Iyuno: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania
m (uzupełnienie) |
|||
(Nie pokazano 4 wersji utworzonych przez 2 użytkowników) | |||
Linia 1014: | Linia 1014: | ||
| ''[[Zombi 3]]'' | | ''[[Zombi 3]]'' | ||
| <span style="cursor: help; border-bottom: 1px dotted;" title="jako IYUNO•SDI Group">15.07.2022</span> | | <span style="cursor: help; border-bottom: 1px dotted;" title="jako IYUNO•SDI Group">15.07.2022</span> | ||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|192 | |||
| ''[[Pinokio (film fabularny 2022)|Pinokio]]'' | |||
| <span style="cursor: help; border-bottom: 1px dotted;" title="jako IYUNO•SDI Group">08.09.2022</span> | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|193 | |||
| ''[[Avatar]]'' | |||
| <span style="cursor: help; border-bottom: 1px dotted;" title="jako IYUNO•SDI Group">23.09.2022</span> | |||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | | style="background-color: #CCE2FF;"|000 | ||
Linia 2059: | Linia 2067: | ||
| ''[[SparkShorts]]'': ''[[Dwadzieścia z hakiem]]'' | | ''[[SparkShorts]]'': ''[[Dwadzieścia z hakiem]]'' | ||
|10.09.2021 | |10.09.2021 | ||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | |||
| ''[[Barbie: Wielkie miasto, wielkie marzenia]]'' | |||
|11.09.2021 | |||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | | style="background-color: #CCE2FF;"|000 | ||
Linia 2155: | Linia 2167: | ||
| ''[[Barbie Mariposa]]'' <small>(druga wersja dubbingu)</small> | | ''[[Barbie Mariposa]]'' <small>(druga wersja dubbingu)</small> | ||
| <span style="cursor: help; border-bottom: 1px dotted;" title="jako IYUNO•SDI Group">01.09.2022</span> | | <span style="cursor: help; border-bottom: 1px dotted;" title="jako IYUNO•SDI Group">01.09.2022</span> | ||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | |||
| ''[[Pokémon: Arceus – Kroniki]]'' | |||
| <span style="cursor: help; border-bottom: 1px dotted;" title="jako IYUNO•SDI Group">23.09.2022</span> | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | |||
| ''[[Rodzina Dumnych: Film]]'' | |||
| <span style="cursor: help; border-bottom: 1px dotted;" title="jako IYUNO•SDI Group">23.09.2022</span> | |||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | | style="background-color: #CCE2FF;"|000 | ||
| ''[[Tedi i szmaragdowa tablica]]'' | | ''[[Tedi i szmaragdowa tablica]]'' | ||
| <span style="cursor: help; border-bottom: 1px dotted;" title="jako IYUNO•SDI Group">23.09.2022</span> | | <span style="cursor: help; border-bottom: 1px dotted;" title="jako IYUNO•SDI Group">23.09.2022</span> | ||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | |||
| ''[[Barbie: Moc syrenek]]'' | |||
| <span style="cursor: help; border-bottom: 1px dotted;" title="jako IYUNO•SDI Group">02.10.2022</span> | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Linia 3304: | Linia 3328: | ||
| ''[[Alice i Lewis]]'' | | ''[[Alice i Lewis]]'' | ||
| 07.12.2020 | | 07.12.2020 | ||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | |||
| ''[[Świat Miraculum]]'' | |||
| 19.12.2020 | |||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | | style="background-color: #CCE2FF;"|000 | ||
Linia 3913: | Linia 3941: | ||
| ''[[Wszystko jedno]]'' | | ''[[Wszystko jedno]]'' | ||
| <span style="cursor: help; border-bottom: 1px dotted;" title="jako IYUNO•SDI Group">07.09.2022</span> | | <span style="cursor: help; border-bottom: 1px dotted;" title="jako IYUNO•SDI Group">07.09.2022</span> | ||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | |||
| ''[[Andor]]'' | |||
| <span style="cursor: help; border-bottom: 1px dotted;" title="jako IYUNO•SDI Group">21.09.2022</span> | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
Wersja z 18:47, 2 paź 2022
SDI Media Polska (dawniej Sun Studio Polska) – polski oddział duńskiego studia dubbingowego SDI Media, utworzony w maju 2006 roku. Dysponuje obecnie czterema studiami dubbingowymi oraz pięcioma studiami lektorskimi. Firma ma swoją siedzibę ma w Warszawie przy ulicy Wołoskiej 7 (Budynek "Mars", klatka "C").
Główni klienci studia
Telewizje:
|
Dystrybutorzy filmowi: |
Kadra
Dubbing
Filmy fabularne
Filmy animowane
Filmy dokumentalne
№ | Tytuł | Premiera |
---|---|---|
001 | Violetta: Podróż | 09.10.2015 |
Seriale animowane
Seriale fabularne
Programy
№ | Tytuł | Premiera |
---|---|---|
001 | Disney Channel Games | 27.01.2007 |
002 | Disney’s Friends for Change Games | 24.10.2011 |
003 | Księżniczki Disneya: Królewska ceremonia | 07.04.2012 |
004 | Art Attack | 12.2012 |
005 | Wkręty z górnej półki | 12.01.2013 |
006 | Kod 9 | 11.05.2013 |
007 | Minnie and You | 30.05.2013 |
008 | Rysuj i graj | 11.05.2014 |
009 | Japanizi Gonić Gonić Gong | 04.08.2014 |
010 | Violetta: Koncert | 13.09.2014 |
011 | Blog kulinarny Angie | 21.10.2014 |
012 | Następcy: No to jazda | 2015 |
013 | Kolejny tydzień w Cartoon | 04.12.2016 |
014 | Descendants 2: It's Going Down | 2017 |
015 | Wkręceni-nakręceni | 27.03.2017 |
016 | Mega, Mega, Mega, Mega Cartoon Network Show | 09.04.2017 |
017 | Toony Tube | 28.07.2018 |
018 | Wyprawa | 11.05.2022 |
Linki zewnętrzne
- SDI Media Polska w polskiej Wikipedii
- Oficjalna strona internetowa SDI MEDIA GROUP