CDA Premium: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
| (Nie pokazano 3 wersji utworzonych przez 2 użytkowników) | |||
| Linia 1413: | Linia 1413: | ||
| [[Studio Publishing|STUDIO PUBLISHING]] | | [[Studio Publishing|STUDIO PUBLISHING]] | ||
| 02.01.2026 | | 02.01.2026 | ||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|281 | |||
| ''[[Powrót Świętego Mikołaja]]'' | |||
| [[Studio Publishing|STUDIO PUBLISHING]] | |||
| 12.01.2026 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|282 | |||
| ''[[Zwierzaki na resorach]]'' | |||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | |||
| 12.01.2026 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|283 | |||
| ''[[Asterix i wikingowie]]'' | |||
| [[TransPerfect Media Poland|STUDIO START INTERNATIONAL POLSKA]] | |||
| 15.01.2026 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|284 | |||
| ''[[Słynny najazd niedźwiedzi na Sycylię]]'' | |||
| [[Studio Publishing|STUDIO PUBLISHING]] | |||
| 16.01.2026 | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
== Filmy fabularne == | == Filmy fabularne == | ||
{| class="wikitable" style="text-align: center; width: 80%; margin: 0 auto;" | {| class="wikitable" style="text-align: center; width: 80%; margin: 0 auto;" | ||
| Linia 2283: | Linia 2304: | ||
| 06.12.2025 | | 06.12.2025 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|172 | |||
| ''[[Pettson i Findus – Wielka wyprowadzka]]'' | |||
| [[Studio Publishing|STUDIO PUBLISHING]] | |||
| 14.01.2026 | |||
|} | |} | ||
== Seriale animowane == | == Seriale animowane == | ||
| Linia 2806: | Linia 2831: | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 12.12.2025 | | 12.12.2025 | ||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|104 | |||
| ''[[Była sobie Ziemia]]'' | |||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | |||
| 13.01.2026 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|105 | |||
| ''[[Byli sobie odkrywcy|Byli sobie podróżnicy]]'' | |||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | |||
| 14.01.2026 | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Aktualna wersja na dzień 14:38, 17 sty 2026
CDA Premium
| |
|---|---|
| Start platformy | 2016 |
CDA Premium – platforma VOD umożliwiająca oglądanie filmów i seriali poprzez stronę internetową, w zależności od filmu za darmo lub w ramach subskrypcji.
Filmy animowane
Filmy fabularne
Seriale animowane
Seriale fabularne
| № | Tytuł | Studio dubbingowe | Premiera |
|---|---|---|---|
| 001 | Tosia i Tymek | STUDIO TERCJA GDAŃSK | 09.08.2017 |
| 002 | Andy dookoła świata | STUDIO SONICA | 02.09.2024 |
| 003 | Pirackie potyczki | STUDIO SONICA | 02.09.2024 |
| 004 | Andy i dinozaury | STUDIO TERCJA GDAŃSK | 17.12.2024 |
| 005 | Psia ekipa | STUDIO SONICA | 10.01.2025 |
| 006 | Biggleton | STUDIO SONICA | 12.03.2025 |
| 007 | Mako Mermaids: Syreny z Mako | SDI MEDIA POLSKA | 08.10.2025 |
| 008 | Akademia tańca | TERCJA STUDIOS | 10.10.2025 |
| 009 | Wolfblood | SDI MEDIA POLSKA | 15.10.2025 |
| 010 | Biuro ochrony magii | MASTER FILM | 20.10.2025 |
| 011 | H2O: Wystarczy kropla | TERCJA STUDIOS | 22.10.2025 |
| 012 | Między nami zwierzakami | 05.11.2025 | |
| 013 | Wieża zabaw | 25.11.2025 |
