Lista zagranicznych aktorów zdubbingowanych na język polski: N-Z: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania
ThePinkFin (dyskusja | edycje) (→P) |
m |
||
Linia 229: | Linia 229: | ||
* '''Oparei, Deobia''' | * '''Oparei, Deobia''' | ||
** [[Jakub Wieczorek]]: ''[[Dzień Niepodległości: Odrodzenie]]'' | ** [[Andrzej Blumenfeld]]: ''[[Thunderbirds]]'' | ||
** [[Szymon Kuśmider]]: ''[[Dumbo (film 2019)|Dumbo]]'' | |||
** [[Jakub Wieczorek]]: ''[[Dzień Niepodległości: Odrodzenie]]'', ''[[Loki]]'' | |||
** ''[[Jumanji: Następny poziom]]'' | |||
* '''Ortega, Jenna''' | * '''Ortega, Jenna''' | ||
Linia 1975: | Linia 1978: | ||
** [[Wojciech Paszkowski]]: ''[[Legenda telewizji]]'' | ** [[Wojciech Paszkowski]]: ''[[Legenda telewizji]]'' | ||
** [[Zbigniew Suszyński]]: ''[[Old School]]'' | ** [[Zbigniew Suszyński]]: ''[[Old School]]'' | ||
* '''Veal, Jack''' | |||
** [[Patryk Siemek]]: ''[[Piotruś Pan i Alicja w Krainie Czarów]]'', ''[[Loki]]'' | |||
* '''VelJohnson, Reginald''' | * '''VelJohnson, Reginald''' | ||
Linia 2285: | Linia 2291: | ||
** [[Waldemar Barwiński]]: ''[[Cudowny chłopak]]'' <small>(zwiastun)</small> | ** [[Waldemar Barwiński]]: ''[[Cudowny chłopak]]'' <small>(zwiastun)</small> | ||
** [[Wojciech Chorąży]]: ''[[Noc w muzeum: Tajemnica grobowca]]'' | ** [[Wojciech Chorąży]]: ''[[Noc w muzeum: Tajemnica grobowca]]'' | ||
** [[Rafał Cieszyński]]: ''[[Loki]]'' | |||
** [[Wojciech Malajkat]]: ''[[W 80 dni dookoła świata (film 2004)|W 80 dni dookoła świata]]'' | ** [[Wojciech Malajkat]]: ''[[W 80 dni dookoła świata (film 2004)|W 80 dni dookoła świata]]'' | ||
Wersja z 20:13, 2 paź 2021
Poniższa lista jest wykazem aktorów, a nie postaci zdubbingowanych na język polski, dlatego nie uwzględnia ona animacji. Jeżeli polski aktor głosowy dubbingował zagranicznego aktora w filmie aktorskim oraz podkładał głos pod animowaną postać mówiącą jego głosem, animacja wymieniana jest na liście po średniku, jak np. (Dzielny Despero) przy Emmie Watson/Joannie Kudelskiej. Lista obejmuje również gry komputerowe i animacje, ale wyłącznie w sytuacji, gdy zagraniczny aktor udzielał w niej głosu, a postać, którą dubbingował, wzorowana była na jego twarzy/sylwetce (np. Yvonne Strahovski, Daniel Craig, Judi Dench) bądź gdy przerywniki filmowe zrealizowane zostały z żywymi aktorami (np. Danny Trejo).
A • B • C • D • E • F • G • H • I • J • K • L • M • N • O • P • Q • R • S • T • U • V • W • X • Y • Z |
N
- Nancherla, Aparna
- Nanjiani, Kumail
- Szymon Mysłakowski: Eternals (zwiastun #2)
- Nash, Jordan A.
- Nash, Niecy
- Nastasi, Sascha
- Neary, Robert
- Neeson, Liam
- Negahban, Navid
- Negga, Ruth
- Neill, Sam
- Nelis, Alexis
- Nelson, Tim Blake
- Nesbitt, James
- Neuwirth, Bebe
- Newbern, George
- Newton, Kathryn
- Newton, Thandie
- Nielsen, Connie
- Nielsen, Leslie
- Niemann, Melody Nosipho
- Nighy, Bill
- Nimoy, Leonard
- Jacek Król: Futurama (animacja)
- Paweł Szczesny: Futurama (animacja)
- Marco Polo
- Wieczór z muppetami
- Duckman (animacja)
- Nixon, Cynthia
- Noji, Minar
- Nolte, Nick
- Norman, Jace
- Jakub Jankiewicz: Game Shakers. Jak wydać grę
- Karol Jankiewicz: Game Shakers. Jak wydać grę
- Michał Mostowiec: Niebezpieczny Henryk, Nickel-ho-ho-ho-deon!, Przygody Niebezpiecznego Henryka (animacja)
- Jan Piotrowski: Jessie
- Jan Rotowski: Adam i jego klony, Rufus, Rufus 2: Kocia katastrofa, Myślotok
- Grzmotomocni
- Norris, Chuck
- Norris, Daran
- Piotr Bąk: Poradnik zakręconego gracza
- Robert Jarociński: Szkolny poradnik przetrwania
- Zbigniew Konopka: Blog na cztery łapy; (Wróżkowie chrzestni, Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia)
- Wojciech Paszkowski: Wróżkowie chrzestni: Dorośnij Timmy, Wróżkowie chrzestni: Timmy ratuje święta, Wróżkowie chrzestni: Rajskie tarapaty; (Wróżkowie chrzestni, Bunsen, ty bestio!)
- Marek Robaczewski: Big Time Rush
- Norton, Edward
- Notaro, Tig
- Novak, Kayvan
- Nowicki, Tom
- Nyong’o, Lupita
- Paulina Holtz: Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie
- Patricia Kazadi: Poczytajmy i porozmawiajmy
- Martyna Kowalik: Czarna Pantera (zwiastun #2)
- Lidia Sadowa: Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy, Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi; (Księga dżungli, LEGO Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy, Star Wars: Siły przeznaczenia)
- Danuta Stenka: Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy (zwiastun)
- Marta Wągrocka: Czarna Pantera; (Kim jesteś, Charlie Brownie?)
O
- O’Brien, Dylan
- O’Donnell, Chris
- O’Dowd, Chris
- O’Gorman, Dean
- O’Hara, Catherine
- O’Leary, Matt
- O’Reilly, Genevieve
- Offerman, Nick
- Okonedo, Sophie
- Ólafsson, Ólafur Darri
- Oldman, Gary
- Oliver, Christian
- Oliver, John
- Olivier, Laurence
- Olsen, Ashley
- Olsen, Elizabeth
- Olsen, Mary-Kate
- Olyphant, Timothy
- Oparei, Deobia
- Ortega, Jenna
- Ortega, Kenny
- Osment, Emily
- Oswalt, Patton
- Owen, Clive
- Oyelowo, David
P
- Pace, Lee
- Pacino, Al
- Padalecki, Jared
- Page, Ellen
- Pally, Adam
- Palmer, Geoffrey
- Palmer, Keke
- Palmer, Lilli
- Paltrow, Gwyneth
- Panettiere, Hayden
- Pantoliano, Joe
- Paquin, Anna
- Park, Randall
- Parker, Milo
- Parnell, Charles
- Parnell, Chris
- Parris, Teyonah
- Parsons, Jim
- Paweł Ciołkosz: iCarly (gościnnie)
- Parton, Dolly
- Anna Sroka-Hryń: Hannah Montana (gościnnie)
- Ewa Złotowska: Stalowe magnolie
- Pascal, Pedro
- Patel, Dev
- Pattinson, Robert
- Patton, Paula
- Pauhofová, Tatiana
- Paul, Aaron
- Paul, Chris
- Robert Kuraś: Big Time Rush (gościnnie)
- Maciej Maciejewski: Jessie (gościnnie)
- Jakub Wieczorek: Scooby-Doo i… zgadnij kto? (animacja)
- Paulsen, Rob
- Paxton, Bill
- Payton, Khary
- Pearce, Guy
- Piotr Bajtlik: Iron Man 3 (zwiastun #2)
- Wojciech Paszkowski: Opowieści na dobranoc
- Bartłomiej Topa: Iron Man 3
- Pearman, Raven-Symoné
- Joanna Borer: Nie ma to jak hotel
- Patricia Kazadi: Cheetah Girls, Cheetah Girls: Jeden świat
- Katarzyna Łaska: Pamiętnik księżniczki 2: Królewskie zaręczyny
- Aleksandra Rojewska: Dr Dolittle, Dr Dolittle 2
- Anna Sroka-Hryń: Raven na chacie, Obóz Kikiwaka
- Anna Szymańczyk: Słoneczna Sonny, K.C. Nastoletnia agentka
- Monika Węgiel-Jarocińska: Ziemia u Neda
- Wkręty z górnej półki
- Peck, Josh
- Pedrad, Nasim
- Peele, Jordan
- Mateusz Narloch: Muppety (gościnnie)
- Peet, Amanda
- Pegg, Simon
- Peltz, Nicola
- PenaVega, Alexa
- Peña, Michael
- Pepper, Barry
- Perkins, Elizabeth
- Perlman, Rhea
- Perlman, Ron
- Perry, Bradley Steven
- Perry, Tyler
- Persbrandt, Mikael
- Peters, Evan
- Petinkin, Mandy
- Petrie, Alistair
- Pfeiffer, Michelle
- Phelps, James
- Phelps, Oliver
- Phillips, Siân
- Phoenix, Joaquin
- Picardo, Robert
- Pigott-Smith, Tim
- Pine, Chris
- Kamil Kula: Wonder Woman, Pułapka czasu (zwiastun #1), Wonder Woman 1984
- Marcin Przybylski: Pamiętnik księżniczki 2: Królewskie zaręczyny, Wonder Woman (zwiastun)
- Karol Wróblewski: Pułapka czasu (zwiastun #2)
- Maciej Zakościelny: Pułapka czasu
- Pineda, Daniella
- Pitt, Brad
- Playfair, Dylan
- Ploszek, Pete
- Porter, Billy
- Porter, Scott
- Portman, Natalie
- Anna Cieślak: Thor: Mroczny świat, Avengers: Koniec gry
- Jolanta Fraszyńska: Pana Magorium cudowne emporium
- Anna Gajewska: Thor: Mroczny świat (zwiastun #1)
- Aleksandra Rojewska: Gwiezdne wojny: Część I – Mroczne widmo, Gwiezdne wojny: Część II – Atak klonów, Gwiezdne wojny: Część III – Zemsta Sithów
- Lidia Sadowa: Thor: Mroczny świat (zwiastun #2)
- Poulter, Will
- Poupaud, Melvil
- Povenmire, Dan
- Powell, Jemma
- Pratt, Chris
- Prinze Jr., Freddie
- Pryce, Jonathan
- Pudi, Danny
- Pugh, Florence
- Elżbieta Nagel: Czarna Wdowa
- Zuzanna Saporznikow: Czarna Wdowa (zwiastuny #1-2)
- Pullman, Bill
- Purnell, Ella
- Pyle, Missi
Q
- Quan, Ke Huy
- Qualley, Margaret
- Quinn, Aidan
R
- Radcliffe, Daniel
- Aleksander Gręziak: Harry Potter i Komnata Tajemnic
- Jonasz Tołopiło: Harry Potter i Kamień Filozoficzny, Harry Potter i więzień Azkabanu, Harry Potter i Czara Ognia, Harry Potter i Zakon Feniksa, Harry Potter i Książę Półkrwi, Harry Potter i Insygnia Śmierci, część I, Harry Potter i Insygnia Śmierci, część II, BoJack Horseman (animacja)
- Ramírez, Edgar
- Rankin, Chris
- Rapace, Ola
- Raphael, Max
- Rashad, Phylicia
- Ratajkowski, Emily
- Julia Hertmanowska: iCarly (gościnnie)
- Joanna Kudelska: iCarly (gościnnie)
- Rebhorn, James
- Redford, Robert
- Redgrave, Vanessa
- Redmayne, Eddie
- Reedus, Norman
- Michał Konarski: Death Stranding (gra)
- Reeve, Christopher
- Reeves, Keanu
- Reilly, John Christopher
- Reinders, Kate
- Reinhart, Haley
- Renner, Jeremy
- Rennie, Callum Keith
- Reno, Jean
- Reubens, Paul
- Revolori, Tony
- Józef Pawłowski: Spider-Man: Homecoming, Access All Areas: Spider-Man: Homecoming, Spider-Man: Daleko od domu
- Reyes, Judy
- Reyes, Natalia
- Reynolds, Burt
- Jacek Kopczyński: Archer (animacja)
- Dariusz Odija: Legenda telewizji
- Reynolds, Ryan
- Waldemar Barwiński: Pokémon Detektyw Pikachu (zwiastun), Czerwona nota (zwiastun)
- Tomasz Borkowski: Deadpool 2 (zwiastun #2)
- Paweł Ciołkosz: Free Guy
- Kacper Kuszewski: Deadpool 2 (zwiastun #1)
- Maciej Stuhr: Pokémon Detektyw Pikachu
- Michał Zieliński: Deadpool 2, Był sobie Deadpool
- Rhames, Ving
- Rheborg, Johan
- Rhodes, Trevante
- Rhys-Davies, John
- Ricci, Christina
- Rice, Angourie
- Richards, Dakota Blue
- Richter, Andy
- Rickman, Alan
- Mariusz Benoit: Harry Potter i Kamień Filozoficzny, Harry Potter i Komnata Tajemnic, Harry Potter i więzień Azkabanu, Harry Potter i Czara Ognia, Harry Potter i Zakon Feniksa, Harry Potter i Książę Półkrwi, Harry Potter i Insygnia Śmierci, część I, Harry Potter i Insygnia Śmierci, część II
- Emilian Kamiński: Z kronik Barchesteru
- Riddell, Derek
- Ridley, Daisy
- Riehle, Richard
- Jan Kulczycki: Transformers: Wiek zagłady
- Paweł Szczesny: Z kopyta (gościnnie)
- Riley, Sam
- Ringwald, Molly
- Ripoll, Shakira
- Ritchson, Alan
- Ritter, Jason
- Roach, Alexandra
- Robb, AnnaSophia
- Robbie, Margot
- Robbins, Ryan
- Robinson, Craig
- Roberts, Emma
- Julia Jędrzejewska: Nieidealna
- Joanna Kudelska: Hotel dla psów
- Drake i Josh (gościnnie)
- Roberts, Julia
- Joanna Jeżewska: Cudowny chłopak (zwiastun)
- Agata Kulesza: Królewna Śnieżka, Cudowny chłopak; (Pajęczyna Charlotty)
- Lucyna Malec: Przyjaciele (gościnnie)
- Dominika Ostałowska: Hook, Stalowe magnolie
- Robertson, Britt
- Rodrigo, Olivia
- Rodriguez, Elizabeth
- Rodriguez, Frankie A.
- Rodriguez, Gina
- Rodriguez, Michelle
- Rogen, Seth
- Romijn, Rebecca
- Olga Bończyk: Przyjaciele (gościnnie)
- Rooker, Michael
- Root, Stephen
- Rose, Anika Noni
- Rosenbaum, Michael
- Ross, Grant
- Rossellini, Isabella
- Agata Gawrońska-Bauman: Wieczna miłość
- Przyjaciele (gościnnie)
- Roth, Eli
- Roth, Tim
- Rotibi, Sammi
- Roundtree, Richard
- Rourke, Mickey
- Routledge, Patricia
- Rowe, Charlie
- Rudd, Paul
- Piotr Adamczyk: Ant-Man, Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów, Ant-Man i Osa, Avengers: Koniec gry, Legendy Marvela
- Adam Bauman: Legenda telewizji
- Marcin Perchuć: Ant-Man (zwiastun #2)
- Marcin Przybylski: Ant-Man (zwiastun #1)
- Janusz Wituch: Noc w muzeum
- Ruffalo, Mark
- Przemysław Bluszcz: Avengers (zwiastun #2)
- Wojciech Chorąży: Avengers (zwiastun #1)
- Grzegorz Damięcki: Avengers, Iron Man 3, Avengers: Czas Ultrona, Thor: Ragnarok, Avengers: Wojna bez granic, Kapitan Marvel, Avengers: Koniec gry, Legendy Marvela, A gdyby…? (animacja), Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni
- Ruffin, Stephen
- Rupp, Debra Jo
- Rush, Geoffrey
- Rushbrook, Claire
- Russell, Keri
- Russell, Kurt
- Andrzej Blumenfeld: Strażnicy Galaktyki vol. 2 (zwiastun #3)
- Jerzy Kryszak: Strażnicy Galaktyki vol. 2, A gdyby…? (animacja)
- Grzegorz Wons: Kronika świąteczna, Kronika świąteczna 2
- Russell, Wyatt
- Russo, Rene
- Ryan, Amy
- Ryan, Debby
- Zofia Jaworowska: Szesnaście życzeń, Zeke i Luther
- Agnieszka Mrozińska: Suite Life: Nie ma to jak statek, Hannah Montana, Czarodzieje z Waverly Place, Wkręty z górnej półki, Nie ma to jak bliźniaki: Film, Z innej beczki
- Ewa Prus: Bunt FM, Jessie, Austin i Ally, Powodzenia, Charlie!, Dziewczyna poznaje świat
- Monika Węgiel-Jarocińska: Oddział specjalny
- Magda Zawadzka: Mega Spider-Man: Wojownicy sieci (animacja)
- Ryder, Winona
- Rylance, Mark
S
- Sabara, Daryl
- Sackhoff, Katee
- Sadler, William
- Leon Charewicz: Iron Man 3
- Sławomir Pacek: Iron Man 3 (zwiastun)
- Salazar, Rosa
- Saldaña, Zoë
- Salim, Dar
- Samouhi, Elie
- Sand, Cole
- Sandhu, Gia
- Sandler, Adam
- Sansone, Hunter
- Saperstein, Larry
- Sarandon, Susan
- Saunders, Jennifer
- Sawalha, Julia
- Scales, Prunella
- Scanlan, Joanna
- Scarborough, Adrian
- Schaal, Kristen
- Scheer, Paul
- Scherzinger, Nicole
- Scheving, Magnús
- Schlesinger, Leon
- Włodzimierz Bednarski: Zwariowane melodie / „Carrotblanca” (animacja)
- Marek Barbasiewicz: Zwariowane melodie / „Looney Tunes Złota kolekcja: Część 2” (animacja)
- Schiffer, Claudia
- Joanna Pach-Żbikowska: Futurama (animacja)
- Jolanta Wilk: Richie milioner
- Schnapp, Sanne
- Schneider, Rob
- Schnetzer, Ben
- Schloss, Sophia Mitri
- Schultz, Dwight
- Schumacher, Michael
- Schwartz, Ben
- Schwarzenegger, Arnold
- Schweiger, Til
- Scodelario, Kaya
- Scott, Andrew
- Scott, Naomi
- Scott, Reid
- Scott, Seann William
- Scott, Tom Everett
- Scott Thomas, Kristin
- Sears, Teddy
- Sedaris, Amy
- Segel, Jason
- Jan Aleksandrowicz-Krasko: Podróże Guliwera (zwiastun)
- Grzegorz Kwiecień: Muppety (zwiastun)
- Andrzej Nejman: Podróże Guliwera
- Paweł Podgórski: Muppety
- Seinfeld, Jerry
- Jacek Bończyk: Film o pszczołach (zwiastun)
- Sellers, Peter
- Serafin, Joe
- Serafinowicz, Peter
- Serkis, Andy
- Przemysław Bluszcz: Avengers: Czas Ultrona, Czarna Pantera
- Jarosław Boberek: Mowgli: Legenda dżungli
- Grzegorz Damięcki: Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy, Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi; (LEGO Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy, Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie)
- Piotr Grabowski: List do króla
- Miłogost Reczek: Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy (zwiastun)
- Borys Szyc: Hobbit: Niezwykła podróż
- Setticase, Chris
- Sewell, Rufus
- Seydoux, Léa
- Seyfried, Amanda
- Shalhoub, Tony
- Shandling, Garry
- Shatner, William
- Andrzej Hausner: Futurama (animacja)
- Wieczór z muppetami
- Shaughnessy, Charles
- Shaw, Fiona
- Shaw, Fredia
- Karol Kwiatkowski: Artemis Fowl (zwiastun #2)
- Borys Wiciński: Artemis Fowl
- Shawn, Wallace
- Sheen, Charlie
- Artur Żmijewski: Przyjaciele (gościnnie)
- Sheen, Martin
- Sheen, Michael
- Shelton, Marley
- Shelton, Uriah
- Sheridan, Tye
- Shields, Brooke
- Shipka, Kiernan
- Shipp, Alexandra
- Shively, Matt
- Short, Martin
- Silverman, Sarah
- Silverstone, Alicia
- Katarzyna Bujakiewicz: Scooby-Doo 2: Potwory na gigancie
- Izabella Bukowska-Chądzyńska: Batman i Robin
- Dorota Chotecka-Pazura: Dziennik cwaniaczka: Droga przez mękę
- Anna Gajewska: Alex Rider: Misja Stormbreaker
- Krystyna Kozanecka: Scooby-Doo 2: Potwory na gigancie (gra)
- Iwona Rulewicz: Scooby-Doo 2: Potwory na gigancie (zwiastun)
- Dziennik cwaniaczka: Droga przez mękę (zwiastun)
- Simins, Maxwell
- Simmons, J.K.
- Adam Bauman: Liga Sprawiedliwości (zwiastun)
- Piotr Bąk: Spider-Man: Bez drogi do domu (zwiastun); (Liga Sprawiedliwych bez granic, Mega Spider-Man, Avengers: Zjednoczeni, Hulk i agenci M.I.A.Z.G.I., Bohaterowie Marvela: Doładowani na maksa)
- Robert Czebotar: Spider-Man: Daleko od domu
- Janusz Leśniewski: Liga Sprawiedliwości
- Mirosław Zbrojewicz: Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera
- Simmons, Kyla Drew
- Simpkins, Ty
- Skarsgård, Alexander
- Skarsgård, Bill
- Skarsgård, Stellan
- Skrein, Ed
- Michał Klawiter: Alita: Battle Angel
- Mikołaj Roznerski: Patryk, Czarownica 2
- Patryk (zwiastun)
- Slate, Jenny
- Slater, Christian
- Slattery, John
- Smart, Tamara
- Smith, Justice
- Smith, Maggie
- Ewa Kania: Pokój z widokiem
- Aleksandra Koncewicz: Niania i wielkie bum
- Wiesława Mazurkiewicz: Harry Potter i Kamień Filozoficzny, Harry Potter i Komnata Tajemnic, Harry Potter i więzień Azkabanu, Harry Potter i Czara Ognia, Harry Potter i Zakon Feniksa, Harry Potter i Książę Półkrwi, Harry Potter i Insygnia Śmierci, część II
- Danuta Szaflarska: Hak
- Smith, Matt
- Smith, Sheridan
- Smith, Will
- Krzysztof Banaszyk: Legion samobójców (zwiastun #2)
- Tomasz Błasiak: Legion samobójców (zwiastun #1)
- Marek Bukowski: Legion samobójców
- Grzegorz Małecki: Aladyn
- Smit-McPhee, Kodi
- Smits, Jimmy
- Smulders, Cobie
- Song, Brenda
- Matylda Kaczmarska: Świąteczna zadyma w Los Angeles
- Agnieszka Okońska: Wendy Wu: Nastoletnia Wojowniczka
- Monika Pikuła: Nie ma to jak hotel, Suite Life: Nie ma to jak statek, Nie ma to jak bliźniaki: Film, Czarodzieje z Waverly Place (gościnnie), Hannah Montana (gościnnie)
- Magdalena Wasylik: Ziemia u Neda; (Płazowyż)
- Soni, Karan
- Soutendijk, Renée
- Sözer, Hilmi
- Spacey, Kevin
- Mariusz Bonaszewski: House of Cards (fragment załączony do ankiety Netfliksa)
- Tomasz Kot: Jak zostać kotem
- Spader, James
- Spaeny, Cailee
- Spall, Rafe
- Spall, Timothy
- Speleers, Ed
- Spencer, Abigail
- Spencer, Octavia
- Spielberg, Steven
- Wojciech Szymański: Przygody Animków (animacja)
- Film o pszczołach (zwiastun)
- Spiner, Brent
- Spriggs, Elizabeth
- Sprouse, Cole
- Sprouse, Dylan
- Spruell, Sam
- Stallone, Sylvester
- Stamberg, Josh
- Stamos, John
- Stamp, Terence
- Stan, Sebastian
- Staunton, Imelda
- Stefánsson, Stefán Karl
- Steinfeld, Hailee
- Stenberg, Amandla
- Julia Łukowiak: Mroczne umysły (zwiastun)
- Izabela Perez: Mroczne umysły
- Stepanek, Brian
- Waldemar Barwiński: Nawiedzeni
- Tomasz Borkowski: Nicky, Ricky, Dicky i Dawn, Grzmotomocni
- Krzysztof Dracz: O, kurczę!
- Mirosław Kotowicz: Klub Kaylie
- Piotr Kozłowski: Cziłała z Beverly Hills 2
- Bartosz Martyna: Mr Young
- Wojciech Paszkowski: Nie ma to jak hotel, Suite Life: Nie ma to jak statek, Jessie; (Kick Strach się bać)
- Sterling, Mindy
- Stevens, Dan
- Stevenson, Ray
- Stewart, Booboo
- Maciej Kosmala: Szczury laboratoryjne: Jednostka elitarna
- Jakub Mróz: Z kopyta
- Mateusz Narloch: Julie and the Phantoms
- Stefan Pawłowski: Następcy, Następcy: No to jazda, Następcy: Świat Potępionych (animacja), Następcy 2, Descendants 2: It's Going Down, Następcy 3
- Jan Staszczyk: Powodzenia, Charlie!
- Leszek Zduń: X-Men: Przeszłość, która nadejdzie
- Stewart, Jon
- Stewart, Kristen
- Stewart, Patrick
- Stiles, Sarah
- Joanna Pach-Żbikowska: Szczury laboratoryjne (gościnnie)
- Stiller, Ben
- Stoh, KayCee
- Stoll, Corey
- Stone, Emma
- Stoner, Alyson
- Storey, John
- Stott, Ken
- Strahovski, Yvonne
- Strathairn, David
- Streep, Meryl
- Strong, Mark
- Strong, Tara
- Sudeikis, Jason
- Przemysław Glapiński: Scooby-Doo i... zgadnij kto? (animacja)
- Spytaj Mądroboty (gościnnie)
- Sudol, Alison
- Suljic, Sunny
- Sullivan, Chris
- Jakub Wieczorek: Strażnicy Galaktyki vol. 2, A gdyby…? (animacja)
- Sullivan, David
- Sumpter, Tika
- Sutherland, Kiefer
- Swallow, Emily
- Swayze, Patrick
- Marcin Dorociński: Cudowny chłopak (we fragmencie filmu Dirty Dancing)
- Swinton, Tilda
- Izabella Bukowska-Chądzyńska: Opowieści z Narnii: Lew, Czarownica i stara szafa (gra)
- Danuta Stenka: Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa, Opowieści z Narnii: Książę Kaspian, Opowieści z Narnii: Podróż Wędrowca do Świtu, Doktor Strange, Avengers: Koniec gry, A gdyby…? (animacja – zwiastun)
- Syal, Meera
- Sykes, Wanda
T
- Tabakow, Oleg
- Taghmaoui, Saïd
- Takei, George
- Tambor, Jeffrey
- Tan, Lewis
- Tarbet, Andrew
- Tate, Catherine
- Taylor, Elizabeth
- Taylor, Courtenay
- Taylor, Noah
- Taylor-Johnson, Aaron
- Taylor-Joy, Anya
- Tee, Brian
- Teller, Miles
- Teller, Raymond Joseph
- Janusz Wituch: Scooby-Doo i... zgadnij kto? (animacja)
- Temple, Juno
- Tena, Natalia
- Tennant, David
- Andrzej Chyra: Szpiedzy w Warszawie
- Mirosław Guzowski: Przygody Sary Jane
- Robert Jarociński: Przygody Sary Jane (druga wersja dubbingu; retrospekcje)
- Grzegorz Małecki: Harry Potter i Czara Ognia
- Robert Tondera: Dr Who: Poszukiwanie nieskończoności (animacja); (Jeźdźcy smoków)
- Karol Wróblewski: Przygody Sary Jane (pierwsza wersja dubbingu; retrospekcje); (Piraci!)
- Tennie, Luke
- Theron, Charlize
- Thewlis, David
- Thompson, Emma
- Ewa Konstancja Bułhak: Piękna i Bestia, Cruella; (Doktor Dolittle)
- Maria Pakulnis: Harry Potter i więzień Azkabanu, Harry Potter i Zakon Feniksa, Harry Potter i Insygnia Śmierci, część II; (Praziomek)
- Olga Sawicka: Okruchy dnia
- Joanna Szczepkowska: Niania, Niania i wielkie bum; (Planeta skarbów)
- Powrót do Howards End
- Przyjaciele Petera
- Thompson, Kenan
- Jan Aleksandrowicz-Krasko: Scooby-Doo i… zgadnij kto? (animacja)
- Cezary Kwieciński: iCarly (gościnnie)
- Otar Saralidze: Śmiechobeka
- Grzegorz Wons: Rocky i Łoś Superktoś
- Clifford. Wielki czerwony pies (zwiastun)
- Thompson, Lea
- Barbara Garstka: Muppety
- Przyjaciele (gościnnie)
- Thompson, Tessa
- Michalina Łabacz: Thor: Ragnarok, Avengers: Koniec gry
- Ewa Prus: Thor: Ragnarok (zwiastuny)
- Thorne, Bella
- Thurman, Uma
- Thwaites, Brenton
- Tichonow, Wiaczesław
- Tikaram, Ramon
- Till, Lucas
- Tisdale, Ashley
- Julia Kołakowska-Bytner: Nie ma to jak hotel, Hannah Montana, Suite Life: Nie ma to jak statek
- Magdalena Krylik: High School Musical, High School Musical 2, High School Musical 3: Ostatnia klasa, Boska przygoda Sharpay; (Fineasz i Ferb – piosenka)
- Monika Pikuła: Fineasz i Ferb; (Fineasz i Ferb: Podróż w drugim wymiarze, Prawo Milo Murphy’ego, Fineasz i Ferb: Fretka kontra Wszechświat)
- Tju, Haley
- Tobolowsky, Stephen
- Tolsky, Amy
- Tom, Lauren
- Tom, Nicholle Marie
- Tomei, Marisa
- Kinga Ilgner: Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów, Spider-Man: Homecoming, Access All Areas: Spider-Man: Homecoming, Spider-Man: Daleko od domu
- Joanna Węgrzynowska-Cybińska: Spider-Man: Homecoming (zwiastun #2)
- Tomlinson, Eleanor
- Tompkins, Paul F.
- Tonkin, Phoebe
- Katarzyna Domalewska: H2O: Wystarczy kropla (druga wersja dubbingu)
- Joanna Pach-Żbikowska: H2O: Wystarczy kropla (pierwsza wersja dubbingu)
- Tope, Travis
- Torina, Max
- Totah, Josie
- Toub, Shaun
- Toussaint, Lorraine
- Miriam Aleksandrowicz: Orange Is the New Black (fragment załączony do ankiety Netfliksa)
- Trachtenberg, Michelle
- Tramitz, Christian
- Treadaway, Harry
- Trejo, Danny
- Jakub Wieczorek: SpongeBob Film: Na ratunek; (Zaplątani: Serial)
- Mirosław Zbrojewicz: Mali agenci, Mali agenci 2: Wyspa marzeń, Mali agenci 3D: Trójwymiarowy odjazd, The Fight: Lights Out (gra), Muppety: Poza prawem, Teraz Muppety!; (Przygody Kota w Butach, Kot w butach: Uwięziony w baśni)
- Legenda telewizji
- Pomagadła
- Tremblay, Jacob
- Tucci, Stanley
- Jacek Bończyk: Transformers: Wiek zagłady (zwiastun)
- Tomasz Borkowski: Transformers: Wiek zagłady, Transformers: Ostatni Rycerz
- Jacek Czyż: Beethoven
- Krzysztof Dracz: Kapitan Ameryka: Pierwsze starcie, Jack, pogromca olbrzymów, A gdyby…? (animacja)
- Artur Kaczmarski: Terminal
- Marek Kalita: Wiedźmy
- Mieczysław Morański: Piękna i Bestia
- Grzegorz Wons: Percy Jackson: Morze potworów
- Muppety: Poza prawem
- Tudyk, Alan
- Turner, Aiden
- Turner, Callum
- Turner, Morgan
- Turner, Sophie
- Turturro, John
- Tyler, Aisha
- Tyler, Luke
- Tyson, Neil DeGrasse
- Krzysztof Banaszyk: Marta mówi (animacja)
- Adam Bauman: Scooby-Doo i… zgadnij kto? (animacja)
- Zbigniew Dziduch: Epoka lodowcowa: Mocne uderzenie (animacja)
- Patryk Kasper: Super Naukoledzy (animacja)
- Jacek Król: 100 rzeczy do przeżycia przed liceum
- Jacek Mikołajczak: Batman v Superman: Świt sprawiedliwości
- Miłogost Reczek: Robal z przyszłości (animacja)
- Marek Robaczewski: Zwyczajny serial (animacja)
U
- Uggams, Leslie
- Ulloa, Tristán
- Usher, Jessie
V
- Vaccaro, Owen
- Valverde, María
- Valentine, Steve
- VanCamp, Emily
- VanderWaal, Grace
- Van Der Pol, Anneliese
- Katarzyna Ankudowicz: Raven na chacie, Obóz Kikiwaka (gościnnie)
- Olga Omeljaniec: Taniec rządzi
- Van Dyke, Dick
- Varela, Leonor
- Varma, Indira
- Vaughn, Vince
- Veal, Jack
- VelJohnson, Reginald
- Victoria, Sanai
- Vikander, Alicia
- Kinga Suchan: Tomb Raider
- Tomb Raider (zwiastun)
- Virtue, Tom
- Voight, Jon
- von Sydow, Max
W
- Wagner, Lindsay
- Lidia Pronobis: Death Stranding (gra)
- Wahlberg, Mark
- Wahlgren, Kari
- Waithe, Lena
- Walken, Christopher
- Waller-Bridge, Phoebe
- Walters, Julie
- Renata Berger: Mary Poppins powraca, Tajemniczy ogród
- Joanna Jędryka: Harry Potter i Kamień Filozoficzny, Harry Potter i Komnata Tajemnic, Harry Potter i więzień Azkabanu, Harry Potter i Zakon Feniksa, Harry Potter i Książę Półkrwi, Harry Potter i Insygnia Śmierci, część I, Harry Potter i Insygnia Śmierci, część II
- Agnieszka Kotulanka: Siostro, moja siostro
- Teresa Lipowska: Paddington, Paddington 2
- Paddington 2 (zwiastuny)
- Waltz, Christoph
- Adam Ferency: Życie za życie: Maksymilian Kolbe
- Marek Kalita: Alita: Battle Angel (zwiastun #2)
- Zbigniew Suszyński: Tarzan: Legenda
- Janusz Wituch: Alita: Battle Angel (zwiastun #1)
- Grzegorz Wons: Tarzan: Legenda (zwiastun)
- Bronisław Wrocławski: Alita: Battle Angel
- Muppety: Poza prawem
- Wampler, Cricket
- Wanamaker, Zoë
- Ward, Sela
- Warren, Amanda
- Wasikowska, Mia
- Washington, Kerry
- Watanabe, Ken
- Waterston, Katherine
- Watson, Emily
- Watson, Emma
- Sylwia Banasik: Piękna i Bestia (śpiew)
- Olga Kalicka: Piękna i Bestia (dialogi)
- Joanna Kudelska: Harry Potter i Kamień Filozoficzny, Harry Potter i Komnata Tajemnic, Harry Potter i więzień Azkabanu, Harry Potter i Czara Ognia, Harry Potter i Zakon Feniksa, Harry Potter i Książę Półkrwi, Harry Potter i Insygnia Śmierci, część I, Harry Potter i Insygnia Śmierci, część II, Noe: Wybrany przez Boga; (Dzielny Despero)
- Magdalena Wasylik: Piękna i Bestia (zwiastun)
- Watts, De’Jon
- Watts, Naomi
- Sylwia Nowiczewska: The Ring
- Wiktoria Wolańska: BoJack Horseman (animacja)
- Watts, Reggie
- Weathers, Carl
- Weaver, Sigourney
- Weaving, Hugo
- Weissman, Malina
- Weisz, Rachel
- Joanna Brodzik: Eragon
- Ewa Konstancja Bułhak: Czarna Wdowa
- Anna Gajewska: Oz: Wielki i potężny (zwiastun)
- Dorota Landowska: Czarna Wdowa (zwiastuny #1-2)
- Magdalena Różczka: Oz: Wielki i potężny
- Welch, Olivia Scott
- Welles, Orson
- Welliver, Titus
- Wen, Ming-Na
- Wenham, David
- West, Dominic
- Wiberg, David
- Whibley, Dale
- Whishaw, Ben
- Paweł Paprocki: Mary Poppins powraca
- Przemysław Stippa: Mary Poppins powraca (zwiastun #1)
- Mary Poppins powraca (zwiastun #2)
- Whitaker, Forest
- Leon Charewicz: Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie (zwiastun #2)
- Szymon Kuśmider: Czarna Pantera
- Sławomir Pacek: Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie (zwiastun #1)
- Wojciech Paszkowski: Pan Jangle i świąteczna podróż
- Krzysztof Stelmaszyk: Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie, Star Wars: Rebelianci (animacja), Star Wars Jedi: Upadły zakon (gra)
- White, Jaleel
- Whitehall, Jack
- Whitford, Bradley
- Whitlock Jr, Isiah
- Whitman, Mae
- Sara Müldner: Szczęśliwy dzień
- Przyjaciele (gościnnie)
- Whittaker, Jodie
- Wiig, Kristen
- Wiley, Samira
- Agnieszka Mrozińska: Orange Is the New Black (fragment załączony do ankiety Netfliksa)
- Wilkinson, Tom
- Leon Charewicz: Jeździec znikąd
- Miłogost Reczek: Jeździec znikąd (zwiastun)
- Willard, Fred
- Willaume, Alexandre
- William Scott, Seann
- Williams, Billy Dee
- Waldemar Barwiński: LEGO Star Wars: Przygody Freemakerów (animacja)
- Olaf Lubaszenko: Star Wars: Battlefront II (gra)
- Bartłomiej Magdziarz: LEGO Star Wars: Kroniki Yody (animacja)
- Grzegorz Pawlak: Ziemia u Neda
- Jakub Szydłowski: Gwiezdne wojny: Część V – Imperium kontratakuje, Gwiezdne wojny: Część VI – Powrót Jedi, Star Wars: Rebelianci (animacja), LEGO Star Wars: Opowieści droidów (animacja), LEGO Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy (gra), LEGO Star Wars: Ruch oporu powstaje (animacja)
- Leszek Teleszyński: Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie
- Mirosław Wieprzewski: LEGO Gwiezdne wojny: Świąteczna przygoda (animacja)
- Williams, Gary Anthony
- Williams, Mark
- Leon Charewicz: Harry Potter i Komnata Tajemnic, Harry Potter i więzień Azkabanu, Harry Potter i Czara Ognia, Harry Potter i Zakon Feniksa, Harry Potter i Książę Półkrwi, Harry Potter i Insygnia Śmierci, część I
- Arkadiusz Jakubik: Pożyczalscy
- Jerzy Słonka: 101 dalmatyńczyków
- Bajarz
- Power Rangers Operacja Overdrive (gościnnie)
- Williams, Maisie
- Williams, Michelle
- Williams, Robin
- Williams, Tyrel Jackson
- Williams, Vanessa
- Williams, Wade
- Williams-Paisley, Kimberly
- Willis, Bruce
- Krzysztof Cybiński: LEGO przygoda 2 (animacja)
- Krzysztof Kolberger: Przyjaciele
- Wilson, Luke
- Wilson, Mara
- Wilson, Owen
- Wilson, Patrick
- Wilson, Ruth
- Wilson, Thomas Francis
- Wiesław Kupczak: Faceci w bieli
- Grzegorz Kwiecień: Zoey 101 (gościnnie)
- Wilton, Penelope
- Winfrey, Oprah
- Iwona Bielska: Pułapka czasu
- Magdalena Kuta: Pułapka czasu (zwiastuny)
- Winkler, Henry
- Cezary Morawski: BoJack Horseman (animacja)
- Winslet, Kate
- Winstead, Mary Elizabeth
- Winstone, Ray
- Wise, Ray
- Witherspoon, Reese
- Kamilla Baar-Kochańska: Pułapka czasu
- Marta Dylewska: Muppety
- Agnieszka Fajlhauer: Pułapka czasu (zwiastun #2)
- Agnieszka Kunikowska: Przyjaciele (gościnnie)
- Wokoma, Susan
- Wong, Ali
- Spytaj Mądroboty (gościnnie)
- Wong, BD
- Wong, Benedict
- Wood, Elijah
- Woodbine, Bokeem
- Woodburn, Danny
- Wright, Bonnie
- Zuzanna Galia: Harry Potter i Zakon Feniksa, Harry Potter i Książę Półkrwi, Harry Potter i Insygnia Śmierci, część I, Harry Potter i Insygnia Śmierci, część II
- Julia Malska: Harry Potter i Kamień Filozoficzny, Harry Potter i Komnata Tajemnic, Harry Potter i więzień Azkabanu
- Harry Potter i Czara Ognia
- Wright, Letitia
- Wright, Nicolas
- Wright, Robin
- Wu, Daniel
- Wylie, Sofia
Y
- Yankovic, Alfred Matthew
- Waldemar Barwiński: Scooby-Doo i… zgadnij kto? (animacja)
- Tomasz Borkowski: Kevin Hart's Guide to Black History
- Paweł Ciołkosz: Przygody Rocky’ego i Łosia Superktosia (animacja)
- Przemysław Stippa: Batman: Odważni i bezwzględni (animacja)
- Robert Tondera: Johnny Bravo (animacja)
- Kot Ik! (animacja)
- Tak bardzo super
- Zagroda według Otisa (animacja)
- Yen, Donnie
- Przemysław Bluszcz: Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie (zwiastun #2)
- Bartłomiej Topa: Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie, Mulan
- Mulan (zwiastun #2)
- Yeoh, Michelle
- Yeun, Steven
- Yifei, Liu
- Young, Alan
- Yu, Nan
- Yuan, Ron
- Jakub Wieczorek: Mulan
- Dzień Niepodległości: Odrodzenie
- Mulan (zwiastun #2)
- Yung, Elodie
Z
- Zaga, Henry
- Zahn, Steve
- Zeta-Jones, Catherine
- Zhang, Meng'er
- Zhang, Ziyi
- Zidane, Zinédine