' | | ''[[Koko smoko]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 21.12.2022 | | 21.12.2022 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|153 | ||
| ''[[Przygoda w Paryżu]]'' | | ''[[Przygoda w Paryżu]]'' | ||
| [[DubbFilm Studio|DUBBFILM STUDIO]] | | [[DubbFilm Studio|DUBBFILM STUDIO]] | ||
| 21.12.2022 | | 21.12.2022 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|154 | ||
| ''[[Don Chichot]]'' | | ''[[Don Chichot]]'' | ||
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 22.12.2022 | | 22.12.2022 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|155 | ||
| ''[[Dudi: Cała naprzód]]'' | | ''[[Dudi: Cała naprzód]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 22.12.2022 | | 22.12.2022 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|156 | ||
| ''[[Koko smoko 2: Przygoda w dżungli]]'' | | ''[[Koko smoko 2: Przygoda w dżungli]]'' | ||
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 23.12.2022 | | 23.12.2022 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|157 | ||
| ''[[Listonosz Pat i wielki świat]]'' | | ''[[Listonosz Pat i wielki świat]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 24.12.2022 | | 24.12.2022 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|158 | ||
| ''[[Zakwakani]]'' | | ''[[Zakwakani]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 24.12.2022 | | 24.12.2022 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|159 | ||
| ''[[Safari]]'' | | ''[[Safari]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 27.12.2022 | | 27.12.2022 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|160 | ||
| ''[[Sekretny świat kotów]]'' | | ''[[Sekretny świat kotów]]'' | ||
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 27.12.2022 | | 27.12.2022 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|161 | ||
| ''[[Co w trawie piszczy]]'' | | ''[[Co w trawie piszczy]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 28.12.2022 | | 28.12.2022 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|162 | ||
| ''[[Czerwony Kapturek: Prawdziwa historia]]'' | | ''[[Czerwony Kapturek: Prawdziwa historia]]'' | ||
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 30.12.2022 | | 30.12.2022 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|163 | ||
| ''[[Rechotek]]'' | | ''[[Rechotek]]'' | ||
| [[Film Factory Studio|FILM FACTORY STUDIO]] | | [[Film Factory Studio|FILM FACTORY STUDIO]] | ||
| 30.12.2022 | | 30.12.2022 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|164 | ||
| ''[[Tarzan. Król dżungli]]'' | | ''[[Tarzan. Król dżungli]]'' | ||
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 30.12.2022 | | 30.12.2022 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|165 | ||
| ''[[Wyspa dinozaura 2]]'' | | ''[[Wyspa dinozaura 2]]'' | ||
| [[Iyuno|SUN STUDIO POLSKA]] | | [[Iyuno|SUN STUDIO POLSKA]] | ||
| 30.12.2022 | | 30.12.2022 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|166 | ||
| ''[[Bob i świąteczna kraksa]]'' | | ''[[Bob i świąteczna kraksa]]'' | ||
| [[VSI Warsaw|VSI]] | | [[VSI Warsaw|VSI]] | ||
| 31.12.2022 | | 31.12.2022 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|167 | ||
| ''[[Strażak Sam: kamera w akcji!]]'' | | ''[[Strażak Sam: kamera w akcji!]]'' | ||
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 31.12.2022 | | 31.12.2022 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|168 | ||
| ''[[Strażak Sam: Norman Price i tajemnica przestworzy]]'' | | ''[[Strażak Sam: Norman Price i tajemnica przestworzy]]'' | ||
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 31.12.2022 | | 31.12.2022 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|169 | ||
| ''[[Miś Bamse na wulkanie]]'' | | ''[[Miś Bamse na wulkanie]]'' | ||
| [[Studio Nagrań Dora|STUDIO NAGRAŃ DORA]] | | [[Studio Nagrań Dora|STUDIO NAGRAŃ DORA]] | ||
| 05.01.2023 | | 05.01.2023 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|170 | ||
| ''[[Tamako Love Story]]'' | | ''[[Tamako Love Story]]'' | ||
| [[NanoKarrin|NANOKARRIN]] | | [[NanoKarrin|NANOKARRIN]] | ||
| 04.05.2023 | | 04.05.2023 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|171 | ||
| ''[[Uratuj drzewo]]'' | | ''[[Uratuj drzewo]]'' | ||
| [[Studio Nagrań Dora|STUDIO NAGRAŃ DORA]] | | [[Studio Nagrań Dora|STUDIO NAGRAŃ DORA]] | ||
| Linia 1298: | Linia 1303: | ||
| [[TransPerfect Media Poland|STUDIO START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[TransPerfect Media Poland|STUDIO START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 19.08.2025 | | 19.08.2025 | ||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|259 | |||
| ''[[Misiek: Ekipa na wakacjach]]'' | |||
| [[Studio PRL|STUDIO PRL]] | |||
| 01.09.2025 | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Wersja z 11:44, 1 wrz 2025
CDA Premium
| |
|---|---|
| Start platformy | 2016 |
CDA Premium – platforma VOD umożliwiająca oglądanie filmów i seriali poprzez stronę internetową, w zależności od filmu za darmo lub w ramach subskrypcji.
Filmy animowane
Filmy fabularne
Seriale animowane
Seriale fabularne
| № | Tytuł | Studio dubbingowe | Premiera |
|---|---|---|---|
| 001 | Tosia i Tymek | STUDIO TERCJA GDAŃSK | 09.08.2017 |
| 002 | Andy dookoła świata | STUDIO SONICA | 02.09.2024 |
| 003 | Pirackie potyczki | STUDIO SONICA | 02.09.2024 |
| 004 | Andy i dinozaury | STUDIO TERCJA GDAŃSK | 17.12.2024 |
| 005 | Psia ekipa | STUDIO SONICA | 10.01.2025 |
| 006 | Biggleton | STUDIO SONICA | 12.03.2025 |
