CDA Premium: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
| (Nie pokazano 8 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
| Linia 1318: | Linia 1318: | ||
| [[Studio PRL|STUDIO PRL]] | | [[Studio PRL|STUDIO PRL]] | ||
| 20.10.2025 | | 20.10.2025 | ||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|262 | |||
| ''[[Mavka i strażnicy lasu]]'' | |||
| [[FDR Studio|FDR STUDIO]] | |||
| 03.12.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|263 | |||
| ''[[Wojownicze żółwie ninja (film 2007)|Wojownicze żółwie ninja]]'' | |||
| [[Studio PRL|STUDIO PRL]] | |||
| 03.12.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|264 | |||
| ''[[Panda i afrykańska banda]]'' | |||
| [[Studio PRL|STUDIO PRL]] | |||
| 08.12.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|265 | |||
| ''[[Delfinek i ja]]'' | |||
| [[FDR Studio|FDR STUDIO]] | |||
| 09.12.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|266 | |||
| ''[[Inspektor Pająk]]'' | |||
| [[Studio Publishing|STUDIO PUBLISHING]] | |||
| 11.12.2025 | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
| Linia 2167: | Linia 2192: | ||
| [[Studio PRL|STUDIO PRL]] | | [[Studio PRL|STUDIO PRL]] | ||
| 01.11.2025 | | 01.11.2025 | ||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|168 | |||
| ''[[List do Świętego Mikołaja]]'' | |||
| [[Studio Publishing|STUDIO PUBLISHING]] | |||
| 09.11.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|169 | |||
| ''[[King. Mój przyjaciel lew]]'' | |||
| [[Film Factory Studio|FILM FACTORY STUDIO]] | |||
| 16.11.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|170 | |||
| ''[[Zemsta futrzaków]]'' | |||
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | |||
| 01.12.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|171 | |||
| ''[[Chłopiec z burzy (film 2018)|Chłopiec z burzy]]'' | |||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | |||
| 06.12.2025 | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
| Linia 2676: | Linia 2721: | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 07.11.2025 | | 07.11.2025 | ||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|101 | |||
| ''[[Idefiks i Nieugięci]]'' | |||
| [[Studio Sonica|STUDIO SONICA]] | |||
| 02.12.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|102 | |||
| ''[[Było sobie życie]]'' | |||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | |||
| 10.12.2025 | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Aktualna wersja na dzień 16:30, 11 gru 2025
CDA Premium
| |
|---|---|
| Start platformy | 2016 |
CDA Premium – platforma VOD umożliwiająca oglądanie filmów i seriali poprzez stronę internetową, w zależności od filmu za darmo lub w ramach subskrypcji.
Filmy animowane
Filmy fabularne
Seriale animowane
Seriale fabularne
| № | Tytuł | Studio dubbingowe | Premiera |
|---|---|---|---|
| 001 | Tosia i Tymek | STUDIO TERCJA GDAŃSK | 09.08.2017 |
| 002 | Andy dookoła świata | STUDIO SONICA | 02.09.2024 |
| 003 | Pirackie potyczki | STUDIO SONICA | 02.09.2024 |
| 004 | Andy i dinozaury | STUDIO TERCJA GDAŃSK | 17.12.2024 |
| 005 | Psia ekipa | STUDIO SONICA | 10.01.2025 |
| 006 | Biggleton | STUDIO SONICA | 12.03.2025 |
| 007 | Mako Mermaids: Syreny z Mako | SDI MEDIA POLSKA | 08.10.2025 |
| 008 | Akademia tańca | TERCJA STUDIOS | 10.10.2025 |
| 009 | Wolfblood | SDI MEDIA POLSKA | 15.10.2025 |
| 010 | Biuro ochrony magii | MASTER FILM | 20.10.2025 |
| 011 | H2O: Wystarczy kropla | TERCJA STUDIOS | 22.10.2025 |
| 012 | Między nami zwierzakami | 05.11.2025 |
