CDA Premium: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
| (Nie pokazano 19 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
| Linia 1308: | Linia 1308: | ||
| [[Studio PRL|STUDIO PRL]] | | [[Studio PRL|STUDIO PRL]] | ||
| 01.09.2025 | | 01.09.2025 | ||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|260 | |||
| ''[[Arka Noego. Ahoj przygodo!]]'' | |||
| [[Studio PRL|STUDIO PRL]] | |||
| 15.10.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|261 | |||
| ''[[Ucieczka ze Zwierzowersum]]'' | |||
| [[Studio PRL|STUDIO PRL]] | |||
| 20.10.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|262 | |||
| ''[[Mavka i strażnicy lasu]]'' | |||
| [[FDR Studio|FDR STUDIO]] | |||
| 03.12.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|263 | |||
| ''[[Wojownicze żółwie ninja (film 2007)|Wojownicze żółwie ninja]]'' | |||
| [[Studio PRL|STUDIO PRL]] | |||
| 03.12.2025 | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
| Linia 2152: | Linia 2172: | ||
| [[Studio PRL|STUDIO PRL]] | | [[Studio PRL|STUDIO PRL]] | ||
| 02.09.2025 | | 02.09.2025 | ||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|167 | |||
| ''[[Mój pies Artur]]'' | |||
| [[Studio PRL|STUDIO PRL]] | |||
| 01.11.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|168 | |||
| ''[[List do Świętego Mikołaja]]'' | |||
| [[Studio Publishing|STUDIO PUBLISHING]] | |||
| 09.11.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|169 | |||
| ''[[King. Mój przyjaciel lew]]'' | |||
| [[Film Factory Studio|FILM FACTORY STUDIO]] | |||
| 16.11.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|170 | |||
| ''[[Zemsta futrzaków]]'' | |||
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | |||
| 01.12.2025 | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
| Linia 2586: | Linia 2626: | ||
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 02.10.2025 | | 02.10.2025 | ||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|086 | |||
| ''[[Lexi i Lottie: Bliźniaczki na tropie]]'' | |||
| [[Studio Publishing|STUDIO PUBLISHING]] | |||
| 03.10.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|087 | |||
| ''[[Wendy]]'' | |||
| [[Studio Armfilm|STUDIO ARMFILM]] | |||
| 07.10.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|088 | |||
| ''[[Szkoła potworyków]]'' | |||
| [[Synthesis Media|SYNTHESIS MEDIA]] | |||
| 08.10.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|089 | |||
| ''[[H2O: Syrenie przygody]]'' | |||
| [[Studio Tercja|STUDIO TERCJA GDAŃSK]] | |||
| 09.10.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|090 | |||
| ''[[Księga dżungli (serial animowany)|Księga dżungli]]'' | |||
| [[Studio Publishing|STUDIO PUBLISHING]] | |||
| 10.10.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|091 | |||
| ''[[Nowe przygody Piotrusia Pana]]'' | |||
| [[Studio Publishing|STUDIO PUBLISHING]] | |||
| 13.10.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|092 | |||
| ''[[Lassie i przyjaciele]]'' | |||
| [[Studio Publishing|STUDIO PUBLISHING]] | |||
| 14.10.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|093 | |||
| ''[[Sherlock Jak]]'' | |||
| [[Studio Sonica|STUDIO SONICA]] | |||
| 14.10.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|094 | |||
| ''[[Grisù]]'' | |||
| [[Studio PDK|STUDIO PDK]] | |||
| 16.10.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|095 | |||
| ''[[Koko smoko (serial animowany)|Koko smoko]]'' | |||
| [[Studio Eurocom|EUROCOM]] | |||
| 17.10.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|096 | |||
| ''[[Tilda, mała mysz]]'' | |||
| TELEWIZJA POLSKA – TVP ABC | |||
| 20.10.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|097 | |||
| ''[[Inui]]'' | |||
| | |||
| 21.10.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|098 | |||
| ''[[Pettson i Findus]]'' | |||
| [[Studio PDK|STUDIO PDK]] | |||
| 22.10.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|099 | |||
| ''[[Był sobie człowiek]]'' | |||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | |||
| 01.11.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|100 | |||
| ''[[Był sobie kosmos]]'' | |||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | |||
| 07.11.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|101 | |||
| ''[[Idefiks i Nieugięci]]'' | |||
| [[Studio Sonica|STUDIO SONICA]] | |||
| 02.12.2025 | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
| Linia 2625: | Linia 2745: | ||
| [[Studio Sonica|STUDIO SONICA]] | | [[Studio Sonica|STUDIO SONICA]] | ||
| 12.03.2025 | | 12.03.2025 | ||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|007 | |||
| ''[[Mako Mermaids: Syreny z Mako]]'' | |||
| [[Iyuno|SDI MEDIA POLSKA]] | |||
| 08.10.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|008 | |||
| ''[[Akademia tańca (serial 2010)|Akademia tańca]]'' | |||
| [[Studio Tercja|TERCJA STUDIOS]] | |||
| 10.10.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|009 | |||
| ''[[Wolfblood]]'' | |||
| [[Iyuno|SDI MEDIA POLSKA]] | |||
| 15.10.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|010 | |||
| ''[[Biuro ochrony magii]]'' | |||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | |||
| 20.10.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|011 | |||
| ''[[H2O: Wystarczy kropla]]'' | |||
| [[Studio Tercja|TERCJA STUDIOS]] | |||
| 22.10.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|012 | |||
| ''[[Między nami zwierzakami]]'' | |||
| <!--[[Studio Sonica|STUDIO SONICA]]--> | |||
| 05.11.2025 | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Kategoria:Platformy streamingowe]] | [[Kategoria:Platformy streamingowe]] | ||
Aktualna wersja na dzień 13:47, 3 gru 2025
CDA Premium
| |
|---|---|
| Start platformy | 2016 |
CDA Premium – platforma VOD umożliwiająca oglądanie filmów i seriali poprzez stronę internetową, w zależności od filmu za darmo lub w ramach subskrypcji.
Filmy animowane
Filmy fabularne
Seriale animowane
Seriale fabularne
| № | Tytuł | Studio dubbingowe | Premiera |
|---|---|---|---|
| 001 | Tosia i Tymek | STUDIO TERCJA GDAŃSK | 09.08.2017 |
| 002 | Andy dookoła świata | STUDIO SONICA | 02.09.2024 |
| 003 | Pirackie potyczki | STUDIO SONICA | 02.09.2024 |
| 004 | Andy i dinozaury | STUDIO TERCJA GDAŃSK | 17.12.2024 |
| 005 | Psia ekipa | STUDIO SONICA | 10.01.2025 |
| 006 | Biggleton | STUDIO SONICA | 12.03.2025 |
| 007 | Mako Mermaids: Syreny z Mako | SDI MEDIA POLSKA | 08.10.2025 |
| 008 | Akademia tańca | TERCJA STUDIOS | 10.10.2025 |
| 009 | Wolfblood | SDI MEDIA POLSKA | 15.10.2025 |
| 010 | Biuro ochrony magii | MASTER FILM | 20.10.2025 |
| 011 | H2O: Wystarczy kropla | TERCJA STUDIOS | 22.10.2025 |
| 012 | Między nami zwierzakami | 05.11.2025 |
